دانشجویان دانشگاه آزاد تبریز همگام با جوانان پان ایرانیست

اردیبهشت ۵, ۱۳۸۷

پاینده ایران

بدلیل فیلتر شدن در برخی شهرها همزمان تارنمای جدیدمان هم بروز می گردد. کلیک کنید


دانشجویان تبریز همگام با جوانان پان ایرانیست در دفاع از تمامیت ارضی ایران زمین

تبریز نیوز:سرویس سیاسی: دانشجویان دانشکده “حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد تبریز”، در آستانه دهم اردیبهشت‌ “روز ملی خلیج فارس” ، با برپایی تجمعی اعتراض خود را به اقدام سایت گوگل در تغییر نام “خلیج‌ همیشه فارس” اعلام خواهند کرد.
این تجمع اعتراضی ، از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۲ روز سه‌شنبه دهم اردیبهشت‌ ماه ۱۳۸۷ ، در روبروی درب ورودی همین دانشگاه برگزار خواهد شد.
دانشجویان این دانشگاه ضمن محکوم کردن این عمل مراتب تاسف خود را ابراز و خواهان پیگیری مجدانه قضایی مسوولان کشور در این باره شده و از تمامی دانشجویان در دانشگاه‌های ایران خواسته‌اند در اقدامی مشابه و مشترک در این روز بزرگ به دفاع از خلیج همیشه ‌فارس بپاخیزند.
لازم به یادآوریست؛در همین روز تجمع اعتراض آمیز گسترده ای در پاسخ به ادعاهای موهن و بی اساس امارات متحده عربی و چند شیخ عرب در خصوص سه جزیره همیشه ایرانی ، به دعوت “سازمان جوانان پان ایرانیست”، در ساعت ۱۱ روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷ در برابر سفارت امارات متحده عربی در تهران برگزار خواهد شد.
خاطر نشان می سازد؛ ایرانیان خواهان واکنش مناسب تر تشکل های دانشجویی ، احزاب و گروه های سیاسی و فرهنگی در داخل و خارج از کشور ، در دفاع از تمامیت ارضی کشورشان هستند..

تجمع دانشجویان و فعالین مدنی مشهد در اعتراض به گوگل و ادعای کذب بر جزایر سه‌گانه ایرانی


به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

 • 1.    ساناز  |  اردیبهشت ۶ام, ۱۳۸۷ at ۲:۵۰ ب.ظ

  واقعا جالبه که خائنین آزادانه می چرخند و کسانی که از ایران می نویسند فیلتر می شوند…..چرا که کشور اشغال شده است .درود بر آذری آریایی تبار …. درود بر آذربایجان خاستگاه زرتشت و مرگ بر تورک عثمانی چهره واقعی تورک را در این سایت ببینید و فرق میان آذری و تورک را بفهمید :http://blog.360.yahoo.com/blog-SVBfUu85eq8kY0wZ.kLj

 • 2.    برگزیده  |  اردیبهشت ۷ام, ۱۳۸۷ at ۲:۱۲ ق.ظ

  لزوم اقدام قضائی علیه وزیر امور خارجه به علت اظهار نظر در مورد دریای خزر

 • 3.    پوپی  |  اردیبهشت ۷ام, ۱۳۸۷ at ۳:۳۶ ق.ظ

  خودتون قضاوت کنید . به من میگه بیا افسریه . با اون ترافیک و هوای کثیفش . موز بیار سیگار بیار پول بیار ترشی بیار بستنی سالار بیار بلوتوث های جدید بیار ام پی فور بیار با آهنگ های در خواستی شربت آبلیمو بیار گرما زده نشم ویتامین بیار ب کمپلکس بیار تقویت شم کاکائو با مارک مرسی بیار و …. شما بودین می رفتین ؟ شوخی کردم . من میام کوروش جان . هر چی بخوای هم برات میارم بلکه …. مزدک جان خلیج فارس رو نصف کردن عزیزم . شنیدی که ؟

 • 4.    مسعود  |  اردیبهشت ۷ام, ۱۳۸۷ at ۵:۵۱ ق.ظ

  زحمت می کشید اما بنظر من بی فایده است. من به شما قول میدم ظرف مدت ۲ سال آینده جزایر ایرانی به تصرف امارات متحده عربی درخواهند آمد. دلیل ادعایم: از آنجائیکه اکثر موسسات مالی و بانکهای جهان ایران را تحریم کرده اند مقامات جمهوری اسلامی برای ارسال منابع مالی به خارج از کشور فقط و فقط امارات را دارند. اماراتی ها به ایران این تضمین را داده اند که در صورت واگذاری جزایر سه گانه کلیه نقل و انتقالات مالی برون مرزی ایران را ساپورت خواهند کرد.این پروژه هم اکنون در جریان است و مقدمات اجرای آن را به عهده حمید رضا آصفی سفیر جمهوری اسلامی در امارات متحده عربی گذاشته اند.پیشاپیش ضمن عرض تسلیت، اگر خیلی علاقه به مملکت دارید خلیج فارس و جزایر سه گانه را بیخیال بشید و بچسبید به میدان گازی الوند که بین ایران و قطر مشترک است و ایران بعلت فقدان منابع مالی و عدم توانایی در ساخت سکوی حفاری (بدلیل عدم تکمیل پروژه از سوی همتای فرانسوی) توان استخراج گاز را ندارد و قطریها با ساخت دو سکوی جدید در آینده ای نزدیک کل این میدان گازی را تخلیه خواهند کرد و سهم آخوندها، گل و لای و لجن کف دریا خواهد بود.

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی