چرا ممانعت…؟!

سپتامبر 30, 2008

کنگره حزب پان ایرانیست

خلاف قانون اساسی نیست

خلاف قوانین شهروندی نیست

خلاف مصالح عالیه کشور نیست

اقدام زیر زمینی و بر انداز نیست

سرور استاد منوچهر يزدي : چرا اجازه نمیدهید ما بر سر آرمان مان باشیم وبا اندیشه های پاک ایرانی  ، ازاستقلال و تمامیت ارضی و فرهنگ اهورایی ایران دفاع کنیم ؟

چرا اجازه نمیدهید با بر گزاری کنگره که یک امر داخلی حزب میباشد به  اصلاح و ارتقاء درونی بپردازیم؟

چرا گمان میکنید فقط عناصر خودی حاکمیت ، کلید حل معماهای موجود کشوررا در دست دارند ، شما که تجربه شکست تئوری خودی و غیر خودی را دارید ؟

چرا حزبی که تنها دل در گروی ملت ایران داشته  و از هرگونه وابستگی به سیاست های بیگانه که در راستای منافع ایران نیست بشدت اهتراز دارد ، از رسیدگی به امور داخلی خود منع میگردد ؟

حزب پان ایرانیست چه در دوران دفاع مقدس و چه بهنگام دفاع از تمامیت ارضی ایران در زمینه بحرین– جزایر سه گانه ایران در خلیج فارس – دریای مازندران –  دفاع از حقوق پایمال شده برادران افغانستانی و شیعیان عراق و لبنان و …– دفاع از حقوق اساسی و مدنی کردها و سایر تیره های ایرانی– پاسداری از حقوق حقه ایران در توسعه فن آوری های نوین مانند علوم و فنون هسته ای و پاسداری از تمدن و فرهنگ ایران بزرگ از هرگونه تلاشی سر باز نزده وحتی از تهمت مزدوری حکومت های پهلوی و جمهوری اسلامی  هراسی به دل راه نداده است .

اینک

حزب پان ایرانیست فقط در شرایط مناسب و در یک محیط آزاد میتواند به تجزیه و تحلیل عملکرد مسئولین خود بپردازد و فضای سیاسی اش را در برابر عواملی که به ظن مقامات امنیتی نگاه شان به بیرون از مرز هاست پاک سازی نماید .

حداقل  مسئولین می دانند که ممانعت مقامات انتظامی و امنیتی خلاف اصول 26 و  27 قانون اساسی است و نیز شما بخوبی آگاهید که برابر ماده2 دستور العمل تفویض اختیارات وزارت کشور به  استانداران در خصوص  صدور مجوز برگزاری تجمعات محدود  در مکان های  سر پوشیده نیازی به اخذ مجوز نیست و تنها یک اعلام 48 ساعته به استانداری کافی میباشد.

پس چه عامل و یا عواملی سبب شده است که فشار ها بر این حزب 62 ساله افزایش یابد و راه بر حرکت اصولی و قانونی آن  مسدود گردد ؟

من امیدوارم مقامات مسئول شرایط  فعلی میهن مان را دریابند و راه تمکین از حقوق حقه جامعه ایرانی بر اساس قانون اساسی کنونی و حقوق بشر را بر فشارهای بی انگیزه ترجیح دهند .

برگرفته از تارنماي سرور استاد:منوچهر يزدي

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .5 Comments Add your own

 • 1.    دوست  |  سپتامبر 30th, 2008 at 11:02 ب.ظ

  عَلَمِ حق و عدالتتحت حمايت و هدايتِ يگانه دادگستر و راهبرِ عالَم “آقا پروفسور ابراهيم ميرزايى”لحظه‌ى پيروزىِ مردم مبارز ايرانزمين در تمامى اقوام و اقشار با يك قيام وحدت فرا رسيده است.اعلاميه قيام وحدت (۳)شمارۀ ۱۳۰۸ مورخه ۱۶ـ۵ـ۱۳۸۷ سازمان عَلَمِ حق و عدالتبا يك اشارۀ يگانه قادرِ عالَم آقا پروفسور ابراهيم ميرزايى دشمنانِ اصلى ايرانزمين يعنى رژيم جعلى و جنايتكارِ آخوندُ‌الشيطان و مزدورانِ اوباش و خودفروخته‌ى اراذلُ‌الأرذال با يارى دلاوران و غيرتمندان ايرانزمين، اين سرزمينِ شرافت‌ها و فرهنگ و تمدن، سرنگون مى‌شوند.آينده در دستِ حق و عدالت است و قانونِ عَلَمِ حق و عدالت برقرارِ عالمين و آدميان خواهد شد.پس تكليف و وظيفه بر همگان اين است كه از حق و عدالت پشتيبانى نموده تا اين داغِ ننگِ تسلط شياطين و اشغالگرانِ ملت و تمدن و فرهنگ سرزمين ايران، از پيشانى آدمها پاك شود تا مردم با صلح و دوستى و يگانگى و با آرامش و اطمينان و امنيت در كنار يكديگر زندگى نمايند.لحظاتِ فتح و پيروزىِ حق و عدالت است و عهد بر اين است كه دستِ جنايتِ شياطينِ صورت‌نماىِ آدم، از روى سرِ آدمها برداشته شودتا آدم كه افسرِ مخلوقات است، راه و رسمِ زندگانى را در راهِ حق و عدالت پيمودن نمايد.با يارى خداوند قدوس و دست وحدت مردم، وعدۀ اعتصاب عمومى در زمانِ معين از سوى سازمان علمِ حق و عدالت به اعلان درخواهد آمد.www.alamehaghvaedalat.comwww.nazaratemardomi.com

 • 2.    .ela .  |  سپتامبر 30th, 2008 at 11:05 ب.ظ

  .سلام دوست عزيزم خوبي؟ ميخواستم ازت دعوت کنم به جذاب ترين گروه ايران بپيوندي… اگه مي خواي هر روز بدون اينکه وقت خودتو صرف کني تا کلي عکس ومطالب باحال و جالب را ببيني فقط كافيه به گروه ما بپيونديد تا هر روزبهترين ها و جديدترين هاي اينترنت را به صورت رايگان در ايميل خود دريافت كني ! در گروه برتر?ن ها هر روز بهترين ايميلها و مطالب جذابي از قبيل عكس – مجله – طنز – موزيك و ويدئو – آموزش – اخبار و بهترين برنامه هاي تفريحي مثل تور، قرارهاي دسته جمعي ، مسابقات و … رو ميتوني داشته باشي… پس دعوتم رو قبول کن براي عضويت در گروه بهتر?ن ها ابتدا به آدرس زير برويد http://groups.yahoo.com/group/parshe/join .

 • 3.    داریوش  |  اکتبر 2nd, 2008 at 10:03 ق.ظ

  ای کاش حکومت جمهوری اسلامی مانند دیگر حکومت های جهان اینهمه زور و فشار بر سر مردم نداشت. سخنم با شماست آقایان مسئول که آنجا نشستید و نظاره می کنید. شما حداقل تجربه ی ساواک رژیم پهلوی را داشتید که چگونه با آنهمه قدرت سرکوبی که داشت سرانجام به زیر افکنده شد پس چرا از تاریخ درس نگرفتید؟ می دانید فرق شما با ساواک چیست؟ساواک در کنار زورگویی ها جلوی تجزیه طلب و برانداز ایستاده بود. ولی شما فقط نیروهای مردمی و ایران خواه را سرکوب می کنید؟ چرا؟ و تجزیه طلب به راحتی در این کشور می خورد و می گردد.

 • 4.    آزاد  |  اکتبر 2nd, 2008 at 4:30 ب.ظ

  سلام بر یاران ایران زمین.رادمردانی از تبار خشایارما وطن پرستان خاموشیم.روزی می خروشیمبه وبلاگ ما نیز سر بزنید متشکریم

 • 5.    ..........  |  اکتبر 13th, 2008 at 7:15 ب.ظ

  شیعیان عراق عرب هستند

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها