Archive for ژوئن, 2011

دروغ پراكني روزنامه كيهان درباره گفتگوي حجت كلاشي با بي بي سي

روزنامه کیهان چاپ دوشنبه به تاریخ ۱۳۹۰/۰۴/۰۶در بخش خبر ویژه خود مطلبی را با عنوان “مصاحبه نصفه کاره با بی بی سی”آورده است که در آن نمود بارز یک رفتار غیر اخلاقی و غیر حرفه ای مشاهده می شود.در این مطلب که در ادامه بصورت کامل خواهد آمد اشاره ای مختصر به مصاحبه حجت کلاشی مسول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست گشته که در آن مصاحبه ایشان پیرامون نحوه بازداشت اخیر و مشکلات پیش رو و فشارهای وارده بر اندامان حزب پان ایرانیست در نقاط مختلف کشور اظهاراتی را بیان داشتند.اما خبر منتشره در کیهان علیرغم تحریف بخشهایی از مصاحبه اقدام به جعل و افزودن بخشهایی غیر واقعی به مصاحبه نموده که از اخلاق حرفه ای و روزنامه نگاری بدور است.پیرامون این موضوع سخن و توضیح دادن امری بی نیاز است چرا که مطلب روزنامه کیهان و فایل ویدئویی مصاحبه به خوبی گویای همه چیز است.

گفتگوي سرور حجت كلاشي با بي بي سي فارسي درباره دستگيري 9 تن از پان ايرانيست در خوزستان

http://www.youtube.com/watch?v=vK_rSU97n-I&feature=player_embedded

***

خبر روزنامه كيهانمصاحبه نصفه كاره با بي بي سي (خبر ويژه)

دوشنبه 6 تیر 1390- شماره 19960

مزدور يك گروهك ضد انقلاب وسط مظلوم نمايي درباره نبود آزادي فعاليت سياسي در ايران از پاسخ به اين سؤال كه اگر اينطور است پس الان او چگونه از داخل ايران در حال مصاحبه است، درماند و مصاحبه را نصفه كاره گذاشت.
حجت كلاشي عضو گروهك حزب پان ايرانيست كه روز گذشته با بي بي سي مصاحبه كرده، در اين مصاحبه مدعي شد تعدادي از اعضاي حزب پان ايرانيست كه در جلسه سازمان جوانان اين حزب – از جمله خود وي- در خوزستان بازداشت شده بودند، امروز پس از تفهيم اتهام، آزاد شدند و وي بلافاصله فرصت را غنيمت شمرده و تصميم گرفته است كه با بي بي سي مصاحبه كند!
در اين لحظه، خبرنگار بي بي سي در اقدامي غيرمنتظره كه احتمالاً نه با مسئولان اين شبكه هماهنگ شده بود و نه با اين مزدور ضد انقلاب، از وي پرسيد اگر فعاليت حزب پان ايرانيست در ايران غيرقانوني اعلام شده، پس چگونه فعاليت مي كنيد و الان تماس گرفته ايد؟! كلاشي كه پس از مواجهه با اين سؤال آشكارا عصبي به نظر مي رسيد در اظهاراتي متناقض گفت: «براساس قانون اساسي فعاليت همه احزاب در ايران آزاد است، ما براساس همان اصل قانون اساسي فعاليت مي كنيم، معتقديم مي بايست در جامعه متناسب با اصول حقوق بشر، آزادي بيان و انديشه ، فعاليت هاي احزاب و گروه هاي سياسي آزاد باشند»…
و وقتي خبرنگار خواست سؤال ديگري مطرح كند به يكباره گوشي را قطع كرد!
از سرنوشت مجري بي بي سي اطلاعي در دست نيست!

پيوند خبر در تارنماي روزنامه كيهان http://kayhannews.ir/900406/2.htm#other205

Add comment ژوئن 30th, 2011

فيلم گفتگوي سرور حجت كلاشي با بي بي سي درباره بازداشت 9 پان ايرانيست در اهواز

پاينده ايران

ويديو را در يوتيوب حزب پان ايرانيست ببيينيد.

http://www.youtube.com/watch?v=vK_rSU97n-I

دريافت فايل ويديو : 25 مگابايت با كيفيت عالي

اعلام خبر در تلويزيون رَسا(رسانه سبز ايران) (از دقيقه 6:18 تا 7:33 دقيقه )

Add comment ژوئن 28th, 2011

سروران كلاشي، باغباني و دهقان آزاد شدند

براساس خبرهای دریافتی امروز حجت کلاشی مسول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست به همراه میلاد دهقان و فرهاد باغبانی  آزاد شدند.

این سه فعال سیاسی که روز گذشته در پی حضور نیروهای امنیتی در نشست ماهانه این حزب در خوزستان همراه با هفت تن دیگر بازداشت شده بودند امروز آزاد شدند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران باز پرس شعبه ۱۲ دادگاه انقلاب اهواز با صدور حکم منع تعقیب رای به آزادی بازداشت شدگان داد.

هرانا؛ آزادی حجت کلاشی و هشت بازداشتی اهواز

Add comment ژوئن 27th, 2011

حجت کلاشی، فرهاد باغبانی و میلاد دهقان همچنان در بازداشت

براساس خبرهای رسیده هفت بازداشتی از میان ۱۰ بازداشت شده عصر آدینه سوم تیر در خوزستان ساعاتی پس از بازداشت آزاد شدند.

بر این اساس سروران حجت کلاشی ،فرهاد باغبانی و میلاد دهقان همچنان در بازداشت نیروهای امنیتی بسر می برند.لازم به ذکر است که هر سه تن دارای پرونده های مفتوح در خوزستان می باشند.

عصر روز آدینه نیروهای امنیتی با حضور در نشست سازمان جوانان حزب پان ایرانیست در خوزستان ده تن از حاضران در نشست را بازداشت نمودند که ساعاتی پس از بازداشت هفت تن آزاد شدند .این نشست  ماهانه پیرامون تحرکات و رفتارهای اخیر نیروهای تجزیه طلب در خوزستان بر پا شده بود که با استقبال وطن پرستان آن خطه مواجه گشت.

سازمان جوانان حزب پان ايرانيست

Add comment ژوئن 25th, 2011

بازداشت دسته جمعی پان ایرانیستها در خوزستان

زاهد خَلَفي، ميلاد دهقان، حجت كلاشي، امين كريمي، اوژَن اكبري، فرهاد باغباني به همراه سه تن دیگر از اعضاي ياران حزب پان ايرانيست در خوزستان بازداشت شدند.

عصر امروز ۳ تیر ماه ماموران امنیتی با حضور در نشست ماهانه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست در خوزستان که پیرامون مباحث تجزیه طلبانه برگزار می گردید ۱۰ تن را بازداشت نموده و بدون هیچ توضیحی این نشست را بر هم زدند.

این روند در حالی صورت می پذیرد که چندی است فعالان تجزیه طلب در خوزستان دست به اقداماتی خاص می زنند که به شدت تمامیت ارضی کشور را مورد تهدید قرار می دهد .

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست ضمن محکوم کردن این اقدام غیر قانونی خواستار آزادی فوری بازداشت شدگان می باشد.

لازم به ذکر است که حجت کلاشی مسول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست و میلاد دهقان چندی پیش نیز در خوزستان مورد بازداشت نیروهای امنیتی قرار گرفتند  که با قرار وثیقه آزاد شده بودند و فرهاد باغبانی نیز که چندین بار در اهواز احضار گردیده ، چندی پیش  در بازداشت بسر می برد و اکنون نیز در انتظار حکم دادگاه می باشد.

بازتاب خبر دستگيري در تارنماي هرانا – خبرگزاري مجموعه فعالان حقوق بشر ايران

نوشته هاي مرتبط:

بازداشت چهار تن از اعضای حزب پان ایرانیست (دركرج)

بیانیه‌ی سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست پیرامون تشدید فشار بر پان ایرانیستها

بازداشت چهار عضو حزب پان ایرانیست در فرودگاه اهواز

حجت کلاشی و میلاد دهقان در اهواز بازداشت شدند.

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرامون بازداشت سرور حسین شهریاری

Add comment ژوئن 24th, 2011

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرامون درگذشت هدی صابر

به نام خداوند جان وخرد


پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست، درگذشت مظلومانه ی هدی صابر رابه ملت ایران ،فعالان سیاسی،همه ی آزادگان و خانواده ی ستم دیده ی ایشان تسلیت می گوید.درگذشت ایشان درحکم شهادتی ملی وآزادیخواهانه می باشد که دردفاع اززندگی ، زندگی باشرافت برای ملت ایران رخ داد.ازآنجایی که هیچ گاه دراین موارد دادخواهی ها ازمسولین نظام به نتیجه نرسیده وپاسخگوی این قبیل فجایع نبوده اند، امید است که مردم ،فرزندان برومند این خاک وفعالان سیاسی ملی خود را بی یار وپناه نگذارند وبا حساسیت بیشتر وعکس العمل مناسب تر درقبال ستم برفعالان سیاسی برخوردکنند

پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

شامگاه ۲۲خرداد۱۳۹۰

Add comment ژوئن 14th, 2011

اعتصاب غذای شاهین زینعلی به همراه سه دانشجوی دیگر

چهار فعال دانشجویی بازداشتی در بند ۳۵۰ زندان اوین در اعتراض به وضعیت درگذشت هاله سحابی دختر عزت الله سحابی که چندی پیش در مراسم تشییع جنازه پدر درگذشت با صدور بیانیه ای از آغاز اعتصاب غذای خود خبر دادند.

شاهین زینعلی فعال پان ایرانیست

این بیانیه که  جهت انتشار در اختیار “فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران” قرار گرفته است بدین شرح می باشد:

جنایتی دیگر بر مجموعه جنایات ۲ سال اخیر عمال امنیتی افزوده شد و هاله سحابی ، هنوز مرکب امضایش بر اعلامیه در گذشت جانکاه پدرش خشک نشده ، به ضرب آنانیکه هر چه در این سال ها گفته اند کلاه بیاور ، سر آورده اند ، جان به جان آفرین تسلیم نمود و به پدرش پیوست  تا صفحه ای دیگر از کتاب جنایات رسیدگی نشده و مورد دادرسی قرار نگرفته در این سال ها – از قتل ندا آقاسلطان و سهراب و فجایع کهریزک و کوی دانشگاه تهران تا قتل صانع ژاله – ورق زده شود.

ما فعالین دانشجویی زندانی که زندانی بودنمان خود سندی است گویا بر مظلومیت جنبش دموکراسی خواهانه ایرانیان و سرشت حاکمیت دموکراسی ستیز ، بدین وسیله ضمن اعلام اعتصاب غذا از غروب روز ۱شنبه ۱۵ خرداد در همبستگی با خانواده سحابی از حاکمیت می خواهیم نسبت به تشکیل کمیته مستقل حقیقت یاب و تحقیق در مورد تمامی جنایات ۲سال اخیر به ویژه قتل مظلومانه هاله سحابی اقدام نماید . بدیهی است پایان اعتصاب غذا منوط به نحوه مواجهه حاکمیت با این بدیهی ترین و ابتدایی ترین خواسته- تشکیل کمیته تحقیق مستقل- خواهد بود.

پیمان عارف – شاهین زینعلی – جواد علیخانی – آرش صادقی.

فعالین دانشجویی زندانی

خرداد۱۳۹۰

فعالین حقوق بشر و دموکراسی در ایران

Add comment ژوئن 11th, 2011

حقایقی درباره نا آرامیهای خوزستان و گروه های جدایی خواه عرب

در فروردین ماه امسال -1390 – بیانیه ای از سوی چند گروه جدایی خواه (تجزیه طلب) عرب صادر شد و در آن مردم عرب خوزستان را به تظاهرات در روز 15آوریل -26 فروردین- دعودت نمودند. پس از آن اخبار ضد و نقیضی از سوی منابعی همچون العربیه، الجزیره، رادیو زمانه و دیگر رسانه ها و اشخاصی ماندد یوسف عزیزی بنی طرف و شیرین عبادی درباره دامنه ی این درگیری ها و تعداد کشته و زخمی شده ها منتشر شد که در این نوشته قصد بررسی دقیق تر این جریانات را داریم. همچنین به بررسی کوتاهی از ماهیت و عملکرد این گروه های جدایی خواه خواهیم پرداخت.

پرچمی که گروه های خلق عرب برای خوزستان برگزیده اند!!!

[videofile]http://www.paniranist.info/wp-content/uploads/2011/06/khalghe-arab_ahvaz.wmv[/videofile]

نشانی فایل تصویری

(بیشتر…)

10 comments ژوئن 6th, 2011


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها