گفتگوی سدای آمریکا با سرور ابوالفضل عابدینی

مارس 11, 2008

پاینده ایران

سرور عابدینی

سدای آمریکا با سرور عابدینی درباره وضعیت نیشکر در ایران گفتگویی انجام دادند که در بخش خبرها و نظرها در تاریخ شنبه ۱۸ اسفند پخش گردید. این گفتگوی را می توانید از نشانی زیر دریافت کرده و گوش دهید.

دانلود گفتگوی سرور ابوالفضل عابدینی شنیداری

 (راست کلیک کرده و save target as .. را بزنید،۳۰۰کیلوبایت- زمان: ۴:۲۲)

پیوند این گفتگو در ویدیو گوگل

پیوند این گفتگو در یوتیوب

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

 • 1.    پوپی  |  مارس 11th, 2008 at 7:09 ب.ظ

  کی گفته تو ایران آزادی نیست ؟ هست . منتهی این آزادی فقط برای عده ای خاص در ایران در نظر گرفته شده . دختر و پسر های پولداری هستند که پول تو جیبی شون اندازه حقوق یک سال یک کارمنده به برکت جیب پدر و جدشون . عده دیگه هم مسئولین و آقا زاده هستند . سردار زارعی : این آه هزاران جوون و پدر و مادرهایی هست که تو و امثال تو برای خاطر چند تار مو و یه کوه رفتن و صدای موزیک ماشینشون و .. دستبند زدی و بردی و انداختی تو بازداشتگاهی که بوی ادرارش حال آدم رو بهم میزنه سردار زارعی و بقیه یه روز میرسه که تو این بازداشتگاهها و بند های زندان هاتون خودتون اسیر میشین .

 • 2.    نوبد  |  مارس 12th, 2008 at 6:55 ب.ظ

  24 اسفند که شد هیچ جا نمیرمزیر بار ظلم ملا نمیرمدیگه رو به این آخوندا نمیدممن پای صندوق آرا نمیرمنه نمیرم رای نمیدمبه اون دولت ننگین شما رای نمیدمیا به اون رهبر غمگین شما رای نمیدممن به فقر بچه های بی گناه رای نمیدمتا نفس تو سینه دارم به شما رای نمیدمنمیدم نه نمیدم من به دزد و مفت خورا رای نمیدمبه صف مرده خورا رای نمیدمزیر بار ظلم ملا نمیرممن پای صندوق آرا نمیرم.

 • 3.    افشین  |  مارس 12th, 2008 at 7:04 ب.ظ

  دوستان مژده!آخرین جوکهای ضد پانترکی بالاخره به زبان ترکی استانبولی ترجمه و آماده پخش شدند. سعی دارم که به این مجموعه در دراز مدت اضافه نمایم.از هموطنان، بخصوص هموطنان کرد خواهشمندم که این جوکها را به فراسوی مرز بفرستند تا در مناطق کردنشین خوانده شوند. بلکه در آنجا مورد استقبال واقع گشته و بتوانیم در ترکیه یک فرهنگ جوک سازی بر علیه پانترکان و بوزقورتها رواج دهیم.پاینده باشید.

 • 4.    اتروپات  |  مارس 13th, 2008 at 12:51 ق.ظ

  پاینده ایرانبیانیه تاریخی حزب پان ایرانیست “”””””آنچه هست … آنچه بر ما مي گذرد…””””””””””””

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها