Archive for ژانویه, 2010

حمله نیروهای گارد ویژه به دفتر مرکزی حزب پان ایرانیست

پاینده ایران

دیروز چهارشنبه [۷بهمن ماه] به هنگام نشست هفتگی در دفتر مرکزی حزب پان ایرانیست در تهران ده ها تن از نیروهای گارد ویژه با حمله به دفتر حزب پان ایرانیست،نشست حزبی را مختل کرده و دست به تخریب دفتر حزب زدند.

  دفتر مرکزی حزب پان ایرانیست در تهران

نیروهای گارد ویژه و لباس شخصی که بیش از صد تن بودند به هنگام ورود ابتدا با مقاومت گارد حزبی مواجه شدند ولی پس از نشان دادن حکم قضایی وارد سالن شده و اقدام به تهدید و ترعیب و تخریب نمودند.

از آغاز این سال حملات شدیدی نسبت به حزب پان ایرانیست از سوی حاکمیت فرقه ای صورت گرفته است.علاوه بر تبعید مسئول سازمان جوانان حزب(سرور کلاشی) به شهرستان خاش، بازداشت ها و احضارهای پی در پی و مکرر ، احکام سنگین دستگاه قضایی ِ حاکمیت نیز متوجه وطن پرستان بوده است.

سرور هومن اسکندری،سرور ابوالفضل عابدینی،سرور حسین شهریاری(از اعضای شورای رهبری)،سرور شاهین زینعلی،سرور بیژن جانفشان،سرور ساسان بهمن آبادی،سرور یاشار اکبری و تنی چند از هواداران و نزدیکان به حزب در تهران و شهرستان ها طی چند ماه گذشته بازداشت و مورد بازجویی و شکنجه قرار گرفته اند.

گفتنی است که مراسم بزرگداشت جاودان یاد، سرور دکتر ابراهیم میرانی (از اعضای شورای رهبری) که قرار بود امروز در یکی از مساجد تهران برگزار شود از سوی نهادهای امنیتی حاکمیت فرقه ای لغو شده است.همچنین در چند ماه گذشته بسیاری از تارنماها و تارنگارهای رسمی و نیمه رسمی حزب و سازمان جوانان آن بارها فیلتر شده و تلاش می شود هرگونه ارتباط و امکان از این حزب دیرینه سلب گردد.

هم میهن! پان ایرانیست ها سربازان راستین و پاسداران حقیقی این مرز و بوم هستند.هر فرد پان ایرانیست پیش از پیوستن به حزب سوگند یاد می کند که تا پای جان از شرف و آبرو و شکوه ایران پایداری کرده و تا جان در سینه دارد در راه خوشبختی فرد فرد ملت بزرگ ایران کوشش کند.به یقین هیچ نیروهای ناتوان و از نفش افتاده حاکمیت فرقه ای هیچ گاه و با هیچ عملی نمی توانند ما را از مبارزه در راه آزادی و دموکراسی برای ایران باز دارند.هیچ یک از اعمال انجام شده از قبیل بازداشت،تهدید،اخراج از دانشگاه،محرومیت از حقوق اجتماعی،حمله به دفاتر،اخطارهای تلفنی حاصلی در روحیه ایران پرستان نخواهد داشت.ما تا پای جان برای مردم ایران در وجب به وجب این سرزمین(بی هیچ چشم داشتی) مبارزه می کنیم.

احتمال می رود در روزهای آینده برخورد نظام پوسیده ی فرقه ای با ایران دوستان ابعاد تندتر و خشن تری به خود بگیرد.ولی هر ایرانی ِ “آزاده ای” یک پان ایرانیست است و مگر می شود همه ملت را در بند کرد؟

 پاینده ایران

 حاکمیت ملی

حقوق شهروندی

دموکراسی

برگرفته از: وبلاگ رسمی سازمان جوانان پان ایرانیست

دفتر مرکزی حزب پان ایرانیست -15 شهریور روز بنیاد مکتب پان ایرانیسم

بازتاب ها

دفتر حزب پان ایرانیست در محاصره لباس شخصی ها (ایران پرس نیوز)

http://www.glancerss.com/showlink.php?link=25_703_478837

http://balatarin.com/permlink/2010/1/27/1930961

ایران آن ایر-http://www.iranonair.com 

خبرنامه ملی ایرانیان

دسته بندی: اخبار روز

Add comment ژانویه 28th, 2010

پیکر سرور دکتر ابراهیم میرانی در خوزستان به خاک سپرده شد. + تصاویر خاکسپاری

پاینده ایران

پیکر پاک دکترابراهیم میرانی از اعضای شورای عالی رهبری حزب پان ایرانیست با درفش شیر و خورشید نشان به خاک سپرده شد.

روز چهارشنبه 30 دی ماه 1388 مراسم خاکسپاری سرور ابراهیم میرانی از اعضای شورای عالی رهبری حزب پان ایرانیست در اهواز برگزار گردید. این آیین از ساعت 9بامداد با همراهی پیکر پاک ایشان از خانه مسکونی با نوای ساز و دهل بختیاری (ویژه سوگواری)در کیانپارس اهواز آغاز گردیدو تا بهشت زهرای اهواز ادامه داشت.

پس از ورود به بهشت آباد باران زمستانی بارید،گویی آسمان نیز در این از غم درگذشت یک میهن پرست می گریست.قبرستان اهواز در آن روز بارانی از میهن پرستان پان ایرانیست که از جای جای خوزستان و ایران در آنجا گرد آمده بودند پر شده بود؛ تشریفات اولیه از سوی یکی از برادران عرب زبان خوزستان در برابر پیکر خفته در درفش شیر و خورشید انجام شد.سپس خانواده و بستگان و شاگردان آن زنده یاد به همراه پیشکسوتان، هموندان و هواداران حزب،بافریادهای پاینده ایران و همچنین سرود ملی ای ایران تا نزدیگی آرامگاه ابدی دکتر میرانی حرکت کرده و پیکر ایشان را در دل مام میهن به خاک سپردند. درقبرستان اهواز برای نخستین بار پس از انقلاب درخوزستان،درفش سه رنگ شیرو خورشید در یک مکان عمومی برافراشته گردید و همزمان سرآغاز حزبی نیز از سوی جمعیت سرداده شد.

شاهنامه خوانی بختیاری همزمان با بخاک سپاری همراه با نوای غمگین نی از بلندگو پخش می شد و گوشه هایی از سوگ سیاووش شاهنامه فردوسی را شامل می شد. پس از اینکه دکتر ابراهیم میرانی بنابه وصیتش درون درفش شیرو خورشید به خاک سپرده شد.ابراهیم قیاسیان از پیشکسوتان حزب نیز  به نقش دکتر میرانی در بیش از 5 دهه کوشش های میهن پرستانه در حزب پان ایرانیست و گسترش اندیشه و پیشبرد اهداف وطن پرستانه بویژه پس از انقلاب و در سالهای پایانی عمر خویش در خوزستان اشاره داشتند.

انتهای این آیین هفت پیمان حزب پان ایرانیست از سوی کیوان زارع خوانده شد و دوستداران دکتر میرانی وی را که درون آرامگاه ابدی خویش خفته بود با خواندن سرود جاودانه ای ایران وداع گفتند، هرچند که یادوخاطره این مرد بزرگ همیشه دردل وجان دوستداران وی جاودان خواهد بود.

آنچه که دراین مراسم به چشم می خوردحضور شدیدنیروهای امنیتی ،انتظامی وبسیجی درهنگام برگزاری مراسم درقبرستان ،منزل و مسجد شهرک نفت بود. به گونه ای که ماموران امنیتی اقدام به برچیدن پارچه های پیام تسلیت از دیوارهای منزل و مسجدکردند. غلامحسین آصف، اسماعیل میرانی (برادر دکتر میرانی) و حمید اکبیاء نیزتوسط نهادهای امنیتی احضار و مورد بازجویی چندین ساعته قرار گرفتند.

*** 

  • سروران پیشکسوت مهندس رضا کرمانی، حسین شهریاری، قدرت الله جعفری،بانو زهرا غلامی پور،ابراهیم قیاسیان،دکتر سهراب اعظم زنگنه، به همراه دیگر جوانان حزب از تهران در مراسم شرکت داشتند. پیشکسوتان و جوانان حزب از شهرهای شوش، شوشتر، ماهشهر، دزفول، رامهرمز، آبادان، مسجد سلیمان نیز در مراسم شرکت داشتند.
  • برگه های آگهی فوت سرور میرانی که عکس ایشان درکنار پرچم شیر و خورشید را نشان می داد به همراه بیانیه حزب پان ایرانیست در دست بسیاری از حاضرین به چشم می خورد.

 پاینده ایران

 

 

 

   

 

  

  

 

سرور قیاسیان

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست    www.pan-iranist.info

دسته بندی:اخبار – آلبوم تصاویر پان ایرانیست

Add comment ژانویه 22nd, 2010

سرور دکتر ابراهیم میرانی درگذشت

پاينده ايران

سرور  دکتر ابراهيم ميراني از هموندان شوراي عالي رهبري حزب پان ايرانيست و مسئول تشكيلات حزب در خوزستان پس از بيش از ۵ دهه كوشش هاي ميهن پرستانه، شب گذشته  در سن ۷۱ سالگي جهان خاكي را بدرود گفت.آیین خاکسپاری ایشان چهارشنبه۳۰ دیماه۱۳۸۸ از ساعت ۹ بامداد  روبروی منزل مسکونی در کیانپارس -خیابان ۹شرقی آغاز خواهد شد.

درگذشت این مبارز خستگی ناپذیر را به خانواده  ایشان و همه میهن پرستان دل آرامی میگوییم. روانش شاد و راهش پر رهرو باد.

   

به دلیل کمبود جا در بلاگفا تصویر بالا کمی جمع شده است و ممکن است شعر ناخواناباشد.پس از دریافت حالت عادی می باشد.

برای دریافت آگهی درگذشت با کیفیت بالا روی پاینده ایران کلیک کنید.

سه شنبه ۲۹ دی ماه ۱۳۸۸

1 comment ژانویه 19th, 2010

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرامون بازداشت سرور شاهین زینعلی

به نام خداوند جان و خرد

سقف افق مطلوب شما شایسته قامت تاریخی ما نیست.

سقف افق مطلوب شما شایسته قامت تاریخی ما نیست.

رابعه عدویه می گوید:”در روز قیامت بر در جهنم می ایستم و می گویم هر كسی را كه می خواهید به جهنم وارد كنید گناهش را بر دوش من بگذارید و او را رها كنید.”

سرور شاهین زینعلی بیش از ده روز است كه شامگاهان از منزل در مقابل دیده ی مادر و خواهرانش بازداشت و به محل نامعلومی منتقل شده كه خانواده  وی تا كنون تماسی از ایشان نداشته است.

آری ما پان ایرانیستها حاضریم بر در جهنم بی عدالتی بایستیم –و لابد سرور شاهین زینعلی نیز هم چنین باشد- و بگوییم گناه آزادگان را بر دوش ما بنویسید و آنها را رها كنید و از این بابت گله و شكوه ای نیست ; همه  باید آماده ی پرداخت هزینه باشند و هستیم .بزرگی و آزادگی یك ملت, انتخاب والامنشی و گریز از تحقیر و حقارت با تكیه به زیست سرفراز ملی به راحتی و بی پرداخت هزینه میسر نیست,اما اندكی انصاف!شما با مبارزان طرفید نه با خانواده و بستگان و زن و بچه و والدین مبارزان!گناه مادر ایشان چیست كه می بایست در بی خبری از فرزند بسر برد!؟

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست بازداشت های گسترده و احكام سنگین قضایی نسبت به معترضین و كوشندگان اجتماعی و سیاسی جامعه بزرگ ایران را به شدت محكوم كرده و همچنان با تكیه بر اصول شفاف و مشی روشن خود,راه درست خروج از بحران را در احترام به حقوق حقه ی ملت ,ایجاد فضای باز و گسترش آزادیهای سیاسی,تعطیلی خشونت و اتخاذ مشی گفتگوی همدلانه با نیت حقه و حسنه ی آبادی وطن میان همه نیروهای سیاسی و اجتماعی در فقدان حكمرانی فاعده ی عزیز بلا جهت و تمكین از برابری ابناءوطن می داند,باشد كه بتوانیم بجای تنازع داخلی و كاستن از قدرت والای ملی در كنار یكدیگر با قبول تفاوتها و تفكرها بسوی افق های روشن گام برداریم.

پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

۱۷ دیماه ۱۳۸۸خورشیدی

دسته بندي: بیانیه هاي حزب پان ايرانيست

 

تارنمای سازمان جوانان پان ایرانیست  www.pan-iranist.infoفیلتر شده است. از نشانی های زیر برای ورود استفاده کنید.

www.sazman.co.cc

www.javanan.co.nr


بازداشت سرور بيژن جانفشان http://www.hra-news.org/news/11260.aspx

بیانیه جنبش آذربایجان پیرامون بازداشت سرور شاهین زینعلی

 آخرین خبرها از یاران دربند ما (مهندس ساسان بهمن آبادي-ياشار اكبري-عيسا خان حاتمي)

 

Add comment ژانویه 15th, 2010


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها