در پاسخ یاوه های روزنامه عصر کارون

جولای 7, 2007

 

نشانی رایانامه روزنامه عصر کارون(استان خوزستان) که به توهین و ناسزاگویی به زنان ایرانی پیش از اسلام پرداخته و روابط عمومی آن روزنامه هم با گستاخی آن را درست می‌انگارد:

[email protected]

۱ـ اتاغ فاطمه با شش پوست بز که به هم دوخته شده بود فرش شده بود و سقف اتاغ‌ها با چوب تنه‌ی درخت خرما پوشیده بود. سنجش کنید با فر و شکوه در زندگی ایرانیان، با پوراندخت و آذرمیدخت و آتوسا و پارمیدا.

۲ـ روز مادر و روز زن ایرانی برابر است با ۲۹ بهمن و جشن اسپندگان.

۳ـ مردم ایران هر چه نسبت به رویدادهای دینی خودشان متعصب باشند لیک حاضر نیستند به خاطر خودشیرینی خودشان را به بیگانه بفروشند و  به گذشتگان و نیاکان خردمندشان توهین کنند.

۴ـ ایرانیان و هواداران حزب پان ایرانیست در برابر هیچ اندیشه بیگانه پروری که رویاروی فرهنگ ایران بایستد را بر نمی تابند و کوبنده پاسخ خواهند گفت.

نگاهی به زن در فرهنگ ایران پیش از اسلام

Entry Filed under: Uncategorized. .1 دیدگاه Add your own

  • 1.    یک آریایی  |  سپتامبر 8th, 2007 at 12:07 ب.ظ

    این خوک قلم به مزد بداند نیاکان برتر ما هر چه کرده اند در راستای احقاق عدالت و حقوق بشریت و برقراری و استحکام مدنیت در اقوام متوحش جهان باستان بوده است وما در این امتداد با وابستگان و متوحشین روزگار چون فرد مذکور رویارو میشویم .

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها