Archive for مارس, 2009

دیدار نوروزی اندامان و هواداران حزب پان ایرانیست دوم فروردین در اهواز

بنابر آیین همه ساله دوم فروردین ، پان ایرانیست ها در سراسر کشور در دفاتر حزب یا نزد پیش کسوتان حزبی در شهرستان ها گرد هم می آیند تا دیداری با یکدیگر داشته باشند. امسال نیز اندامان و هوادران حزب پان ایرانیست در دفتر تشکیلات حزب در اهواز گرد یکدیگر آمدند تا با پیمان خود را با اندیشه های ایران پرستانه ی حزب سرافراز پان ایرانیست تازه کنند.

برنامه امسال در ساعت 6 عصر با سرود ملی ای ایران آغاز گشت و بنا به سنت دیرین و چندین دهه ای در نشست های حزب پان ایرانیست، سرآغاز که نوشته سرور محسن پزشکور پندار می باشد و در خواست یاری از خداوند بزرگ برای سرافرازی ایران می باشد، خوانده شد.

سرور دهقان سرآغاز را با صدای رسا و آهنگین برای باشندگان نشست خوانده و سپس دکتر ابراهیم میرانی عضو شورای عالی رهبری و مسئول تشکیلات حزب در خوزستان پیرامون رخدادهای سال پیش در ایران و همچنین شرایط کنونی کشورمان سخنانی ایراد نمود و همه ایران پرستان را به یگانگی و اتحاد و کوشش در راه ارمان های سرافرازی و سربلندی ایران دعوت نمود.

پس از آن سرور باغبانی درباره جشن نوروز و نقش پررنگ آن در اتحاد و یگانگی و نزدیکی تیره ها و اقوام ایرانی در درازای تاریخ کهن ایران زمین به ایراد سخن پرداخت، همچنین اشاره ای به دیدار نوروزی دوم فروردین در دفتر سیاوش تهران و برگزاری بزرگداشت سرور پندار رهبر حزب پان ایرانیست به نشان سپاس گزاری برای بیش از 7 دهه مبارزه در راه ایران بزرگ داشت.

سخنران بعدی سرور آصف از پیش کسوتان و کوشندگان پان ایرانیست با بیش از 5 دهه سابقه مبارزاتی حزبی بود که نیایش نوروزی ،نوشته ای جاودان از زنده یاد سرور دکتر محمدرضا عاملی تهرانی -آژیر- اندیشمند گرانمایه پان ایرانیسم را برای باشندگان خواند.

در ادامه بخشی از فیلم چهارشنبه سوری 5 هزار نفری و بزرگ پان ایرانیست ها در سپیدار اهواز نمایش داده شد که با تشویق ها و سپاس گزاری همگان از کوشش های ایران پرست گرامی، سرور ناصر همراه بود.همزمان با پخش ترانه های ملی با چای و شیرینی از میهمانان پزیرایی گردید و یاران دیداری تازه کردند در این میان سی دی های جشن چهارشنبه سوری ، برگه های نوروزنامه ، سی دی های سخنرانی حزبی و نشریه جدید حاکمیت ملت در میان یاران پخش شد.

سرور خلفی از اندامان قدیمی حزب نوشته ای دیگر از سرور آژیر به نام “ایران بگوییم ” را پیشکش یاران نمود.

 پایان بخش نشست نوروزی تجدید پیمان با آرمان های پان ایرانیسم بود که با خواندن هفت پیمان حزبی با صدای سرور ناصر و فریاد های “ما” از سوی باشندگان همراه بود.برنامه دیدار نوروزی پان ایرانیست ها در خوزستان در ساعت 8 عصر به پایان رسید.

پاینده ایران

دکتر میرانی مسئول تشکیلات خوزستان حزب پان ایرانیست

سرور پارسا خلفی

سرور میرانی

سرور آصف

Add comment مارس 25th, 2009

فیلم های بیشتر از جشن چهارشنبه سوری پان ایرانیست ها در اهواز

پاینده ایران

آموزش تصویری دریافت فایل از فضای مدیافایر 

سرآغاز –  ۲.۷۵ مگابایت – ۳.۵۰ دقیقه

 دریافت

 

سخنرانی سرور ناصر – ۷.۳۴ مگابایت –  ۹ دقیقه

دریافت

 سرور ناصر به هنگام سخنرانی در باره آیین چهارشنبه سوری

جشن و پایکوبی- ۸.۲۵ مگابایت – ۱۰ دقیقه

دریافت

 

هفت پیمان –  ۵.۵۵ مگابایت – ۶ دقیقه

دریافت


بخش هاي كوتاه تر كه در نوشتار پيشين (۲۹ اسفند) ارايه شد:

بخش ۷ دقیقه ای از فیلم آتش بازی جوانان و نوای ساز  دهل و شادی مردم اهواز

دریافت  کیفیت خوب   ۱۹.۲۷ مگابایت

دریافت    کیفیت پایین ۵.۵۱ مگابایت

 

نماهنگ رقص آتش با تصاویری از آتش های هفت گانه چهارشنبه سوری و صدای استاد بادکوبه ای

دریافت          ۱.۹۲  مگابایت

Add comment مارس 24th, 2009

همایش شاهنامه خوانی بختیاری در سی مِیلی مسجد سلیمان- گزارش و تصاویر

عکس و گزارش : میلاددهقان

شاهنامه خوانی از دیر باز در بین ایل بختیاری وجود داشته واین فرهنگ دیرپا و جاودانه سینه به سینه به نسل امروز منتقل گشته است و در چند سال گذشته به صورت همایش های بزرگ و با حضور گسترده مردم برگزار می گردد.

سوم فروردین امسال نیز همچون سالیان پیش روستای سی میلی در نزدیکی مسجد سلیمان استان خوزستان پذیرای هزاران نفر از مشتاقان فرهنگ ایرانی و شاهنامه خوانی بود. این برنامه با حضور پرشور بیش از ده هزار نفر از مردم ایران دوست خوزستان و مهمانان نوروزی برگزار گردید و شاهنامه خوانان دیار مسجد سلیمان به اجرای گوشه هایی از اثر جاودانه حکیم فرزانه استاد ابوالقاسم فردوسی پرداختند. اجرای دو قطعه از کارهای جاودانه و زیبای زنده یاد بهمن علاءالدین (مسعود بختیاری) خواننده نامدار دیار زاگرس خاطراتی خوش را برای دوستداران موسیقی بختیاری و ان مرحوم زنده کرد ؛پس از آن گروهی از استان کهگیلویه و بویر احمد به اجرای موسیقی سنتی و گروهی از شمال کشور به نواختن موسیقی محلی دیار سرسبز شمال پرداختند که با تشویق حاضرین و سپاسگزاری میهمانان مازندرانی از مردم خوزستان همراه شد. پوشش زیبا و رنگارنگ زنان و مردان و کودکان بختیاری نمودی از فرهنگ اصیل زاگرس نشینان ایران است که در این روزچشم مهمانان را خیره می ساخت؛ در میان بخش های گوناگون شاهنامه خوانی، نوای ساز و دهل بختیاری شور و حالی وصف ناپذیر و به فضا می بخشید که همراه با دستمال بازی و شادی مردم فضایی بسیار زیبا از فرهنگ شاد مردم ایران را به نمایش گذاشته بود. در کنار جایگاه همایش، فروشگاه محصولات فرهنگی کتاب سی دی، دی وی دی و همچنین پوشاک سنتی مردانه و زنانه بختیاری نیز دایر شده بود.علیرغم جمعیت بسیار زیاد شرکت کننده در همایش این برنامه با نظم و هماهنگی بسیار خوبی برگزار شد اما به دلیل استقبال بی مانند مسافرین نوروزی و ترافیک سنگین ماشین در راههای ورودی روستا بسیاری از مردم نیز نتواستند در همایش شرکت کنند.

همایش شاهنامه خوانی بختیاری که از ساعت ۱۴ پس از نیمروز با اجرای زنده و روح بخش سرود جاودانه ای ایران آغاز گشته بود در ساعت ۷ پَسین  با نواختن ساز و دهل و دستمال بازی چند هزار نفری در میان هلهله و شادی به پایان رسید.

همراه با سپاس گزاری از برگزار کنندگان این همایش آروزمندیم در سالهای پیش رو، چنین جشن هایی که زنده کننده ی هویت و فرهنگ ملی ایران زمین می باشد در سراسر پهنه ی ایران زمین با شکوه فراوان و حضور میلیونی مردم برگزار گردد.   

پاينده ايران

 

 

 گردآفريد زن نقال شاهنامه

 

وطن يعني تفنگ بختياري       غرور ملي و دشمن شكاري

Add comment مارس 24th, 2009

نیایش نوروزی از زنده یاد آژِیر

نوروزآریایی 7031  آریایی خجسته باد

نوروز یادگار دین زرتشت ، مهر کوروش ، جام جمشید ، تیر آرش ،خون سهراب ، رخش رستم ، عشق بابک ،خشم یعقوب ، عزم نادر، بزرگترین جشن ایرانی نژادان سراسر ایران زمین بر همه میهن پرستان خجسته باد. باشد که در سال نو دست در دست یکدیگر داده و به راه ایران  و سازندگی این پیر هماره برنا بکوشیم.

بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم     برون سر از این بار ننگ آوریم

 بیاریم آن آب رفته ز جوی                  بیابیم زان  سبب آبرو


نیایش نوروز

«این نیایش به دست آموزگار بزرگ پان ایرانیسم زنده یاد دکتر محمدرضا عاملی تهرانی آژیر در تاریخ  ۱۶ فروردین ۱۳۳۵ نوشته شده است.»

 ای خدای كه از برترین برتریها به برترین برتری، برتری، به تو نماز آوریم، به تو نیاز آوریم:

تا هر آن كس كه سالها بر او گذشته و در آستان سالی نو به پیشگاه پر شكوه تو بر پاست، به بزرگی خود، به آن شگرف نیروی خود راهبر شوی.

تا رخ نپوشی تو ای برترین بزرگ، ای زورمندترین توانا، ای زیباترین هستی، كه چون تو رخ پوشی دیگر ما خود نه بینیم.

ای زهر چه برتر، تو خود مایی كه خدایی تو خدایی كه خود مایی.

تو رخ پوشی چه باشیم، چه رخ پوشیم چه باشی.

بی تو نه بزرگی هست كه بزرگترین نیست، نه زیبایی هست كه زیباترین نیست، نه راستی هست كه راست‌ترین نیست.

خدا، با ما باش، تو همه چیزی، باش كه چیزی باشیم.

تا ایران باشد، تا ایران باشد، تا ایران باشد.

ایران كه جایگاه شناسایی تست، ایران كه جای فرهنگ‌هاست، ایران كه جای مردهاست.

تو در ایرانی و ما در ایران …. گر ایران نباشد دیگر …

دیگر تا زیبایی پرستیم، تا نیكی آموزیم، تا دوست بداریم، تا مهر ورزیم، مهر ورزیم چون مهر، به گل‌ها، به سبزه‌ها، به گیاهان، به جانداران، به زیبایان.

تا مهر پرستیم مهر زیبا و رخشان را، مهر پاسدار پیمانها را، مهر پاسپان دودمانها را، مهر پیروزگر سپاهیان را، مهر هستی بخش ایران را.

تا خوب باشیم: چون دریا، به خروشیدن، جوشیدن و بودن، به كوشیدن و رفتن و نیاسودن.

چون كوه، به آرامی و سنگینی و شكوه، به بلندی، به سركشی، چون شیر كه به نیروی بسیار غرش به نرمی كنیم. چون شاهین كه فراز دوست باشیم و نیلگونی آسمان پرست. چون سرو راست و چون شراب خندان.

دیگر، تا بجنگیم، كه تو به ما هستی داده‌ای، باید كه باشیم كه تو خواسته‌ای، باید كه بجنگیم تا باشیم.

تا بسازیم، بیافرینیم.

آفرینش از آفریدنی است، همیشه و بی‌ایست.

آن هستی كه هست و به جنگ است آفریدن است ای آفریدگار و ما كه هستیم، آفریده‌ای هستیم و چون خواهیم باشیم، جنگیده‌ای آفریدگار.

به جنگ آفرین كه به جنگ است جهان آفرین، به ما آفرین كه بجنگیم همچنان.

دیگر تا به راه نیاكان باشیم و به یاد نیاكان، تا چون به فروردگان به فراز آیند و بر ما نگردد، نگران نشوند، بدانند كه به خوی ایشانیم و به سوی ایشان، به نیكی یادشان كنیم و به كوشش یادشان در جهان بر جای داریم.

دیگر تا شاد باشم به هر كار، پیروز باشیم به هر پیكار، سرباز باشیم به جنگی مدام به راه ایران.

تهران 16/1/1335

1 comment مارس 21st, 2009

فیلم و عکس چهارشنبه سوری بزرگ پان ایرانیست ها در اهواز

همانگونه که به دوستان وعده داده بودیم گوشه ای کوچک از جشن بزرگ چهارشنبه سوری 7030 آریایی میترایی برابر با 1387 که به همت میهن پرستان پان ایرانیست خوزستان در سپیدار اهواز برگزار شد با عکس و فیلم به شما یاران پیشکش  می گردد. در آینده نیز سی دی های این جشن آمده شده و در اختیار دوستان قرار داده خواهد شد.

بخش ۷ دقیقه ای از فیلم آتش بازی جوانان و نوای ساز  دهل و شادی مردم اهواز

نوای دهل و کرنا شادی بخش جشن شد

دریافت  کیفیت خوب   ۱۹.۲۷ مگابایت

دریافت    کیفیت پایین ۵.۵۱ مگابایت

 

نماهنگ رقص آتش با تصاویری از آتش های هفت گانه چهارشنبه سوری و صدای استاد بادکوبه ای

دریافت          ۱.۹۲  مگابایت

سرور ناصر به هنگام سخنرانی در باره آیین چهارشنبه سوری

سرور دکتر میرانی مسئول تشکیلات حزب در خوزستان به همراه سرور آصف از دیرگامان حزب

 سرور ناصر سخنران و مجری برنامه(نفر چپ) سرورابدالی(نفر میانی) سرور آصف(راست) 

 

 

 

افروخته شدن هفت آتش برای جشن  

 

پرش از آتش

باشندگان در جشن

براي ديدن فیلم های بیشتر از جشن روي پاينده ايران كليك كنيد


جشن سال ۱۳۸۶ پان ایرانیست ها در اهواز:

دانلود سخنراني پرشور و كوبنده سرور ناصردر جشن چهارشنبه سوري ۱۸.۸ مگابايت- ۱۴ دقيقه

خواندن سرود اي ايران باشندگان و بخش هايي از جشن (چند فايل زيپ شده به گنجايش۴ مگابايت)

خواندن هفت پيمان از سوي سرور برديا   ۴.۵۷  مگابايت – ۳.۵ دقيقه

 

پاینده ایران

Add comment مارس 19th, 2009

برگزاری چهارشنبه سوری 5000 نفری در سپیدار اهواز

جشن چهارشنبه سوری در اهواز سپیدار با جمعیتی حدود ۵۰۰۰ نفر و با شکوه بی مانندی برگزار گردید. بی گمان این جشن بزرگترین چهارشنبه سوری در جنوب کشور بود که بسیار زیبا با جشن و پایکوبی و آتش بازی همراه با نوای ساز و دهل برگزار شد.استقبال مردم در این مراسم به اندازی ای بود که همه ما را شگفت زده نمود.در روزهای آینده فیلم و عکس های آنی برنامه را روی تارنما در برابر دید دوستان خواهم گذاشت.

به دوستانی که در ایمیل های خود از بروز رسانی تارنما انتقاد کرده اند باید بگویم:به دلیل مشکل قطعی اینترنت در بروز نمودن تارنما وقفه ایجاد شده است که امیدوارم در روزهای این مشکل هم درست گردد.

پاینده ایران

Add comment مارس 19th, 2009

چهارشنبه سوری بزرگ میهن پرستان در اهواز

پاینده ایران

چهارشنبه سوری بزرگ میهن پرستان در اهواز

ما نیز همزمان با همه ایرانیان در سراسر پهنه گسترده ی ایران زمین به پیشباز نوروز می رویم و آتش مهر به ایران زمین را فروزان می داریم. همچون سال پیش پذیرای گام های پر ارج همشهریان گرانقدر همراه با خانواده های گرامی برای برگزاری آیین باستانی چهارشنبه سوری هستیم.

نشانی : اهواز – سپیدار – جنب مسجد بلال

پاینده ایران

Add comment مارس 16th, 2009

فیلم کامل و با کیفیت سخنرانی محسن پزشکپور در مخالفت با جدایی بحرین سال 1349

دانلود فیلم کامل سخنرانی محسن پزشکپور رهبر حزب پان ایرانیست

در دوره 22مجلس شورای ملی

مخالفت با توطئه جدایی بحرین از ایران و استیضاح دولت امیرعباس هویدا – ۹فروردین 1349 “

  زاهدي وزير امور خارجه (سمت چپ) و خلعتبري معاون ايشان

   

* ما به آن آرمان شاهنشاهی ایمان داریم که از هرگوشه ی این خاک با ناخن و چنگ و دندان باید دفاع کنیم …

* آقای نخست وزیر به من گفتند انتحار سیاسی نکنید اما این شهادت سیاسی است. تاریخ نشان خواهد داد که چه کسانی انتحار سیاسی می کنند…  “بخشی از سخنان محسن پزشکپور”

  ۲۶ دقیقه

کیفیت پایین  9.58 مگابایت   

کیفیت میانگین  19 مگابایت

کیفیت بسیار خوب  96 مگابایت

نسخه ۳gp برای موبایل 10مگابایت

نسخه شنیداری (صوتی) 1.۳۴ مگابایت

اگر در دریافت فایل ها مشکل داشتید پیام و ایمیل خود را بگزارید تا با ایمیل برای شما بفرستم.

پی نوشت1:

چند ماه پیش بخش 7 دقیقه ای و کم کیفیت از این سخنرانی به دست سروران ارجمند پان ایرانیست آزرآبادگان در پایگاه اینترنتی فرمان آریا برای نخستین بار روی نت قرار گرفت و در بسیاری از تارنماها و همچنین يوتيوب بازتاب داشت.با سپاس از سروران گرامی به آگاهی دوستان می رسانم هر چند در تبدیل این فایل برای اینترنت اندکی از کیفیت کاسته شده است اما این فیلم به صورت کامل ۲۶ دقيقه و کیفیت تصویر بسیار بهتر و کیفیت صدای عالی می باشد. همچنین یکی دو دقیقه ابتدایی سخنرانی در فیلم اصلی نیز موجود نیست که می توانید متن تایپ شده آنرا در اينجا بخوانيد. 

پی نوشت 2:

طرح جدایی بحرین استان چهاردهم ایران 38 سال پیش در سال 1349 در ادامه طرح و توطئه های خائنانه استعمار انگلیس و با یاری عوامل سرسپرده و فراماسون داخلی از ایران جدا گردید. در آن سال گروه پارلمانی حزب پان ایرانیست به رهبری محسن پزشکپور- پندار با این مهم به مخالفت برخواست و دولت وقت به نخست وزیری امیر عیاس هویدا را استیضاح نمود. در رای گیری اردی بهشت ماه 1349 ازبین 191 نفر نماینده حاضر در مجلس شورای ملی تنها 4 نفر نماینده گروه پارلمانی پان ایرانیست رای مخالف دادند! سخنان و دفاعیات کوبنده سرور محسن پزشکپور(پندار) در دوره 22 مجلس شورای ملی فراموش نشدنی است و در تاریخ مبارزات میهن پرستانه برای پدافند از حقوق ملت ایران ثبت گردیده است.فیلم 26 دقیقه ای که در آن به مستندات تاریخی و حقوقی و همچنین بخشی از اسناد مالکیت ایران بر بحرین نیز اشاره می گردد با چند کیفیت برای دانلود آماده شده است و شایان توجه است که همین دفاعیات و استیضاح باعث شد جدایی بحرین هیچگاه جنبه قانونی به خود نگیرید و این دسیسه ناکام بماند.پس از این جلسه ی مجلس شورای ملی، از سوی هیات حاکمه وقت، برخورد سختی با حزب گردید؛ نشریه حزب توقیف شد ؛ تابلوهای دفاتر حزب در شهرهای ایران پایین کشیده شد و پان ایرانیست ها تا مدت ها اجازه برگزاری مراسم نداشتند و در دوره بعدی هیچ نماینده ی پان ایرانیست در مجلس حضور نداشت… یکی ار نکات ناگفته و مهم این است که پیشتر از این آقای هویدا نخست وزیر ایران! که از فراماسون های سرشناس می باشد در یک نشست خصوصی پیش از آمدن گزارش به مجلس به سرور محسن پزشکپور (پندار) پیشنهاد داشتن 30 نماینده در دوره بعد مجلس شورای ملی داشت داد  که محسن پزشکپور به شدت با این سخن و پیشنهاد مخالفت کردند.

درباره جدایی بحرین و موضع پان ایرانیست ها نگاه کنید :

گفتگوی دکتر ابراهیم میرانی و رضا قاسمی با بیژن فرهودی از صدای آمریکا در باره بحرین _12اسفند 87

پیوند همیشگی : http://paniranist.net/?p=344

2 comments مارس 12th, 2009

نشریه حاکمیت ملت (پیام پندار)

دريافت ۶.۷۸ مگابايت

 پيام پندار

در این شماره می خوانید :

قلم سردبیر…………………………………………………………………………………………………۱

 مصاحبه محسن پزشکپور با کیهان هوایی- بخش پنجم…………………………………………….۳  

تاریخچه پان ایرانیسم به روایت مهندس سید رضا کرمانی…………………………………………..۶

خطوط قرمز ملت ایران – از :مهندس هومن اسکندری………………………………………………..۸

مبحثی در سرنوشت ملی- از:حجت کلاشی…………………………………………………………۱۱

خاتمی و گنداب سیاست- از:دکتر حسن کیانزاد………………………………………………………۱۳

رقابت تدارکاتچی‌ها برای انتصاب انتخاباتی- از:دکتر حکمت………………………………………….۱۴

نبرد  بر سر هست و نیست- از: دکتر فرشید سیمبر………………………………………………….۱۶

شبح شوم دویست ساله‌ی استعمار – از دکتر علی راست بین…………………………………… ۱۸

جدال در خلیج فارس- بخش دوم ………………… ……………………………………………………۲۳

 اخبار حزبی……………………………………………………………………………………………….۳۱

گزارش از تجمع دانشجویان در روز 17 آذر………………………………………………………………۳۲

گزارش از پایگاه ستارخان ……………………………………………………………………………….۳۴

دانشگاه آزاد واحد تبريز كانون فعاليت‌هاي تجزيه طلبان……………………………………………..۳۶

نگاهی به خبر…………………………………………………………………………………………….۳۸

یک شاعر،یک شعر………………………………………………………………………………………۳۸

گزارش واحد میراث فرهنگی سازمان جوانان از بررسی و شناسایی نگاره‌های صخره‌ای استان مازندران…………………………………………………………………………………………………..۳۸

يك كتاب، يك نويسنده…………………………………………………………………………………..۳۹

کهن ترین دوران تاریخ آریاییان- بخش یکم ……………………………………………………………۴۰

 به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment مارس 11th, 2009

اهانت بیشرمانه یک نماینده ی بی شرم بحرینی علیه ایرانیان : شیعیان حرامزاده اند!

اهانت بیشرمانه یک نماینده ی بی شرم بحرینی علیه ایرانیان : شیعیان حرامزاده اند!

گستاخی و بی شرمی برخی از مقامات کشورهای امیرنشین منطقه خلیج فارس علیه ملت و کشور ایران همچنان ادامه داردو در تازه ترین موج این اقدامات اهانت آمیز و بی شرمانه یکی از نمایندگان مجلس بحرین (استان سابق چهاردهم ایران) با وارد کردن نسبت ناروایی که یقیناً شایسته خود او و همفکرانش است به جامعه شیعیان توهینی سخیف روا داشته است.

“محمد خالد” نماینده فراکسیون «اخوان المسلمین» بحرین طی اظهاراتی وقیحانه و بیشرمانه شیعیان را فرزندان ازدواج موقت و حرامزاده نامید!

به گزارش شیعه انلاین، محمد خالد که از نمایندگان بسیار نزدیک به دولت و خاندان حاکمیت در بحرین است در وب سیات خود در واکنش به درگیریهای اخیر شیعیان با نیروهای امنیتی بحرینی در روستای «دراز» در شمال بحرین با اهانت وقیحانه به شیعیان افزود:آشوبگران که به دنبال از بین بردن این وطن هستند فرزندان ازوداج موقت و حرام زاده هستند و باید هر چه سریعتر در دادگاه محاکمه شوند.

محمد خالد گفت : اگر آنان حلال زاده بودندپدران و مادرانشان حتی یک لحظه هم به آنان اجازه نمی دادند که چنین آشوبی به پا کنند و دست به خرابکاری در خیابان های بحرین بزنند.لعنت خدا برآنان باد!(که انشاءالله بر خودش باد)

خبر بالا به همان شکل از صفحه نخست روزنامه کارون  چاپ استان خوزستان به تاریخ 8 اسفند87 برداشت شده است.

*****

پی نویس: نمی دانم ناراحتی و خشم خود را از چنین سخنانی چگونه بیان کنم؟ شرم بر ما و بر دولت ما که این چنین خارو ذلیل و بدخت و توسری خورده شده ایم که یک عرب پاپتی بی پدر و مادر در مجلس سرزمین که از آن ِ خودماست این چنین همه ما را حرامزاده بنامد. زهی غیرت و شرف در میان مسئولان ما که اگر برخوردی نداشته باشند نشان داده اند که سخن این مردک نماینده درست است و هر آنچه گفته است راست است که از قدیم گفته اند سکوت علامت رضاست.یک مشت مفت خور بی عرضه بر اکثریت شیعه بحرین حکومت می کنند و به همان شیعیان این چنین گستاخی می کنند

آقای ناطق نوری چند وقت پیش سخنی بر پایه یک واقعیت تاریخی را بیان کرد و دیدیم که چگونه پاسخ دید و مسئولان بی عرضه و خوار شده ما چگونه به دست و پای امیر بحرین و وزیر امور خارجه آن افتادند که آقا اشتباه شده؛ این چه دوران سیاه و نکبت باری است که هر تازه بدوران رسیده ای در سایه اربابان قدرتمند اجازه برخوردی اینگونه با ایرانی گردن فراز و پرغیرت به خود می دهد. ای برادری که سینه چاک این نظام هستی خبر بالا را دوباره بخوان و در پی واکنش مسئولان ام القرای اسلامی باش…!!؟…کو مردانگی و شرف شما؟؟ کو حیثیت و آبروی شیعه؟ کجایند سینه چاکان؟ از آن سو دختر شیعه ایرانی از فقر تن خود را در کشورهای عربی به حراج می گزارند و از این سو زباله های انسانی این گونه با من و تو ایرانی برخورد می کنند…لعنت بر من و ما اگر خونمان از این سخنان به جوش نیاید و بی تفاوت باشیم. به خدا قسم نمی دانم چه بگویم تنها به مسئولان می گویم ای کاش ذره ای آبرو برای ما باقی می گذاشتید که امروز هر بی سر و پایی من و شما را حرامزده ننامد. ای کاش شیعیان بحرین چنان درسی به این نماینده دهند که دیگر جرات فحاشی به ما و وابستگان نژادی و فرهنگی ما نداشته باشد…ننگ برآنان که سکوت می کنند…ننگ بر آنان که خواری و زبونی را پذیرا شده اند…ننگ بر فرومایگان…

چو آوازه ي گنج اين بوم و بر

به گيتي پراكنده شد سر به سر

بر آن شد ز كين دشمن نابكار

يكي چاره سازد كه بي كارزار

به چنگ آورد گنج اين بوم و بر

زند تيشه بر ريشه خشك و تر

نهادند پا اندر اين مرز و بوم

به گفتار نقض و به كردار شوم

تني چند از ايرانيان را به زر

خريدند و شد تيرشان كارگر

از اين ميوه ي تلخ اهريمني

پراكنده شد تخمه ي دشمني

چو رفت از كسي هوش و شرم و خرد

به گفتار و كردار خود ننگرد

به چشمش بد و نيك يكسان شود

به پندار، چون طفل نادان شود

خردمند را دانش ايزديست

كه بي دانشي خود ز نابخرديست

به بازي چو نقد خرد باختند

به ناچار با دشمنان ساختند

نگر تا چه كردند ايرانيان

چو پاداش و كيفر برفت از ميان

چو شيرازه كشور از هم گسيخت

ز اينان همه شرم و آزرم ريخت

چو از مردي و مردمي كاستند

همه چون ددان چهره آراستند

گرفتند فرمان دشمن به جان !!!!

نشستند بر جاي آزادگان !!!!

كسي را كه پاك است گفتار و كار

به يزدان كه يزدان مر اوراست يار

چرا آتش مهر ما سرد شد

كزان گونه ي سرخ ما زرد شد ؟

كه نامردمي را به ما ياد داد؟

بر و بوم ما را كه بر باد داد؟

كه كَند اين درخت كهن را ز جاي؟

كه برد از كف ما دل و دين و راي؟

كه چشم جهان بين ما كور كرد؟

كه ما را ز راه خرد دور كرد؟!

بيا تا بجوييم ياري ز هم

بكوبيم پا بر سر رنج و غم

برانيم دشمن از اين بوم و بر

هنر را پديد آوريم از گهر

مگو بست دست مرا روزگار

نيايد ز دست فروبسته كار

بيا تا بكوشيم و جنگ آوريم!

برون سر از اين بار ننگ آوريم!

رهانيم از دست اهريمنش

چو پروانه گرديم دور و برش

 بایگانی جستاری : دسیسه های ضد ایرانی

پاینده ایران

Add comment مارس 8th, 2009

گفتگوی ابوالفضل عابدینی با جمشید چالنگی در تفسیر خبر 13 اسفند

امضای درخواستنامه برای ثبت نوروز ایرانی در تقوییم سازمان ملل 

بهترین هدیه نوروزی- میهن پرستان کلیک کرده و این درخواست امضا کنید(همراه با راهنمای فارسی)


سه شنبه گذشته سرور ابوالفضل عابدینی در برنامه تفسیر خبر حضورداشته و درباره مسائل کارگری و دستگیری های اخیر گفتگویی با آقای جمشید چالنگی داشتند. با توجه به سخنان بی پرده سرور عابدینی چند از یاران ویدیو آنرا خواستار بودند که می توانند فایل تصویری آنرا دریافت کنند. 

  

دریافت  ۳.۶۶ مگابایت – ۴.۲۵ دقیقه

بایگانی جستاری: سرور ابوالفضل عابدینی

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment مارس 7th, 2009

نام خلیج پارس در نقشه رسمی دولت عربستان سعودی

دوستان گرامی‌: نقشه ي بالا رسماً از سوی‌ دولت عربستان سعودی در سال ۱۹۵۲ میلادی منتشر شده است و در آن نقشه خلیج فارس بدرستی به همین نام تاریخی خوانده می‌شود.برای دریافت نقشه با کیفیت بهتر اینجا کلیک کنید


این نقشه همزمان با کودتای نظامی مصر منتشر شده و در آنزمان، حتی خود جمال عبدالناصر ، رییس جمهور مصر، هنوز از نام حقیقی‌ و تاریخی‌ خلیج فارس استفاده می‌کرد. او حتی در سخنرانی‌های پان عربیستی خود از اقیانوس اطلس تا خلیج فارسنام می‌برد. او بعدها به سیاست ضد ایرانی خود شدت بیشتری داد و خلیج فارس را با نامی جعلی خواند. نامی که دشمنان ایران تا امروز هم گرفتار آن هستند. غافل از آنکه نام این آبراه ایرانی همیشه خلیج فارس خواهد بود.یاران دقت کنید که این نقشه در دوره پهلوی دوم در یال ۱۳۳۱ بوده یعنی زمانی که کسی جرات نداشت نامی جز این بر این شاخاب گذارد و خود آنان به پارس بودن و ایرانی بودن این شاخاب اذعان داشتند و امروز..


پاینده ایران

فرستاده شده از سوی هواداران پان ایرانیسم

3 comments مارس 5th, 2009

Previous Posts


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها