Archive for نوامبر, 2011

وظیفه ای که داریم، صیانت از ایران است

نوشته:فرهاد باغباني

در این چند روز که گذشت خبر حمله قریب الوقوع ارتش اسراییل در رسانه های خارجی وداخلی بازتاب گسترده ای داشته است. پس از آن که  نتانیاهو نخست وزیر دست راستی و افراطی اسراییل هشدار داد که تا پیش ازفرارسیدن زمستان باید به ایران حمله کرد،سپس روزنامه گاردین خبر از آماده شدن نیروهای انگلیسی برای حمله به ایران را تیتر زد… اینبار ایهود باراک وزیر دفاع ظاهرا صلح طلب تر و دست چپی اسراییل نیز با ایراد سخنانی به شدت تندتر ازدست راستی ها حمله به تاسیسات اتمی ایران را تایید کرد. خبرها نشان دهند جنگ تازه ای در منطقه می باشد حول محور ایران مظلوم.

در این راستا ذکر مواردی چند مهم وضروری به نظر می رسد:

(بیشتر…)

Add comment نوامبر 14th, 2011

سامان آریامن از اعضای حزب پان ایرانیست در خوزستان بازداشت شد

عصر روز گذشته هفدهم آبانماه چند تن از ماموران اداره اطلاعات خوزستان با مراجعه به منزل سامان آریامن از اعضای حزب پان ایرانیست در اهواز وی را بازداشت کرده و با خود بردند.

ماموران اطلاعاتی با نشان دادن حکم دادستان دادگاه انقلاب اهواز اقدام به بازرسی منزل این دانشجو کرده و تعدای از وسایل و کتاب‌های وی را با خود برده و ماشین شخصی وی را نیز توقیف کردند. همچنین گوشی موبایل و لب تاب نام میلاددهقان نیز در این بازداشت توسط ماموران ضبط شده است.

سرور سامان آریامن دانشجوی رشته علوم سیاسی دانشگاه آزاد اهواز است که چند سال پیش به دلیل چاپ نشریه ای زیراکسی در زمینه ناسیونالیسم توسط اداره اطلاعات خوزستان بازداشت و تهدید شده بود که از ادامه فعالیت‌ها سیاسی جلوگیری کند.

چندی پیش نیز به دلیل بحث‌های سیاسی در به حراست دانشگاه احضار و مورد بازجویی قرار گرفته بود.

پاینده ایران

واکنش مسوول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست نسبت به بازداشت سامان آریامن

****

خبر در  تارنماي سازمان جوانان حزب پان ايرانيست

رهانا خانه حقوق بشر ايران

Add comment نوامبر 10th, 2011


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها