دعوت به همکاری با پایگاه اینترنتی پان ایرانیست خوزستان

جولای 20, 2010

با درود

هم انديشان گرامي با توجه به شرايط امروز جامعه ايران و لزوم همبستگي بيشتر نيروهاي حزبي از آنجا كه حزب پان ايرانيست از همه سو زير فشار حكومت سركوبگر جمهوري اسلامي قرار داشته و سالهاست از دسترسي به رسانه هايي همچون روزنامه، راديو، تلويزيون و شبكه ماهواره اي محروم است و وبلاگهاي وابسته به آن به طور گسترده فيلتر و مسدود مي شوند نياز است كه اخبار و رخدادهاي حزب و پيرامون آن به هر شكل ممكن و به طور وسيع به آگاهي همگان رسانده شود به همين دليل پايگاه اينترنتي “تريبون آزاد پان ايرانيست خوزستان” از همه اندامان و هواداران حزب پان ايرانيست در داخل ايران و خارج از كشور درخواست همكاري مي نمايد.اينجا مكاني است براي ابراز ديدگاه هاي همه پان ايرانيست ها…

شما مي توانيد در زمينه هاي زير با ما همكاري كنيد:

 • هرگونه خبر درباره حزب و اندامان آن از جمله احضار، دستگيري، بازداشت و … را به نشاني ايميل پايگاه بفرستيد.
 • مقالات،تحليل ها، انتقادات و پيشنهادات خود را براي ما بفرستيد تا با نام واقعي خود يا نام مستعار در تارنما چاپ شود. اگر پيشتر مقاله تان در جايي چاپ شده است نشاني و لينك آنرا نيز ذكر كنيد.
 • به طور معمول اخبار و مطالب و نقدهايي درباره انديشه پان ايرانيسم و مسائل و رخدادهاي مرتبط با حزب پان ايرانيست از افراد مخالف و موافق در فضاي اينترنت منتشر مي شوند در صورت مشاهده آنها را با ذكر لينك براي ما بفرستيد.
 • در صورتي كه به عكس هاي قديمي و جديد حزب پان ايرانيست اعم از نشست ها، تظاهرات، ميتينگ، كنفرانس، كنگره ها و اسناد دسترسي داريد با ذكر جزئيات براي استفاده همگاني به دست ما برسانيد.
 • كتاب ها و جزوات و مقالات قديمي حزب را تايپ يا اسكن كرده براي ما بفرستيد (پيش از اين كار هماهنگي نماييد تا از دوباره كاري پرهيز شود)
 • پيشكسوتان حزب مي توانند خاطرات سياسي و ديده ها وشنيده هاي خود از حزب پان ايرانيست در چند دهه گذشته را به صورت فايل ويديويي، فايل صوتي و يا تايپ شده براي ما بفرستند. (با توجه به سرعت پايين اينترنت در ايران مي توانندفيلم هاي خود را با حجم كم آپلود كنند)
 • در صورتيكه مسلط به نرم افزاري هستيد و ميتوانيد در آن زمينه به ما كمك كنيد نوع نرم افزار و مقدار آشنايي خود را براي ما بفرستيد.
 • در نظر داريم اكانت يوتيوب حزب پان ايرانيستwww.youtube.com/paniranistparty را به يكي از اعضاي مورد اعتماد حزب كه از زمان كافي و اينترنت پرسرعت بهره مند است واگزار كنيم تا همه مصاحبه ها، فيلم ها و كليپ هاي مربوط به حزب پان ايرانيست كه تا كنون در اينترنت منتشر شده يكجا قابل دسترس باشد و از اين پس نيز هر زمان ويديويي روي وبسايت قرار گرفت در يوتيوب رسمي حزب نيز منتشر شود.در صورت تمايل از طريق ايميل اعلام آمادگي كنيد.

ايميل پان ايرانيست خوزستان  Panirani3t @gmail.com

فيس بوك حزب پان ايرانيست www.facebook.com/paniranistparty

يوتيوب حزب پان ايرانيستwww.youtube.com/paniranistparty

لازم است به دوستان داخل ايران يادآوري شود كه موارد امنيتي را رعايت كنند. از فرستادن ايميل هاي گروهي و اخبار روز و غير مرتبط خودداري كنيد.

با سپاس فراوان و با آرزوي پيروزي پان ايرانيسم

پاینده ایران

Entry Filed under: نوشتارها. .No Comments yet Add your own

 • 1.    » پان ایران&hellip  |  آگوست 15th, 2010 at 5:34 ب.ظ

  […] 4- بانوی گرامی شما گله دارید كه چرا وبلاگهای پان ایرانیستی خبر دستگیری میلاد فدایی اصل را كار نكرده اند. اولا باید بگویم من و دیگر گردانندگان سایت همه اعضا و هواداران حزب را نمی شناسیم و دوما ممكن است خبر دستگيري آنها به ما نرسد به همین دلیل چند هفته پیش از همه خوانندگان خواسته شد كه اگر خبری از سایر پان ایرانیست ها دارند برای ما بفرستند ما با كمال میل چاپ میكنیم (اینجا را بخوانید) […]

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها