بار دیگرکسرا علاسوند به دادگاه انقلاب اهواز احضار شد.

خرداد ۹, ۱۳۸۷

پاینده ایران

کسری علاسوند از فعالان سیاسی پان ایرانیست بار دیگر به شعبه ۴ دادگاه انقلاب اهواز فراخوانده شد. ایشان برای نخستین بار در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۸۶هنگامی که به دفتر هفته نامه بهار سبزخوزستان به دیدار ابوالفضل عابدینی خبرنگار این نشریه رفته بود به همراه وی توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت و پس از سپری نمودن چند هفته در انفرادی به تاریخ ۶/۹/۸۶با قرار وثیقه ۷۰۰ میلیون ریالی از زندان کارون آزاد شد . اتهام علاسوند تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی است که مرتبط با انتشار اخبار اعتصابهای کارگری نیشکر هفت تپه می باشد.
تا به امروز سرور کسرا علاسوند ۲باردر تاریخ های ۱۲/۲/۱۳۸۶
و۲۹/۱/۱۳۸۷ به دادگاه انقلاب احضار شده که در هر دو مرتبه جلسه رسیدگی به اتهامات ایشان برگزار نگردید.

پیوند خبر در مجموعه فعالان حقوق بشر ایران

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .۲ Comments Add your own

  • 1.    دادگان  |  خرداد ۹ام, ۱۳۸۷ at ۷:۱۴ ب.ظ

    دادگان با ((جستاری در تمدن باستانی جیرفت)) به روز شد.

  • 2.    afshin  |  خرداد ۱۲ام, ۱۳۸۷ at ۱۰:۴۷ ب.ظ

    با درود …. همان گونه که میدانید .. تیم ملی ایران روز دوشنبه سیزده خرداد با تیم ملی امارات عرب در تهران بازی دارد .. از همه عاشقان ایران و وطن دوستان تقاضا داریم در استادیوم حاظر شده تا همه با این شعار خلیج فارس همیشه ,, ایران برنده میشه به امارات عربی و خبر نگاران عرب و چند تلویزیون عربی که برای ارسال و پخش مسابقه آمده اند , بگویم ما هستیم , ایران هست .. و پس از مسابقه دیدار ما در میدان آزادی دیدار در استادیوم و میدان آزادی پس از بازی .. پیام را به دیگر دوستان برسانید …. پاینده ایران ..

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی