احضار پان ایرانیست های خوزستان به اداره اطلاعات

خرداد ۲۴, ۱۳۸۹

پاینده ایران

این خبر در خبرگزاری هرانا چاپ شده اما مشخص نیست چرا برخی اخبار پان ایرانیست ها ناقص و نیمه چاپ میشوند و یا نامی از پان ایرانیست بودن انان نمیرود. سرور دهدار یک روز نیز بازداشت اطلاعات بود که در این خبر نیامده است.همچنین چندی پیش سرور فرشید قجاوند و سرور غلامی نیز در اداره اطلاعات بازجویی شده بودند.


هرانا؛ احضار دو فعال سیاسی به اداره اطلاعات خوزستان

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹ 

خبرگزاری هرانا – حسن حیدری و امید دهدار دو تن از فعالان سیاسی خوزستان به اداره اطلاعات احضار شدند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ابتدای هفته گذشته ۱۶خرداد ۱۳۸۹ ماه آقای حسن حیدری فعال سیاسی خوزستانی ساکن آبادان به اداره اطلاعات این شهر  احضار شده و از سوی مامورین امنیتی مورد بازجویی قرار گرفت.آقای حیدری مسئولیت تشکیلات حزب پان ایرانیست درشهر آبادان را بر عهده دارند.

همچنین ۵ شنبه ۲۰ خرداد ماه مسئولین اداره اطلاعات ضمن تماس با امید دهدار از اعضای سازمان جوانان حزب مذکور ساکن اهواز، روز جمعه به اداره اطلاعات احضار و مورد بازجویی قرار گرفت.

آقای دهدار پیشتر در بهمن ماه ۱۳۸۸ پس از خاکسپاری دکتر میرانی از فعالین سرشناس ملی و مسئول حزب پان ایرانیست در خوزستان نیز به اطلاعات احضار شده و مورد بازجویی قرار گرفته بود.

خبرگزاری هرانا  

دسته بندی جستاری: اخبار روز

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی