Archive for فوریه, 2012

برگزاری دادگاه سرور سامان آریامن در اهواز

جلسه دادگاه سرور سامان آریامن دانشجوی پان ایرانیست روز شنبه ۲۹ بهمن ماه در شعبه ۲ دادگاه انقلاب اهواز به ریاست قاضی موسوی برگزار گردید.

در این جلسه به اتهامات وی از جمله تبلیغ علیه نظام، عضویت در حزب پان ایرانیست، توهین به بنیانگذار انقلاب و تشکیل گروه غیر قانونی مهر ایران پرداخته شد.

سامان آریامن دانشجوی رشته علوم سیاسی دانشگاه آزاد اهواز است که در تاریخ هفدهم آبان​ماه امسال در منزل خود توسط ماموران اداره اطلاعات خوزستان بازداشت شد و پس از تحمل یکماه انفرادی و بازجویی در بازداشتگاه اطلاعات، به زندان کارون اهواز منتقل گردید. وی پس از۶۱ روز در تاریخ ۱۸ دی​ماه با تودیع وثیقه ۸۰ میلیون تومانی آزاد گردید.

نیروهای امنیتی از ادامه اشتغال وی پس از آزادی ممانعت کرده اند.

Add comment فوریه 21st, 2012

امید دهدار زاده از اعضای حزب پان ایرانیست در خوزستان بازداشت شد

امید دهدار زاده یکی از اعضای حزب پان ایرانیست شب ۲۴ بهمن ماه جاری در منزل خود در اهواز بازداشت شد.

چند تن از ماموران اطلاعاتی لباس شخصی در ساعات پایانی شب، به درب منزل ایشان رفته و بدون ارایه حکم قضایی قصد دستگیری ایشان را داشته اند که با مقاومت وی مبنی بر ارایه حکم روبرو می​شوند و به همین دلیل اقدام به ضرب و شتم کردند و  کامپیوتر و کتاب های وی را همراه خود بردند.

ماموران دلیل دستگیری امید دهدار را دیوارنویسی برای سالگرد ۲۵ بهمن عنوان کرده و به همسر ایشان گفتند که برای پیگیری وضعیت وی به نیروی انتظامی مراجعه کنند.

امید دهدارزاده از جوانان عرب میهن​پرست خوزستانی است که  در بهمن ماه ۱۳۸۸ پس از خاکسپاری دکتر میرانی مسوول تشکیلات حزب پان ایرانیست در خوزستان به ستاد خبری اداره اطلاعات اهواز احضار شد و بار دیگر ۲۱ خرداد ۱۳۸۹  مورد بازجویی قرار گرفت و یک شب را در بازداشت اداره اطلاعات گذراند.

Add comment فوریه 15th, 2012


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها