مزدوران عرب دفترهفته نامه تولید را بهم ریخته و سردبیرآن را تهدید کردند

جولای 25, 2007

پاینده ایران

 

مزدوران ِاعراب خلق گرا دفترهفته نامه تولید را بهم ریخته و سردبیر آن را تهدید کردند.

 ماجرا ازآن جا آغاز گردید که هفته نامه تولید مانند دیگر نشریات آزاداندیش خوزستان در یک واکنش شدید و نوشتاری چند صفحه ای پاسخی به سخنان توهین آمیزموسا سیادت درباره ایرانیان که در نشریه عصرکارون درج شده بود(وما آنرادر تارنما بازتاب دادیم)، پرداخت وپس از چاپ این نوشته آقایان جدایی طلب عنان اختیار از کف داده و این اشخاص را برای تهدید به دفتر نشریه فرستادند. نکته تعجب برانگیزهمراهی یک زن در این حادثه بوده است. در پی این جریان قبل از ظهر دیروز با چند نفرازهموندان پان ایرانیست به نشانه ی همدلی و حمایت به دفتر نشریه تولید رفته و این عمل وحشیانه وابستگان به جدایی طلبان عرب را محکوم کردیم. شهریارگراوندی براساس گفته های آقای شهرام گراوندی سردبیرنشریه تولید ایشان بعد ازظهر روزشنبه30 تیرماه برای انجام کارهای خود به دفتر نشریه رفته بودند که در ساعت 3:45 بعدازظهریک مرد تنومند عرب به همراه یک زن وارد دفتر نشریه شده و پس از فحاشی و تهدید ایشان، اقدام به بهم ریختن دفترو شکستن دستگاه نمود.آقای گراوندی که درآن ساعات به تنهایی در دفتر حضور داشتند سریعا به پلیس تلفن کردند ولی مانند همیشه آمدن پلیس افراد مذکور دفتر نشریه را ترک کرده بودند.گراوندی ازهویت افراد اظهار بی اطلاعی کرده وبیان داشتند در صورت مشاهده براحتی چهره آنان را تشخیص خواهند داد.در پرسش ما که گمان شما ازآمران این رویداد چیست، بیان کردند بی تردید این عمل،واکنش به جوابیه ی آنان به نشریه عصرکارون است ولی نمی توان گفت که این کار به دستور سید رسول موسوی مدیرمسئول عصرکارون” بلندگوی پان عرب ها” آن بوده باشد ،ولی بهرحال بیانگر این نکته است که آقایان قوم گرا به هیچ روی قدرت منطقی برای دفاع ازاندیشه های باطل خود ندارند که اگر چنین بود باید به چاپ جواب در نشریات اقدام کرده واز راه قلم زدن به مخالفت برمی خواستند نه اینکه آدم بفرستند و تهدید کنند.ایشان قویاً تاکید کردند که مسبب چنین رویدادهایی سیست های غلط 8 سال ریاست جمهوری آقای خاتمی در پرداختن به مسائل قومی جهت جمع آوری رای و مشروعیت از راه قوم گرایی بوده است، و این همان نکته ایست که ما پان ایرانیست ها بارها آن را بیان کرده ایم. لازم به ذکر است که آقای ماشاءاله براتی سردبیر هفته نامه همدلی نیز یه جهت چاپ چنین نوشته هایی از سوی اشخاص ناشناس تلفنی تهدید گردید.امروز هم روزنامه کارون نوشتار تندی خطاب به حاملان اندیشه های جدایی طلب م شخص موسا سیادت نوشته که در مجالی دیگر نیز آنرا بر روی تارنما خواهم گذاشت اندامان حزب پان ایرانیست در خوزستان چنین حرکت های متوحشانه ای که نشان از منش غیر ایرانی عاملین آن دارد را محکوم کرده و از نیروهای اطلاعاتی و انتظامی انتظار داریم با مسببان این حرکت ها بشدت برخورنماید تا درآینده شاهد این حرکات مذبوحانه از سوی قوم گرایان نباشیم. درفاصله چاپ این مقاله توهین امیز واکنش مطبوعات خوزستان و مردم در زمینه پاسخ گویی به این اراجیف بسیار خوب بوده که درروزهای آینده بیشتراز این جریانات ودفاعیات میهن پرستان مطبوعاتی و یاران پان ایرانیست خواهیم نوشت.

 

پاینده ایران

مزدک

شامگاه 4/5/1386

 

 

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

 • 1.    بابک ایرانمنش  |  جولای 26th, 2007 at 12:23 ق.ظ

  پاينده ايرانمتاسفانه جدايي طلبي در ايران به حد زيادي لومپنيسم و اوباشيسم را نيز رواج داده و آقاياني که از سوي دشمنان هويت طلب ناميده مي شوند و خدا رو شکر که سواد آنچناني نيز ندارند با دليل من درآوردي هويت طلبي و آن چيز که آنان هويت مي نامند دست به اعمال وحشيانه مي زنندسرور مزدک ، شما بهتر از من اعراب را مي شناسيدهمان بيابان گردان دشداشه پوش که هيچ ندارند الا بي فرهنگي و هيچ نديده اند الا ريگ بياباندور از عقل نيست که اعراب بر خوزستان تاکيد داشته باشند، زيرا اگر خوزستان را داشتند مي توانستند ادعا کنند که در سرزمين هاي عربي نيز نواحي حاصل خيز وجود دارد.اما آن چيز که مسلم است آن است که خوزستان پاره تن ايران است و کار آقايان الاحوازي همانند اين مي ماند که آب اقيانوس را با قاشق مربا خوري بکشند.خاک پاي تمامي ايرانيان وطن پرست/بابک ايرانمنش(تيم پان ايرانيست کرمان)

 • 2.    رهگذر  |  جولای 26th, 2007 at 2:13 ق.ظ

  داداش در مورد پست قبلیت یه نظر دارم…تو واقعا تو ایران زندگب مبکنی؟؟؟آخه برای چی الکی شعار میدی ..چرا میگی حقوق بشر ..سر صحبتم در مورد همین لات ولوتا یا همون اراذل..یه کثافتی که زور گیر که به ناموس مردم تجاوز میکنه باید ناز کرد هان؟؟؟؟وقتی اون نوشتتو خوندم حالم ازت بهم خورد..من خودم یه کسی هستم که از همین عوضی ها ضربه خوردم ..تو تهران هم زندگی میکنم..تو حتما تو خوزستانی..نمیدونم اونجا چه جوریه ولی اگه از وضع اینجا خبر نداری خیلی ببخشید لطفا خفه!کسی که سر خیابونا عربده کشی میکنه..ناموس اینو اونو به گه میکشه اون وقت تو میگی..میدونی خود من به خاطر اینکه بهم زور گفتن بهم گیر دادن با هاشون درگیر شدم الان چند تا بخیه رو بازومه؟؟؟ حقوق بشر؟؟؟اخ ک.ی.ر تو اون حقوق بشری که شما دم از اون میزنین..دلم من خیلی پر برادر من..اینقدر هم دم از ایران پرستی نزن تو که نمیدونی در این ملت چیه..تو که نمیدونی سر این ملت چی میاد ..حرف نزن برادر من!کرامت انسانی؟!!؟اصلا تو میدونی که کرامت انسانی چیه؟!؟اره اینا باید تحقیر بشن..وقتی میدیدم که زیر دست کماندوها لت و پار میشدن دلم خنک میشد..چون میدونستم اینا چه آشغالایی هستن…میگم هنوز خیلی بچه ای مونده تا بفهمی دور و برت چی میگذره..مونده تا بفهمی درد اقتصادی یعنی چی…مونده تا بفهمی هتک ناموس یعنی چی..مونده تا بفهمی به خاطر ناموس رفتن زیر چاقو تا دم مرگ یعنی چی..وقتی این عوضیا کثافت کاری میکردن تو و اون حقوق بشرت کجا بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟درد و دل زیاده سرتو هم درد نمیارم…فقط اگه بی احترامی کردیم معذرت می خوام..

 • 3.    داریوش  |  جولای 26th, 2007 at 10:53 ق.ظ

  جناب رهگذر پاسخی برایت ندارم جز این که بگویم خدا شفایت بدهد. تو که به بچه های مردم را اراذل و اوباش می خوانی و حاضری مانند عصر توحش هر کسی در خیابان کتک بخوره پیداست که چه هیولایی هستی. خدا شفایت بده.

 • 4.    یاور کیامنش  |  جولای 30th, 2007 at 12:18 ق.ظ

  برای شهنشاه ایران … بندی از یکی از چامه هایم است که پس تر آن را خواهید خواند. تا آن زمان که دور سیه روز جان به پاستاین قلب یاور است که در گور خفته است من از سر یقین ای ساکنان سیه مغز زندگانای مرده زندگانفریاد میزنمشهنشه نمرده است …گفتم که . پس تر آن را در تارنگار میگذارم تا همه ایرانگرایان نژاده آنرا بخوانند .امرتات به چم نامیراست

 • 5.    شاهپور  |  جولای 31st, 2007 at 12:29 ق.ظ

  درود بر شماو ننگ بر سیادتهایی که این روز ها کم نیستند.

 • 6.    سوشیانت  |  آگوست 4th, 2007 at 3:21 ق.ظ

  باید با احتیاط و هوشیاریُ، جوانان پان ایرانیست نخست ورزشهای رزمی را فرا بگیرند و سپس با درست کردن گروه های مخفی ضربت، تجزیه طلبان را تارومار کنند. حق با زور است!

 • 7.    Tonyukuk Türk  |  آگوست 6th, 2007 at 5:35 ب.ظ

  Güney Azerbaycan Bazkurtlarına Türkiyeden selam olsunwww.yildiraysari.comwww.gamoh. orghttp://www.turkcubilinc.org/smf/index.phphttp://www.guzergah.de/ktp.htmlhttp://asker.guzergah.de/http://www.nihalatsiz.org/http://www.hunturk.net/http://www.turkcuturancilar.com/forum/default.asphttp://www.turkcudusunce.com/http://www.hedefturan.com/http://tr.wikipedia.org/wiki/Turanc%C4%B1l%C4%B1khttp://www.turkcu.gen.tr/http://www.ulkuocaklari.org.tr/uh/1944/1944.htmhttp://www.ulkuocaklari.org.tr/marslar/8.htmhttp://ccc.1asphost.com/turkotagi/1.8-freehost/default.asphttp://www.asilkan.org/http://www.asilkan.org/azer.htmhttp://www.f27.parsimony.net/forum67368/index.htmhttp://www.turan.sokagi.com/http://www.turkcuturancilar.com/forum/forum_posts.asp?TID=4111&PN=3&TPN=1http://forumdl.com/arama.php?kelime=mhpwww.oyanish.orgwww.35000000.comTürkologlar sitesi:http://turkologlar.nethttp://www.tde.etu.edu.tr/http://www.geocities.com/turkologlar/http://www.tde.etu.edu.tr/http://www.tomer.ankara.edu.tr

 • 8.    مرداویچ  |  آگوست 7th, 2007 at 6:48 ب.ظ

  این تجزیه طلبهای بد بخت با کامنتهایی مانند این بالایی آشکارا به وابستگیشون به بیگانه اعتراف می کنند و بهانه لازم برای به درک واصل کردنشون در روز موعود را در اختیارمان می گذارند.

 • 9.    یاشاسین اذربایجان  |  سپتامبر 15th, 2007 at 5:03 ب.ظ

  اینقدرایران ایران نگیدنصف بیشترمردم ایران ترک هستند یاشاسین اذربایجان

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها