بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

فوریه 11, 2009

به نام خداوند جان و خرد

پاینده ایران

اخیرا مطالبی چند بصورت گسترده در برخی فضاهای مجازی و حقیقی پراکنده می شود که علی الظاهر تنظیم کنندگان ناشناخته و یا کمتر شناخته شده ی آنها در حالی که نسبت به برخی از دوستان ما و نیز احزاب ملی از زبانی تند و گزنده استفاده می کنند،خود را علاقمند جوانان پان ایرانیست معرفی می کنند ,لذا سازمان جوانان حزب پان ایرانیست با هشدار نسبت به این رویه اعلام می دارد:

1)این گونه نقدهای شتابزده که البته گاها از مضامینی صحیح هم برخوردارند، از آنجايکه سبب کدورت و افزایش تنش میان گروههای ملی می شود و نیز گرهی از کارها نمی گشاید و نقدی سازنده نیست و همچنین به نام و اعتبار جریانهای ناسیونالیست و ملی و اعتماد جمعی ضربه می زند نمی تواند مورد پذیرش افراد آگاه و خیر خواه باشد .نقدهای درون خانوادگی – خانواده بزرگ جریانهای ملی – باید از زبانی بهتر و راه حلهای اصولی تری بهره ببرد تا به تنیجه مطلوب برسد.

2)ما خواهان آرامش و حفظ متانت میان نیروهای سیاسی ملی و ناسیونالیست ایران هستیم چرا که حداقل شاید اگر نمی توانند درمانی برای دردهای مزمن جامعه ی ما باشند خدای نکرده با توسل به خشت و کلوخ پراکنی در میان خود ,اعتبار زدایی نکنند.

3)سازمان جوانان حزب پان ایرانیست مسائل داخلی حزب متبوع خود را بهتر از دیگران میداند و رویکرد اصولی خود را به همین صورت حاضر دنبال خواهد کرد.

4)رفتارهای خارج از چهارچوب عرف و ادب و فرهنگ ایرانی (از قبیل حمله ,توهین و گاهي تهمت )نسبت به سروران و یاران حزبی ما با پاسخ های قاطع و ناگزیر سازمان جوانان مواجه خواهد شد.بدیهی است ما پذیرای نقد در چهاچوب ادب و احترام هستیم اما توهین و افترا را نمی پذیریم.

5)به دوستانی که در این مدت چندین پیشنهاد مختلف با نامهای گوناگون جهت اتحاد پان ایرانیستی تهیه کرده و ارائه داده اند – ضمن سپاسگذاری و ارج نهادن به این نوع کوششها – اعلام میداریم نخست می بایست این افراد نزدیکتر آمده و با پیوستن به تشکیلات حزبی و احترام به پیشکسوتان این موضوع را دنبال کنند .بدیهی است سازمان جوانان از تشکیل صفوف واحد و مشترک پان ایرانیستی در چهاچوب حزب پان ایرانیست استقبال کرده و پیش قدم خواهد شد .ما با افرادی که از سایه بیرون آمده باشند آماده ایم قدمهایی را در این زمینه برداریم!

                                                      سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

                                                      ۲۲/۱۱/۱۳۸۷ خورشيدي

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

 • 1.    امین  |  فوریه 11th, 2009 at 2:16 ب.ظ

  همیشه از پان ایران های سلطنت طلب دیکتاتور پرست حالم به هم می خورهاخه بچه تو که یه ذره سواد نداری بی خود میکنی در مورد انقلاب صحبت میکنی..البته فکر نکن مکن دستمال جمهوری اسلامی..اتفاقا مخالفم..ولی موافق انقلاب..!هنوز بچه مونده بزرگ شیپان ايرانيست نه پان ايران شما تو كه هنوز نمي توني نام حزب را درست بنويسي نظر نده و شگفت از اينكه كجا فهميدي سواد ندارم…لابد گمان كردي مدرك من هم مانند جناب كردان است.در مورد دستمال بودن هم خودت بهتر از من مي دوني….

 • 2.    هم وطن  |  فوریه 12th, 2009 at 12:09 ق.ظ

  درودبه روزمدلی به ……….

 • 3.    انوش  |  فوریه 12th, 2009 at 3:28 ق.ظ

  با درود و آرزوی سلامتی و پیروزی برای خدمتگزاران به ایران سرافراز و ایرانی عزیز‏ فرد بی مایه ای بنام فرشید در نظرات وبلاگ ها نشر اکاذیب می کند و می نویسد انوش وطن فروش او ‏احمقانه فکر می کند گذشتگان ایرانی ها چون خودش بی غیرت بودند. ‏در طول تاریخ هرگز هیچ ایرانی اجازه نداده دشمنی بیاید و تخت جمشید را آتش بزند این بی غیرتی را نباید ‏تحمل کرد. هم میهنان بپا خیزید و از شرافت ملی و تاریخی خود در مقابل هجوم این قبیل اجنبی ها دفاع نمایید. ‏خواستگاه آنها فرنگ است و بس. ‏‏ مشروح در:‏اردوی مجازی ملی و مردمی / ‏http://ravid2.blogfa.com/page/6.aspx‏ ‏‏ لینک آن در پست اردیبهشت وبلاگ می باشد.‏این دشمنان دوست دارند بگویند همیشه تاریخ ایرانی شکست خورده بوده، می خواهند که ایران ها به واقعیت ‏دست نیابند و چون ناصر پوریم گمراه هستند.‏

 • 4.    کیانوش  |  فوریه 12th, 2009 at 5:50 ب.ظ

  با درود بسیاراز مطالب شما سود جستملطف نموده از تارنمنای من دیدن کرده و در صورت امکان مرا لینک نمایید.پاینده ایران

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها