به پاس 5 دهه کوشش میهن پرستانه: آیین بزرگداشت سرور دکتر میرانی در اهواز

سپتامبر 27, 2009

 

گزارش و عکس : مزدک

10 بامداد آدینه سوم مهرماه ۱۳۸۸ خانواده دکتر میرانی هموند شورای عالی رهبری حزب و مسوول تشکیلات خوزستان،پذیرای هموندان و هواداران حزب پان ایرانیست بود.

در این روز دبیر کل حزب پان ایرانیست بانو صفارپور، تنی چند از اعضای شورای عالی رهبری و مسوولین شهرستان ها، اعضای سازمان جوانان و هواداران نهضت با حضور در منزل دکتر میرانی به پاسداشت سالها مبارزه و جانفشانی این سرور بزرگوار در راه سربلندی ایران زمین، نام و یاد ایشان را گرامی داشته و به زانوی ادب و احترام از این الگوی شجاعت و متانت قدردانی نمودند.

از راست:سرور جعفری-بانو صفارپور-سرور قیاسیان

در این مراسم ابتدا سرورعلیپور با خواندن سروده ی خود محفل را بار معنوی بخشید و سپس سرور آصف به ایراد سخن پرداخته و از حضور میهمانان بالاخص دبیر کل حزب و سروران شورای عالی رهبری قدر دانی نموده و در وصف فعالیتهای دکتر میرانی در این سالهای سخت و پر رنج سخن گفت.

بعد از آن دبیر کل حزب بانوصفار پور با اشاره به زحمات دکتر میرانی در راه سربلندی ایران زمین و حزب پان ایرانیست با اهدای لوحی یادبود به دکتر میرانی و تقدیم آن به بانو رکسانا خسروی همسر ایشان از فداکاری ایشان تقدیر بعمل آوردند.

بوسه بر دست دکتر میرانی توسط ایشان نشان تواضع ایشان و قدر شناسی اعضا از پیش کسوتان نهضت بوده که این می تواند الگویی برای همگان باشد.

اهدای لوح یادبود از سوی دبیرکل حزب به دکتر میرانی

پس از آن سروران جعفری و قیاسی به بیان اندیشه های حزب پرداخته و به تحلیل مسائل روز پرداختند.

سپس لوحی یادبود از ایران بزرگ از سوی جوانان حزب به سرور دکتر میرانی تقدیم شد .

حضور پر شکوه اندامان جوان و آرمان خواه در این مراسم نشان فعالیت منسجم سازمان جوانان در این سالها بوده که اشک شوق دکتر میرانی گواه این مدعاست .

 دکترمیرانی در کنار پسر، برادر و همسر گرامی اش

بعد از آن از مسوولین شهرستانهای رامهرمز، شوش و شوشتر و آبادان بدلیل کوشش های بی وقفه آنان در جذب جوانان میهن پرست به حزب پان ایرانیست تقدیر و تشکر بعمل آمد.

مراسم با سرود ملی ای ایران ای مرز پرگوهر به پایان رسید.

پاینده ایران 

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها