بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

می 6, 2008

به نام خداوند جان و خرد
پاینده ایران

۱)سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرو دعوت همگانی که از شما هموطن گرامی جهت حضور در مقابل سفارت امارات و اعتراض به ادعاهای واهی صورت گرفته توسط این شیخ نشین ۳۷ ساله نموده بود بدين وسیله سپاس و قدردانی خود را از تجمع بزرگ و غرور آفرینی که در روز ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار گردید اعلام می نماید.
متعاقب این تجمع گردهمایی کم نظیر مردم تبریز در جهت دفاع از آرمانها و حقوق ملت بزرگ ایران تحسین برانگیز و شایسته تقدیر است.
آرنگها و پلاکاردهایی که توسط مردم در این تجمعات خوانده و حمل شد نشان از اتحادی دارد که از درون و پایه ,افراد ملت را بهم پيوند ميدهد.
همچنين برخود بايسته ميدانيم كه از كوششهاي ياران و دوستان مان ,از انجمن هاي فرهنگي ,رسانه هاي جمعي و گروههاي سياسي بويژه جمعي از جوانان جبهه ملي كه حضوري پرشور ,آگاهانه و صميمي داشتند كمال سپاسگذاري را داشته باشيم.
2)اگر چه ظهور و نمايش اراده ملي بصورت صفوف متشكل ,شرط لازم و عاملي مهم در دفاع از تماميت ارضي و نام و نشان ملي مان ميباشد,اما بيگمان شرط كافي و نقطه پايان نمي باشد.ما براي آنكه بتوانيم به امنيتي پايدار دست يابيم و از تماميت ارضي خود به معناي واقعي دفاع كنيم مي بايست بيشتر ازآنچه بوده به فكر وطن خود باشيم و به “ايران بيانديشيم”. 
مي بايست وطن خود را بر پايه يك نظام عادلانه اي سامان دهيم تا در آن استعداد ها زمينه بروز يابد و بر قوايمان بيافزايد و
 شكوهمان بالا برد…از جمله آنكه ;صنعت ايران بكار افتد و توليد ملي افزايش يابد ,كارگر ايراني بي دغده ي نان شب و پول درمان چرخهاي صنعت را بحركت درآورد,صاحب سرمايه ي ايراني ,پول خودبه كشورهاي ديگر نبرد و در دبي 300 ميليون دلار فزونتر انباشته نكند ;بلكه بالعكس,از هر جاي دنيا پول به ايران آورد و تكنولوژيهاي نو به كشور خود ارائه دهد تا قدرت اقتصادي و توليدي ايران شكل گيرد . 
نظام پرورشي و تربيتي ايران مي بايست بسمت قدرتمندي ايران جهت گيري كند…معلم ايراني ميبايست  بتواند بدون نيازهاي
روزمره و بي ترس و دلهره ,آزاده بودن,آزاد انديشيدن,آزادگفتن و شنيدن را بر سر كلاسهاي درس بيان دارد و فرزنداني با فضيلت و شايسته براي وطن پرورش دهد .به اميد ايراني آباد,آزاد و قدرتمند .

ايران سرفراز در جهان                               جهان به ايران سرافراز
                                                                                             پاينده ايران
                                                                                      17/2/1387 خورشيدي
                                                                             سازمان جوانان حزب پان ايرانيست

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها