ابوالفضل عابدینی به یکسال زندان محکوم گردید

دی ۱۱, ۱۳۸۶

ابوالفضل عابدینی به یکسال زندان محکوم گردید 

سرور ابوالفضل عابدینی در کنار پرچم شیرو خورشید

امروز صبح ۱۱/۱۰/۱۳۸۶ دادگاه ابوالفضل عابدینی (مربوط به اتهامات و دستگیری سال ۸۴) در اهواز برگزار گردید و در موارد اتهامی “اقدام علیه امنیت ملی” ،”اهانت به رهبری” و “عضویت در حزب پان ایرانیست “مجرم شناخته شده و به ۱ سال حبس محکوم گردید. این در حالی است که ایشان حدود ۷ ماه از این دوران را به سال ۱۳۸۴ و ۱۳۸۶در زندان سپری کرده است.در پی اعتراض سرور عابدینی حکم به دادگاه تجدید نظر فرستاده خواهد شد.

دادگاه دیگر وی در پی اتهامات سال ۸۶ (ادامه نوشتار در بخش دوم را حتماً بخوانید)در در شعبه ۴ دادگاه انقلاب اهواز و شعبه ۱ دادگاه انقلاب شوش برگزار خواهد شد.خبرهای دیگر در این باره روزهای آینده روی تارنما قرار خواهد گرفت. 

صدای عابدینی را از زندان گوش کنید. (فایل هاmp3 و زیپ شده به گنجایش۷۰۰ کیلو بایت هستند)

خبر رسانی صدای آمریکا در مورد حکم ابوالفضل عابدینی(تصویری)
 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تلاش های ما و دیگردوستان پان ایرانیست در ارائه مدارک و مستندات و نوشتارها درباره سرور عابدینی دراین تارنما به بار نشست. برای آگاهی بیشتر نوشتار زیر را که چندی پیش آمده شده بود، بخوانید: 

مسئولان پرونده پس از ارائه مدارکی مبنی بر خبرنگار بودن سرور عابدینی در این تارنما برای نخستین بار و انتشارآن در گستره ی اینترنت و نوشتار های یاران پان ایرانیست در مورد اندیشه میهن پرستانه ی عابدینی دست به اقدام جالبی زدنده و در تفهیم اتهام از عدم خبرنگاردانستن ایشان و تلاش برای بمب گذاری از سوی او سخنی به میان نیاورند. پخش این اخبار تنها در پی انحراف افکار عمومی و آماده نمودن جو بیرون برای صدور حکمی سنگین علیه عابدینی بوده است که با تلاش های همگانی این دسیسه بی اثر گردیده است. 

* چگونه خانه مطبوعات به ابوالفضل عابدینی  در روز خبرنگار سکه جایزه می دهد؟!

*حرکت ناکام: پرونده ی دوگانه ،اتهامات دوگانه ، دادگاه دو گانه !

* پرونده ابوالفضل عابدینی در خانه مطبوعات چه شد؟

* شکم گرسنه عامل تحریک کارگران! 

به دوستان بگویید من از دادگاه آقایان هیچ ترسی ندارم اگرامروز مرا آزاد کنند همان ابوالفضل عابدینی هستم که بودم چون کار من اشتباه نبوده و هیچ خیانتی به مملکت نکردم هر چه بود در راه میهنم بود. 
 

در پی ارتباط با سرور عابدینی در زندان، به هنگام در میان گذاشتن خبر جدید خبرگذاری رسمی جمهوری اسلامی ایران( ایرنا) مبنی بر اتهامات “تلاش برای بمب گذاری” و “عدم خبرنگار بودن” شگفت زده گردیدو بیان نمود که: در تفهیم اتهام به من هیچ کدام از موارد ذکر شده بالا بیان نگردید. ایشان موارد اتهامی تفهیم شده به خود را اینگونه برشمرد:

۱٫تبانی جهت اخلال در نظم عمومی کشور

۲٫ عامل تحریک و تظاهرات کارگران نیشکر هفت تپه

۳٫ مصاحبه با رادیوهای بیگانه (رادیو فردا)

۴٫ عضویت در حزب پان ایرانیست،فعالیت در این حزب و شهید خواندنِ زنده یاد دکتر محمد رضا عاملی تهرانی در تارنمای خود! 

همچنین پرونده ای شبیه آنچه در اهواز برای سرور عابدینی تدارک دیده شده در شهر شوش نیز آماده شده تا مدت زمان بیشری اطاله دادرسی کنند و ایشان را در حبس نگه دارند. در همین رابطه تمامی کارگران هفت تپه که به عنوان متهم در پرونده هستند بیان کردند که عابدینی آنان را تحریک نکرده و فقط رسالت خبرنگاری خود را انجام داده و هر آنچه که در دادگاه شوش با فشار بر ضد عابدینی بیان کرده اند را رد کردند و عامل اعتصابات خود را شکم گرسنه زن و بچه خود عنوان کردند.(قابل توجه دولت مهرورز با درآمد میلیاردی پول نفت).

برای آگاه شدن خوانندگان گرامی باید یادآوری کنم که براساس قانون فعلی ملاک خبرنگار بودن شخص ،عضویت در خانه مطبوعات و انجمن صنفی خبرنگاران نیست چرا که در حال حاضر بسیاری از خبرنگاران خوزستانی عضو نیستند این انجمن ها و خانه مطبوعات نیستند. خانه مطبوعات انجمنی است که برای احقاق حقوق جامعه مطبوعاتی است و عضویت در ان اختیاری می باشد؛ هر چند که این وظیفه خود را نیز به خوبی ایفا نمی کند و در حال حاضر زمان تصدی آقایان دراین دوره به پایان رسیده و مجمع عمومی آن به تعویق افتاده و هم اکنون از لحاظ حقوقی دارای ایراد است. آقایان پاسخ دهند که چگونه ابوالفضل عابدینی از سوی هفته نامه بهار سبز به خانه مطبوعات معرفی شده و در روز خبرنگار به ایشان سکه جایزه داده می شود!!! بر اساس اطلاعاتی که کسب کردیم عابدینی عضو خانه مطبوعات بوده و در انجا دارای پرونده است اما ظاهرا پرونده او مانند بسیاری از پرونده های دیگر در موقع لزوم ناپدید شده است!!!  

{موارد اتهامی را بخوانید و خود قضاوت کنید که چه کسانی در نظم عمومی کشور اخلال ایجاد می کنند مافیای شکر که با وارد نمودن میلیون ها تن شکر بیش از نیاز مصرف داخلی و برای باج دادن به کوبا کمر کارخانه های تولید شکر در خوزستان را شکسته است، یا یک خبرنگار خوزستانی؟عامل تحریک و تظاهرات کارگران به گفته خودشان شکم گرسنه زن و بچه شان به دلیل دریافت نکردن چند ماه حقوق بوده و یا ابوالفضل عابدینی.گفتگو با رادیو های بیگانه از کی جرم بوده که اینک به این بهانه بندی به اتهامانت عابدینی افزوده شده است؟از کی تا کنون عضویت در حزب پان ایرانیست جرم است و میهن پرست، مجرم ؟آقایان مگر به گفته خودتان هر که در راه میهن خود کشته شود شهید نیست؟ جرم زنده یاد دکتر عاملی تهرانی چه بود ؟آیا در راه میهن خود کشته نشد؟ آیا در حکومت پیشین به میهن خود خیانت کرد و یا دیتش به خون کسی آلوده شد؟(در آینده از چگونگی یه شهادت رساندن ایشان اسنادی را پیش روی شما خواهم گذارد.)} 

در بایگانی جستاری بخش سرور ابوالفضل عابدینی تکمیل شد

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

مزدک 
 

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

  • 1.    بابک ایرانمنش  |  دی ۱۱ام, ۱۳۸۶ at ۱۰:۲۰ ب.ظ

    پاینده ایراندرود بر سرور مزدک گرامی و تمامی دوستان و باشندگان پان ایرانیست شاخه خوزستانسروران و دوستان، تنها خرد می ماند و آزادگیخوشبختانه این آقایان هم به آزاد اندیشی و میهن پرستی سرور عابدینی اعتراف دارند ، اما چنان در آتش جهالت می سوزند که آن سرش نا پیداستمن بابک ایرانمنش به همراه تمامی اعضای پان ایرانیست شاخه کرمان همبستگی خود را با ابوالفضل عابدینی، آن آزاد اندیش بزرگمنش اعلام داشته و تا آخرین لحظه با یاران خود خواهیم ماندبا سپاس از شما سرور گرانقدرخاک پای تمامی ایرانیان وطن پرست/بابک ایرانمنش(باهماد پان ایرانیست کرمان)

  • 2.    تیرداد بنکدار  |  دی ۱۱ام, ۱۳۸۶ at ۱۱:۲۴ ب.ظ

    با دروددر وبلاگ نوین “تیرداد” به شما لینک دادم.

  • 3.    شاپور  |  بهمن ۶ام, ۱۳۸۶ at ۷:۱۷ ب.ظ

    با درودهم اندیش و مبارز پان ایرانیست سرور عابدینیبه کار خویش ایمان دارند و به راهی که برگزیدند پایفشاری می کنندامتحان خویش را خوب پس داد..تک تک ما باید باید خود را در برای امتحانی بزرگ آماده کنیمپیش به سوی آزادی ایرانپاینده ایران

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی