Archive for اردیبهشت, ۱۳۸۷

تصاویر- بیانیه پایانی گردهمایی بزرگ پان ایرانیستی روبروی سفارت امارات متحده عربی

بدلیل فیلتر شدن این تارنما در برخی شهرها همزمان تارنمای جدیدمان هم بروز می گردد. کلیک کنید

           

           شکوه پان ایرانیست ها

 

           روبروی سفارت شیخک نشین امارات عربی متحده در تهران

 

چشمه ای از آنچه داریم 

همانگونه که پیشتر به آگاهی شما رسید دیروز ۱۰ اردی بهشت ۱۳۸۷ به دعوت سازمان جوانان حزب پان ایرانیست گردهمایی اعتراضی بزرگی روبروی سفارت امارات در تهران برگزار گردید.در این فراخوان که به مناسبت روز ملی خلیج فارس وعملیات بیت المقدس(آزادی خرمشهر) برگزار شد حضور چند صد نفری و پرشور جوانان و دانشجویان و بویژه بانوان ایرانی درپیش از آغاز همایش بسیار چشمگیر بود . افزایش لحظه به لحظه میهن پرستان در همان دقایق نخستین ماموران را مجبور کرد مرتبا با بلندگو از مردم بخواهد پراکنده گردند و در همان حال با بلندگوی پلیس نیروی انتظامی از جوانان حزب پان ایرانیست سپاس گزاری گردید. پس از فشار زیاد ماموران و برای جلوگیری از درگیری ،جمعیت پراکنده شده و در پیاده روهای خیابان ولی عصر شروع به سردادن شعار نموده و تا ساعت ها در محل باقی ماندند که با توجه به افزوده شدن جمعیت، اگر همچنان ادامه می یافت چند ده هزار نفر در خیابان دستگردی ظفر و ولی عصر تجمع می کردند کما اینکه همین  جمعیت دوسه هزار نفری باعث راهبندان  شدید در منطقه گردید. در این همایش ماموران سرور آرش کیخسروی از جوانان برومند پان ایرانیست را دستگیر کرده که ساعاتی پیش پس از یک ونیم روز آزاد گردید؛همچنین درگیری هایی در ساعات پایانی بین ماموران و مردم رخ داد که دوربین وموبایل تعدادی از حاضرین بدست ماموران ضبط گردید. در ساعاتی که این خبر آمده میگردد تقریبا همه روزنامه های حکومتی خبر این گردهمایی را در تیتر نخست خود بازتاب داده اند و تصاویری منتشر کرده اند اما در هیچ یک نامی از حزب پان ایرانیست برده نشده است و همچنین عدده ای تلاش می کنند این حرکت را کار خود قلمداد کند که بیش از همه چیز شعارهای پان ایرانیستی همچون “فلات ایران زیر یک پرچم- بحرین را به مادرمیهن بازمی گردانیم-ایران در جهان سرافراز جهان به ایران سرافراز- پاینده ایران” گویای همه چیز است.(بایسته است یادآوری گردد که پس از پراکنده شدن مردم به دست ماموران تعدادی از دانشجویان انجمن اسلامی اراک توسط اتوبوسی روبروی سفارت آورده شدند که تعداد محدودی از عکس ها از جمله نماز جماعت مربوط به ایشان است).روزهای آینده بریده های روزنامه های ایران در باره این حرکت ما روی تارنما قرار خواهد گرفت.

 فیلمهای مربوط به این روز بزرگ که سرآغاز حرکت های بعدی ما خواهد بود را در روزهای آینده می توانیددریافت کنید.

 

سرور ابوالفضل عابدینی

سرور یزدی سخنگوی حزب پان ایرانیست و عضو شورای عالی رهبری در میان جمعیت

سرور جعفری عضو شورای عالی رهبری حرب پان ایرانیست در میان جمعیت

سرور باغبانی از تشکیلات خوزستان

سروران گرانقدر تشکیلات خوزستان در جلوی جمعیت-سرور خلفی -ناصر-شریفی-باغبانی

 

 

 

            

                      

دانلود بخشی از فیلم گردهمایی

****

بیانیه پایانی همایش

 

 

به نام خداوند جان و خرد                                                             پاینده ایران

به ایران بیندیشیم

 

 

بیانیه‌ی پایانی تجمع اعتراض‌آمیز در قبال ادعاهای واهی امارات نسبت به اراضی اصلی سرزمین مقدس‌مان که نمایشی است از عزم و اراده‌ی ملی در دفاع از تمامیت ارضی نه خطاب به سفارت و یا دولت امارات و نه حتی خطاب به حامیان قدرتمندش، بلکه خطاب به ملت ایران سمت تقریر یافته است؛ چرا که اگر آنان را بخواهیم هشداری یا پندی دهیم باید به تاریخ مادر پندها اشارت دهیم تا پند سر دندانه به گوش هوش بشنوند که ایران سرزمین دلیران است و هر آنکس که از درِ آویزش با آن برآمده به ناکامی درآمده و دلاورانش پشت دشمنان از اسب تبختر و تجاوز به زیر کشیده و دماغشان به زمین مالیده‌اند. تاریخ مانایی و ایستادگی ایران در هزاران سال را به دیده گیرند و جنگ هشت سال دفاع مقدس را به یاد آورند تا بدانند؛ «همه سر به سر تن به کشتن دهیم» و وجبی از ملک به دشمن ندهیم. خلیج فارس،‌ خلیجی ایرانی و جزایر سه گانه، تا ابد چونان نگینی بر پهنه‌ی ایران زمین خواهند درخشید. این پیامی در خور و کافی است هر آنکس را که خداوند بصیرتش را پرده‌ای نکشیده و هنوز از نور بینایی اندکی، او را بهره است. اما افسوس که همگان روشن‌اندیش و بینا نیستند و پند ما و تاریخ در آنان نمی‌گیرد؛ از اینرو ما را می‌بایست بیشتر به خود، کار باشد تا دیگران که به قدرت، سدی در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و طمع‌های دشمنان برکشیم.

ملت شریف ایران! از رخوتی که در قوای ما به هم رسیده و از ناتوانی در دادن پاسخ‌های بایسته و از بی‌حسی و عدم حرکت، امروز به حالی هستیم که می‌بایست در مقابل دولت ناتوان و ضعیف و فاقد حقیقت امارات، موضع دفاعی به خود بگیریم. همان‌گونه که دانسته است وضعیت ما در صحنه‌ی بین‌الملل و منطقه، ریشه در چگونگی احوال ما دارد. هر ملتی با همه‌ی کوله‌بار تاریخی، آفریده‌ها و داشته‌های تاریخی‌اش، در زمان‌های متفاوت می‌زید که هر عصری را الزاماتی است در خور و بایسته که چون فراهم نیاید، به اندیشه و کردار، داشته‌های تاریخی از بستر رشد و بالندگی برون افتد و به قهقرا رود؛ توان و قوای ملت و مملکت فروکاهد و هر آن‌کس از بیگانگان را که دندانی باشد هوسی به سر پروراند و پروای سود خویش کند و تیشه به ریشه‌ی هستی آن ملت افکند. روزگار را گرایشی است که توانا را عزیز دارد و در آن عزیز بی‌جهتی، بی‌معنی است. ما نیز می‌بایست بکوشیم استعداد مناسبی از خود نشان دهیم و پاسدار شوکت هزاران ساله‌ی خود باشیم. روی به جهات تمایزات شخصیه ننموده و به وطن عزیزمان بیندیشیم که وطن همه‌ی آن چیزی است که هست؛ آنچه مادی است و آنچه معنوی است، آنچه محسوس است و آنچه نامحسوس. وطن چونان شجره‌ی طیبه‌ای است که پروراننده‌ی آن پروردگار بی‌همتاست. آبادی و سرزندگیش به عدالت است و فرزندان آنراست که بر پایه‌ی قوانین برخاسته از عدالت بکوشند تا میوه‌های شیرین به بار آید. به قول خردمندی «میوه‌ی  آن، زیبایی‌ها و شکوه و شکوفایی است و این مجال را می‌دهد که همه‌ی قوا و استعدادهای بشری که در اجتماع معنی می‌یابد را تجلی بخشد». بر اولاد وطن بایسته است که به آبادی و سرزندگیش بکوشند که قدرتمند شویم تا زور نشنویم و ستم نبینیم، توانا باشیم اما زور نگوییم و ستم نرانیم. با ملت‌های جریان به نیکی و خوشی راه رویم و به جهانیان و مردمان و گیتی مهر ورزیم و همسایگان خود را یار باشیم که به راه ترقی و تمدن درآیند تا گزندی از آنان ما را نرسد. ما همه‌ی فرزندان ایران را بی‌توجه به تمایزات آنها و جدایی‌های ظاهری که میان آنهاست به اتحاد فرا می‌خوانیم که به ایران بیندیشیم که به ایران بیندیشیم، که به ایران بیندیشیم.

 

                                                      پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

۱۰ اردی بهشت ۱۳۸۷

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

۲ comments اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۸۷

به دعوت سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

پاینده ایران

همایش شکوهمند میهن پرستان برابر سفارت امارات

در پی دعوتی که حزب پان ایرانیست از هم میهنان به عمل آورده بود ساعت ۱۱ صبح امروز ۱۰ اردی بهشت ماه ۱۳۸۷ جمعیت زیادی برابر سفارت امارات متحده عربی گرد هم آمده و با سردادن شعارهایی مانند :

– فلات ایران به زیر یک پرچم ، پیش تا به مرز خویش ، امارات دارد خودکشی می کند ،سفیر به شیخت بگو ساکت ، خلیج فارس خلیج عرب(!) نخواهد شد، بحرین را به مادر میهن باز گردانید، با دشمنان ایران مدارا معنی ندارد، خواسته ملت ایران لغو قرارداد های گلستان و ترکمن چای، نگاه فرزندان ایران زمین به بحرین است
 
 خواستار توقف توطئه های منطقه ای پیرامون مصالح ملت ایران بودند.

توجه به استقلال و تمامیت ارضی کشور و پاسداری از کیان ایران زمین سرلوحه شعارهای این همایش بزرگ بود. جمعیت حاضر که با پلاکارد و شعارهای ویژه در خیابان ظفر حضور یافته بودند سرود “ای ایران” را به کرات خوانده وخطاب به دیپلمات های سفارت امارات از حاکمان آن کشور می خواستند که حد ومرز مطالبات خود را بشناسند و پا را از گلیم خود درازتر نکند.

حزب پان ایرانیست همیشه نسبت به مصالح و منافع ملی ایران زمین حساس بوده و در این زمینه با سایر گروه های ملی و سیاسی هماهنگی فکری داشته است.دغدغه خاطر زمانی آغاز می شود که مسائل زیر بنایی ملی کشور مورد تهاجم و تعارض قرار گیرد. برهمین اساس این فراخوان با شرکت گروه های سیاسی و میهن پرستان در برابر سفارت تشکیل شد و با موفقیت به پایان رسید.

دراین همایش حدود پنج هزار نفر شرکت داشتند.در پایان این مراسم با دخالت گارد ضد شورش نظم با شکوه همایش در هم ریخت و ۱۵ نفر بازداشت و عده ای مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

تا ساعت های پس از پایان همایش هجوم جمعیت در اطراف سفارت امارات متحده عربی چشمگیر بود.

 

                           ****تصاویر و فیلم ها در ساعات آتی روی تارنما خواهد رفت****

 

 

                                      

 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

                                                             پاینده ایران

۳ comments اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۸۷

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست-ایرانیان

به نام خداوند جان و خرد

پاینده ایران

به ایران بیاندیشیم

ایرانیان!

چند صباحی است که دولتهای عربی بویژه امارات ,با تکیه بر
حمایت های بین المللی و بهره گیری از شرایط نامساعد کشورمان ,ساز ناسازی
با ایران کوک کرده;هوس خاکمان داشته و چشم طمع بر جزایر ما دوخته و می
کوشند مقدمات آنرا با تغییر نام خلیج فارس و تکرار ادعاهای واهی در مجامع
مختلف و تریبونهای گوناگون نسبت به آن سرزمینهای پاک -تنب بزرگ,تنب کوچک و
ابوموسی – که اراضی اصلی ایران هستندو خواهند بود,فراهم آورد.از اینرو
نمایشی از عزم و اراده ی ملی در دفاع از تمامیت ارضی و سرزمنی مقدسمان که
گرد هم آیی و تجمع ما ایرانیان در روز ملی خلیج فارس – و عملیات بیت
المقدس-در مقابل سفارت دولت امارات می تواند یکی از جلوه های آن باشد,قدرت
بازدارنده ی مناسبی در برابر این توطئه های شوم و توطئه های خطرناک
احتمالی آینده می باشد.

 

اگر چه بدیهی است,اما لازم به ذکر است که مطلق پاسخ دادن
به ادعاهای کشوری که در سال ۱۹۷۱, درفقدان یک اراده ی طبیعی درونی ,با
اراده و حمایت قدرتهای متجاوز و استعماری پا به صفحه ی روزگار گذارده آماج
و مقصود نهایی ما نیست,چرا که این دولت نوپیدای قراردادی نمی تواند از حق
و حقوق تاریخی نسبت به سرزمینهایی سخن بگوید که صدها و هزاران سال پیش از
تحقق و تشکیل آن ,متعلق به ملت ما و جزءسرزمینهای اصلی ایران بوده است.پس
بنا به لحاط منطقی و حقوقی اگر بتوانیم درست و اندیشیده عمل کنیم یعنی
آنچه امروز مفقوداست,ادعاهایی از این قماش نمی تواند خطری برای ما
باشد.اما از ناتوانی در دادن پاسخهای بایسته و از بی حسی و عدم حرکت ما
بیم آن میرود که جدای از دولتهای قوی پنجه و نیز جدای از کشورهای کوچک
نوپیدا ,کشورهای جدید التاسیس و ذره ای اقیانوسیه نیز با دیگران به طمع
افتاده و هر کدام خواهان آن باشند,هر آنچه به سر دارند و به آن میزان که
مقتضی باشد بعمل آوردند ;منزلتمان بیش از این فرو شکند و نامی بجز ننگ
نبریم…

 

این تجمع و گردهم آیی جدای از آنکه سبب می شود دشمنان
در طرح و پیگیری برنامه های ضد ایرانی خود آهسته شوند سود دیگری نیز دارد
و آن اینکه امروز بدانیم به ناچار و از بد روزگار به حالی هستیم که می
بایست در مقابل دولت ناتوان و ضعیف و فاقد حقیقت امارات که تبدیل به محلی
شده برای جذب سرمایه و گردشگران ایرانی ,موضع دفاعی به خود بگیریم ;این یک
حقیقتی است که میبایست برای ما مسلم و یقین بشود که با این اوضاع می باید
به خود آئیم و بیش از آن مقدار که تا امروز بوده است به ایران و چگونگی
احوال خود بیاندیشیم.

وعده ی ما با شما ایرانیان ساعت ۱۱ روز سه شنبه,۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۸۷

خیابان ولیعصر ,تقاطع ظفر(شهید وحید دستگردی),مقابل سفارت امارات

پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

Add comment اردیبهشت ۷ام, ۱۳۸۷

دانشجویان دانشگاه آزاد تبریز همگام با جوانان پان ایرانیست

پاینده ایران

بدلیل فیلتر شدن در برخی شهرها همزمان تارنمای جدیدمان هم بروز می گردد. کلیک کنید


دانشجویان تبریز همگام با جوانان پان ایرانیست در دفاع از تمامیت ارضی ایران زمین

تبریز نیوز:سرویس سیاسی: دانشجویان دانشکده “حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد تبریز”، در آستانه دهم اردیبهشت‌ “روز ملی خلیج فارس” ، با برپایی تجمعی اعتراض خود را به اقدام سایت گوگل در تغییر نام “خلیج‌ همیشه فارس” اعلام خواهند کرد.
این تجمع اعتراضی ، از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۲ روز سه‌شنبه دهم اردیبهشت‌ ماه ۱۳۸۷ ، در روبروی درب ورودی همین دانشگاه برگزار خواهد شد.
دانشجویان این دانشگاه ضمن محکوم کردن این عمل مراتب تاسف خود را ابراز و خواهان پیگیری مجدانه قضایی مسوولان کشور در این باره شده و از تمامی دانشجویان در دانشگاه‌های ایران خواسته‌اند در اقدامی مشابه و مشترک در این روز بزرگ به دفاع از خلیج همیشه ‌فارس بپاخیزند.
لازم به یادآوریست؛در همین روز تجمع اعتراض آمیز گسترده ای در پاسخ به ادعاهای موهن و بی اساس امارات متحده عربی و چند شیخ عرب در خصوص سه جزیره همیشه ایرانی ، به دعوت “سازمان جوانان پان ایرانیست”، در ساعت ۱۱ روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷ در برابر سفارت امارات متحده عربی در تهران برگزار خواهد شد.
خاطر نشان می سازد؛ ایرانیان خواهان واکنش مناسب تر تشکل های دانشجویی ، احزاب و گروه های سیاسی و فرهنگی در داخل و خارج از کشور ، در دفاع از تمامیت ارضی کشورشان هستند..

تجمع دانشجویان و فعالین مدنی مشهد در اعتراض به گوگل و ادعای کذب بر جزایر سه‌گانه ایرانی


به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment اردیبهشت ۵ام, ۱۳۸۷

دانلود کلیپ برای ۱۰ اردیبهشت

پاینده ایران

بدلیل فیلتر شدن در برخی شهرها همزمان تارنمای جدیدمان هم بروز می گردد. کلیک کنید

کلیپی برای روز ۱۰ اردی بهشت روز خلیج فارس و گردهمایی بزرگ ایرانیان در برابر سفارت امارات عربی متحده آماده گردیده است.ایران پرستان در گسترش کلیپ ما را یاری دهند.

دانلود کلیپ با کیفیت بالا ۵.۶ مگابایت

دانلود کلیپ با کیفیت پایین(مخصویص کاربران اینترنت کم سرعت) ۱.۴ مگابایت

***

فراخوان همگانی سازمان جوانان حزب پان ایرانیست برای گردهمایی در برابر سفارت امارات ۱۰ اردی بهشت ماه ۱۳۸۷

دانلود گفتگوی سرور حجت کلاشی مسئول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست با کانال پارس

تصویری wmv کیفیت بالا– ۶٫۵ مگابایت 

تصویری wmv – کیفیت پایین -۳٫۵ مگابایت 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment اردیبهشت ۴ام, ۱۳۸۷

اندر احوالات فیلتر شدگی

فیلتر شدیم!

تارنمای جدید

این تارنما هم همزمان با تارنمای جدید بروز می شود

پاینده ایران                                                                                                                         

شوربختانه از روز۳۱ فروردین، این تارنما و تقریباً همه ی تارنماهای دیگر پان ایرانیست ها گرفتار تیغ سانسور گردیده و فیلتر شدند. این حرکت که در آستانه یک سالگی ِآغاز مجددِ این تارنما روی داد(آغاز کار ما در اواخر سال ۸۳ و اوایل ۸۴ با همین نام بود) شبیه حرکتی بود که در یکسالگی همین تارنما در سال ۸۵ رخ داد و به شیوه ای مشکوک هک گردید و مارا مجبور کرد در یک نشانی دیگر کار کنیم وپس ازآزاد شدن این نشانی توسط بلاگفا باز به این جا برگشتیم و امروز دوباره باید بار خود را ببندیم و به خانه جدید رویم. بله دوستان، تارنمانویسی میهن پرستانه در حکومت فرقه ای جمهوری اسلامی سرانجامی جز خانه بدوشی ،فیلترینگ و زندان ندارد. این فیلترینگ از سوی شرکت پارس آنلاین که ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL میباشد صورت گرفته است و احتمالا به شرکت های دیگر هم ابلاغ خواهد شد، البته هم اکنون با استفاده از خدمات برخی از شرکت های دیگر می توان این تارنماها را باز کرد اما با توجه به اینکه برخی از دوستان و علاقه مندان از دسترسی به این تارنما محروم خواهند شد تصمیم گرفتیم همزمان در تارنمایی با نشانی دیگر راه پیشین را ادامه دهیم(نوشتارهای جدید همزمان روی هر دو تارنما قرار خواهد گرفت).همچنین دوستانی که در شهرها و استان های دیگر هستند فیلتر شدن و یا نشدن این تارنماها را به آگاهی من ودیگر دوستان برسانند.

بایسته است یادآوری شود این حرکت بی سابقه که مانند تعطیل شده فله ای مطبوعات در زمان خاتمی بود شگفت آور است و حکایت از آن دارد که آقایان از شکسته شدن بایکوت خبری علیه ما در پهنه اینترنت و جامعه به دست یاران میهن پرست در شهرهای ایران و به دنبال آن نفوذ اندیشه ی ما وکشش نسل جوان به سوی پان ایرانیست به هراس افتاده اند.همچنین فراخوان سازمان جوانان حزب برای گردهمایی روبروی سفارت امارات عربی که بازتاب بسیار گسترده ای در بین جامعه ایرانی ورسانه جهانی داشت و باعث مطرح شدن بیش از پیش نام پان ایرانیست گردید آقایان را ناراحت نموده است.برگزاری مراسم چهارشنبه سوری و مهرگان و دیگر جشن ها و نشست های حزبی هم افزون بر این شوند گردیده است. عزیزان حکومتی هرگاه جان در بدن نداشتم آنروز از حرکت بازمی ایستم. مسئول شرکت پارس آنلاین و مسئول فیلترینگ حاکمیت فرقه ای (محسنی اژه ای وزیر اطلاعات) شرم برشما…. بچرخ تا بچرخیم….

نشانی جدید:

                      http://paniran2.blogfa.com              

 

                                              فهرست فیلترشدگان پان ایرانیست

تارنمای رسمی پان ایرانیست

پان ایرانیست دفتر اروپایی (انگلیسی)

کتابخانه ی حزب پان ایرانیست

اخگر (سرور منوچهر یزدی)

پان ایرانیست تبریز (فرمان آریا)

پان ایرانیست ارومیه

پان ایرانیست آذربایجان

پان ایرانیسم سرافراز ایستاده در تاریخ(سرور عابدینی)

حماسه چالدران (سرور آتروپات)

اقتدارملی (سرور کیان مهر)

میهن و ملت (برگزیده)

پان ایرانیسم

دادگران پان ایرانیست

پان ایرانیست مازندران             

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment اردیبهشت ۳ام, ۱۳۸۷

دانلود گفتگوی سرور کلاشی با کانال پارس

پاینده ایران

 گفتگوی سرور حجت  کلاشی مسئول سازمان جوانان حزب پان

ایرانیست با دکتر  ایمان فروتن از جنش ایران فردا در کانال پارس

دکتر فروتن

حجت کلاشی

 

شب گذشته ۳۱ فروردین سرور حجت کلاشی مسوول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست در کانال ماهواره ای پارس با آقای ایمان فروتن از جنبش ایران فردا گفتگویی داشتند.این گفتگو پیرامون بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست وفراخوان گردهمایی بزرگ در برابر سفارت امارات عربی متحده در پاسخ به ادعای واهی نسبت به سه جزیره تنب بزرگ ،کوچک و ابوموسا بود که فایل های آنرا می توانید در زیر دانلود کنید.

                                                           *****

مسئله اساسی واولیه ما فراتر از موضع گیری های فلسفی گونه برخواسته از موضع گیری های موقت سیاسی است. مسئله ما مسئله ایران است،ما ملت ایران را دعوت می کنیم که ابتدا و اولاً با توجه به ضرورت زمان به ایران بیاندیشند یعنی ما میخواهیم بگوییم ایرانیها می بایستی فضیلت اندیشیدن به ایران را بدست بیامورند.مسئله اصلی حزب پان ایرانیست و همه وطن پرستان در این برهه زمانی بدست آوردن فضیلت اندیشیدن به ایران است.

                                                   ******

برای دانلود دانلود گفتگو کلیک کنید

 تصویری wmv کیفیت بالا– ۶٫۵ مگابایت 

                              تصویری wmv – کیفیت پایین -۳٫۵ مگابایت 

صوتی  wma با گنجایش ۷۰۰ کیلوبایت

همه به ایران بیاندیشیم و در گردهمایی بزرگ ایرانیان شرکت جوییم

دیدار با همه ایرانیان میهن پرست در ۱۱ صبح سه شنبه ۱۰/۲/۱۳۸۷

نشانی : خیابان ولیعصر ،تقاطع ظفر، خیابان دستگردی، سفارت امارات عربی متحده

 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

۵ comments فروردین ۳۱ام, ۱۳۸۷

اظهارات ابراهیم افتخار در مورد عابدینی

رییس خانه مطبوعات استان خوزستان :

 در حق عابدینی کوتاهی کردیم!!

 ابراهیم افتخار ریس خانه ی (ثبت نشده) مطبوعات استان خوزستان در پی انتشار نامه نامه ی ابوالفضل عابدینی و شفاف سازی و ایرادات حقوقی گرفته شده به موجودیت این نهاد و ریاست آن نشستی را با حضور برخی از خبرنگاران مطبوعات خوزستان برای برگزاری مجمع عمومی خانه مطبوعات تشکیل داده اند که در این نشست یکی از خبرنگاران به نام “م.گ”خطاب به آقای افتخار گفت: آیا بین نامه عابدینی و این نشست رابطه ای وجود دارد؟ و ایشان با طفره رفتن پاسخ داد:ما در حق عابدینی کوتاهی کرده ایم و در ضمن مصاحبه ای که ایرنا به نام من منتشر کرد گفته های من نبود و هر آنچه را که ایرنا نقل کرد خبرتنظیمی سرویس خبری اش بود و من هرگز بیان نکردم که عابدینی خبرنگار نیست!!(برای دیدن خبر کلیک کنید)

درود بر خبرنگار دلیر و میهن پرست آقای “م.گ” که ازجا برخواست و با شهامت گفت آقای افتخار این کوتاهی نبود خیانت بود.

همه آنچه امروز گفته می شود در پی آن است که ابوالفضل عابدینی هم اکنون خارج از زندان است و می توانداز خویش دفاع نموده و مشت این دروغ گویان و یاوه گویان راباز نماید؛دیگر این که آقایان گمان می کردند ابوالفضل عابدینی با گستره ی تبلیغاتی بر علیه اش چندین سال را در زندان سپری خواهد کرد و کسی هم در مقام دفاع از وی نخواهد بود غافل از اینکه ما پان ایرانیست ها سوگند خورده ایم که در همه جا هموندان حزب را از یک خانواده دانسته و از یکدیگر در برابر بیگانه دفاع نماییم. در پایان گفته آقایی با نام مستعار غروب را در دفاع از محمد مالی یادآور می شویم که نوشته بود:

وقتی موج فرومی نشیند تنها کفی می ماند که شاید از دریا تنها تصوری نچندان درست در ذهنش وجود داشته باشد.

آنچه در باره عابدینی گذشت را در بخش ابوالفضل عابدینی می توانید ببینید.

             به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment فروردین ۳۰ام, ۱۳۸۷

نامه کوروش زعیم به حیدر نجفی شهردار اهواز

جناب آقای حیدر نجفی                                                                                                     شهردار محترم اهواز                                                                                                         اهواز، خوزستان

سرور گرامی،شما از زمانی که به شهرداری اهواز گماشته شده اید نه تنها شایستگی خود را در اداره امور شهری نشان نداده اید، بلکه کاری نیز بجز تشویق ادامه عملیات تخریب شهر باستانی هرمز اردشیر بوسیله احداث تونل متروی اهواز که مورد اعتراض ایرانیان استانهای جنوب غربی کشور بوده نکرده اید. کارشکنی های شما در راستای عقیم نگه داشتن اقدامات مردم معترض اهواز و مسئولان دلسوزی که با مردم در توقف تخریب هرمز اردشیر همراهی داشته اند، مردم اهواز را دلشکسته و مستاصل کرده است. افزون بر تخریب بیش از دو هکتار از منطقه باستانی هرمز اردشیر، اکنون هم شخصا دستور تخریب دهها هکتار از محدوده این شهر باستانی را که گنجینه میراث فرهنگی و تاریخی ملت ایران بشمار می رود، در کنار نیروگاه اهواز، داده اید که اقدامات تخریبی به سرعت در حال پیشرفت است.

از آنجا که شهر باستانی و چندهزار ساله هرمز اردشیر نماد فرهنگ و تاریخ خوزستان و لرستان و از افتخارات ملی ایران زمین می باشد؛ و از آنجا که تخریب عمدی آن به دست یک مسئول دولتی که باید نگهبان میراث یک ملت و خدمتگذار مردم باشد، چیزی بجز خیانت به فرهنگ و تاریخ کشور تلقی نمی تواند شود؛ و نیز از آنجا که مردم اهواز اگر فرصت گزینش شهردار خود را داشتند، هرگز شما را برای سمتی که در آن گماشته شده اید برنمی گزیدند و ادامه حضور شما را در این سمت موجب آسیب فراوان به شهر اهواز و میراث پرافتخار کهن ایران می دانند؛ بنابراین، من به نام یک شهروند ایرانی و نیز از زبان شهروندان معترض شهرستان اهواز به شما پیشنهاد می کنم که داوطلبانه از سمت خود کناره گیری نمایید تا بلکه نفر بعدی که بجای شما می نشیند از ذره ای غرور ایرانی بودن بهره مند باشد.

مردم اهواز اجرای این درخواست را تا سرانجام پیگیری خواهند کرد.

با گرامیداشت، کورش زعیم  17 فروردین ۱۳۸۷

برگرفته از :اندیشه, گفتار و نوشتار کورش زعیم

Add comment فروردین ۳۰ام, ۱۳۸۷

سرنوشت نامعلوم بهرام آبتین پس از احضار به وزارت اطلاعات

پاینده ایران

بهرام آبتین روبروی سفارت اماراتطی روزهای گذشته اداره اطلاعات استان  خوزستان چندین بار بهرام آبتین  مسئول کانون فرهنگی لر بختیاری ایرانیان را احضار کرد، که طبق گفته ایشان ، وی خواستار احضار به صورت کتبی و قانونی  شد.به همین دلیل  ساعت ۱۷، روز چهار شنبه ۲۸فروردین باردیگر  با اوتماس گرفته و با لحنی خشونت آمیز وی را تهدید کردند که در صورت عدم مراجعه به ستاد خبری با او شدیدا برخورد می شود . پس از این تماس تلفنی بهرام آبتین خود را به ستاد خبری معرفی می کند و تا اکنون هیچ خبری از وضعیت ایشان در دست نیست . بهرام آبتین از جمله فعالان فرهنگی در خوزستان است که همیشه نسبت به تخریب میراث فرهنگی خصوصا در مورد آبگیری سد سیوند و عبور قطار شهری اهواز از مسیر شهر باستانی هرمز اردشیرفعالیت های اعتراضی داشت . 
لازم به ذکر است در تاریخ پنج شنبه ۲۲اردیبهشت کانون فرهنگی لر بختیاری که آبتین مسئول آن است به همراه اعضای حزب پان ایرانیست در اعتراض به ادعای واهی مالکیت امارات نسبت به سه جزیره ایرانی در مقابل سفارت این کشور تجمع کردند که منجر به بازداشت ۴۸ساعته آبتین در زندان اوین شد.

سرور ابوالفضل عابدینی

بازتاب این گزارش : مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment فروردین ۲۹ام, ۱۳۸۷

احضار سرور کسرا علاسوند به دادگاه انقلاب

پاینده ایران

سرور علاسوند

روز گذشته از سوی شعبه چهار دادگاه انقلاب اهواز کسرا علاسوند فعال سیاسی ومدنی در خوزستان احضار شد . در این احضاریه آمده است که ایشان باید روز سه شنبه ۲۷/۱/۸۷ ساعت ۹ صبح خود را به شعبه ۴ معرفی نماید در غیر اینصورت جلب وعدم حضور باعث صدور رای غیابی علیه وی خواهد شد. کسراعلاسوند در تاریخ ۲۲آبان ۸۶ به همراه سرور ابوالفضل عابدینی خبر نگارهفته نامه  بهارسبزدر دفترنشریه  بازداشت شدند . که با قرار وثیقه ۷۰ میلیون تومانی در تاریخ ۸ آذر ماه آزاد شد .در تاریخ ۲۷ اسفند نیز از سوی همین شعبه دادگاه انقلاب اهواز احضار شد که به دلیل نا مشخص دادگاه برگزار نشد..
گفتنی است اتهام ایشان تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی می باشد.

برگرفته از:مجموعه فعالان حقوق بشر و دمکراسی در ایران

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

۲ comments فروردین ۲۷ام, ۱۳۸۷

گفتگوی صدای آمریکا با سرور ابوالفضل عابدینی پیرامون دستگیری بهرام آبتین

پاینده ایران

فراخوان همگانی سازمان جوانان حزب پان ایرانیست برای گردهمایی در برابر سفارت امارات ۱۰ اردی بهشت ماه ۱۳۸۷ 

گفتگوی دیشب(۲۳ فروردین) صدای آمریکا با سرور ابوالفضل

عابدینی پیرامون گردهمایی اعتراضی در برابر سفارت امارات و

 دستگیری بهرام آبتین

بهرام آبتین مسئول کانون فرهنگی لر بختیاری ایران زمین 

برای دریافت گفتگو کلیک کنید ۴.۷ مگابایت

کانون فرهنگی لر بخیاری ایرانیان و جمعی از اعضای حزب پان ایرانیست صبح روزپنج شنبه ۲۲/۱/۱۳۸۷ از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۳ دراعتراض به ادعاهای واهی مالکیت امارات متحده ی عربی نسبت به جزایر ایرانی در مقابل سفارت این کشور تجمع کردند. شرکت کنندگان در این تجمع پلاکارت هایی در دست داشتند که بر روی آنها شعارهایی  نوشته شده وبر مالکیت تاریخی ایران بر جزایر سه گانه تاکید و ادعاهای اعراب خلیج فارس را محکوم می کرد .همچنین از سوی کانون لر بختیاری ایران نیز کیکی به مناسبت سی و هفتمین سال تاسیس کشور امارات تهیه واز سفیر امارات خواستند تا آن را تحویل بگیرد که سفارت از تحویل آن خودداری کرد .
این تجمع  بصورت کاملا مسالمت آمیز تا ساعت سیزده ادامه داشت .در پایان تجمع ماموران نیروی انتظامی تهران بهرام آبتین رییس کانون لر بخیاری به همراه سایر بازدشت شدگان منجمله حجت کلاشی ، هومن اسکندری و آرش کیخسروی به کلانتری گاندی برده و پس از چندین ساعت بازداشت  و آزادی سایر بازداشت شدگان آقای آبتین را تحویل ماموران وزارت اطلاعات داده واو رابه بند ۲۰۹زندان اوین منتقل کردند.هنوز از اتهامات وعلت بازداشت وی خبری در دست نیست. همچنین ماموران انتظامی در این تجمع اقدام به ظبط دوربین خبرنگار هفته نامه آمرداد نمودند
.

فراخوان همگانی سازمان جوانان حزب پان ایرانیست برای گردهمایی در برابر سفارت امارات ۱۰ اردی بهشت ماه ۱۳۸۷کلیک کنید

 

بازتاب گزارش سرور عابدینی در تارنمای دیگر

ایران پرس نیوز – رییس کانون فرهنگی لر بختیاری روانه بند ۲۰۹ زندان اوین شد

کمیته بین المللی نجات دشت پاسارگاد

مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران

بهرام آبتین را آزاد کنید- روزنامک

ایران امروز

تارنمای کانون فرهنگی لر بختیاری ایرانیان

 

 به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران 

۷ comments فروردین ۲۴ام, ۱۳۸۷

Previous Posts


تازه ها :

پیوندها

بایگانی