بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

اردیبهشت ۱۷, ۱۳۸۷

به نام خداوند جان و خرد
پاینده ایران

۱)سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرو دعوت همگانی که از شما هموطن گرامی جهت حضور در مقابل سفارت امارات و اعتراض به ادعاهای واهی صورت گرفته توسط این شیخ نشین ۳۷ ساله نموده بود بدین وسیله سپاس و قدردانی خود را از تجمع بزرگ و غرور آفرینی که در روز ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار گردید اعلام می نماید.
متعاقب این تجمع گردهمایی کم نظیر مردم تبریز در جهت دفاع از آرمانها و حقوق ملت بزرگ ایران تحسین برانگیز و شایسته تقدیر است.
آرنگها و پلاکاردهایی که توسط مردم در این تجمعات خوانده و حمل شد نشان از اتحادی دارد که از درون و پایه ,افراد ملت را بهم پیوند میدهد.
همچنین برخود بایسته میدانیم که از کوششهای یاران و دوستان مان ,از انجمن های فرهنگی ,رسانه های جمعی و گروههای سیاسی بویژه جمعی از جوانان جبهه ملی که حضوری پرشور ,آگاهانه و صمیمی داشتند کمال سپاسگذاری را داشته باشیم.
۲)اگر چه ظهور و نمایش اراده ملی بصورت صفوف متشکل ,شرط لازم و عاملی مهم در دفاع از تمامیت ارضی و نام و نشان ملی مان میباشد,اما بیگمان شرط کافی و نقطه پایان نمی باشد.ما برای آنکه بتوانیم به امنیتی پایدار دست یابیم و از تمامیت ارضی خود به معنای واقعی دفاع کنیم می بایست بیشتر ازآنچه بوده به فکر وطن خود باشیم و به “ایران بیاندیشیم”. 
می بایست وطن خود را بر پایه یک نظام عادلانه ای سامان دهیم تا در آن استعداد ها زمینه بروز یابد و بر قوایمان بیافزاید و
 شکوهمان بالا برد…از جمله آنکه ;صنعت ایران بکار افتد و تولید ملی افزایش یابد ,کارگر ایرانی بی دغده ی نان شب و پول درمان چرخهای صنعت را بحرکت درآورد,صاحب سرمایه ی ایرانی ,پول خودبه کشورهای دیگر نبرد و در دبی ۳۰۰ میلیون دلار فزونتر انباشته نکند ;بلکه بالعکس,از هر جای دنیا پول به ایران آورد و تکنولوژیهای نو به کشور خود ارائه دهد تا قدرت اقتصادی و تولیدی ایران شکل گیرد . 
نظام پرورشی و تربیتی ایران می بایست بسمت قدرتمندی ایران جهت گیری کند…معلم ایرانی میبایست  بتواند بدون نیازهای
روزمره و بی ترس و دلهره ,آزاده بودن,آزاد اندیشیدن,آزادگفتن و شنیدن را بر سر کلاسهای درس بیان دارد و فرزندانی با فضیلت و شایسته برای وطن پرورش دهد .به امید ایرانی آباد,آزاد و قدرتمند .

ایران سرفراز در جهان                               جهان به ایران سرافراز
                                                                                             پاینده ایران
                                                                                      17/2/1387 خورشیدی
                                                                             سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی