فیلم کامل و با کیفیت سخنرانی محسن پزشکپور در مخالفت با جدایی بحرین سال ۱۳۴۹

اسفند ۲۲, ۱۳۸۷

دانلود فیلم کامل سخنرانی محسن پزشکپور رهبر حزب پان ایرانیست

در دوره ۲۲مجلس شورای ملی

مخالفت با توطئه جدایی بحرین از ایران و استیضاح دولت امیرعباس هویدا – ۹فروردین ۱۳۴۹ “

  زاهدی وزیر امور خارجه (سمت چپ) و خلعتبری معاون ایشان

   

* ما به آن آرمان شاهنشاهی ایمان داریم که از هرگوشه ی این خاک با ناخن و چنگ و دندان باید دفاع کنیم …

* آقای نخست وزیر به من گفتند انتحار سیاسی نکنید اما این شهادت سیاسی است. تاریخ نشان خواهد داد که چه کسانی انتحار سیاسی می کنند…  “بخشی از سخنان محسن پزشکپور”

  ۲۶ دقیقه

کیفیت پایین  ۹٫۵۸ مگابایت   

کیفیت میانگین  ۱۹ مگابایت

کیفیت بسیار خوب  ۹۶ مگابایت

نسخه ۳gp برای موبایل ۱۰مگابایت

نسخه شنیداری (صوتی) ۱٫۳۴ مگابایت

اگر در دریافت فایل ها مشکل داشتید پیام و ایمیل خود را بگزارید تا با ایمیل برای شما بفرستم.

پی نوشت۱:

چند ماه پیش بخش ۷ دقیقه ای و کم کیفیت از این سخنرانی به دست سروران ارجمند پان ایرانیست آزرآبادگان در پایگاه اینترنتی فرمان آریا برای نخستین بار روی نت قرار گرفت و در بسیاری از تارنماها و همچنین یوتیوب بازتاب داشت.با سپاس از سروران گرامی به آگاهی دوستان می رسانم هر چند در تبدیل این فایل برای اینترنت اندکی از کیفیت کاسته شده است اما این فیلم به صورت کامل ۲۶ دقیقه و کیفیت تصویر بسیار بهتر و کیفیت صدای عالی می باشد. همچنین یکی دو دقیقه ابتدایی سخنرانی در فیلم اصلی نیز موجود نیست که می توانید متن تایپ شده آنرا در اینجا بخوانید. 

پی نوشت ۲:

طرح جدایی بحرین استان چهاردهم ایران ۳۸ سال پیش در سال ۱۳۴۹ در ادامه طرح و توطئه های خائنانه استعمار انگلیس و با یاری عوامل سرسپرده و فراماسون داخلی از ایران جدا گردید. در آن سال گروه پارلمانی حزب پان ایرانیست به رهبری محسن پزشکپور- پندار با این مهم به مخالفت برخواست و دولت وقت به نخست وزیری امیر عیاس هویدا را استیضاح نمود. در رای گیری اردی بهشت ماه ۱۳۴۹ ازبین ۱۹۱ نفر نماینده حاضر در مجلس شورای ملی تنها ۴ نفر نماینده گروه پارلمانی پان ایرانیست رای مخالف دادند! سخنان و دفاعیات کوبنده سرور محسن پزشکپور(پندار) در دوره ۲۲ مجلس شورای ملی فراموش نشدنی است و در تاریخ مبارزات میهن پرستانه برای پدافند از حقوق ملت ایران ثبت گردیده است.فیلم ۲۶ دقیقه ای که در آن به مستندات تاریخی و حقوقی و همچنین بخشی از اسناد مالکیت ایران بر بحرین نیز اشاره می گردد با چند کیفیت برای دانلود آماده شده است و شایان توجه است که همین دفاعیات و استیضاح باعث شد جدایی بحرین هیچگاه جنبه قانونی به خود نگیرید و این دسیسه ناکام بماند.پس از این جلسه ی مجلس شورای ملی، از سوی هیات حاکمه وقت، برخورد سختی با حزب گردید؛ نشریه حزب توقیف شد ؛ تابلوهای دفاتر حزب در شهرهای ایران پایین کشیده شد و پان ایرانیست ها تا مدت ها اجازه برگزاری مراسم نداشتند و در دوره بعدی هیچ نماینده ی پان ایرانیست در مجلس حضور نداشت… یکی ار نکات ناگفته و مهم این است که پیشتر از این آقای هویدا نخست وزیر ایران! که از فراماسون های سرشناس می باشد در یک نشست خصوصی پیش از آمدن گزارش به مجلس به سرور محسن پزشکپور (پندار) پیشنهاد داشتن ۳۰ نماینده در دوره بعد مجلس شورای ملی داشت داد  که محسن پزشکپور به شدت با این سخن و پیشنهاد مخالفت کردند.

درباره جدایی بحرین و موضع پان ایرانیست ها نگاه کنید :

گفتگوی دکتر ابراهیم میرانی و رضا قاسمی با بیژن فرهودی از صدای آمریکا در باره بحرین _۱۲اسفند ۸۷

پیوند همیشگی : http://paniranist.net/?p=344

Entry Filed under: دانلود دیداری(ویدیو),دانلود شنیداری (صدا). برچسب‌ها: , , , , , , , , .۲ Comments Add your own

  • 1.    rezz  |  اسفند ۲۹ام, ۱۳۸۷ at ۶:۲۹ ق.ظ

    سلام، اگه دوست داری واسه وبلاگت یه انجمن رایگان راه بندازی یه سر به سایت منم بزن mihanbb.com

  • 2.    محسن  |  آذر ۲۵ام, ۱۳۸۹ at ۸:۳۳ ب.ظ

    جدایی طلبی بده اما پان ایرانیست ها هم خیلی نباید حقوق قومیت هارو فراموش کنند.

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی