ابوالفضل عابدینی به دادگاه انقلاب دزفول فرا خوانده شد

آذر ۱۰, ۱۳۸۷

پاینده ایران

سرور ابوالفضل عابدینی -آریو پندار از یاران مبارز و دلاور ما در حزب پان ایرانیست بار دیگر به دادگاه حاکمیت فرقه ای احضار شد. بیانیه زیر از سوی مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران صادر شده است:

ابوالفضل عابدینی خبرنگار و دبیر واحد کارگری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران از سوی دادگاه انقلاب شهرستان دزفول احضار شد. دلیل احضار عابدینی ادامه رسیدگی به اتهاماتش در جریان  اعتصابات کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه  می باشد  که  در آبان ماه سال گذشته  در دفتر هفته نامه بهار سبز خوزستان به همراه کسری علاسوند توسط وزارت اطلاعات بازداشت و پس از گذشت ۵ ماه  با سپردن وثیقه۵۰ میلیونی تا زمان دادرسی به پروندهموقتاً آزاد شد.
از جمله اتهامات وی به تبلیغ عیله نظانم جمهوری اسلامی  ، مصاحبه با رسانه های خارجی و تحریک کارگران  هفت تپه می باشد.در احضاریه ای که این دادگاه برای وی صادر کرده است آمده است زمان حضور سه شنبه سی ام آذرماه سال جاری می باشد و نتیجه عدم حضور جلب است ، چنانچه آقای عابدینی در موعد مقرر حاضر نشود دادگاه اقدام به صدور حکم غیابی خواهد نمود.

                               

پیوند بیانیه در تارنمای رسمی فعالان حقوق بشر

بخش سرور ابوالفضل عابدینی

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .۱ دیدگاه Add your own

  • 1.    سرباز پان ایرانیسم  |  آذر ۱۱ام, ۱۳۸۷ at ۳:۳۱ ب.ظ

    درود بر شما و سرور عابدینیمطمئن باشید با چنین اقداماتی خللی در اراده ی میهن پرستان ایجاد نخواهد شد.به امید رهایی کشورمان از چنگال تازی پرستان.پاینده ایران

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی