چهار نماهنگ از پان ایرانیست های تبریز

آوریل 6, 2008

               بزرگ مرد پان ایرانیست سرور پندار 

روز دهم يا يازدهم نوروز بود كه سرور مهين ارجمند در برنامه ي دكتر فروتن در شبكه پارس حضور يافت و در آغاز بيانات خود گفت هنگاميكه براي شادباش گفتن نوروز با سرور محسن پزشكپور تماس تلفني گرفته است سرور در حالي كه در بستر بيماري بوده و بر اثر سكته مغزي بخش اعظمي از نيروي خود را از دست داده در پاسخ به احوال پرسشي شان گفته اند : تا زماني كه بتوانم پاينده ايران بگويم حالم خوب است.به يقين بيماري اين مرد بزرگ نير براي بسياري از ما آموزه اي است سرشار از وطن پرستي! چند نفر از در بستر بيماري مي توانيم به فكر ديگران باشيم.در انديشه ي ميهن باشيم و درد ايران و ملتش را داشته باشيم؟ آري ! ناسيوناليست ايراني چنين است.

در روز ۱۲ فروردين با يكي از دوستان تصميم گرفتيم ويدئويي براي پندار ـ اين مرد بزرگ و آرمانخواه بسازيم ـ هر چند شناساندن محسن پزشكپور و درك هستي وي كاري آساني نيست وليكن به اندازه ي كوزه ي وجود مان تلاش كرديم تا جايي كه مي توانيم شمه اي ميهن پرستي اين رادمرد را به نمايش گذاريم.

تقديم به سرور آرمانخواه محسن پزشكپور :

براي دانلود كردن كليك كنيد : ۶ مگابايت

سه ویدئوی دیگر هم برای دوستان و سروران میهن پرست تهیه کرده ایم که از لینک های زیر قابل دانلود شدن هستند( سروران دقت داشته باشند که شبکه پشتبان شبکه گاهی با مشکل روبرو می شود.در این صورت درخواست خود را پسین تکرار کنید)

چو ایران نباشد تن من مباد   ۵ مگابایت

یادواره ی میهن پرستان   ۳ مگابایت

پان ایرانیسم!گاه پیروزیست ۵ مگابایت.

با سپاس از پان ایرانیست های تبریز در پایگاه فرمان آریا برای تهیه این نماهنگ ها

Entry Filed under: Uncategorized. .2 Comments Add your own

  • 1.    محمدي  |  آوریل 8th, 2008 at 11:16 ق.ظ

    پاينده باد ايران موفق باشيد

  • 2.    رامین ناصح  |  آوریل 8th, 2008 at 7:23 ب.ظ

    امیدواریم ایشان که برای آرمانهایش خیلی زحمت کشیده, هر چه زودتر بهبود یابد.%

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها