دعوت به همکاری با پایگاه اینترنتی پان ایرانیست خوزستان

تیر ۲۹, ۱۳۸۹

با درود

هم اندیشان گرامی با توجه به شرایط امروز جامعه ایران و لزوم همبستگی بیشتر نیروهای حزبی از آنجا که حزب پان ایرانیست از همه سو زیر فشار حکومت سرکوبگر جمهوری اسلامی قرار داشته و سالهاست از دسترسی به رسانه هایی همچون روزنامه، رادیو، تلویزیون و شبکه ماهواره ای محروم است و وبلاگهای وابسته به آن به طور گسترده فیلتر و مسدود می شوند نیاز است که اخبار و رخدادهای حزب و پیرامون آن به هر شکل ممکن و به طور وسیع به آگاهی همگان رسانده شود به همین دلیل پایگاه اینترنتی “تریبون آزاد پان ایرانیست خوزستان” از همه اندامان و هواداران حزب پان ایرانیست در داخل ایران و خارج از کشور درخواست همکاری می نماید.اینجا مکانی است برای ابراز دیدگاه های همه پان ایرانیست ها…

شما می توانید در زمینه های زیر با ما همکاری کنید:

 • هرگونه خبر درباره حزب و اندامان آن از جمله احضار، دستگیری، بازداشت و … را به نشانی ایمیل پایگاه بفرستید.
 • مقالات،تحلیل ها، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما بفرستید تا با نام واقعی خود یا نام مستعار در تارنما چاپ شود. اگر پیشتر مقاله تان در جایی چاپ شده است نشانی و لینک آنرا نیز ذکر کنید.
 • به طور معمول اخبار و مطالب و نقدهایی درباره اندیشه پان ایرانیسم و مسائل و رخدادهای مرتبط با حزب پان ایرانیست از افراد مخالف و موافق در فضای اینترنت منتشر می شوند در صورت مشاهده آنها را با ذکر لینک برای ما بفرستید.
 • در صورتی که به عکس های قدیمی و جدید حزب پان ایرانیست اعم از نشست ها، تظاهرات، میتینگ، کنفرانس، کنگره ها و اسناد دسترسی دارید با ذکر جزئیات برای استفاده همگانی به دست ما برسانید.
 • کتاب ها و جزوات و مقالات قدیمی حزب را تایپ یا اسکن کرده برای ما بفرستید (پیش از این کار هماهنگی نمایید تا از دوباره کاری پرهیز شود)
 • پیشکسوتان حزب می توانند خاطرات سیاسی و دیده ها وشنیده های خود از حزب پان ایرانیست در چند دهه گذشته را به صورت فایل ویدیویی، فایل صوتی و یا تایپ شده برای ما بفرستند. (با توجه به سرعت پایین اینترنت در ایران می توانندفیلم های خود را با حجم کم آپلود کنند)
 • در صورتیکه مسلط به نرم افزاری هستید و میتوانید در آن زمینه به ما کمک کنید نوع نرم افزار و مقدار آشنایی خود را برای ما بفرستید.
 • در نظر داریم اکانت یوتیوب حزب پان ایرانیستwww.youtube.com/paniranistparty را به یکی از اعضای مورد اعتماد حزب که از زمان کافی و اینترنت پرسرعت بهره مند است واگزار کنیم تا همه مصاحبه ها، فیلم ها و کلیپ های مربوط به حزب پان ایرانیست که تا کنون در اینترنت منتشر شده یکجا قابل دسترس باشد و از این پس نیز هر زمان ویدیویی روی وبسایت قرار گرفت در یوتیوب رسمی حزب نیز منتشر شود.در صورت تمایل از طریق ایمیل اعلام آمادگی کنید.

ایمیل پان ایرانیست خوزستان  Panirani3t @gmail.com

فیس بوک حزب پان ایرانیست www.facebook.com/paniranistparty

یوتیوب حزب پان ایرانیستwww.youtube.com/paniranistparty

لازم است به دوستان داخل ایران یادآوری شود که موارد امنیتی را رعایت کنند. از فرستادن ایمیل های گروهی و اخبار روز و غیر مرتبط خودداری کنید.

با سپاس فراوان و با آرزوی پیروزی پان ایرانیسم

پاینده ایران

Entry Filed under: نوشتارها. .No Comments yet Add your own

 • 1.    » پان ایران&hellip  |  مرداد ۲۴ام, ۱۳۸۹ at ۵:۳۴ ب.ظ

  […] ۴- بانوی گرامی شما گله دارید که چرا وبلاگهای پان ایرانیستی خبر دستگیری میلاد فدایی اصل را کار نکرده اند. اولا باید بگویم من و دیگر گردانندگان سایت همه اعضا و هواداران حزب را نمی شناسیم و دوما ممکن است خبر دستگیری آنها به ما نرسد به همین دلیل چند هفته پیش از همه خوانندگان خواسته شد که اگر خبری از سایر پان ایرانیست ها دارند برای ما بفرستند ما با کمال میل چاپ میکنیم (اینجا را بخوانید) […]

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی