محسن پزشکپور رهبر فنا در آرمان نهضت پان ایرانیسم درگذشت-بیانیه سازمان جوانان

ژانویه 7, 2011

محسن پزشکپور (پندار) پس از سال‌ها مبارزه در راه آرمان‌های نیاخاکی و باورهای ملی در شانزدهم دی‌ماه ۱۳۸۹، جهان خاکی را بدرود گفت.

پندار با اندیشه‌ی وحدت و سرافرازی ایران بزرگ از سنین نوجوانی پای در مسیر دشوار مبارزه گذاشت و تمام زندگی پر فراز و نشیب هشتاد و اندی ساله‌ی خود را به فرمان سرنوشت در راه افزایش آگاهی و هوشیاری ملی، احقاق همه‌ی حقوق ملت ایران و تحقق حاکمیت ملت با تکیه بر اندیشه‌های ناسیونالیسم ایرانی گذراند. آنچه که ما در این سال‌ها از کنار او بودن آموخته‌ایم، عشق به ایران، وفاداری به آرمان‌های نهضت و حزب، اخلاق‌مداری در مسیر مبارزه، تسلیم‌ناپذیری در برابر ظلم و حاکمیت‌های بریده از ملت، گذشت و ایثار، درک حقیقت، بیان حقیقت و پیروی از حقیقت، فتوت، سیاست، تدبیر، سرزندگی، قدرشناسی، بلند نظری، وقت شناسی، نظم در امور، صبوری، آرامش، امید و امید و امید بود. سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست با این امید در مسیر آموزه‌های پندار خواهد کوشید که اندیشه‌ی وحدت‌خواهی ایران بزرگ در کانون خانواده‌ها و دل فرزندان میهنمان پای گرفته و شعله‌های بیداری، شب تیره و تاریک تجزیه و تفرقه را پایان بخشد. و به همه‌ی فرزندان ایران با هر نوع سلیقه، نقطه‌ای واحد برای حرکت به ارمغان آورد. جوانان پان‌ایرانیست، با اندوه فراوان این غم سترگ را به همه‌ی ایرانیان و یاران پان‌ایرانیست دل‌آرامی گفته و شادی روان ایشان را از درگاه خداوند ایران‌زمین خواهان است. روانش نگهبان ایران‌زمین باد.

تهران- سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست

شامگاه ۱۶ دی‌ماه1389

http://www.panir anist.info/?p=893

Entry Filed under: بیانیه های حزبی. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها