Archive for فوریه, 2011

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرامون شهادت فرزندان میهن

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرامون شهادت صانع ژاله و محمد مختاری

به نام خداوند جان و خرد

شاد باد، شاد باد، شاد باشید، ای شهیدان راه ایران که به قرن‌ها در دل دشت‌ها کوه‌ها و دریاهای میهن به خون خود کفن پوشیده و خفـته‌اید نام شما و یاد شما افتــخارماست و درس زنــدگی ما

پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست، شهادت دو تن از فرزندان برومند این سرزمین، شهید صانع ژاله و محمد مختاری را به ملت آزاده‌ی ایران و خانواده‌های بزرگوارشان تسلیت می‌گوید.

حزب پان‌ایرانیست حرکت خشونت‌بار حکومت علیه خواسته‌های به‌حق و آزادی‌خواهانه‌ی ملت ایران که خواهان تظاهرات مسالمت‌آمیز- مطابق با ظرفیت‌های قانونی موجود و نص صریح قانون اساسی- و اعلام آزادانه‌ی نظرات خود می‌باشند و را محکوم کرده و اعلام می‌دارد تنها راه اصولی برای خروج از بحران ژرف موجود، احترام به خواست و نظرات ملت و پرهیز از تفسیر به رأی مطالبات و تفکرات مردم است. تاریخ و حوادث منطقه با صدایی رسا به ما می‌گوید: مردم تحقیر را تحمل نخواهند کرد و هیچ‌کس نمی‌تواند به زور، نماینده‌ی جمعی باشد که خود زبان و بیانی شیوا و اراده‌ای قدرتمند برای صیانت از محتوای گفتار و پندارشان دارند.

لازم به تذکر است که برخی در لغزشی که به زبان یا قلمشان راه ‌یافته که اغلب سهو است شاید برای نشان دادن هرچه بیشتر مظلومیت، شهید صانع ژاله را به دلیل کُرد بودن متصف به اقلیت می‌کنند! نخیر تعبیر بسیار غلط و ظالمانه ایست هیچ ایرانی در ایران اقلیت (قومی) نیست، همانطور که او خود به درستی دریافته بود که عضوی از دریای خروشان ملت است و هیچ‌گاه در جمع مردمی که دوشا دوششان حقوق شهروندی و ملی خود را مطالبه می‌کرد احساس غیریتی نداشت. شدت مظلومیت این است که اکثریت در سرزمین خود توسط اقلیتی از هموطنانش، که مجهز به تمام ابزار سرکوب است از حقوق اولیه برای زندگی انسانی بی‌بهره باشد.

در پایان، همانطور که سال‌های پیش نیز گفته‌ایم راه‌حل منطقی مسائل ایران را پذیرفتن اراده‌ی ملی و تن دادن به الزامات آن و مهیا کردن بستری مناسب برای بیان و تجلی این اراده می‌دانیم.

سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست

1389/11/29

تارنمای رسمی سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

http://www.paniranist.info/?p=1075

Add comment فوریه 20th, 2011

هرانا؛ ابوالفضل طبرزدی آزاد شد

جمعه 29 بهمن 1389

خبرگزاری هرانا – ابوالفضل طبرزدی برادر‌زاده حشمت الله طبرزدی عصر امروز با تودیع وثیقه از زندان آزاد شد.

بنا به اطلاع گزارشگران ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران «هرانا» نامبرده پس از تحمل بیش از دو ماه حبس سر انجام با تودیع وثیقه ۲۰ میلیون تومانی از زندان کارون اهواز آزاد شد.
پروندهٔ این زندانی سیاسی به شعبه ۱۲ دادگاه انقلاب اهواز ارجاع داده شده است و تا صدور حکم به صورت موقت آزاد خواهد بود.

ابوالفضل طبرزدی برادر‌زادهٔ حشمت الله طبرزدی دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران، در ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۲۸ آذرماه در پی یورش بیش از ۸ تن از ماموران وزارت اطلاعات به منزل پدری‌اش در شهر اهواز، بازداشت شده است.

خبرگزاری هرانا

Add comment فوریه 19th, 2011

دام جدیدی که تجزیه طلب ها برایمان گسترده اند

نوشته :هم میهن عرب زبان گرامی عبداللطیف عبادی

تصویر بالا: گروه های تجزیه طلب و ضد ایرانی با هم متحد شده اند و به ایجاد و ترویج نفرت متقابل در میان اقوام ایرانی روی آورده اند

اول : یکی از گروههایی که در جهت دشمنی با  ملت ایران و نابودی مملکت ایران فعالیت می کند ، جبههء دموکراتیک احوازهست . احواز نامی هست که اخیرا” توسط این گروه نه بر شهر اهواز بلکه به کل استانهای خوزستان ، بوشهر ، هرمزگان و همهء جزایر خلیج فارس نهاده شده است . گروه جبهه دموکراتیک احواز بطور اساسی برای جدا کردن خوزستان از دامان ایران ، برانگیختن نفرت های قومی در داخل کشور ، برافروختن جنگ داخلی و برادرکشی در میان ایرانیان ، تشویق جوانان عرب ایران به قتل و کشتار هموطنان غیر عربشان ، بمب گذاری ، جنایت ، ترور و نیز اجرای سایر فرمانهایی که از سوی کشورهای بدخواه ایران به آنان ابلاغ می شود ، فعالیت می کند .

(بیشتر…)

4 comments فوریه 18th, 2011

سرور مهندس رضا كرماني به يكسال حبس تعزيري محكوم شد

شعبه یک دادگاه انقلاب اسلامی کرج مهندس سید رضا کرمانی را به یک سال حبس تعزیری محکوم نمود.


به گزارش تارنماي رسمي سازمان جوانان حزب پان ايرانيست پیرو تماس تلفنی دفتر شعبه یک دادگاه انقلاب اسلامی کرج روز یکشنبه مورخ 1389/11/17 سرور مهندس رضا کرمانی در این شعبه حاضر و رای صادره به ایشان ابلاغ شده است.

آقای آصف الحسینی ریاست  شعبه یک دادگاه انقلاب اسلامی کرج با استناد به مصاحبه های صورت گرفته توسط مهندس کرمانی با رسانه های خارج از کشور این موضوع را اقدام علیه امنیت کشور تشخیص داده و حکم به یک سال حبس تعزیری صادر نموده است. حسب گفتگویی که با مهندس کرمانی داشتیم ، در مهلت مقرر نسبت به این رای تجدید نظر خواهی خواهند نمود. هرانا

Add comment فوریه 8th, 2011


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها