مزدوران عرب دفترهفته نامه تولید را بهم ریخته و سردبیرآن را تهدید کردند

مرداد ۳, ۱۳۸۶

پاینده ایران

 

مزدوران ِاعراب خلق گرا دفترهفته نامه تولید را بهم ریخته و سردبیر آن را تهدید کردند.

 ماجرا ازآن جا آغاز گردید که هفته نامه تولید مانند دیگر نشریات آزاداندیش خوزستان در یک واکنش شدید و نوشتاری چند صفحه ای پاسخی به سخنان توهین آمیزموسا سیادت درباره ایرانیان که در نشریه عصرکارون درج شده بود(وما آنرادر تارنما بازتاب دادیم)، پرداخت وپس از چاپ این نوشته آقایان جدایی طلب عنان اختیار از کف داده و این اشخاص را برای تهدید به دفتر نشریه فرستادند. نکته تعجب برانگیزهمراهی یک زن در این حادثه بوده است. در پی این جریان قبل از ظهر دیروز با چند نفرازهموندان پان ایرانیست به نشانه ی همدلی و حمایت به دفتر نشریه تولید رفته و این عمل وحشیانه وابستگان به جدایی طلبان عرب را محکوم کردیم. شهریارگراوندی براساس گفته های آقای شهرام گراوندی سردبیرنشریه تولید ایشان بعد ازظهر روزشنبه۳۰ تیرماه برای انجام کارهای خود به دفتر نشریه رفته بودند که در ساعت ۳:۴۵ بعدازظهریک مرد تنومند عرب به همراه یک زن وارد دفتر نشریه شده و پس از فحاشی و تهدید ایشان، اقدام به بهم ریختن دفترو شکستن دستگاه نمود.آقای گراوندی که درآن ساعات به تنهایی در دفتر حضور داشتند سریعا به پلیس تلفن کردند ولی مانند همیشه آمدن پلیس افراد مذکور دفتر نشریه را ترک کرده بودند.گراوندی ازهویت افراد اظهار بی اطلاعی کرده وبیان داشتند در صورت مشاهده براحتی چهره آنان را تشخیص خواهند داد.در پرسش ما که گمان شما ازآمران این رویداد چیست، بیان کردند بی تردید این عمل،واکنش به جوابیه ی آنان به نشریه عصرکارون است ولی نمی توان گفت که این کار به دستور سید رسول موسوی مدیرمسئول عصرکارون” بلندگوی پان عرب ها” آن بوده باشد ،ولی بهرحال بیانگر این نکته است که آقایان قوم گرا به هیچ روی قدرت منطقی برای دفاع ازاندیشه های باطل خود ندارند که اگر چنین بود باید به چاپ جواب در نشریات اقدام کرده واز راه قلم زدن به مخالفت برمی خواستند نه اینکه آدم بفرستند و تهدید کنند.ایشان قویاً تاکید کردند که مسبب چنین رویدادهایی سیست های غلط ۸ سال ریاست جمهوری آقای خاتمی در پرداختن به مسائل قومی جهت جمع آوری رای و مشروعیت از راه قوم گرایی بوده است، و این همان نکته ایست که ما پان ایرانیست ها بارها آن را بیان کرده ایم. لازم به ذکر است که آقای ماشاءاله براتی سردبیر هفته نامه همدلی نیز یه جهت چاپ چنین نوشته هایی از سوی اشخاص ناشناس تلفنی تهدید گردید.امروز هم روزنامه کارون نوشتار تندی خطاب به حاملان اندیشه های جدایی طلب م شخص موسا سیادت نوشته که در مجالی دیگر نیز آنرا بر روی تارنما خواهم گذاشت اندامان حزب پان ایرانیست در خوزستان چنین حرکت های متوحشانه ای که نشان از منش غیر ایرانی عاملین آن دارد را محکوم کرده و از نیروهای اطلاعاتی و انتظامی انتظار داریم با مسببان این حرکت ها بشدت برخورنماید تا درآینده شاهد این حرکات مذبوحانه از سوی قوم گرایان نباشیم. درفاصله چاپ این مقاله توهین امیز واکنش مطبوعات خوزستان و مردم در زمینه پاسخ گویی به این اراجیف بسیار خوب بوده که درروزهای آینده بیشتراز این جریانات ودفاعیات میهن پرستان مطبوعاتی و یاران پان ایرانیست خواهیم نوشت.

 

پاینده ایران

مزدک

شامگاه ۴/۵/۱۳۸۶

 

 

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

 • 1.    بابک ایرانمنش  |  مرداد ۴ام, ۱۳۸۶ at ۱۲:۲۳ ق.ظ

  پاینده ایرانمتاسفانه جدایی طلبی در ایران به حد زیادی لومپنیسم و اوباشیسم را نیز رواج داده و آقایانی که از سوی دشمنان هویت طلب نامیده می شوند و خدا رو شکر که سواد آنچنانی نیز ندارند با دلیل من درآوردی هویت طلبی و آن چیز که آنان هویت می نامند دست به اعمال وحشیانه می زنندسرور مزدک ، شما بهتر از من اعراب را می شناسیدهمان بیابان گردان دشداشه پوش که هیچ ندارند الا بی فرهنگی و هیچ ندیده اند الا ریگ بیاباندور از عقل نیست که اعراب بر خوزستان تاکید داشته باشند، زیرا اگر خوزستان را داشتند می توانستند ادعا کنند که در سرزمین های عربی نیز نواحی حاصل خیز وجود دارد.اما آن چیز که مسلم است آن است که خوزستان پاره تن ایران است و کار آقایان الاحوازی همانند این می ماند که آب اقیانوس را با قاشق مربا خوری بکشند.خاک پای تمامی ایرانیان وطن پرست/بابک ایرانمنش(تیم پان ایرانیست کرمان)

 • 2.    رهگذر  |  مرداد ۴ام, ۱۳۸۶ at ۲:۱۳ ق.ظ

  داداش در مورد پست قبلیت یه نظر دارم…تو واقعا تو ایران زندگب مبکنی؟؟؟آخه برای چی الکی شعار میدی ..چرا میگی حقوق بشر ..سر صحبتم در مورد همین لات ولوتا یا همون اراذل..یه کثافتی که زور گیر که به ناموس مردم تجاوز میکنه باید ناز کرد هان؟؟؟؟وقتی اون نوشتتو خوندم حالم ازت بهم خورد..من خودم یه کسی هستم که از همین عوضی ها ضربه خوردم ..تو تهران هم زندگی میکنم..تو حتما تو خوزستانی..نمیدونم اونجا چه جوریه ولی اگه از وضع اینجا خبر نداری خیلی ببخشید لطفا خفه!کسی که سر خیابونا عربده کشی میکنه..ناموس اینو اونو به گه میکشه اون وقت تو میگی..میدونی خود من به خاطر اینکه بهم زور گفتن بهم گیر دادن با هاشون درگیر شدم الان چند تا بخیه رو بازومه؟؟؟ حقوق بشر؟؟؟اخ ک.ی.ر تو اون حقوق بشری که شما دم از اون میزنین..دلم من خیلی پر برادر من..اینقدر هم دم از ایران پرستی نزن تو که نمیدونی در این ملت چیه..تو که نمیدونی سر این ملت چی میاد ..حرف نزن برادر من!کرامت انسانی؟!!؟اصلا تو میدونی که کرامت انسانی چیه؟!؟اره اینا باید تحقیر بشن..وقتی میدیدم که زیر دست کماندوها لت و پار میشدن دلم خنک میشد..چون میدونستم اینا چه آشغالایی هستن…میگم هنوز خیلی بچه ای مونده تا بفهمی دور و برت چی میگذره..مونده تا بفهمی درد اقتصادی یعنی چی…مونده تا بفهمی هتک ناموس یعنی چی..مونده تا بفهمی به خاطر ناموس رفتن زیر چاقو تا دم مرگ یعنی چی..وقتی این عوضیا کثافت کاری میکردن تو و اون حقوق بشرت کجا بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟درد و دل زیاده سرتو هم درد نمیارم…فقط اگه بی احترامی کردیم معذرت می خوام..

 • 3.    داریوش  |  مرداد ۴ام, ۱۳۸۶ at ۱۰:۵۳ ق.ظ

  جناب رهگذر پاسخی برایت ندارم جز این که بگویم خدا شفایت بدهد. تو که به بچه های مردم را اراذل و اوباش می خوانی و حاضری مانند عصر توحش هر کسی در خیابان کتک بخوره پیداست که چه هیولایی هستی. خدا شفایت بده.

 • 4.    یاور کیامنش  |  مرداد ۸ام, ۱۳۸۶ at ۱۲:۱۸ ق.ظ

  برای شهنشاه ایران … بندی از یکی از چامه هایم است که پس تر آن را خواهید خواند. تا آن زمان که دور سیه روز جان به پاستاین قلب یاور است که در گور خفته است من از سر یقین ای ساکنان سیه مغز زندگانای مرده زندگانفریاد میزنمشهنشه نمرده است …گفتم که . پس تر آن را در تارنگار میگذارم تا همه ایرانگرایان نژاده آنرا بخوانند .امرتات به چم نامیراست

 • 5.    شاهپور  |  مرداد ۹ام, ۱۳۸۶ at ۱۲:۲۹ ق.ظ

  درود بر شماو ننگ بر سیادتهایی که این روز ها کم نیستند.

 • 6.    سوشیانت  |  مرداد ۱۳ام, ۱۳۸۶ at ۳:۲۱ ق.ظ

  باید با احتیاط و هوشیاریُ، جوانان پان ایرانیست نخست ورزشهای رزمی را فرا بگیرند و سپس با درست کردن گروه های مخفی ضربت، تجزیه طلبان را تارومار کنند. حق با زور است!

 • 7.    Tonyukuk Türk  |  مرداد ۱۵ام, ۱۳۸۶ at ۵:۳۵ ب.ظ

  Güney Azerbaycan Bazkurtlarına Türkiyeden selam olsunwww.yildiraysari.comwww.gamoh. orghttp://www.turkcubilinc.org/smf/index.phphttp://www.guzergah.de/ktp.htmlhttp://asker.guzergah.de/http://www.nihalatsiz.org/http://www.hunturk.net/http://www.turkcuturancilar.com/forum/default.asphttp://www.turkcudusunce.com/http://www.hedefturan.com/http://tr.wikipedia.org/wiki/Turanc%C4%B1l%C4%B1khttp://www.turkcu.gen.tr/http://www.ulkuocaklari.org.tr/uh/1944/1944.htmhttp://www.ulkuocaklari.org.tr/marslar/8.htmhttp://ccc.1asphost.com/turkotagi/1.8-freehost/default.asphttp://www.asilkan.org/http://www.asilkan.org/azer.htmhttp://www.f27.parsimony.net/forum67368/index.htmhttp://www.turan.sokagi.com/http://www.turkcuturancilar.com/forum/forum_posts.asp?TID=4111&PN=3&TPN=1http://forumdl.com/arama.php?kelime=mhpwww.oyanish.orgwww.35000000.comTürkologlar sitesi:http://turkologlar.nethttp://www.tde.etu.edu.tr/http://www.geocities.com/turkologlar/http://www.tde.etu.edu.tr/http://www.tomer.ankara.edu.tr

 • 8.    مرداویچ  |  مرداد ۱۶ام, ۱۳۸۶ at ۶:۴۸ ب.ظ

  این تجزیه طلبهای بد بخت با کامنتهایی مانند این بالایی آشکارا به وابستگیشون به بیگانه اعتراف می کنند و بهانه لازم برای به درک واصل کردنشون در روز موعود را در اختیارمان می گذارند.

 • 9.    یاشاسین اذربایجان  |  شهریور ۲۴ام, ۱۳۸۶ at ۵:۰۳ ب.ظ

  اینقدرایران ایران نگیدنصف بیشترمردم ایران ترک هستند یاشاسین اذربایجان

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی