Archive for تیر, ۱۳۹۰

دروغ پراکنی روزنامه کیهان درباره گفتگوی حجت کلاشی با بی بی سی

روزنامه کیهان چاپ دوشنبه به تاریخ ۱۳۹۰/۰۴/۰۶در بخش خبر ویژه خود مطلبی را با عنوان “مصاحبه نصفه کاره با بی بی سی”آورده است که در آن نمود بارز یک رفتار غیر اخلاقی و غیر حرفه ای مشاهده می شود.در این مطلب که در ادامه بصورت کامل خواهد آمد اشاره ای مختصر به مصاحبه حجت کلاشی مسول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست گشته که در آن مصاحبه ایشان پیرامون نحوه بازداشت اخیر و مشکلات پیش رو و فشارهای وارده بر اندامان حزب پان ایرانیست در نقاط مختلف کشور اظهاراتی را بیان داشتند.اما خبر منتشره در کیهان علیرغم تحریف بخشهایی از مصاحبه اقدام به جعل و افزودن بخشهایی غیر واقعی به مصاحبه نموده که از اخلاق حرفه ای و روزنامه نگاری بدور است.پیرامون این موضوع سخن و توضیح دادن امری بی نیاز است چرا که مطلب روزنامه کیهان و فایل ویدئویی مصاحبه به خوبی گویای همه چیز است.

گفتگوی سرور حجت کلاشی با بی بی سی فارسی درباره دستگیری ۹ تن از پان ایرانیست در خوزستان

http://www.youtube.com/watch?v=vK_rSU97n-I&feature=player_embedded

***

خبر روزنامه کیهانمصاحبه نصفه کاره با بی بی سی (خبر ویژه)

دوشنبه ۶ تیر ۱۳۹۰- شماره ۱۹۹۶۰

مزدور یک گروهک ضد انقلاب وسط مظلوم نمایی درباره نبود آزادی فعالیت سیاسی در ایران از پاسخ به این سؤال که اگر اینطور است پس الان او چگونه از داخل ایران در حال مصاحبه است، درماند و مصاحبه را نصفه کاره گذاشت.
حجت کلاشی عضو گروهک حزب پان ایرانیست که روز گذشته با بی بی سی مصاحبه کرده، در این مصاحبه مدعی شد تعدادی از اعضای حزب پان ایرانیست که در جلسه سازمان جوانان این حزب – از جمله خود وی- در خوزستان بازداشت شده بودند، امروز پس از تفهیم اتهام، آزاد شدند و وی بلافاصله فرصت را غنیمت شمرده و تصمیم گرفته است که با بی بی سی مصاحبه کند!
در این لحظه، خبرنگار بی بی سی در اقدامی غیرمنتظره که احتمالاً نه با مسئولان این شبکه هماهنگ شده بود و نه با این مزدور ضد انقلاب، از وی پرسید اگر فعالیت حزب پان ایرانیست در ایران غیرقانونی اعلام شده، پس چگونه فعالیت می کنید و الان تماس گرفته اید؟! کلاشی که پس از مواجهه با این سؤال آشکارا عصبی به نظر می رسید در اظهاراتی متناقض گفت: «براساس قانون اساسی فعالیت همه احزاب در ایران آزاد است، ما براساس همان اصل قانون اساسی فعالیت می کنیم، معتقدیم می بایست در جامعه متناسب با اصول حقوق بشر، آزادی بیان و اندیشه ، فعالیت های احزاب و گروه های سیاسی آزاد باشند»…
و وقتی خبرنگار خواست سؤال دیگری مطرح کند به یکباره گوشی را قطع کرد!
از سرنوشت مجری بی بی سی اطلاعی در دست نیست!

پیوند خبر در تارنمای روزنامه کیهان http://kayhannews.ir/900406/2.htm#other205

Add comment تیر ۹ام, ۱۳۹۰

فیلم گفتگوی سرور حجت کلاشی با بی بی سی درباره بازداشت ۹ پان ایرانیست در اهواز

پاینده ایران

ویدیو را در یوتیوب حزب پان ایرانیست ببیینید.

http://www.youtube.com/watch?v=vK_rSU97n-I

دریافت فایل ویدیو : ۲۵ مگابایت با کیفیت عالی

اعلام خبر در تلویزیون رَسا(رسانه سبز ایران) (از دقیقه ۶:۱۸ تا ۷:۳۳ دقیقه )

Add comment تیر ۷ام, ۱۳۹۰

سروران کلاشی، باغبانی و دهقان آزاد شدند

براساس خبرهای دریافتی امروز حجت کلاشی مسول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست به همراه میلاد دهقان و فرهاد باغبانی  آزاد شدند.

این سه فعال سیاسی که روز گذشته در پی حضور نیروهای امنیتی در نشست ماهانه این حزب در خوزستان همراه با هفت تن دیگر بازداشت شده بودند امروز آزاد شدند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران باز پرس شعبه ۱۲ دادگاه انقلاب اهواز با صدور حکم منع تعقیب رای به آزادی بازداشت شدگان داد.

هرانا؛ آزادی حجت کلاشی و هشت بازداشتی اهواز

Add comment تیر ۶ام, ۱۳۹۰

حجت کلاشی، فرهاد باغبانی و میلاد دهقان همچنان در بازداشت

براساس خبرهای رسیده هفت بازداشتی از میان ۱۰ بازداشت شده عصر آدینه سوم تیر در خوزستان ساعاتی پس از بازداشت آزاد شدند.

بر این اساس سروران حجت کلاشی ،فرهاد باغبانی و میلاد دهقان همچنان در بازداشت نیروهای امنیتی بسر می برند.لازم به ذکر است که هر سه تن دارای پرونده های مفتوح در خوزستان می باشند.

عصر روز آدینه نیروهای امنیتی با حضور در نشست سازمان جوانان حزب پان ایرانیست در خوزستان ده تن از حاضران در نشست را بازداشت نمودند که ساعاتی پس از بازداشت هفت تن آزاد شدند .این نشست  ماهانه پیرامون تحرکات و رفتارهای اخیر نیروهای تجزیه طلب در خوزستان بر پا شده بود که با استقبال وطن پرستان آن خطه مواجه گشت.

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

Add comment تیر ۴ام, ۱۳۹۰

بازداشت دسته جمعی پان ایرانیستها در خوزستان

زاهد خَلَفی، میلاد دهقان، حجت کلاشی، امین کریمی، اوژَن اکبری، فرهاد باغبانی به همراه سه تن دیگر از اعضای یاران حزب پان ایرانیست در خوزستان بازداشت شدند.

عصر امروز ۳ تیر ماه ماموران امنیتی با حضور در نشست ماهانه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست در خوزستان که پیرامون مباحث تجزیه طلبانه برگزار می گردید ۱۰ تن را بازداشت نموده و بدون هیچ توضیحی این نشست را بر هم زدند.

این روند در حالی صورت می پذیرد که چندی است فعالان تجزیه طلب در خوزستان دست به اقداماتی خاص می زنند که به شدت تمامیت ارضی کشور را مورد تهدید قرار می دهد .

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست ضمن محکوم کردن این اقدام غیر قانونی خواستار آزادی فوری بازداشت شدگان می باشد.

لازم به ذکر است که حجت کلاشی مسول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست و میلاد دهقان چندی پیش نیز در خوزستان مورد بازداشت نیروهای امنیتی قرار گرفتند  که با قرار وثیقه آزاد شده بودند و فرهاد باغبانی نیز که چندین بار در اهواز احضار گردیده ، چندی پیش  در بازداشت بسر می برد و اکنون نیز در انتظار حکم دادگاه می باشد.

بازتاب خبر دستگیری در تارنمای هرانا – خبرگزاری مجموعه فعالان حقوق بشر ایران

نوشته های مرتبط:

بازداشت چهار تن از اعضای حزب پان ایرانیست (درکرج)

بیانیه‌ی سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست پیرامون تشدید فشار بر پان ایرانیستها

بازداشت چهار عضو حزب پان ایرانیست در فرودگاه اهواز

حجت کلاشی و میلاد دهقان در اهواز بازداشت شدند.

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرامون بازداشت سرور حسین شهریاری

Add comment تیر ۳ام, ۱۳۹۰

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرامون درگذشت هدی صابر

به نام خداوند جان وخرد


پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست، درگذشت مظلومانه ی هدی صابر رابه ملت ایران ،فعالان سیاسی،همه ی آزادگان و خانواده ی ستم دیده ی ایشان تسلیت می گوید.درگذشت ایشان درحکم شهادتی ملی وآزادیخواهانه می باشد که دردفاع اززندگی ، زندگی باشرافت برای ملت ایران رخ داد.ازآنجایی که هیچ گاه دراین موارد دادخواهی ها ازمسولین نظام به نتیجه نرسیده وپاسخگوی این قبیل فجایع نبوده اند، امید است که مردم ،فرزندان برومند این خاک وفعالان سیاسی ملی خود را بی یار وپناه نگذارند وبا حساسیت بیشتر وعکس العمل مناسب تر درقبال ستم برفعالان سیاسی برخوردکنند

پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

شامگاه ۲۲خرداد۱۳۹۰

Add comment خرداد ۲۴ام, ۱۳۹۰

اعتصاب غذای شاهین زینعلی به همراه سه دانشجوی دیگر

چهار فعال دانشجویی بازداشتی در بند ۳۵۰ زندان اوین در اعتراض به وضعیت درگذشت هاله سحابی دختر عزت الله سحابی که چندی پیش در مراسم تشییع جنازه پدر درگذشت با صدور بیانیه ای از آغاز اعتصاب غذای خود خبر دادند.

شاهین زینعلی فعال پان ایرانیست

این بیانیه که  جهت انتشار در اختیار “فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران” قرار گرفته است بدین شرح می باشد:

جنایتی دیگر بر مجموعه جنایات ۲ سال اخیر عمال امنیتی افزوده شد و هاله سحابی ، هنوز مرکب امضایش بر اعلامیه در گذشت جانکاه پدرش خشک نشده ، به ضرب آنانیکه هر چه در این سال ها گفته اند کلاه بیاور ، سر آورده اند ، جان به جان آفرین تسلیم نمود و به پدرش پیوست  تا صفحه ای دیگر از کتاب جنایات رسیدگی نشده و مورد دادرسی قرار نگرفته در این سال ها – از قتل ندا آقاسلطان و سهراب و فجایع کهریزک و کوی دانشگاه تهران تا قتل صانع ژاله – ورق زده شود.

ما فعالین دانشجویی زندانی که زندانی بودنمان خود سندی است گویا بر مظلومیت جنبش دموکراسی خواهانه ایرانیان و سرشت حاکمیت دموکراسی ستیز ، بدین وسیله ضمن اعلام اعتصاب غذا از غروب روز ۱شنبه ۱۵ خرداد در همبستگی با خانواده سحابی از حاکمیت می خواهیم نسبت به تشکیل کمیته مستقل حقیقت یاب و تحقیق در مورد تمامی جنایات ۲سال اخیر به ویژه قتل مظلومانه هاله سحابی اقدام نماید . بدیهی است پایان اعتصاب غذا منوط به نحوه مواجهه حاکمیت با این بدیهی ترین و ابتدایی ترین خواسته- تشکیل کمیته تحقیق مستقل- خواهد بود.

پیمان عارف – شاهین زینعلی – جواد علیخانی – آرش صادقی.

فعالین دانشجویی زندانی

خرداد۱۳۹۰

فعالین حقوق بشر و دموکراسی در ایران

Add comment خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۰

حقایقی درباره نا آرامیهای خوزستان و گروه های جدایی خواه عرب

در فروردین ماه امسال -۱۳۹۰ – بیانیه ای از سوی چند گروه جدایی خواه (تجزیه طلب) عرب صادر شد و در آن مردم عرب خوزستان را به تظاهرات در روز ۱۵آوریل -۲۶ فروردین- دعودت نمودند. پس از آن اخبار ضد و نقیضی از سوی منابعی همچون العربیه، الجزیره، رادیو زمانه و دیگر رسانه ها و اشخاصی ماندد یوسف عزیزی بنی طرف و شیرین عبادی درباره دامنه ی این درگیری ها و تعداد کشته و زخمی شده ها منتشر شد که در این نوشته قصد بررسی دقیق تر این جریانات را داریم. همچنین به بررسی کوتاهی از ماهیت و عملکرد این گروه های جدایی خواه خواهیم پرداخت.

پرچمی که گروه های خلق عرب برای خوزستان برگزیده اند!!!

[videofile]http://www.paniranist.info/wp-content/uploads/2011/06/khalghe-arab_ahvaz.wmv[/videofile]

نشانی فایل تصویری

(بیشتر…)

۱۰ comments خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۰


تازه ها :

پیوندها

بایگانی