Archive for آبان, ۱۳۹۰

وظیفه ای که داریم، صیانت از ایران است

نوشته:فرهاد باغبانی

در این چند روز که گذشت خبر حمله قریب الوقوع ارتش اسراییل در رسانه های خارجی وداخلی بازتاب گسترده ای داشته است. پس از آن که  نتانیاهو نخست وزیر دست راستی و افراطی اسراییل هشدار داد که تا پیش ازفرارسیدن زمستان باید به ایران حمله کرد،سپس روزنامه گاردین خبر از آماده شدن نیروهای انگلیسی برای حمله به ایران را تیتر زد… اینبار ایهود باراک وزیر دفاع ظاهرا صلح طلب تر و دست چپی اسراییل نیز با ایراد سخنانی به شدت تندتر ازدست راستی ها حمله به تاسیسات اتمی ایران را تایید کرد. خبرها نشان دهند جنگ تازه ای در منطقه می باشد حول محور ایران مظلوم.

در این راستا ذکر مواردی چند مهم وضروری به نظر می رسد:

(بیشتر…)

Add comment آبان ۲۳ام, ۱۳۹۰

سامان آریامن از اعضای حزب پان ایرانیست در خوزستان بازداشت شد

عصر روز گذشته هفدهم آبانماه چند تن از ماموران اداره اطلاعات خوزستان با مراجعه به منزل سامان آریامن از اعضای حزب پان ایرانیست در اهواز وی را بازداشت کرده و با خود بردند.

ماموران اطلاعاتی با نشان دادن حکم دادستان دادگاه انقلاب اهواز اقدام به بازرسی منزل این دانشجو کرده و تعدای از وسایل و کتاب‌های وی را با خود برده و ماشین شخصی وی را نیز توقیف کردند. همچنین گوشی موبایل و لب تاب نام میلاددهقان نیز در این بازداشت توسط ماموران ضبط شده است.

سرور سامان آریامن دانشجوی رشته علوم سیاسی دانشگاه آزاد اهواز است که چند سال پیش به دلیل چاپ نشریه ای زیراکسی در زمینه ناسیونالیسم توسط اداره اطلاعات خوزستان بازداشت و تهدید شده بود که از ادامه فعالیت‌ها سیاسی جلوگیری کند.

چندی پیش نیز به دلیل بحث‌های سیاسی در به حراست دانشگاه احضار و مورد بازجویی قرار گرفته بود.

پاینده ایران

واکنش مسوول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست نسبت به بازداشت سامان آریامن

****

خبر در  تارنمای سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

رهانا خانه حقوق بشر ایران

Add comment آبان ۱۹ام, ۱۳۹۰


تازه ها :

پیوندها

بایگانی