چرا ممانعت…؟!

مهر ۹, ۱۳۸۷

کنگره حزب پان ایرانیست

خلاف قانون اساسی نیست

خلاف قوانین شهروندی نیست

خلاف مصالح عالیه کشور نیست

اقدام زیر زمینی و بر انداز نیست

سرور استاد منوچهر یزدی : چرا اجازه نمیدهید ما بر سر آرمان مان باشیم وبا اندیشه های پاک ایرانی  ، ازاستقلال و تمامیت ارضی و فرهنگ اهورایی ایران دفاع کنیم ؟

چرا اجازه نمیدهید با بر گزاری کنگره که یک امر داخلی حزب میباشد به  اصلاح و ارتقاء درونی بپردازیم؟

چرا گمان میکنید فقط عناصر خودی حاکمیت ، کلید حل معماهای موجود کشوررا در دست دارند ، شما که تجربه شکست تئوری خودی و غیر خودی را دارید ؟

چرا حزبی که تنها دل در گروی ملت ایران داشته  و از هرگونه وابستگی به سیاست های بیگانه که در راستای منافع ایران نیست بشدت اهتراز دارد ، از رسیدگی به امور داخلی خود منع میگردد ؟

حزب پان ایرانیست چه در دوران دفاع مقدس و چه بهنگام دفاع از تمامیت ارضی ایران در زمینه بحرین– جزایر سه گانه ایران در خلیج فارس – دریای مازندران –  دفاع از حقوق پایمال شده برادران افغانستانی و شیعیان عراق و لبنان و …– دفاع از حقوق اساسی و مدنی کردها و سایر تیره های ایرانی– پاسداری از حقوق حقه ایران در توسعه فن آوری های نوین مانند علوم و فنون هسته ای و پاسداری از تمدن و فرهنگ ایران بزرگ از هرگونه تلاشی سر باز نزده وحتی از تهمت مزدوری حکومت های پهلوی و جمهوری اسلامی  هراسی به دل راه نداده است .

اینک

حزب پان ایرانیست فقط در شرایط مناسب و در یک محیط آزاد میتواند به تجزیه و تحلیل عملکرد مسئولین خود بپردازد و فضای سیاسی اش را در برابر عواملی که به ظن مقامات امنیتی نگاه شان به بیرون از مرز هاست پاک سازی نماید .

حداقل  مسئولین می دانند که ممانعت مقامات انتظامی و امنیتی خلاف اصول ۲۶ و  27 قانون اساسی است و نیز شما بخوبی آگاهید که برابر ماده۲ دستور العمل تفویض اختیارات وزارت کشور به  استانداران در خصوص  صدور مجوز برگزاری تجمعات محدود  در مکان های  سر پوشیده نیازی به اخذ مجوز نیست و تنها یک اعلام ۴۸ ساعته به استانداری کافی میباشد.

پس چه عامل و یا عواملی سبب شده است که فشار ها بر این حزب ۶۲ ساله افزایش یابد و راه بر حرکت اصولی و قانونی آن  مسدود گردد ؟

من امیدوارم مقامات مسئول شرایط  فعلی میهن مان را دریابند و راه تمکین از حقوق حقه جامعه ایرانی بر اساس قانون اساسی کنونی و حقوق بشر را بر فشارهای بی انگیزه ترجیح دهند .

برگرفته از تارنمای سرور استاد:منوچهر یزدی

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .۵ Comments Add your own

 • 1.    دوست  |  مهر ۹ام, ۱۳۸۷ at ۱۱:۰۲ ب.ظ

  عَلَمِ حق و عدالتتحت حمایت و هدایتِ یگانه دادگستر و راهبرِ عالَم “آقا پروفسور ابراهیم میرزایى”لحظه‌ى پیروزىِ مردم مبارز ایرانزمین در تمامى اقوام و اقشار با یک قیام وحدت فرا رسیده است.اعلامیه قیام وحدت (۳)شمارۀ ۱۳۰۸ مورخه ۱۶ـ۵ـ۱۳۸۷ سازمان عَلَمِ حق و عدالتبا یک اشارۀ یگانه قادرِ عالَم آقا پروفسور ابراهیم میرزایى دشمنانِ اصلى ایرانزمین یعنى رژیم جعلى و جنایتکارِ آخوندُ‌الشیطان و مزدورانِ اوباش و خودفروخته‌ى اراذلُ‌الأرذال با یارى دلاوران و غیرتمندان ایرانزمین، این سرزمینِ شرافت‌ها و فرهنگ و تمدن، سرنگون مى‌شوند.آینده در دستِ حق و عدالت است و قانونِ عَلَمِ حق و عدالت برقرارِ عالمین و آدمیان خواهد شد.پس تکلیف و وظیفه بر همگان این است که از حق و عدالت پشتیبانى نموده تا این داغِ ننگِ تسلط شیاطین و اشغالگرانِ ملت و تمدن و فرهنگ سرزمین ایران، از پیشانى آدمها پاک شود تا مردم با صلح و دوستى و یگانگى و با آرامش و اطمینان و امنیت در کنار یکدیگر زندگى نمایند.لحظاتِ فتح و پیروزىِ حق و عدالت است و عهد بر این است که دستِ جنایتِ شیاطینِ صورت‌نماىِ آدم، از روى سرِ آدمها برداشته شودتا آدم که افسرِ مخلوقات است، راه و رسمِ زندگانى را در راهِ حق و عدالت پیمودن نماید.با یارى خداوند قدوس و دست وحدت مردم، وعدۀ اعتصاب عمومى در زمانِ معین از سوى سازمان علمِ حق و عدالت به اعلان درخواهد آمد.www.alamehaghvaedalat.comwww.nazaratemardomi.com

 • 2.    .ela .  |  مهر ۹ام, ۱۳۸۷ at ۱۱:۰۵ ب.ظ

  .سلام دوست عزیزم خوبی؟ میخواستم ازت دعوت کنم به جذاب ترین گروه ایران بپیوندی… اگه می خوای هر روز بدون اینکه وقت خودتو صرف کنی تا کلی عکس ومطالب باحال و جالب را ببینی فقط کافیه به گروه ما بپیوندید تا هر روزبهترین ها و جدیدترین های اینترنت را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنی ! در گروه برتر?ن ها هر روز بهترین ایمیلها و مطالب جذابی از قبیل عکس – مجله – طنز – موزیک و ویدئو – آموزش – اخبار و بهترین برنامه های تفریحی مثل تور، قرارهای دسته جمعی ، مسابقات و … رو میتونی داشته باشی… پس دعوتم رو قبول کن برای عضویت در گروه بهتر?ن ها ابتدا به آدرس زیر بروید http://groups.yahoo.com/group/parshe/join .

 • 3.    داریوش  |  مهر ۱۱ام, ۱۳۸۷ at ۱۰:۰۳ ق.ظ

  ای کاش حکومت جمهوری اسلامی مانند دیگر حکومت های جهان اینهمه زور و فشار بر سر مردم نداشت. سخنم با شماست آقایان مسئول که آنجا نشستید و نظاره می کنید. شما حداقل تجربه ی ساواک رژیم پهلوی را داشتید که چگونه با آنهمه قدرت سرکوبی که داشت سرانجام به زیر افکنده شد پس چرا از تاریخ درس نگرفتید؟ می دانید فرق شما با ساواک چیست؟ساواک در کنار زورگویی ها جلوی تجزیه طلب و برانداز ایستاده بود. ولی شما فقط نیروهای مردمی و ایران خواه را سرکوب می کنید؟ چرا؟ و تجزیه طلب به راحتی در این کشور می خورد و می گردد.

 • 4.    آزاد  |  مهر ۱۱ام, ۱۳۸۷ at ۴:۳۰ ب.ظ

  سلام بر یاران ایران زمین.رادمردانی از تبار خشایارما وطن پرستان خاموشیم.روزی می خروشیمبه وبلاگ ما نیز سر بزنید متشکریم

 • 5.    ..........  |  مهر ۲۲ام, ۱۳۸۷ at ۷:۱۵ ب.ظ

  شیعیان عراق عرب هستند

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی