Archive for اکتبر, 2010

سخنرانی سرور حجت کلاشی -تهران شهریور1386

این سخنان حجت کلاشی مسئول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست در شصتمین سالروز بنیاد مکتب پان ایرانیسم در تاریخ 15 شهریور 1386 در دفتر حزب پان ایرانیست در تهران ایراد شده است. فایل ویدیویی را به گنجایش 9 مگابایت از اینجا دریافت کنید. یا در یوتیوب ببینید.

 « ملت ایران نه نیاز به ولایت سلطانی دارد نه نیاز به ولایت ولی فقیه. کسانی که می خواهند برای مردم ایران، ولایتی ترسیم کنند- اعم از ولایت سلطانی یا ولایت فقیه – یا تاریخ نخوانده اند یا اگر عقلشان در بستر تاریخ دچار جمود نشده باشد مطمئناً روح جدید تاریخ ملت ایران را متوجه نشده اند.»

 

 به نام خداوند جان و خرد پاینده ایران این روز پرشکوه [بنیاد مکتب پان ایرانیسم] گرامی را به تمام ملت های ستم دیده جهان، ملت بزرگ ایران، یاران و مبارزان پان ایرانیست، و همه باشندگان در این نشست و به سرور پندار تبریک و شادباش می گویم. شش دهه ی پیش حادثه ای در تاریخ ملت ایران به وقوع پیوست [بنیانگذاری مکتب پان ایرانیسم] و کسانی که در این نشست هستند و ملت ایران به نحوی با این پدیده و حادثه تاریخی ارتبط برقرار کردند و به نوعی به این پدیده منتسب هستند. همه صدایها، نواها، آیین ها و رفتارهایی که در این نشست و در این شش دهه به وقوع پیوسته از این حادثه تاریخی برخواسته است.حادثه ای که باید در بستر تاریخی ملت ایران معناشناسی بشود و این مسئله مطرح بشود که چه دلیلی وجود داشته که این پدیده تاریخی به وقوع پیوسته است؟

(بیشتر…)

Add comment اکتبر 5th, 2010

نماهنگ -ویدیو کلیپ- صبوری و پیروزی

پاينده ايران

پس از درخواست از ياران گرامي براي همياري با تارنماي پان ايرانيست خوزستان نوشته هاي و نماهنگ هايي براي ما رسيد كه بدين وسيله ار همگي سپاسگذريم. نماهنگ زير را سرور هرمزان براي ما فرستاده است و آنرا به جنبش سبز ايران پيشكش نمود است. لينك هاي دريافت يكراست از پان ايرانيست خوزستان هستند.

دانلود نماهنگ صبوري و پيروزي با كيفيت گنجايش كم   3مگابايت

دانلود نماهنگ صبوري و پيروز با كيفيت و گنجايش بالا   9مگابايت

پاينده ايران

 

 

 

Add comment اکتبر 2nd, 2010


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها