تصاویر- بیانیه پایانی گردهمایی بزرگ پان ایرانیستی روبروی سفارت امارات متحده عربی

اردیبهشت ۱۱, ۱۳۸۷

بدلیل فیلتر شدن این تارنما در برخی شهرها همزمان تارنمای جدیدمان هم بروز می گردد. کلیک کنید

           

           شکوه پان ایرانیست ها

 

           روبروی سفارت شیخک نشین امارات عربی متحده در تهران

 

چشمه ای از آنچه داریم 

همانگونه که پیشتر به آگاهی شما رسید دیروز ۱۰ اردی بهشت ۱۳۸۷ به دعوت سازمان جوانان حزب پان ایرانیست گردهمایی اعتراضی بزرگی روبروی سفارت امارات در تهران برگزار گردید.در این فراخوان که به مناسبت روز ملی خلیج فارس وعملیات بیت المقدس(آزادی خرمشهر) برگزار شد حضور چند صد نفری و پرشور جوانان و دانشجویان و بویژه بانوان ایرانی درپیش از آغاز همایش بسیار چشمگیر بود . افزایش لحظه به لحظه میهن پرستان در همان دقایق نخستین ماموران را مجبور کرد مرتبا با بلندگو از مردم بخواهد پراکنده گردند و در همان حال با بلندگوی پلیس نیروی انتظامی از جوانان حزب پان ایرانیست سپاس گزاری گردید. پس از فشار زیاد ماموران و برای جلوگیری از درگیری ،جمعیت پراکنده شده و در پیاده روهای خیابان ولی عصر شروع به سردادن شعار نموده و تا ساعت ها در محل باقی ماندند که با توجه به افزوده شدن جمعیت، اگر همچنان ادامه می یافت چند ده هزار نفر در خیابان دستگردی ظفر و ولی عصر تجمع می کردند کما اینکه همین  جمعیت دوسه هزار نفری باعث راهبندان  شدید در منطقه گردید. در این همایش ماموران سرور آرش کیخسروی از جوانان برومند پان ایرانیست را دستگیر کرده که ساعاتی پیش پس از یک ونیم روز آزاد گردید؛همچنین درگیری هایی در ساعات پایانی بین ماموران و مردم رخ داد که دوربین وموبایل تعدادی از حاضرین بدست ماموران ضبط گردید. در ساعاتی که این خبر آمده میگردد تقریبا همه روزنامه های حکومتی خبر این گردهمایی را در تیتر نخست خود بازتاب داده اند و تصاویری منتشر کرده اند اما در هیچ یک نامی از حزب پان ایرانیست برده نشده است و همچنین عدده ای تلاش می کنند این حرکت را کار خود قلمداد کند که بیش از همه چیز شعارهای پان ایرانیستی همچون “فلات ایران زیر یک پرچم- بحرین را به مادرمیهن بازمی گردانیم-ایران در جهان سرافراز جهان به ایران سرافراز- پاینده ایران” گویای همه چیز است.(بایسته است یادآوری گردد که پس از پراکنده شدن مردم به دست ماموران تعدادی از دانشجویان انجمن اسلامی اراک توسط اتوبوسی روبروی سفارت آورده شدند که تعداد محدودی از عکس ها از جمله نماز جماعت مربوط به ایشان است).روزهای آینده بریده های روزنامه های ایران در باره این حرکت ما روی تارنما قرار خواهد گرفت.

 فیلمهای مربوط به این روز بزرگ که سرآغاز حرکت های بعدی ما خواهد بود را در روزهای آینده می توانیددریافت کنید.

 

سرور ابوالفضل عابدینی

سرور یزدی سخنگوی حزب پان ایرانیست و عضو شورای عالی رهبری در میان جمعیت

سرور جعفری عضو شورای عالی رهبری حرب پان ایرانیست در میان جمعیت

سرور باغبانی از تشکیلات خوزستان

سروران گرانقدر تشکیلات خوزستان در جلوی جمعیت-سرور خلفی -ناصر-شریفی-باغبانی

 

 

 

            

                      

دانلود بخشی از فیلم گردهمایی

****

بیانیه پایانی همایش

 

 

به نام خداوند جان و خرد                                                             پاینده ایران

به ایران بیندیشیم

 

 

بیانیه‌ی پایانی تجمع اعتراض‌آمیز در قبال ادعاهای واهی امارات نسبت به اراضی اصلی سرزمین مقدس‌مان که نمایشی است از عزم و اراده‌ی ملی در دفاع از تمامیت ارضی نه خطاب به سفارت و یا دولت امارات و نه حتی خطاب به حامیان قدرتمندش، بلکه خطاب به ملت ایران سمت تقریر یافته است؛ چرا که اگر آنان را بخواهیم هشداری یا پندی دهیم باید به تاریخ مادر پندها اشارت دهیم تا پند سر دندانه به گوش هوش بشنوند که ایران سرزمین دلیران است و هر آنکس که از درِ آویزش با آن برآمده به ناکامی درآمده و دلاورانش پشت دشمنان از اسب تبختر و تجاوز به زیر کشیده و دماغشان به زمین مالیده‌اند. تاریخ مانایی و ایستادگی ایران در هزاران سال را به دیده گیرند و جنگ هشت سال دفاع مقدس را به یاد آورند تا بدانند؛ «همه سر به سر تن به کشتن دهیم» و وجبی از ملک به دشمن ندهیم. خلیج فارس،‌ خلیجی ایرانی و جزایر سه گانه، تا ابد چونان نگینی بر پهنه‌ی ایران زمین خواهند درخشید. این پیامی در خور و کافی است هر آنکس را که خداوند بصیرتش را پرده‌ای نکشیده و هنوز از نور بینایی اندکی، او را بهره است. اما افسوس که همگان روشن‌اندیش و بینا نیستند و پند ما و تاریخ در آنان نمی‌گیرد؛ از اینرو ما را می‌بایست بیشتر به خود، کار باشد تا دیگران که به قدرت، سدی در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و طمع‌های دشمنان برکشیم.

ملت شریف ایران! از رخوتی که در قوای ما به هم رسیده و از ناتوانی در دادن پاسخ‌های بایسته و از بی‌حسی و عدم حرکت، امروز به حالی هستیم که می‌بایست در مقابل دولت ناتوان و ضعیف و فاقد حقیقت امارات، موضع دفاعی به خود بگیریم. همان‌گونه که دانسته است وضعیت ما در صحنه‌ی بین‌الملل و منطقه، ریشه در چگونگی احوال ما دارد. هر ملتی با همه‌ی کوله‌بار تاریخی، آفریده‌ها و داشته‌های تاریخی‌اش، در زمان‌های متفاوت می‌زید که هر عصری را الزاماتی است در خور و بایسته که چون فراهم نیاید، به اندیشه و کردار، داشته‌های تاریخی از بستر رشد و بالندگی برون افتد و به قهقرا رود؛ توان و قوای ملت و مملکت فروکاهد و هر آن‌کس از بیگانگان را که دندانی باشد هوسی به سر پروراند و پروای سود خویش کند و تیشه به ریشه‌ی هستی آن ملت افکند. روزگار را گرایشی است که توانا را عزیز دارد و در آن عزیز بی‌جهتی، بی‌معنی است. ما نیز می‌بایست بکوشیم استعداد مناسبی از خود نشان دهیم و پاسدار شوکت هزاران ساله‌ی خود باشیم. روی به جهات تمایزات شخصیه ننموده و به وطن عزیزمان بیندیشیم که وطن همه‌ی آن چیزی است که هست؛ آنچه مادی است و آنچه معنوی است، آنچه محسوس است و آنچه نامحسوس. وطن چونان شجره‌ی طیبه‌ای است که پروراننده‌ی آن پروردگار بی‌همتاست. آبادی و سرزندگیش به عدالت است و فرزندان آنراست که بر پایه‌ی قوانین برخاسته از عدالت بکوشند تا میوه‌های شیرین به بار آید. به قول خردمندی «میوه‌ی  آن، زیبایی‌ها و شکوه و شکوفایی است و این مجال را می‌دهد که همه‌ی قوا و استعدادهای بشری که در اجتماع معنی می‌یابد را تجلی بخشد». بر اولاد وطن بایسته است که به آبادی و سرزندگیش بکوشند که قدرتمند شویم تا زور نشنویم و ستم نبینیم، توانا باشیم اما زور نگوییم و ستم نرانیم. با ملت‌های جریان به نیکی و خوشی راه رویم و به جهانیان و مردمان و گیتی مهر ورزیم و همسایگان خود را یار باشیم که به راه ترقی و تمدن درآیند تا گزندی از آنان ما را نرسد. ما همه‌ی فرزندان ایران را بی‌توجه به تمایزات آنها و جدایی‌های ظاهری که میان آنهاست به اتحاد فرا می‌خوانیم که به ایران بیندیشیم که به ایران بیندیشیم، که به ایران بیندیشیم.

 

                                                      پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

۱۰ اردی بهشت ۱۳۸۷

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .۲ Comments Add your own

  • 1.    ژنرال  |  اردیبهشت ۱۳ام, ۱۳۸۷ at ۳:۱۷ ب.ظ

    سلام مزدک جان خسته نباشی ژنرال بروز شد.روشهای برخورد ما در برابر حرکت گوگل.

  • 2.    پوپی  |  اردیبهشت ۱۳ام, ۱۳۸۷ at ۶:۲۱ ب.ظ

    مهربانی را وقتی دیدم که کودکی خورشید را در دفتر نقاشیش سیاه کشید تا پدر کارگرش زیر نور آفتاب نسوزد. روز کارگر مبارک فردا هم روز معلم فرزاد کمانگر در یک قدمی اعدام است با یک ایمیل از او حمایت کنید تا در شادی آزادی و زندگی دوباره او سهیم باشید . فرزاد و فرزاد ها رو فراموش نکنید خلیج فارس یک نام واقعی ست

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی