مرخصی حسین شهریاری از اعضای حزب پان ایرانیست

سپتامبر 9, 2010

پنجشنبه 18 شهريور
کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی: حسین شهریاری از اعضای قدیمی و عضو شورای رهبری حزب پان ایرانیست که از مهرماه سال گذشته و به جرم «تبلیغ علیه نظام» و «عضویت در حزب پان ایرانیست» به هجده ماه زندان محکوم و هم اکنون نیز دوران حبس خود را سپری می نماید برای انجام درمان تخصصی خارج از زندان به مرخصی آمد.
به گزارش کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی، حسین شهریاری از اعضای پرسابقه حزب پان ایرانیست که با 74 سال سن، دوران حبس 18 ماهه خود را در زندان رجایی شهر کرج سپری می کند، صبح امروز و به علت نبود امکانات تخصصی درمانی در این زندان و بنا به توصیه پزشکان این زندان با دریافت 15 روز مرخصی پزشکی، جهت انجام درمان های تخصصی خارج از زندان آزاد شد.
هنگام خروج وی، سایر زندانیان و هم بندان وی با سر دادن سرود «ای ایران» و «یار دبستانی من» به بدرقه این زندانی سیاسی پرداختند.
حسین شهریاری عضو شورای رهبری حزب پان ایرانیست، در تاریخ پنجم مهر ماه ۱۳۸۸ در منزل مسکونی خود دستگیر، و حکم 18 ماه زندان وی که در سال 86 توسط شعبه یک دادگاه انقلاب کرج صادر گردیده بود به اجرا گذاشته شد.
وی در سال 86 توسط شعبه یک دادگاه انقلاب کرج به جرم «تبلیغ علیه نظام» و «عضویت در حزب پان ایرانیست» به ۱۸ ماه حبس محکوم شده بود.

كميته دانشجويي دفاع از زندانيان سياسي

Entry Filed under: اخبار. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها