با انتقال سرور ابوالفضل عابدینی از زندان کارون اهواز به اوین مخالفت شد

شهریور ۲۱, ۱۳۸۹

دوستان توجه داشته باشند که در زندان کارون اهواز چه بر سر سرور عابدینی می رود که ایشان درخواست جابجایی خود به زندان اوین را دارد!

هرانا؛ مخالفت با انتقال ابوالفضل عابدینی به زندان اوین


پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۹
خبرگزاری هرانا – دادستان کل کشور با انتقال ابوالفضل عابدینی نصر، روزنامه نگار و فعال حقوق بشر، به زندان اوین مخالف نموده است.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، پس از گذشت چندماه از درخواست ابوالفضل عابدینی برای انتقال به زندان اوین، و پس از پیگیری های مکرر خانواده ایشان دادستانی دلیل اجرا نشدن آن را عدم وجود جا در زندان اوین و بویژه پر بودن بیش از حد بند امنیتی عنوان کرد.
ابوالفضل عابدینی که در زندان کارون اهواز در شرایط سخت ممنوع الملاقات و ممنوع التردد با زندانیان خطرناک مبتلا به ایدز و هپاتیت و قاتلین محکوم به اعدام نگهداری می شود، چند ماه پیش طی نامه ای درخواست انتقال خود به زندان اوین را داشت که پس از مدتی ابتدا عنوان شد که نامه ایشان گم شده است.
دادستان و قاضی پرونده تاکنون با مرخصی عابدینی نیز مخالفت کرده و بر اساس گفته خودشان فشار مسئولین امنیتی در پرونده نیز در این زمینه دخیل است.
ابوالفضل عابدینی آخرین بار نیمه شب ۱۱ اسفند سال ۱۳۸۸ در منزل پدری اش در رامهرمز بازداشت شده و تاکنون بدون مرخصی در زندان کارون اهواز بسر می برد.

Entry Filed under: ابوالفضل عابدینی,اخبار. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی