احضار سرور فرهاد باغبانی به دادگاه انقلاب

جولای 3, 2010

پاینده ایران

توضیح ضروری : در دادگاه سرور باغبانی متهم به “فعالیت تبلیغی علیه نظام” گردیده و اتهماتی که در بازجویی به ایشان تفهیم شده در دادگاه مطح نگردید.. همچنین ماموران امنیتی درب منزل ایشان را نشکسته و تنها تهدید به شکستن آن کردند

_____________________________________

هرانا؛ احضار فرهاد باغبانی، از روزنامه نگاران خوزستانی

جمعه 11 تیر 1389

خبرگزاری هرانا – فرهاد باغبانی روزنامه نگار و از فعالین سیاسی ملی در خوزستان روز سه شنبه 8 تیرماه برای چندمین بار به دادگاه انقلاب اهواز احضار شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ایشان روزنامه نگار و از اعضای یک حزب سیاسی در استان خوزستان می باشد که ابتدای اسفندماه سال گذشته همراه با 3 تن دیگر در فرودگاه اهواز بازداشت شد.

هم چنین پس از دستگیری ماموران امنیتی با مراجعه به منزل وی و شکستن درب خانه، تعدادی از کتاب ها، سی دی ها و دوربین عکاسی و کامپیوتر وی که حاوی اطلاعات مهم کاری بود را همراه بردند و تاکنون نسبت به استرداد آنان بی تفاوت بوده اند.

فرهاد باغبانی پس از یک هفته بازجویی و تفهیم اتهام با قرار وثیقه 50 میلیون تومانی موقتا آزاد شد. در مراحل بعدی احضار و بازجویی که تاکنون نیز تداوم دارد، تشویش اذهان عمومی و اقدام امنیت ملی نیز به اتهامات ایشان افزوده گردید.

خبرگزاری هرانا

Entry Filed under: اخبار. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها