احضار سرور عابدینی به دادگاه انقلاب

آبان ۱۳, ۱۳۸۶

 گزارش فعالان حقوق بشر در ایران

تاریخ :۱۲/۸/۸۶
شماره : ۴۰۴ –
۸۶

به نام آزادی

بنا بر گزارشات رسیده آقای ابوالفضل عابدینی روزنامه نگار و فعال حقوق بشر در راستای فعالیت های انسانی خود در پی سلسله اعتصابات کارگران نیشکر هفت تپه خوزستان به دادگاه انقلاب احضار شد.


آقای ابوالفضل عابدینی نصر ، روزنامه نگار خوزستانی که از سوی کارگران نیشکر هفت تپه به عنوان سخنگو معرفی شده بود توسط مامورین وزارت اطلاعات به دادگاه انقلاب احضار شد ، وی در راستای احقاق حقوق کارگران نیشکر هفت تپه با رسانه های مختلف مصاحبه های انجام داد .بنا بر گفته ها آقای ابوالفضل عابدینی هم اکنون جهت درمان بیماری های خود به تهران سفر کرده است ، وکیل وی آقای جواد طریری با ارسال گواهی پزشکی وی به دادگاه انقلاب عدم حضور وی در دادگاه را توجیح کرده است .
در احضاریه دادگاه اتهام وی اقدام علیه امنیت داخلی کشور عنوان شده است این در حالی است سلسله اعتصابات کارگری نیشکر هفت تپه به دور از خشونت و در جهت مطالبات صنفی بوده است .
بلکه بعکس به جرات می توان گفت اقدام علیه امنیت شهروندان از سوی نیروهای انتظامی و اطلاعاتی صورت پذیرفته است .
مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران سرکوب آزادی بیان از طریق بازداشت ، تهدید و ضرب و شتم فعالین مدنی را در راستای نقض سیستماتیک و سازمان یافته حکومتی می داند و شدیدا آنرا محکوم می کند.

ما پان ایرانیست ها  نیز چون دیگر ایران پرستان این حرکت محکوم کرده و اقدام علیه امنیت داخلی کشور آن هم از سوی یک پان ایرانیست را بیشتر یک شوخی می دانیم.

پاینده ایران

مزدک

Entry Filed under: Uncategorized. .۲ Comments Add your own

  • 1.    سرزمينم ايران.  |  آبان ۱۴ام, ۱۳۸۶ at ۱۲:۳۹ ق.ظ

    دیدگاه من این است که ولایت جهل جور فساد به ته خط رسیده است. http://www.nourizadeh1386.blogfa.com

  • 2.    کیا  |  آبان ۱۴ام, ۱۳۸۶ at ۱۱:۰۰ ق.ظ

    پاینده ایران

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی