دانلود کتاب "انقلاب شاه و مردم" از انتشارات حزب پان ایرانیست

بهمن ۷, ۱۳۸۷

 انقلاب شاه و مردم

رستاخیز پیروز نژاد ایرانی و شاهنشاهی ایران

پان ایرانیست های گچساران در مراسم انقلاب شاه و مردم

   افتخار بر حزب پان ایرانیست تنها حزب شرکت کننده در تصویب ملی ششم بهمن

   افتخار بر نظم پرشکوه ” شاهنشاهی ایران “

پی دی اف ۴۱ رویه به گنجایش ۳۶۷ کیلوبایت

دانلود یکراست              دانلود از پیوند دوم 

این کتاب که از انتشارات حزب پان ایرانیست در سال  1347 می باشد دارای دو بخش و یک دیباچه است که دیدگاه های حزب پان ایرانیست درباره این انقلاب را بیان می دارد.

بخش۱ : فشرده سخنان سرور محسن پزشکور رهبر حزب پان ایرانیست در میتینگ رودسر و کنفرانس ساری: ششم بهمن ماه ۱۳۴۵

بخش ۲ : بررسی انقلاب ششم بهمن از زنده یاد دکتر محمدرضا عاملی تهرانی قائم مقام رهبر حزب که در سال ۱۳۴۵ در روزنامه خاک و خون به چاپ رسید.

*** 

رژه حزب پان ایرانیست در مراسم انقلاب سپید- تهران روبروی مجلس سنا

نظم آهنین، انضباط پولادین و ایمان لایزال خاکستری پوشان: تهران به سالروز انقلاب پیروز «شاه و مردم» شاهد رژه پر شکوه پاسداران راستین نظم شکوهمند شاهنشاهی ایران بود

پاسخ «آری» و خواست تکامل

چنانکه خوانندگان آگاهی دارند، هنگامیکه لوایح شش‌ گانه به تصویب ملی گذارده شد، موضوع از طرف حزب نیز مورد بررسی دقیق قرار گرفت و سرانجام در تاریخ بیست و هفتم دی ماه ۱۳۴۱ اعلامیه‌ای از سوی حزب پان ایرانیست انتشار یافت که ضمن آن اعلام شده بود که حزب در مورد تصویب ملی پاسخ «آری» خواهد داد.

در پی اعلامیه، رساله‌ای نیز از طرف حزب پان ایرانیست درباره‌ی لوایح شش ‌گانه انتشار داده شده در این رساله حزب پان ایرانیست، در آغاز، علل شرکت در امر تصویب ملی و دادن پاسخ مثبت را تشریح کرد و سپس لوایح شش‌ گانه را یکایک مورد ارزیابی قرارداد و مسیر تکامل آن را ترسیم نمود.

اعلامیه حزب پان ایرانیست در برگیرنده ی مشخصات زیر بود.

۱- خلع ید از مالکان بزرگ و القاء رژیم ارباب و رعیت را به عنوان یک ضرورت اجتماعی تلقی نمود و اقدام به آن را مورد ستایش قرار داده بود.

۲- شکل تقسیم اراضی را به صورتی که عنوان شده بود اقدامی لازم ولی غیر کافی دانسته بود زیرا؛

الف- تحولات کشاورزی را در مسیر رشد سریع اقتصادی تامین نمی‌کرد.

ب- جامعه روستایی ایران را، به صورت جامعه‌ای غیرقابل تحول و تغییر در نظر می‌گرفت که بدان صورت با سیر ناسیونالیسم ایران نمی‌توانست هماهنگی کامل داشته باشد.


۳- وصول به نظام شایسته‌ی ملت ایران را بدون خلع ید از عوامل فساد، منحرف و کهنه هیأت حاکمه نشدنی دانسته بود.

***

   بخش های از نوشتار بسیار ارزنده دکتر عاملی تهرانی” آژیر”:(خواندن کتابچه به همه هوادران و هموندان حزب پیشنهاد می گردد)

توده‌های دهقانی ایران زمین از استعداد بسیار که ویژه گوهر نژادی آنان است برخوردار هستند و این نسل برومند به خوبی می‌تواند پاسدار کوشا و راستین آیین پاس درفش شاهنشاهی باشد ولی برای اینکه این نیروی عظیم حتی یک لحظه عاطل و باطل نماند و در معرض انحراف و تباهی قرار نگیرد لازم است برنامه‌های مناسب بسیج روانی از هم اکنون آغاز کرد.

جای درنگ و تامل نیست. میلیون‌ها نفر که تا چهار سال پیش رعیت نامیده می‌شدند و خود را محکوم فقر و نادانی می‌دانستند امروز گام در راه جدیدی نهاده‌اند زندگی فردای آنان در شهرهای جدید، در کنار کارخانه‌ها و در مراکز آموزش و بهداشت و خدمات دیگر خواهد بود.

همیشه اینگونه تحولات اجتماعی که ناگهان عرصه زندگی انبوه کثیر جمعیت را دگرگون ساخته است با تب و تاب‌های فکری و روانی همراه بوده است و در آینده بسیار نزدیک زمینه هیجانات و بحران اجتماعی در جامعه نورسته روستایی پدید خواهد آمد. این حقیقتی است که باید بدان توجه داشت، اگر در برابر این واقعیت مقدر تصمیم لازم اتخاذ نکنیم با بزرگترین خطرات اجتماعی برابر خواهیم شد، بویژه که عصر ما، دوران استفاده از هیجان‌های روانی است و نیروهای جهانخواره‌ای همواره آماده و مصمم هستند که در هر محیط مساعدی از اینگونه هیجانات بهره‌برداری کنند. (آنچه که در ۲۲ بهمن ۵۷ رخ داد)

وظیفه ما آنست که هم‌اکنون اعلام خطر کنیم و با بانک بلند بگوییم جمعیت نورسته روستایی نمی‌تواند در یک خلاء فکری زندگی کند. این جمعیت همانگونه که احتیاج به همه وسایل و لوازم مادی دارد نیازمند آن است که در اندیشیدن و تظاهرات روانی نیز به او مدد و یاری شود، این جمعیت نیازمند فکر و ایدئولوژی است. (دریغا که هیات حاکمه فاسد این اعلام خطر را نشنید یا خود را به نشنیدن زد!)

 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: دانلود,دانلود PDF. برچسب‌ها: , .۷ Comments Add your own

 • 1.    پرهــام  |  بهمن ۸ام, ۱۳۸۷ at ۹:۰۰ ب.ظ

  درود بر تو مزدک نیک اندیش و پاک نهادآرزو می کـــــنم همــــواره شـــادمـــان و ســـربلـــند باشـــی دوست من

 • 2.    ناشناس  |  بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۱ at ۱:۱۰ ب.ظ

  سیکتیر

 • 3.    هم وطن  |  بهمن ۸ام, ۱۳۸۷ at ۱۱:۵۳ ب.ظ

  درود وب زیبای داریبه ما هم سری بزن دلی به پیغامی بسازه

 • 4.    سرباز  |  بهمن ۹ام, ۱۳۸۷ at ۱۰:۳۴ ق.ظ

  درود بر شماجشن سده را به شما تبریک می گویم.شاد و سربلند باشید.پاینده ایران

 • 5.    بهرام آریانژاد  |  بهمن ۱۰ام, ۱۳۸۷ at ۴:۴۸ ق.ظ

  درود.تارنمای “تازی ستیز آریایی” با نوشتاری با نام “ناسیونالیسم یا پان ژرمنیسم؟” به روز است.با سپاس.جاوید ایران !- من شما را به لیست پیوندهای تارنگارم افزودم، سپاسگزار خواهم شد شما نیز چنین کنید.

 • 6.    ناشناسی آشنا  |  بهمن ۱۱ام, ۱۳۸۷ at ۱:۵۳ ق.ظ

  درود سرور مزدک عزیزآیا دبیرکل حزب سرور زنگنه هستند یا بانو صفارپور؟اگر بانو صفارپور است پس چرا ایمیل سرور زنگنه را در تارنما گذاشته اید؟

 • 7.    خواجه عبداللهی  |  بهمن ۱۲ام, ۱۳۸۷ at ۱۱:۵۶ ق.ظ

  درودمن در زمینه معرفی یادگارهای تاریخی تلاش می کنم:http://se.youtube.com/watch?v=rtlkRzSc_9U شوشتر گنجینه مهندسی آب ایران باستان http://de.youtube.com/watch?v=bCBEB0c5CXA فیلم مستند چغازنبیل چغازنبیل،تخت‌جمشید،تخت‌سلیمان،میدان ‌نقش‌جهان، پاسارگاد، بم و منظر فرهنگی‌ آن، کنبدسلطانیه، قره کلیسا و بیستون آثاری هستند که تاکنون در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌اند. چغازنبیل کهنترین این آثار است http://de.youtube.com/watch?v=hszWRhdUL04 در روز عاشورا شمر اشعار عاشقانه سعدی را که برای زنان زیبا روی سروده در مدح علی اکبر امام حسین می خواند: الا ای آنکه مشکین زلف چون بال ذغن داری – بود این برگ گل با مرمر است این یا بدن داری—– دقیقه ۸ فیلم

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی