Archive for فروردین, ۱۳۸۸

دیدار نوروزی اندامان و هواداران حزب پان ایرانیست دوم فروردین در اهواز

بنابر آیین همه ساله دوم فروردین ، پان ایرانیست ها در سراسر کشور در دفاتر حزب یا نزد پیش کسوتان حزبی در شهرستان ها گرد هم می آیند تا دیداری با یکدیگر داشته باشند. امسال نیز اندامان و هوادران حزب پان ایرانیست در دفتر تشکیلات حزب در اهواز گرد یکدیگر آمدند تا با پیمان خود را با اندیشه های ایران پرستانه ی حزب سرافراز پان ایرانیست تازه کنند.

برنامه امسال در ساعت ۶ عصر با سرود ملی ای ایران آغاز گشت و بنا به سنت دیرین و چندین دهه ای در نشست های حزب پان ایرانیست، سرآغاز که نوشته سرور محسن پزشکور پندار می باشد و در خواست یاری از خداوند بزرگ برای سرافرازی ایران می باشد، خوانده شد.

سرور دهقان سرآغاز را با صدای رسا و آهنگین برای باشندگان نشست خوانده و سپس دکتر ابراهیم میرانی عضو شورای عالی رهبری و مسئول تشکیلات حزب در خوزستان پیرامون رخدادهای سال پیش در ایران و همچنین شرایط کنونی کشورمان سخنانی ایراد نمود و همه ایران پرستان را به یگانگی و اتحاد و کوشش در راه ارمان های سرافرازی و سربلندی ایران دعوت نمود.

پس از آن سرور باغبانی درباره جشن نوروز و نقش پررنگ آن در اتحاد و یگانگی و نزدیکی تیره ها و اقوام ایرانی در درازای تاریخ کهن ایران زمین به ایراد سخن پرداخت، همچنین اشاره ای به دیدار نوروزی دوم فروردین در دفتر سیاوش تهران و برگزاری بزرگداشت سرور پندار رهبر حزب پان ایرانیست به نشان سپاس گزاری برای بیش از ۷ دهه مبارزه در راه ایران بزرگ داشت.

سخنران بعدی سرور آصف از پیش کسوتان و کوشندگان پان ایرانیست با بیش از ۵ دهه سابقه مبارزاتی حزبی بود که نیایش نوروزی ،نوشته ای جاودان از زنده یاد سرور دکتر محمدرضا عاملی تهرانی -آژیر- اندیشمند گرانمایه پان ایرانیسم را برای باشندگان خواند.

در ادامه بخشی از فیلم چهارشنبه سوری ۵ هزار نفری و بزرگ پان ایرانیست ها در سپیدار اهواز نمایش داده شد که با تشویق ها و سپاس گزاری همگان از کوشش های ایران پرست گرامی، سرور ناصر همراه بود.همزمان با پخش ترانه های ملی با چای و شیرینی از میهمانان پزیرایی گردید و یاران دیداری تازه کردند در این میان سی دی های جشن چهارشنبه سوری ، برگه های نوروزنامه ، سی دی های سخنرانی حزبی و نشریه جدید حاکمیت ملت در میان یاران پخش شد.

سرور خلفی از اندامان قدیمی حزب نوشته ای دیگر از سرور آژیر به نام “ایران بگوییم ” را پیشکش یاران نمود.

 پایان بخش نشست نوروزی تجدید پیمان با آرمان های پان ایرانیسم بود که با خواندن هفت پیمان حزبی با صدای سرور ناصر و فریاد های “ما” از سوی باشندگان همراه بود.برنامه دیدار نوروزی پان ایرانیست ها در خوزستان در ساعت ۸ عصر به پایان رسید.

پاینده ایران

دکتر میرانی مسئول تشکیلات خوزستان حزب پان ایرانیست

سرور پارسا خلفی

سرور میرانی

سرور آصف

Add comment فروردین ۵ام, ۱۳۸۸

فیلم های بیشتر از جشن چهارشنبه سوری پان ایرانیست ها در اهواز

پاینده ایران

آموزش تصویری دریافت فایل از فضای مدیافایر 

سرآغاز –  ۲.۷۵ مگابایت – ۳.۵۰ دقیقه

 دریافت

 

سخنرانی سرور ناصر – ۷.۳۴ مگابایت –  ۹ دقیقه

دریافت

 سرور ناصر به هنگام سخنرانی در باره آیین چهارشنبه سوری

جشن و پایکوبی- ۸.۲۵ مگابایت – ۱۰ دقیقه

دریافت

 

هفت پیمان –  ۵.۵۵ مگابایت – ۶ دقیقه

دریافت


بخش های کوتاه تر که در نوشتار پیشین (۲۹ اسفند) ارایه شد:

بخش ۷ دقیقه ای از فیلم آتش بازی جوانان و نوای ساز  دهل و شادی مردم اهواز

دریافت  کیفیت خوب   ۱۹.۲۷ مگابایت

دریافت    کیفیت پایین ۵.۵۱ مگابایت

 

نماهنگ رقص آتش با تصاویری از آتش های هفت گانه چهارشنبه سوری و صدای استاد بادکوبه ای

دریافت          ۱.۹۲  مگابایت

Add comment فروردین ۴ام, ۱۳۸۸

همایش شاهنامه خوانی بختیاری در سی مِیلی مسجد سلیمان- گزارش و تصاویر

عکس و گزارش : میلاددهقان

شاهنامه خوانی از دیر باز در بین ایل بختیاری وجود داشته واین فرهنگ دیرپا و جاودانه سینه به سینه به نسل امروز منتقل گشته است و در چند سال گذشته به صورت همایش های بزرگ و با حضور گسترده مردم برگزار می گردد.

سوم فروردین امسال نیز همچون سالیان پیش روستای سی میلی در نزدیکی مسجد سلیمان استان خوزستان پذیرای هزاران نفر از مشتاقان فرهنگ ایرانی و شاهنامه خوانی بود. این برنامه با حضور پرشور بیش از ده هزار نفر از مردم ایران دوست خوزستان و مهمانان نوروزی برگزار گردید و شاهنامه خوانان دیار مسجد سلیمان به اجرای گوشه هایی از اثر جاودانه حکیم فرزانه استاد ابوالقاسم فردوسی پرداختند. اجرای دو قطعه از کارهای جاودانه و زیبای زنده یاد بهمن علاءالدین (مسعود بختیاری) خواننده نامدار دیار زاگرس خاطراتی خوش را برای دوستداران موسیقی بختیاری و ان مرحوم زنده کرد ؛پس از آن گروهی از استان کهگیلویه و بویر احمد به اجرای موسیقی سنتی و گروهی از شمال کشور به نواختن موسیقی محلی دیار سرسبز شمال پرداختند که با تشویق حاضرین و سپاسگزاری میهمانان مازندرانی از مردم خوزستان همراه شد. پوشش زیبا و رنگارنگ زنان و مردان و کودکان بختیاری نمودی از فرهنگ اصیل زاگرس نشینان ایران است که در این روزچشم مهمانان را خیره می ساخت؛ در میان بخش های گوناگون شاهنامه خوانی، نوای ساز و دهل بختیاری شور و حالی وصف ناپذیر و به فضا می بخشید که همراه با دستمال بازی و شادی مردم فضایی بسیار زیبا از فرهنگ شاد مردم ایران را به نمایش گذاشته بود. در کنار جایگاه همایش، فروشگاه محصولات فرهنگی کتاب سی دی، دی وی دی و همچنین پوشاک سنتی مردانه و زنانه بختیاری نیز دایر شده بود.علیرغم جمعیت بسیار زیاد شرکت کننده در همایش این برنامه با نظم و هماهنگی بسیار خوبی برگزار شد اما به دلیل استقبال بی مانند مسافرین نوروزی و ترافیک سنگین ماشین در راههای ورودی روستا بسیاری از مردم نیز نتواستند در همایش شرکت کنند.

همایش شاهنامه خوانی بختیاری که از ساعت ۱۴ پس از نیمروز با اجرای زنده و روح بخش سرود جاودانه ای ایران آغاز گشته بود در ساعت ۷ پَسین  با نواختن ساز و دهل و دستمال بازی چند هزار نفری در میان هلهله و شادی به پایان رسید.

همراه با سپاس گزاری از برگزار کنندگان این همایش آروزمندیم در سالهای پیش رو، چنین جشن هایی که زنده کننده ی هویت و فرهنگ ملی ایران زمین می باشد در سراسر پهنه ی ایران زمین با شکوه فراوان و حضور میلیونی مردم برگزار گردد.   

پاینده ایران

 

 

 گردآفرید زن نقال شاهنامه

 

وطن یعنی تفنگ بختیاری       غرور ملی و دشمن شکاری

Add comment فروردین ۴ام, ۱۳۸۸

نیایش نوروزی از زنده یاد آژِیر

نوروزآریایی ۷۰۳۱  آریایی خجسته باد

نوروز یادگار دین زرتشت ، مهر کوروش ، جام جمشید ، تیر آرش ،خون سهراب ، رخش رستم ، عشق بابک ،خشم یعقوب ، عزم نادر، بزرگترین جشن ایرانی نژادان سراسر ایران زمین بر همه میهن پرستان خجسته باد. باشد که در سال نو دست در دست یکدیگر داده و به راه ایران  و سازندگی این پیر هماره برنا بکوشیم.

بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم     برون سر از این بار ننگ آوریم

 بیاریم آن آب رفته ز جوی                  بیابیم زان  سبب آبرو


نیایش نوروز

«این نیایش به دست آموزگار بزرگ پان ایرانیسم زنده یاد دکتر محمدرضا عاملی تهرانی آژیر در تاریخ  ۱۶ فروردین ۱۳۳۵ نوشته شده است.»

 ای خدای که از برترین برتریها به برترین برتری، برتری، به تو نماز آوریم، به تو نیاز آوریم:

تا هر آن کس که سالها بر او گذشته و در آستان سالی نو به پیشگاه پر شکوه تو بر پاست، به بزرگی خود، به آن شگرف نیروی خود راهبر شوی.

تا رخ نپوشی تو ای برترین بزرگ، ای زورمندترین توانا، ای زیباترین هستی، که چون تو رخ پوشی دیگر ما خود نه بینیم.

ای زهر چه برتر، تو خود مایی که خدایی تو خدایی که خود مایی.

تو رخ پوشی چه باشیم، چه رخ پوشیم چه باشی.

بی تو نه بزرگی هست که بزرگترین نیست، نه زیبایی هست که زیباترین نیست، نه راستی هست که راست‌ترین نیست.

خدا، با ما باش، تو همه چیزی، باش که چیزی باشیم.

تا ایران باشد، تا ایران باشد، تا ایران باشد.

ایران که جایگاه شناسایی تست، ایران که جای فرهنگ‌هاست، ایران که جای مردهاست.

تو در ایرانی و ما در ایران …. گر ایران نباشد دیگر …

دیگر تا زیبایی پرستیم، تا نیکی آموزیم، تا دوست بداریم، تا مهر ورزیم، مهر ورزیم چون مهر، به گل‌ها، به سبزه‌ها، به گیاهان، به جانداران، به زیبایان.

تا مهر پرستیم مهر زیبا و رخشان را، مهر پاسدار پیمانها را، مهر پاسپان دودمانها را، مهر پیروزگر سپاهیان را، مهر هستی بخش ایران را.

تا خوب باشیم: چون دریا، به خروشیدن، جوشیدن و بودن، به کوشیدن و رفتن و نیاسودن.

چون کوه، به آرامی و سنگینی و شکوه، به بلندی، به سرکشی، چون شیر که به نیروی بسیار غرش به نرمی کنیم. چون شاهین که فراز دوست باشیم و نیلگونی آسمان پرست. چون سرو راست و چون شراب خندان.

دیگر، تا بجنگیم، که تو به ما هستی داده‌ای، باید که باشیم که تو خواسته‌ای، باید که بجنگیم تا باشیم.

تا بسازیم، بیافرینیم.

آفرینش از آفریدنی است، همیشه و بی‌ایست.

آن هستی که هست و به جنگ است آفریدن است ای آفریدگار و ما که هستیم، آفریده‌ای هستیم و چون خواهیم باشیم، جنگیده‌ای آفریدگار.

به جنگ آفرین که به جنگ است جهان آفرین، به ما آفرین که بجنگیم همچنان.

دیگر تا به راه نیاکان باشیم و به یاد نیاکان، تا چون به فروردگان به فراز آیند و بر ما نگردد، نگران نشوند، بدانند که به خوی ایشانیم و به سوی ایشان، به نیکی یادشان کنیم و به کوشش یادشان در جهان بر جای داریم.

دیگر تا شاد باشم به هر کار، پیروز باشیم به هر پیکار، سرباز باشیم به جنگی مدام به راه ایران.

تهران ۱۶/۱/۱۳۳۵

۱ comment فروردین ۱ام, ۱۳۸۸

فیلم و عکس چهارشنبه سوری بزرگ پان ایرانیست ها در اهواز

همانگونه که به دوستان وعده داده بودیم گوشه ای کوچک از جشن بزرگ چهارشنبه سوری ۷۰۳۰ آریایی میترایی برابر با ۱۳۸۷ که به همت میهن پرستان پان ایرانیست خوزستان در سپیدار اهواز برگزار شد با عکس و فیلم به شما یاران پیشکش  می گردد. در آینده نیز سی دی های این جشن آمده شده و در اختیار دوستان قرار داده خواهد شد.

بخش ۷ دقیقه ای از فیلم آتش بازی جوانان و نوای ساز  دهل و شادی مردم اهواز

نوای دهل و کرنا شادی بخش جشن شد

دریافت  کیفیت خوب   ۱۹.۲۷ مگابایت

دریافت    کیفیت پایین ۵.۵۱ مگابایت

 

نماهنگ رقص آتش با تصاویری از آتش های هفت گانه چهارشنبه سوری و صدای استاد بادکوبه ای

دریافت          ۱.۹۲  مگابایت

سرور ناصر به هنگام سخنرانی در باره آیین چهارشنبه سوری

سرور دکتر میرانی مسئول تشکیلات حزب در خوزستان به همراه سرور آصف از دیرگامان حزب

 سرور ناصر سخنران و مجری برنامه(نفر چپ) سرورابدالی(نفر میانی) سرور آصف(راست) 

 

 

 

افروخته شدن هفت آتش برای جشن  

 

پرش از آتش

باشندگان در جشن

برای دیدن فیلم های بیشتر از جشن روی پاینده ایران کلیک کنید


جشن سال ۱۳۸۶ پان ایرانیست ها در اهواز:

دانلود سخنرانی پرشور و کوبنده سرور ناصردر جشن چهارشنبه سوری ۱۸.۸ مگابایت- ۱۴ دقیقه

خواندن سرود ای ایران باشندگان و بخش هایی از جشن (چند فایل زیپ شده به گنجایش۴ مگابایت)

خواندن هفت پیمان از سوی سرور بردیا   ۴.۵۷  مگابایت – ۳.۵ دقیقه

 

پاینده ایران

Add comment اسفند ۲۹ام, ۱۳۸۷

برگزاری چهارشنبه سوری ۵۰۰۰ نفری در سپیدار اهواز

جشن چهارشنبه سوری در اهواز سپیدار با جمعیتی حدود ۵۰۰۰ نفر و با شکوه بی مانندی برگزار گردید. بی گمان این جشن بزرگترین چهارشنبه سوری در جنوب کشور بود که بسیار زیبا با جشن و پایکوبی و آتش بازی همراه با نوای ساز و دهل برگزار شد.استقبال مردم در این مراسم به اندازی ای بود که همه ما را شگفت زده نمود.در روزهای آینده فیلم و عکس های آنی برنامه را روی تارنما در برابر دید دوستان خواهم گذاشت.

به دوستانی که در ایمیل های خود از بروز رسانی تارنما انتقاد کرده اند باید بگویم:به دلیل مشکل قطعی اینترنت در بروز نمودن تارنما وقفه ایجاد شده است که امیدوارم در روزهای این مشکل هم درست گردد.

پاینده ایران

Add comment اسفند ۲۹ام, ۱۳۸۷

چهارشنبه سوری بزرگ میهن پرستان در اهواز

پاینده ایران

چهارشنبه سوری بزرگ میهن پرستان در اهواز

ما نیز همزمان با همه ایرانیان در سراسر پهنه گسترده ی ایران زمین به پیشباز نوروز می رویم و آتش مهر به ایران زمین را فروزان می داریم. همچون سال پیش پذیرای گام های پر ارج همشهریان گرانقدر همراه با خانواده های گرامی برای برگزاری آیین باستانی چهارشنبه سوری هستیم.

نشانی : اهواز – سپیدار – جنب مسجد بلال

پاینده ایران

Add comment اسفند ۲۶ام, ۱۳۸۷

فیلم کامل و با کیفیت سخنرانی محسن پزشکپور در مخالفت با جدایی بحرین سال ۱۳۴۹

دانلود فیلم کامل سخنرانی محسن پزشکپور رهبر حزب پان ایرانیست

در دوره ۲۲مجلس شورای ملی

مخالفت با توطئه جدایی بحرین از ایران و استیضاح دولت امیرعباس هویدا – ۹فروردین ۱۳۴۹ “

  زاهدی وزیر امور خارجه (سمت چپ) و خلعتبری معاون ایشان

   

* ما به آن آرمان شاهنشاهی ایمان داریم که از هرگوشه ی این خاک با ناخن و چنگ و دندان باید دفاع کنیم …

* آقای نخست وزیر به من گفتند انتحار سیاسی نکنید اما این شهادت سیاسی است. تاریخ نشان خواهد داد که چه کسانی انتحار سیاسی می کنند…  “بخشی از سخنان محسن پزشکپور”

  ۲۶ دقیقه

کیفیت پایین  ۹٫۵۸ مگابایت   

کیفیت میانگین  ۱۹ مگابایت

کیفیت بسیار خوب  ۹۶ مگابایت

نسخه ۳gp برای موبایل ۱۰مگابایت

نسخه شنیداری (صوتی) ۱٫۳۴ مگابایت

اگر در دریافت فایل ها مشکل داشتید پیام و ایمیل خود را بگزارید تا با ایمیل برای شما بفرستم.

پی نوشت۱:

چند ماه پیش بخش ۷ دقیقه ای و کم کیفیت از این سخنرانی به دست سروران ارجمند پان ایرانیست آزرآبادگان در پایگاه اینترنتی فرمان آریا برای نخستین بار روی نت قرار گرفت و در بسیاری از تارنماها و همچنین یوتیوب بازتاب داشت.با سپاس از سروران گرامی به آگاهی دوستان می رسانم هر چند در تبدیل این فایل برای اینترنت اندکی از کیفیت کاسته شده است اما این فیلم به صورت کامل ۲۶ دقیقه و کیفیت تصویر بسیار بهتر و کیفیت صدای عالی می باشد. همچنین یکی دو دقیقه ابتدایی سخنرانی در فیلم اصلی نیز موجود نیست که می توانید متن تایپ شده آنرا در اینجا بخوانید. 

پی نوشت ۲:

طرح جدایی بحرین استان چهاردهم ایران ۳۸ سال پیش در سال ۱۳۴۹ در ادامه طرح و توطئه های خائنانه استعمار انگلیس و با یاری عوامل سرسپرده و فراماسون داخلی از ایران جدا گردید. در آن سال گروه پارلمانی حزب پان ایرانیست به رهبری محسن پزشکپور- پندار با این مهم به مخالفت برخواست و دولت وقت به نخست وزیری امیر عیاس هویدا را استیضاح نمود. در رای گیری اردی بهشت ماه ۱۳۴۹ ازبین ۱۹۱ نفر نماینده حاضر در مجلس شورای ملی تنها ۴ نفر نماینده گروه پارلمانی پان ایرانیست رای مخالف دادند! سخنان و دفاعیات کوبنده سرور محسن پزشکپور(پندار) در دوره ۲۲ مجلس شورای ملی فراموش نشدنی است و در تاریخ مبارزات میهن پرستانه برای پدافند از حقوق ملت ایران ثبت گردیده است.فیلم ۲۶ دقیقه ای که در آن به مستندات تاریخی و حقوقی و همچنین بخشی از اسناد مالکیت ایران بر بحرین نیز اشاره می گردد با چند کیفیت برای دانلود آماده شده است و شایان توجه است که همین دفاعیات و استیضاح باعث شد جدایی بحرین هیچگاه جنبه قانونی به خود نگیرید و این دسیسه ناکام بماند.پس از این جلسه ی مجلس شورای ملی، از سوی هیات حاکمه وقت، برخورد سختی با حزب گردید؛ نشریه حزب توقیف شد ؛ تابلوهای دفاتر حزب در شهرهای ایران پایین کشیده شد و پان ایرانیست ها تا مدت ها اجازه برگزاری مراسم نداشتند و در دوره بعدی هیچ نماینده ی پان ایرانیست در مجلس حضور نداشت… یکی ار نکات ناگفته و مهم این است که پیشتر از این آقای هویدا نخست وزیر ایران! که از فراماسون های سرشناس می باشد در یک نشست خصوصی پیش از آمدن گزارش به مجلس به سرور محسن پزشکپور (پندار) پیشنهاد داشتن ۳۰ نماینده در دوره بعد مجلس شورای ملی داشت داد  که محسن پزشکپور به شدت با این سخن و پیشنهاد مخالفت کردند.

درباره جدایی بحرین و موضع پان ایرانیست ها نگاه کنید :

گفتگوی دکتر ابراهیم میرانی و رضا قاسمی با بیژن فرهودی از صدای آمریکا در باره بحرین _۱۲اسفند ۸۷

پیوند همیشگی : http://paniranist.net/?p=344

۲ comments اسفند ۲۲ام, ۱۳۸۷

نشریه حاکمیت ملت (پیام پندار)

دریافت ۶.۷۸ مگابایت

 پیام پندار

در این شماره می خوانید :

قلم سردبیر…………………………………………………………………………………………………۱

 مصاحبه محسن پزشکپور با کیهان هوایی- بخش پنجم…………………………………………….۳  

تاریخچه پان ایرانیسم به روایت مهندس سید رضا کرمانی…………………………………………..۶

خطوط قرمز ملت ایران – از :مهندس هومن اسکندری………………………………………………..۸

مبحثی در سرنوشت ملی- از:حجت کلاشی…………………………………………………………۱۱

خاتمی و گنداب سیاست- از:دکتر حسن کیانزاد………………………………………………………۱۳

رقابت تدارکاتچی‌ها برای انتصاب انتخاباتی- از:دکتر حکمت………………………………………….۱۴

نبرد  بر سر هست و نیست- از: دکتر فرشید سیمبر………………………………………………….۱۶

شبح شوم دویست ساله‌ی استعمار – از دکتر علی راست بین…………………………………… ۱۸

جدال در خلیج فارس- بخش دوم ………………… ……………………………………………………۲۳

 اخبار حزبی……………………………………………………………………………………………….۳۱

گزارش از تجمع دانشجویان در روز ۱۷ آذر………………………………………………………………۳۲

گزارش از پایگاه ستارخان ……………………………………………………………………………….۳۴

دانشگاه آزاد واحد تبریز کانون فعالیت‌های تجزیه طلبان……………………………………………..۳۶

نگاهی به خبر…………………………………………………………………………………………….۳۸

یک شاعر،یک شعر………………………………………………………………………………………۳۸

گزارش واحد میراث فرهنگی سازمان جوانان از بررسی و شناسایی نگاره‌های صخره‌ای استان مازندران…………………………………………………………………………………………………..۳۸

یک کتاب، یک نویسنده…………………………………………………………………………………..۳۹

کهن ترین دوران تاریخ آریاییان- بخش یکم ……………………………………………………………۴۰

 به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment اسفند ۲۱ام, ۱۳۸۷

اهانت بیشرمانه یک نماینده ی بی شرم بحرینی علیه ایرانیان : شیعیان حرامزاده اند!

اهانت بیشرمانه یک نماینده ی بی شرم بحرینی علیه ایرانیان : شیعیان حرامزاده اند!

گستاخی و بی شرمی برخی از مقامات کشورهای امیرنشین منطقه خلیج فارس علیه ملت و کشور ایران همچنان ادامه داردو در تازه ترین موج این اقدامات اهانت آمیز و بی شرمانه یکی از نمایندگان مجلس بحرین (استان سابق چهاردهم ایران) با وارد کردن نسبت ناروایی که یقیناً شایسته خود او و همفکرانش است به جامعه شیعیان توهینی سخیف روا داشته است.

“محمد خالد” نماینده فراکسیون «اخوان المسلمین» بحرین طی اظهاراتی وقیحانه و بیشرمانه شیعیان را فرزندان ازدواج موقت و حرامزاده نامید!

به گزارش شیعه انلاین، محمد خالد که از نمایندگان بسیار نزدیک به دولت و خاندان حاکمیت در بحرین است در وب سیات خود در واکنش به درگیریهای اخیر شیعیان با نیروهای امنیتی بحرینی در روستای «دراز» در شمال بحرین با اهانت وقیحانه به شیعیان افزود:آشوبگران که به دنبال از بین بردن این وطن هستند فرزندان ازوداج موقت و حرام زاده هستند و باید هر چه سریعتر در دادگاه محاکمه شوند.

محمد خالد گفت : اگر آنان حلال زاده بودندپدران و مادرانشان حتی یک لحظه هم به آنان اجازه نمی دادند که چنین آشوبی به پا کنند و دست به خرابکاری در خیابان های بحرین بزنند.لعنت خدا برآنان باد!(که انشاءالله بر خودش باد)

خبر بالا به همان شکل از صفحه نخست روزنامه کارون  چاپ استان خوزستان به تاریخ ۸ اسفند۸۷ برداشت شده است.

*****

پی نویس: نمی دانم ناراحتی و خشم خود را از چنین سخنانی چگونه بیان کنم؟ شرم بر ما و بر دولت ما که این چنین خارو ذلیل و بدخت و توسری خورده شده ایم که یک عرب پاپتی بی پدر و مادر در مجلس سرزمین که از آن ِ خودماست این چنین همه ما را حرامزاده بنامد. زهی غیرت و شرف در میان مسئولان ما که اگر برخوردی نداشته باشند نشان داده اند که سخن این مردک نماینده درست است و هر آنچه گفته است راست است که از قدیم گفته اند سکوت علامت رضاست.یک مشت مفت خور بی عرضه بر اکثریت شیعه بحرین حکومت می کنند و به همان شیعیان این چنین گستاخی می کنند

آقای ناطق نوری چند وقت پیش سخنی بر پایه یک واقعیت تاریخی را بیان کرد و دیدیم که چگونه پاسخ دید و مسئولان بی عرضه و خوار شده ما چگونه به دست و پای امیر بحرین و وزیر امور خارجه آن افتادند که آقا اشتباه شده؛ این چه دوران سیاه و نکبت باری است که هر تازه بدوران رسیده ای در سایه اربابان قدرتمند اجازه برخوردی اینگونه با ایرانی گردن فراز و پرغیرت به خود می دهد. ای برادری که سینه چاک این نظام هستی خبر بالا را دوباره بخوان و در پی واکنش مسئولان ام القرای اسلامی باش…!!؟…کو مردانگی و شرف شما؟؟ کو حیثیت و آبروی شیعه؟ کجایند سینه چاکان؟ از آن سو دختر شیعه ایرانی از فقر تن خود را در کشورهای عربی به حراج می گزارند و از این سو زباله های انسانی این گونه با من و تو ایرانی برخورد می کنند…لعنت بر من و ما اگر خونمان از این سخنان به جوش نیاید و بی تفاوت باشیم. به خدا قسم نمی دانم چه بگویم تنها به مسئولان می گویم ای کاش ذره ای آبرو برای ما باقی می گذاشتید که امروز هر بی سر و پایی من و شما را حرامزده ننامد. ای کاش شیعیان بحرین چنان درسی به این نماینده دهند که دیگر جرات فحاشی به ما و وابستگان نژادی و فرهنگی ما نداشته باشد…ننگ برآنان که سکوت می کنند…ننگ بر آنان که خواری و زبونی را پذیرا شده اند…ننگ بر فرومایگان…

چو آوازه ی گنج این بوم و بر

به گیتی پراکنده شد سر به سر

بر آن شد ز کین دشمن نابکار

یکی چاره سازد که بی کارزار

به چنگ آورد گنج این بوم و بر

زند تیشه بر ریشه خشک و تر

نهادند پا اندر این مرز و بوم

به گفتار نقض و به کردار شوم

تنی چند از ایرانیان را به زر

خریدند و شد تیرشان کارگر

از این میوه ی تلخ اهریمنی

پراکنده شد تخمه ی دشمنی

چو رفت از کسی هوش و شرم و خرد

به گفتار و کردار خود ننگرد

به چشمش بد و نیک یکسان شود

به پندار، چون طفل نادان شود

خردمند را دانش ایزدیست

که بی دانشی خود ز نابخردیست

به بازی چو نقد خرد باختند

به ناچار با دشمنان ساختند

نگر تا چه کردند ایرانیان

چو پاداش و کیفر برفت از میان

چو شیرازه کشور از هم گسیخت

ز اینان همه شرم و آزرم ریخت

چو از مردی و مردمی کاستند

همه چون ددان چهره آراستند

گرفتند فرمان دشمن به جان !!!!

نشستند بر جای آزادگان !!!!

کسی را که پاک است گفتار و کار

به یزدان که یزدان مر اوراست یار

چرا آتش مهر ما سرد شد

کزان گونه ی سرخ ما زرد شد ؟

که نامردمی را به ما یاد داد؟

بر و بوم ما را که بر باد داد؟

که کَند این درخت کهن را ز جای؟

که برد از کف ما دل و دین و رای؟

که چشم جهان بین ما کور کرد؟

که ما را ز راه خرد دور کرد؟!

بیا تا بجوییم یاری ز هم

بکوبیم پا بر سر رنج و غم

برانیم دشمن از این بوم و بر

هنر را پدید آوریم از گهر

مگو بست دست مرا روزگار

نیاید ز دست فروبسته کار

بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم!

برون سر از این بار ننگ آوریم!

رهانیم از دست اهریمنش

چو پروانه گردیم دور و برش

 بایگانی جستاری : دسیسه های ضد ایرانی

پاینده ایران

Add comment اسفند ۱۸ام, ۱۳۸۷

گفتگوی ابوالفضل عابدینی با جمشید چالنگی در تفسیر خبر ۱۳ اسفند

امضای درخواستنامه برای ثبت نوروز ایرانی در تقوییم سازمان ملل 

بهترین هدیه نوروزی- میهن پرستان کلیک کرده و این درخواست امضا کنید(همراه با راهنمای فارسی)


سه شنبه گذشته سرور ابوالفضل عابدینی در برنامه تفسیر خبر حضورداشته و درباره مسائل کارگری و دستگیری های اخیر گفتگویی با آقای جمشید چالنگی داشتند. با توجه به سخنان بی پرده سرور عابدینی چند از یاران ویدیو آنرا خواستار بودند که می توانند فایل تصویری آنرا دریافت کنند. 

  

دریافت  ۳.۶۶ مگابایت – ۴.۲۵ دقیقه

بایگانی جستاری: سرور ابوالفضل عابدینی

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment اسفند ۱۷ام, ۱۳۸۷

نام خلیج پارس در نقشه رسمی دولت عربستان سعودی

دوستان گرامی‌: نقشه ی بالا رسماً از سوی‌ دولت عربستان سعودی در سال ۱۹۵۲ میلادی منتشر شده است و در آن نقشه خلیج فارس بدرستی به همین نام تاریخی خوانده می‌شود.برای دریافت نقشه با کیفیت بهتر اینجا کلیک کنید


این نقشه همزمان با کودتای نظامی مصر منتشر شده و در آنزمان، حتی خود جمال عبدالناصر ، رییس جمهور مصر، هنوز از نام حقیقی‌ و تاریخی‌ خلیج فارس استفاده می‌کرد. او حتی در سخنرانی‌های پان عربیستی خود از اقیانوس اطلس تا خلیج فارسنام می‌برد. او بعدها به سیاست ضد ایرانی خود شدت بیشتری داد و خلیج فارس را با نامی جعلی خواند. نامی که دشمنان ایران تا امروز هم گرفتار آن هستند. غافل از آنکه نام این آبراه ایرانی همیشه خلیج فارس خواهد بود.یاران دقت کنید که این نقشه در دوره پهلوی دوم در یال ۱۳۳۱ بوده یعنی زمانی که کسی جرات نداشت نامی جز این بر این شاخاب گذارد و خود آنان به پارس بودن و ایرانی بودن این شاخاب اذعان داشتند و امروز..


پاینده ایران

فرستاده شده از سوی هواداران پان ایرانیسم

۳ comments اسفند ۱۵ام, ۱۳۸۷

Previous Posts


تازه ها :

پیوندها

بایگانی