دستگیری دوباره ابوالفضل عابدینی همراه با ضرب و شتم شدید توسط اطلاعات سپاه

مارس 4, 2010

با نهایت تاسف و ناراحتی خبر رسید یار مبارز و مهین پرست دلیر ما ابوالفضل عابدینی یکی از هموندان تشکیلات حزب پان ایرانیست در خوزستان بامداد 12 اسفندماه برای چندین بار توسط مامورین اطلاعاتی جمهوری اسلامی دستگیر شد. عابدینی که پس از  آزادی در آبان ماه جاری فعالیتی نداشت به بدترین شکل ممکن بازداشت شد و ما هنوز از دلایل دستگیری ایشان آگاه نیستیم.این هم در آستانه نوروز هدیه ای بود به خانواده و دوستان و یاران و همه میهن پرستان…. مجموعه فعالان حقوق بشر و دیگر تارنماهای خبری جریان دستگیری ایشان را بدین گونه بازتاب داده اند:

دستگیری دوباره ابوالفضل عابدینی همراه با ضرب و شتم شدید توسط اطلاعات سپاه

ابوالفضل عابدینی، فعال حقوق بشر و روزنامه نگار توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

خبرگزاری هرانا – ساعت 2 نیمه شب گذشته 12 اسفندماه مامورین اطلاعات سپاه پاسداران با یورش به منزل ابوالفضل عابدینی خبرنگار و از همکاران مجموعه فعال حقوق بشر در ایران، پس از شکستن درب منزل وی را بازداشت کردند.

به گزارش هرانا مامورین اطلاعاتی که کاملا مسلح و تعداد آنها بیش از 50 نفر بود و برخی از آنان نقاب به چهره داشتند همگی از اطلاعات سپاه رامهرمز و اهواز بودند.
آنها کوچه ای که منزل عابدینی در آن قرار داشت و همچنین خانه های اطراف را محاصره کرده و قصد ورود داشتند که با مقاومت خانواده ایشان مواجه شدند و به همین دلیل اقدام به شکستن شیشه های منزل مسکونی ایشان نمودند و پس از چند ساعت درگیری همراه با ایجاد رعب و وحشت از سوی مامورین و مقاومت افراد خانواده سرانجام با کندن درب منزل با میله های فولادی وارد حیاط شده و پس از شکستن تمام شیشه ها و تخریب در و پنجره، ایشان را با ضرب و شتم شدید در ساعت 5 صبح دستگیر کردند.

سر و صدای ایجاد شده و فریادهای اهالی خانه در این مدت باعث شد همسایگان و اهالی کوچه همه از خانه های خود خارج شوند و نظاره گر این عمل وحشیانه باشند. شدت عمل ماموران آنچنان بود که شیشه های همسایگان نیز از خرد شدن مصون نماند.
در این درگیری مادر و برادر و زن برادر عابدینی به شدت مجروح شدند. حکمی که ماموران برای ورود به منزل نشان دادند خوانا نبود و مرجع صادر کننده آن نیز نامشخص بود .آقای عابدینی دقایقی پیش از دستگیری اعلام کرد از نخستین روز زندان دست به اعتصاب غذای نامحدود خواهد زد.

لازم به ذکر است ابوالفضل عابدینی 4 آبان ماه امسال با قرار وثیقه از زندان سپیدار اهواز آزاد شده بود و قرار بود در چند روز آینده حکم صادره به ایشان ابلاغ شود.

 برگرفته از:خبرگزاری هرانا

 


ایران پرس نیوز: http://www.iranpressnews.com/source/073615.htm

بالاترین:  http://balatarin.com/permlink/2010/3/3/1970706

دنباله: http://donbaleh.com/link/233789

کدوم: http://politics.kodoom.com/s/AAvy4Q

آژانس ایران خبر: http://newsagency-ina.com/News-Details.aspx?newsId=32215&back=1

خبرنامه ملی ایرانیان: http://www.melli.eu/1388/12/13/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%A7%D9%84%D9%81%D8%B6%D9%84-%D8%B9%D8%A7%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7/?instance=tml-1&action=lostpassword

سرخط: http://www.sarkhat.com/fa/group/zwrareb/

 پارس دیلی نیوز: http://parsdailynews.com/61304.htm

ایران ژورنال: http://iran-journal.blogfa.com/post-2574.aspx

 

دسته بندی: اخبار روز – بخش سرور ابوالفضل عابدینی

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها