بیانیه حزب پان ایرانیست پیرامون بازداشت سرور حسین شهریاری

مهر ۶, ۱۳۸۸

پاینده ایران

       به کدام مسلک است این به کدام مذهب است این 

                                                                      کـه کُشـند عاشـقـی را کـه تو عاشـقم چرایی

هم وطن

 سرور حسین شهریاری از پیشکسوتان حزب پان ایرانیست و کوشندگان دیرگام این حزب به حکم دادگاه انقلاب توسط کلانتری مهرویلا در کرج بازداشت و به زندان رجایی شهر کرج منتقل گردید.

حزب پان ایرانیست ضمن رد کلیه اتهامات ایشان، جز جرم ایران پرستی و حق طلبی آنهم از دیدگاه حاکمیت فرقه ای، اعتراض خویش نسبت این بیداد عظیم را به آگاهی ملت ایران و همه آزادگان جهان می رساند و به هیچ وجه آنرا قابل تحمل نمی داند.

 

پاینده ایران

شامگاه ۶ مهرماه ۱۳۸۸

حزب پان ایرانیست

خبر دستگیری سرور شهریاری در خبرگزاری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران

بایگانی جستاری:بیانیه های حزب پان ایرانیست و اخبار روز

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

  • 1.    عشقی دوم  |  مهر ۸ام, ۱۳۸۸ at ۵:۴۳ ب.ظ

    با درود. من جلوتر پیامی به شما فرستاده و خواهان همکاری با شما شدم (فرم تقاضای هموندی شما را پر کردم)که بدبختانه جز درودی از شما دریافت نکردم!؟ باری گلایه من از شما اینست که چرا شمایی که نام خود را حزب پان ایرانیست نهاده و داعیه فعالیت در فلات ایران(ایران،افغانستان و…)را دارید،نه تنها تلاشی در یارگیری(حتی از ایرانیان)ندارید،بلکه از کسانی همچون من که صادقانه بدنبال ایثار جان در راه آرمان حزب شما هستم دوری میکنید؟!!! شایسته است که یکایک فرزندان پهن دشت ایران را به زیر پرچم میهن پرستی گرد آورید. اگر پرسی مرا از دین و آیین مرا آیین و دین ایران پرستیستعشقی دومپاینده ایرانهم میهن ایران پرست ما به هیچ روی از شما و دیگران که خواهان پیوستن به صفوف پان ایرانیست هستید دوری نکرده و دست شما را دوستانه میفشاریم.پاسخ شما برایتان به ایمیل فرستاده شد نگاه کنید و پاسخ را به همان ایمیل بفرستید. پاینده ایران(مدیر تارنما)

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی