Archive for مهر, ۱۳۸۹

سخنرانی سرور حجت کلاشی -تهران شهریور۱۳۸۶

این سخنان حجت کلاشی مسئول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست در شصتمین سالروز بنیاد مکتب پان ایرانیسم در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۸۶ در دفتر حزب پان ایرانیست در تهران ایراد شده است. فایل ویدیویی را به گنجایش ۹ مگابایت از اینجا دریافت کنید. یا در یوتیوب ببینید.

 « ملت ایران نه نیاز به ولایت سلطانی دارد نه نیاز به ولایت ولی فقیه. کسانی که می خواهند برای مردم ایران، ولایتی ترسیم کنند- اعم از ولایت سلطانی یا ولایت فقیه – یا تاریخ نخوانده اند یا اگر عقلشان در بستر تاریخ دچار جمود نشده باشد مطمئناً روح جدید تاریخ ملت ایران را متوجه نشده اند.»

 

 به نام خداوند جان و خرد پاینده ایران این روز پرشکوه [بنیاد مکتب پان ایرانیسم] گرامی را به تمام ملت های ستم دیده جهان، ملت بزرگ ایران، یاران و مبارزان پان ایرانیست، و همه باشندگان در این نشست و به سرور پندار تبریک و شادباش می گویم. شش دهه ی پیش حادثه ای در تاریخ ملت ایران به وقوع پیوست [بنیانگذاری مکتب پان ایرانیسم] و کسانی که در این نشست هستند و ملت ایران به نحوی با این پدیده و حادثه تاریخی ارتبط برقرار کردند و به نوعی به این پدیده منتسب هستند. همه صدایها، نواها، آیین ها و رفتارهایی که در این نشست و در این شش دهه به وقوع پیوسته از این حادثه تاریخی برخواسته است.حادثه ای که باید در بستر تاریخی ملت ایران معناشناسی بشود و این مسئله مطرح بشود که چه دلیلی وجود داشته که این پدیده تاریخی به وقوع پیوسته است؟

(بیشتر…)

Add comment مهر ۱۳ام, ۱۳۸۹

نماهنگ -ویدیو کلیپ- صبوری و پیروزی

پاینده ایران

پس از درخواست از یاران گرامی برای همیاری با تارنمای پان ایرانیست خوزستان نوشته های و نماهنگ هایی برای ما رسید که بدین وسیله ار همگی سپاسگذریم. نماهنگ زیر را سرور هرمزان برای ما فرستاده است و آنرا به جنبش سبز ایران پیشکش نمود است. لینک های دریافت یکراست از پان ایرانیست خوزستان هستند.

دانلود نماهنگ صبوری و پیروزی با کیفیت گنجایش کم   ۳مگابایت

دانلود نماهنگ صبوری و پیروز با کیفیت و گنجایش بالا   ۹مگابایت

پاینده ایران

 

 

 

Add comment مهر ۱۰ام, ۱۳۸۹


تازه ها :

پیوندها

بایگانی