اعتصاب گسترده کارگران نیشکر هفت تپه وارد دومین روز خود شد

اسفند ۱۶, ۱۳۸۶

پاینده ایران

گزارش :سرور ابوالفضل عابدینی نصر 

۱۶ اسفند ۱۳۸۶     

در حالی که دیروز فقط کارگران قسمت های داخلی شرکت نیشکر هفت تپه اعتصاب کردند، امروز همه ی کارگران این شرکت در یک حرکت جمعی برسر کار خود نرفتند و اعتراض خودرا نسبت به عدم پرداخت مطالباتشان اعلام کردند.
بیش از ۳۲۰۰ نفر از کارگران شرکت امروز پنج شنبه ۱۶ اسفند از ساعت ۷ صبح جلوی درب مدیریت کارخانه تجمع کرده و خواستار پرداخت حقوق دوماهه گذشته و مزایا ی خود شدند .
گفتنی است دیروز در پی اولین روز این دور اعتصاب کارگران ، مدیران شرکت بیان کردند که فردا عیدی و پاداش را پرداخت می کنند .که تا پایان وقت اداری امروز این امر محقق نشد و باعث خشم وعصبانیت بیش از اندازه کارگران گردید. به گفته ی برخی از فعالان کارگری هیچ کدام از مسئولان شوش و مدیران شرکت هفت تپه توجهی به اعتصاب ما نکرده و همگی آنان مشغول فعالیت در ستاد های انتخاباتی کاندیداهای مورد حمایت خود هستند و کسی به مشکلات ما کارگران توجهی ندارد . همین کارگران با تاکید به ادامه اعتصاب در روز های آینده گفتند : ما تا پایان تحقق خواسته هایمان دست از اعتصاب نمی کشیم و قرار است طی روز های آینده کارگران فصلی معروف به نی بر سیاه به جمع ما بپیوندند.

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی