Archive for خرداد, ۱۳۸۷

نامه تاریخی ملا مصطفی بارزانی رهبر حزب دمکرات کردستان عراق به رهبر حزب پان ایرانیست

پاینده ایران

هرجا کرد است آنجا ایران است (  بارزانی )

ملا مصطفا بارزانیرهبر حزب پان ایرانیست! جناب آقای محسن پزشکپور رهبر گرامی پارت قهرمان پان ایرانیست چه بجاست در آستانه پنجمین کنگره حزب پر افتخاری که نشان داد جدائی های ظاهری میان تیره های یک نژاد نمی تواند پیوندهای ناگسستنی تاریخی نژاد و فرهنگی آنان را از میان بردارد پاکیزه ترین درودهای خودم و خالصانه ترین سلام پارت دموکرات کردستان حزب برادر و همه رزمندگان آزادی بخش کردستان این سوی به ویژه پیش مرگان وظیفه و قهرمان رستاخیز را به پیشگاه کنگره ی سرافراز حزب برادر و همه رزمندگان و مردان آزاده ای که در سنگر حزب شکست ناپذیر پان ایرانیست گرد آمده اند گسیل دارم. شما و حزب پر افتخار و روزنامه زرین برگ خاک و خون نه تنها در سخت ترین شرایط از رستاخیز آزادی طلب موثرترین و شدید ترین پشتیبانی را نموده اید بلکه در هر فرصت افتخارات تاریخی هم نژادان ما را چون همسایه ای بزرگ بازگو نمودید. شما به همگان آموخته اید که تیره ی کرد بنیان گذار شاهنشاهی سربلند ماد است و در کنار سواران دلاور شاهنشاهی با خود آتش فرهنگ درخشان آرین نژادان را در دل تاریک دنیای آن زمان روشن نگهداشت. به راستی در آن زمان که همه ی تیره های نژاد ما در پهنه نیاخاک خود یگانگی داشتند. جهان پیرامون ما به ویژه آریایی زبان ها در آرامش و صفای زندگی در کار ساختن و آفرینش بودند. مردان آزاده و بلند بالای نژاد ما هر یورشی که از باختر آهنگ ویرانی آسیای پرشکوه را داشت با شکست دمسازشان می کردند. نبردهای هفتصد ساله ایران و روم نشان از این قهرمانی هاست که نگذاشت آئین بردگی پرور روم از پنجه پولادین سرزمین آرین های آسیای به سوی خاورمیانه راه بگشاید. پس به جاست که ما و شما همه به خود ببالیم و چون گذشته با نبردهای هماهنگ راه را دنبال کنیم. در خاتمه دست شما و همه رزمندگان سنگر گرفته در حزب پان ایرانیست را صمیمانه می فشارم. در آینده نیز به کمک های معنوی و گرمی بخش شما امیدورام و سربلند می باشم و درودهای آرین ها را از این سوی مرز و مکتب سیاسی کمیته ی مرکزی پارت دموکرات کردستان عراق به سوی کنگره پنجم حزب برادر پان ایرانیست می فرستم.

رهبر رستاخیز و رئیس پارت دموکرات کردستان عراق – ملا مصطفی بارزانی 

سلام کرمانشاه

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

۱ comment خرداد ۱۰ام, ۱۳۸۷

بار دیگرکسرا علاسوند به دادگاه انقلاب اهواز احضار شد.

پاینده ایران

کسری علاسوند از فعالان سیاسی پان ایرانیست بار دیگر به شعبه ۴ دادگاه انقلاب اهواز فراخوانده شد. ایشان برای نخستین بار در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۸۶هنگامی که به دفتر هفته نامه بهار سبزخوزستان به دیدار ابوالفضل عابدینی خبرنگار این نشریه رفته بود به همراه وی توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت و پس از سپری نمودن چند هفته در انفرادی به تاریخ ۶/۹/۸۶با قرار وثیقه ۷۰۰ میلیون ریالی از زندان کارون آزاد شد . اتهام علاسوند تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی است که مرتبط با انتشار اخبار اعتصابهای کارگری نیشکر هفت تپه می باشد.
تا به امروز سرور کسرا علاسوند ۲باردر تاریخ های ۱۲/۲/۱۳۸۶
و۲۹/۱/۱۳۸۷ به دادگاه انقلاب احضار شده که در هر دو مرتبه جلسه رسیدگی به اتهامات ایشان برگزار نگردید.

پیوند خبر در مجموعه فعالان حقوق بشر ایران

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

۲ comments خرداد ۹ام, ۱۳۸۷

نقش برجسته‎ی دبیرستان البرز در مبارزه برای ملی شدن صنایع نفت در سرتاسر کشور

نقش برجسته‎ی  پان ایرانیست ها در ملی شدن صنعت نفت

دکتر هوشنگ طالع
حزب توده ، بر پایه‌ی الگوی آزمایش شده ی حزب کمونیست شوروی، از سوی روس‌ها ساخته و پرداخته شد. (۱)
حزب توده را ، کارکنان حزب بلشویک و دستگاه امنیت روس در تهران در شهریور ماه ۱۳۲۰ ، از کمونیست‌های سازمان پنجاه و سه تن و پاره‌ای کمونیست‌های قدیمی که از زندان آزاد شده یا آزاد بودند ، بنیان نهادند و همواره زیر نظر رهبری آن‌ها بود و …
روس‌ها ، این حزب را ، بر پایه‌ی نمونه‌ی حزب کمونیست اتحاد شوروی ، سازمان دادند . جهان‌بینی مارکسیسم را با پس‌وندهای لنینیسم و استالینیسم ، برای آن وارد کردند و مانیفیست کمونیست را به دستش دادند .
چنان که گفته شد ، سازمان‌دهی حزب توده ، به گونه‌ی دقیق از سازمان‌دهی حزب کمونیست شوروی پیروی می‌کرد . روس‌ها ، با بهره‌گیری از مدرسه‌های حزبی در روسیه ، نیروهای لازم را برای گرداندن سازمان حزب توده، تربیت کردند و در کنار این کارها ، برای ایجاد رعب و وحشت برای پیش‌برد مقاصد حزب توده و نیز جلوگیری از رشد و گسترش گروه‌ها، سازمان‌ها و حزب‌های دگراندیش ، دست به تربیت و سازمان‌دهی نیروهای رزمنده‌ی خیابانی، زدند .
این نیرو ، مجموعه‌ای بود از ایرانی‌هایی که زیر نظر کارشناسان شوروی در درون کشور تعلیم دیده بودند و نیز برخی کسانی که از قفقاز به عنوان مهاجر به ایران بازگشت داده شده بودند و نیز گروهی از عناصر امنیتی و نظامی که از میان تاجیک‌ها و ارانی‌ها و … برگزیده شده بودند و در خدمت حزب توده قرار داده شده بودند(۲)

(بیشتر…)

Add comment خرداد ۸ام, ۱۳۸۷

نام خلیج فارس و زیست شناسان خارجی

نام خلیج فارس و زیست شناسان خارجی

دکتر حسین آخانی*درست ۱۳ سال پیش که نگارنده مقاله‌ای تحت عنوان نام خلیج فارس و بحران زیست‌شناسی در ایران در مجله نشر دانش(۱۳۷۳) منتشر کردم، فکر نمی‌کردم که دفاع از یکی از مهم‌ترین افتخارات تاریخی و ملی ما هزینه‌ای بس گزاف دربرداشته باشد.

در آن نوشتار به گسترش روزافزون کاربرد نام خلیج عربی به جای خلیج فارس در مقالات زیست شناسی اشاره شده بود.

افزون بر آن، به ضعف‌های دانش زیست شناسی کشور در جلوگیری از موجی اشاره شده بود که با اعمال سیاست های کشورهای عربی در حمایت از محققان جوان کشورهای غربی،  آنان را به کاربرد نام غلط خلیج عربی تشویق می‌کردند. ضعف بنیه علمی کشور از جمله نکاتی بود که در آن مقاله به تفصیل بحث شده بود.

 در آن زمان به‌دلیل انگشت شمار بودن مقالات علمی ایرانیان در سطح بین‌المللی نمی‌توانستیم با موجی که توسط کشورهای عربی ایجاد شده بود، مقابله کنیم.

از سال ۱۹۹۳ موارد استفاده از نام خلیج عربی در مجلات معتبر بین‌المللی افزایش یافته، به‌طوری که در نمایهSCI – که فقط مقالات علوم تجربی در آن فهرست شده است – در سال‌های ۱۹۹۴، ۱۹۹۵، ۱۹۹۸ و ۲۰۰۷ این موارد از نام خلیج فارس نیز پیشی گرفته است.

در سال‌های اخیر دولت جمهوری اسلامی ایران فعالیت‌های گسترده‌ای را در پاسداری از نام خلیج فارس شروع کرد.

نامگذاری بزرگراه‌های منتهی به جنوب ایران (از جمله تهران) به نام خلیج فارس از جمله اقدامات سمبلیک در این زمینه است. رخداد میمون دیگر حمایت و تشویق دولت به  فعالیت‌های پژوهشی در دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی بود. این حرکت اثر خود را به خوبی نشان داد به‌طوری که شتاب انتشار مقالات علمی دانشمندان و دانشگاهیان ایرانی در مجلات بین‌المللی و به‌خصوص ISI افتخاری بزرگ و قابل ستایش است.

متأسفانه ضعف ما در زمینه علوم زیستی، زمین شناسی و بسیاری از شاخه‌های علوم باعث شده است نتوانیم آن طور که شایسته است تولیدات علمی خود را در زمینه تحقیقات خلیج فارس گسترش داده تا با انتشار مقالات علمی جلوی انتشار ویروس تزریق شده کشورهای عربی به نام خلیج عربی را بگیریم.

یکی از نکاتی که در مقاله سال ۱۳۷۳ ذکر شده بود ضعف ارتباطات علمی مراکز داخلی با محققان خارجی بود که آنها را به سوی تحقیقات علمی در کشورهای عربی سوق می‌داد که نهایتا در مقالات خود از نام خلیج عربی استفاده می‌کردند.

این انتظار می‌رفت که با گسترش فعالیت‌های علمی و بازدیدهای مستمر تیم‌های تحقیقاتی و دانشگاهی کشورهای غربی و به‌خصوص اروپایی  از ایران شاهد روند معکوس در استفاده از نام خلیج عربی در مقالات خارجی باشیم اما متأسفانه شواهدی که این نگارنده در اختیار دارد به‌دلیل فقدان سیاست منسجم و هدایت شده در فعالیت‌های علمی ناکامی ما را در این خصوص نشان می‌دهد. به‌خصوص آن که در سال ۲۰۰۷ مجددا استفاده از نام خلیج عربی شتاب بیشتری گرفته است.

ذکر دو مورد زیر مشتی از خروار است که می‌تواند تامل برانگیز باشد:

۱ – در سال ۲۰۰۱ و قبل از آن یک گروه حشره شناس اتریشی به سرپرستی آقای برنارد گوتلب به ایران آمده و با حمایت گسترده سازمان‌های دولتی و به‌خصوص سازمان حفاظت محیط‌زیست حشرات ایران را در بسیاری از مناطق حفاظت شده مانند پارک ملی گلستان جمع آوری نمودند.

سپس کتابی تحت عنوان تحقیقات سفر علمی جانورشناسان اتریشی به مناطق شمالی ایران در سال ۲۰۰۱ در اتریش منتشر نمودند که در صفحه ۱۰۵ آن نقشه ایران با نام خلیج عربی چاپ شده بود.

جالب آن است که این کتاب دارای عنوان و خلاصه فارسی است و در بخش تشکر از تعداد زیادی از مقامات سازمان حفاظت محیط‌زیست و از جمله ریاست سابق آن خانم ابتکار تشکر شده است.

به‌رغم آن که این موضوع به اطلاع سازمان‌های دولتی رسانده شد، مشخص نیست آیا اقدامی در این خصوص صورت گرفت؟ به تازگی شنیدم که همین فرد برای چندمین بار به ایران آمده است.

سؤال این است آیا ایشان اشتباه خود را تصحیح کرده است؟ آیا از توهینی که به افتخارات ملی ما نموده است عذرخواهی کرده که دوباره با فرش قرمز از ایشان استقبال کنیم؟ ژ

۲ – در حال حاضر چندین مرکز دانشگاهی و پژوهشی آلمانی که در مورد تنوع زیستی ایران با همکاران دانشگاهی ایران فعالیت می‌کنند به‌طور مرتب به انتشار مقالات و کتب علمی با استفاده از نام خلیج عربی می‌پردازند.

در یکی از این موارد در مقاله‌ای که در آخرین شماره ژورنال معتبر Taxon (شماره ۵۶، سال ۲۰۰۷، صفحه‌های ۱۱۵۱، ۱۱۵۷ و ۱۱۶۳) منتشر شده است، یک تیم بین‌المللی به سرپرستی محققان دانشگاه ماینز آلمان (Kadereit و همکاران) مقاله‌ای در مورد جنس سالیکورنیا منتشر کردند که در تمام مقاله از نام خلیج عربی استفاده شده است.

لازم به ذکر است که این گیاه از مقاوم‌ترین گیاهان شورپسند است که تنوع خاصی در ایران دارد. آنچه بیش از همه سؤال برانگیز است این است که  نمونه‌های گیاهی ایران در این مقاله توسط یک دانشجوی سابق کارشناسی ارشد یکی از دانشگاه‌های معتبر تهران با استفاده از امکانات آن دانشگاه جمع آوری و در اختیار آنها قرار داده شده است.

حتی آقای کادرایت سال گذشته با کمک یکی از دانشجویان ایرانی خود و همکاران دانشگاهی به ایران سفر داشته و در همان دانشگاه سخنرانی نمودند.

در زیر به چند پیشنهاد اشاره می‌شود:

۱ – حمایت خاص از کلیه مقالات بین‌المللی  محققان داخلی که در آنها به‌طور مشخص و برجسته (به‌خصوص در نقشه‌ها) از نام خلیج فارس استفاده شده است. برای نمونه تشویق مادی می‌تواند نقش مهمی در این زمینه ایفا کند.

۲ –  حمایت مالی از طرح‌های تحقیقاتی داخلی و بین‌المللی که به‌طور مستقیم به تحقیقات در خلیج فارس می‌پردازند. برای نمونه می‌توان شرکت‌های درگیر در طرح‌های نفت و گاز و پتروشیمی را موظف به پرداخت هزینه‌های پژوهشی محققان و به‌خصوص زیست شناسان، بوم شناسان، باستان شناسان و زمین شناسان کرد که به مطالعات پایه‌ای در مورد خلیج فارس می‌پردازند و در قراردادها به‌طور مشخص آنها را موظف به استفاده از نام خلیج فارس نمود.

برای نمونه در سال ۲۰۰۷ جمعا ۱۳۳ مقاله با نام خلیج فارس در SCI فهرست شده است که در ۶۷ مورد  نام خلیج فارس را به نادرست استفاده کرده‌اند. با توجه به گسترش فعالیت‌های پژوهشی در کشور و افزایش تعداد دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی با کمی‌ درایت و برنامه‌ریزی می‌‌توان تعداد مقالات با نام خلیج فارس را به دو و حتی چند برابر فعلی افزایش داد.

فرض کنیم دولت در سال کلیه هزینه‌های طرح ها و پایان نامه‌هایی که منتج به انتشار مقالات ISI در مورد خلیج فارس می‌‌شود را تا سقف ۱۰ میلیون تومان حمایت کند؛ فقط با یک میلیارد تومان می‌ توان در سال ۱۰۰ مقاله معتبر در مورد خلیج فارس منتشر کرد که به راحتی اختلاف فاحشی در وضع فعلی به‌وجود می‌ آورد.

۳ – انجام مکاتبات رسمی یا ارسال نامه گروهی از طرف استادان دانشگاه به محققانی که در مقالات و کتاب‌های خود از نام خلیج عربی استفاده می‌کنند و توصیه و  تشویق  آنها  به اصلاح در مقالات بعدی.

برخوردهای مدنی می تواند نقش بسیار مهمی در این خصوص داشته باشد. برای نمونه اقدام اینترنتی ده‌ها هزار ایرانی در برخورد با اقدام National Geographic Society باعث اصلاح اشتباه توسط آن مؤسسه شد.

۴ – درصورتی که انجام مکاتبات نتواند تأثیری در عملکرد این افراد داشته باشد، لازم است از طریق مراجع ذیصلاح (مانند وزارت امور خارجه و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران) به این افراد اجازه سفر به ایران داده نشود و انجام همکاری با چنین افرادی ممنوع گردد.

۵ – ابلاغ آیین نامه‌ای به دفاتر روابط بین‌المللی دانشگاه‌ها و وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و به‌خصوص استادان دانشگاه جهت جلوگیری از دعوت استادان و محققانی که در مقالات خود از نام خلیج عربی استفاده می‌کنند. با توجه به گسترش اطلاع رسانی الکترونیکی هیچ عذری در این مورد پذیرفته نیست چرا که در چند دقیقه می‌توان این افراد را شناسایی کرد.

۶ – برخورد جدی با کسانی که بدون رعایت مصالح ملی حاضرند به‌دلیل منافع کوتاه مدت مانند امکان دریافت پذیرش، قرار گرفتن نامشان در مقالات خارجی، دریافت پول یا بورس تحصیلی یا انجام یک سفر خارجی ذخایر ژنتیکی کشور را به دست محققان خارجی دهند که کوچکترین اهمیتی برای  افتخارات تاریخی و ملی ما قائل نیستند.

فراموش نکنیم که حفظ عزت و افتخار ایرانی بودن از هر چیز دیگری با ارزش‌تر است. یکی از تلخ‌ترین رخدادها در این زمینه آن است که افرادی که از نظر علمی قادر به انجام فعالیت‌های پژوهشی نیستند با ارسال ذخایر ژنتیکی کشور به کشورهای خارجی یا با دعوت خارجی‌ها به ایران، ذخایری را که حق مسلم محققان داخلی و نسل‌های آینده است ، به راحتی در اختیار کسانی قرار می‌ دهند که کوچکترین ارزشی برای ایران و ایرانی قایل نیستند

 *عضو هیات علمی‌ دانشگاه تهران

 

به امید ایرانی آباد و آزاددر سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment خرداد ۶ام, ۱۳۸۷

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست + موضع روسیه در مورد جزایر سه گانه

وارد شدن روسیه در طرفداری از امارات و موضع گیری در مورد جزایر تهدید جدی را متوجه منافع ملی ایرانیان می کند.

در همین راستا سازمان جوانان حزب پان ایرانیست با صدور بیانیه ای موضع گیری صریح و

 شفاف خود را بیان داشت

به نام خداوند جان و خرد

پاینده ایران

۱سازمان جوانان حزب پان ایرانیست اظهارات اخیر مقامات روسی در قبال جزایر همیشه ایرانی را مصداق بارز دخالت آشکار در امور داخلی ایران و برخلاف حسن همجواری ,روح قوانین بین الملل و صلح   و امنیت جهانی قلمداد کرده و این نوع اظهارات مداخله جویانه را به شدت محکوم می کند.

جدای از نیت مقامات روسی در این نوع از اظهار نظرها که می بایست به دقت مورد بررسی قرار گیرد به نظر می رسد تعبیر “ادعاهای واهی امارات”در قبال جزایر همیشه ایرانی ,از سوی دولتمردان روس به “مساله ی مورد اختلاف میان ایران و امارات “و موضع گیری یکجانبه در این زمینه بیانگر آگاهی این مقامات از واقعیت امر می باشد.مساله ای که میان ایران و امارات وجود دارد,ادعاهای واهی امارات در قبال تمامیت ارضی ایران هست نه مساله ای بنام “مساله جزایر“.

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست امیدوار است ,توجه روسها به حل “مسائل منطقه ای “و حفظ صلح و امنیت جهانی جدی بوده و گامی بسوی حل مناقشات و بحرانهای منطقه ای وجهانی و ازجمله مساله ی چچن و پایان بخشیدن به کشتار و ارعاب سیستماتیک مسلمانان بی گناه چچن و داغستان ,از سوی روسها برداشته شود.

۲-جدای از دلایلی که می توان برای این نوع از اظهارنظرها مورد شناخت قرار داد,بی هیچ تردیدی سیاستهای فرو دستانه ی دستگاه دیپلماسی نسبت به روسها عاملی مهم در بروز رفتارهای غیر مسولانه ی مقامات روسی در قبال ایران بوده است.با وجود آنکه روسها با تکیه بر مسائل ایران در صحنه بین الملل ,توانسته اند منزلت بین المللی خود را افزایش دهند و ازمواهب اقتصادی ایران و یا طرفهای درگیر با ایران بهره مند شوند اما بشدت رفتارهای غیر مسولانه در قبال ایران داشته و دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی نیز مرعوب آنان بوده است.روسها در زمینه نیروگاه بوشهر بویژه در مورد “سوخت مصرف شده”نیروگاه شرایطی برخلاف مفاد پیمان نامه به ایران تحمیل کردند و از تعهدات خود به کرات تخطی داشته و تکمیل نیروگاه بوشهر را به تحمیل هزینه های سنگین به ایران ,به تاخیر انداختند و علیرغم مناسبات اقتصادی یکجانبه گسترده با ایران بر تمامی تحریمها علیه ایران صحه گذارده و درنهایت آنکه ولادیمیر پوتین در آخرین روزهای ریاست جمهوری خود,بر دور جدید تحریمها علیه ایران دستینه نهاد و آقای احمدی نژاد بعنوان رئیس جمهور جمهوری اسلامی در پاسخ به خبرنگاری که این مساله را مورد پرسش قرار داده بود,عنوان کرد که این مساله تاثیری در روابط ایران و روسیه نخواهد داشت.روشن است که این نوع اظهار نظرها که با عدم واکنش مجلس نیز همراه است خود مشوقی برای روسها جهت این نوع رفتارها قلمداد می شود.بدیهی است عدم واکنش مقامات مسول در قبال این نوع ادعاهای مداخله جویانه مصداق اقدام علیه امنیت ملی و بطور حتم قابل پیگیری بوده و کوتاهی در این زمینه ها قابل گذشت نمی باشد.

                                                              پاینده ایران

                                             سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

                                                      ۴/۳/۱۳۸۷ خورشیدی

                         ****************************************

روزنامه آفتاب یزد مورخ چهارم خرداد ۱۳۸۷

گـروه سـیـاسـت خـارجـی: روسـیـه بـه درخواست امارات در خصوص متقاعد کردن ایران به پذیرش پیشنهاد امـارات در خـصوص حل مساله جزایر سه گانه از طریق مذاکرات مستقیم و یا ارجاع به دادگاه بین المللی ، واکنش مـثـبـتـی داده اسـت.بـه گـزارش خـبـرگـزاری امارات (وام) ، مسکو موافقت خود را در این خصوص در جریان دیدار عـبـدالـعـزیـز الـغـریـر رئـیـس شـورای مـلـی فـدرال امـارات با آندری دینیسوف معاون وزیر خارجه روسیه اعلا‌م کرده اســت.دیـنـیـســوف اظـهــار داشــت: ایــران روابــط خـوبـی بـا همسایگان خود و به ویژه امارات که متعهد به حل مسالمت آمیز مساله جزایر سه گانه است دارد.وی افزود: روسیه به سختی کار خواهد کرد تا ایران را به پذیرفتن درخواست امـارات در خـصـوص حـل مـسـالـه جزایر سه گانه متقاعد کـنـد.دیـنـیـسـوف در ایـن دیـدار بـا اشـاره بـه تـوافـقـنـامه‌های متعددی که انتظار می رود میان روسیه و امارات امضاء شود از روابط دو کشور ابراز خرسندی کرد.همچنین شورای فدرال روسیه نیز از حق امارات متحده عربی برای آنچه( که بازگرداندن ۳ جزیره اشغالی از سوی ایران خوانده شده)! حمایت کرد. شورای فدرال روسیه در عین حال از ایده تشکیل یک کـمـیـتـه پـارلـمـانـی امـاراتـی، روسـی و ایـرانـی بـرای بررسی مـوضـوع جـزایـر سـه گـانه ایرانی حمایت کرده است. این ادعـاهـا از سـوی سـرگـئـی مـیـرنـوف رئیس شورای فدرال‌روسیه در نشستی با هیات شورای ملی فدرال امارات به ریـاسـت عـبدالعزیزالغریر رئیس این شورا و هیات شورای فدرال روسیه ایراد شد. میرنوف منطقه خلیج فارس را یک منطقه حساس خواند که اوضاع سیاسی آن به صلح و امنیت در سراسر جهان تاثیر می گذارد. وی ادعا کرد که حل صلح آمـیـز مـسـاله جزایر سه گانه به حفظ صلح و امنیت منطقه کمک می کند و روسیه آماده است از تمام تلا‌ش خود برای راه حل صلح آمیزی در خصوص این جزایر استفاده کند. الغریر نیز با تاکید بر روابط امارات و روسیه گفت: روسیه می تواند نقش قابل توجهی در میانجی گری میان امارات و ایران در خصوص جزایر سه گانه ایفا کند.

به امید ایرانی آباد و آزاددر سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

ایران

Add comment خرداد ۵ام, ۱۳۸۷

سالروز پیروزی عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر از دست دشمن تازی خجسته باد

بدلیل فیلتر شدن ،این تارنما و تارنمای بدون فیلتر جدیدمان همزمان بروز می گردد. کلیک کنید

 

خرمشهر را ناسیونالیسم ملت ایران آزاد کرد

ایران! ایران! ایران! ای کشور آریان! نامت بجاست و مهرت در دل ما، بدبخت تر از خائن تو، اهریمنی نیست، خوشبخت تر از سرباز تو، شهید تو، کیست؟

شادباد، شادباد، شاد باشید ای شهیدان راه ایران که به قرن ها در دل دشت ها، کوه ها و دریاهای میهن، به خون خود کفن پوشیده و خفته اید، نام شما و یاد شما، افتخار ماست و درس زندگی ما.کیست که برترین آرزوی خود را شهادت در راه ایران می داند؟”…مــا”( فرازی از هفت پیمان حزب پان ایرانیست)

سروران گرانقدر تشکیلات خوزستان در جلوی جمعیت-سرور خلفی -ناصر-شریفی-باغبانی

پانیرانیست های خوزستان در گردهمایی بزرگ ایرانیان،۱۰ اردی بهشت روز ملی خلیج فارس روبروی سفارت امارات

۳ خرداد نقطه ای درخشان در تاریخ مبارزات ملی ایران زمین است، روزی که بخشی از خاک به اسارت در آمده مام میهن از دست دشمن تازی به در آمد. عملیات بیت‌المقدس در دهم اردیبهشت ۱۳۶۱ آغاز شد و در چهار مرحله عملیات نهایتا در سوم خرداد ۱۳۶۱ به آزادسازی خرمشهر انجامید و تلفات زیادی به دشمن بعثی وارد آمد. خرمشهر که پس از ۳۵ روز پایداری و مقاومت در ۴ آبان ۱۳۵۹ به اشغال دشمن در آمده بود، پس از ۵۷۸ روز (۱۹ ماه( از اشغال درآمد واین پیروزی بزرگ، دفاع مقدس(واژه ای که نخستین بار سرور پندار رهبر حزب پان ایرانیست وارد ادبیات سیاسی جنگ نمود) را وارد مرحله نوینی کرد و برای اولین بار از شروع جنگ تحمیلی ایران در موضع قدرت قرار گرفت.همچنین این پیروزی بزرگ آمریکا و سایر قدرتها را سخت به وحشت انداخت و آنان که از پیروزی نهایی ایران  سخت بیمناک بودند، به تجهیز و تقویت بیش از پیش رژیم صدام پرداختند.محمد جهان آرا فرمانده سپاه خرمشهر که پیش از آزادی خرمشهر به شهادت رسید

در راه این پیروزی خون های بسیاری بر زمین ریخته شد اما رهبر وقت انقلاب فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد!؟بله خرمشهر را خدا آزاد کرد اما ملت ایران برای آزادی آن جنگید و خون داد جوانان این مرز و بوم اهورایی بودند که در برابر تیرهای دشمن سینه سپر کردند و … قدرت ناسیونالیسم در رگ و خون جوانان بود که نگذاشت ننگ جدایی خطه ای بر پیکر ایران بنشیند.شوربختانه هیات حاکمه برای بدست آوردن مشروعیت شهیدان را همچون دیگر کسان به سود خود مصادره کرده اند به گونه ای که جوانان کم سن و سال گمان می کنند که آنانی که در دفاع مقدس شهید شده اند همگی مسلمان شیعه بوده اند و برای دفاع از اسلام شهید شده اند غافل از آنکه شهیدان سنی مذهب، زرتشتی و مسیحی و غیر مسلمانان که در این دفاع مقدس نیز حضور داشتند.آنها برای چه به جبهه های جنگ رفتند؟آیا جز برای دفاع از خاک و میهن و ناموس و شرف ایرانی خود بوده است.

شاید بارها شنیده اید که مردم میگویند این ها همان جوانان دوران آریامهری بودند که در برابر دشمن ایستاده اند.آری…. در اینجا بایسته است یادآوری کنم که خوزستان و خرمشهر یکی از پایگاه های بزرگ و مهم پان ایرانیست بوده و مردم آن سامان همچون شهرهای دیگر ایران آموزه های میهن پرستانه خود را در سایه مکتب پان ایرانیسم دریافته بودند. شاید چون من، برای شما هم شگفت آور باشد که برای نخستین بار  بدانید شهید حسین فهمیده از اعضای شورای دانش آموزی حزب پان ایرانیست بوده و آنجا آموزش های ایدئولوژیک خود را گزرانده بود ،که دریافت برای نگاهبانی از میهن خود در برابر تانک دشمن باید از جان مایه گذارد.سرور مهندس رضا کرمانی از هموندان کنونی شورای عالی رهبری حزب پان ایرانیست شهردار خرمشهر بوده و همچنین سرور محسن پزشکپور رهبر حزب پان ایرانیست برای نخستین بار از ناحیه انتخابی خرمشهر به دوره بیست و دوم مجلس شورای ملی راه یافت و در آنجا به دفاع از منافع ملی ایران پرداخت و نمود بارز و بیاد ماندنی آن استیضاح دولت امیرعباس هویدا بر سر دسیسه جدایی بحرین دربهار ۱۳۴۹ بود که فیلم انرا می توانید از اینجا دریافت کنید.

سه فرتور(عکس) از همایش بزرگ پان ایرانیست ها در خرمشهر رابرای شما آماده کرده ام تا راستی گفتار برای شما آشکار گردد. پل خرمشهر در سمت چپ عس آشکار است.

 

 

عکس های خرمشهر و دانلود فیلم مستند عملیات بیت المقدس در ادامه نوشتار …

(بیشتر…)

Add comment خرداد ۳ام, ۱۳۸۷

روزنامه هاو نکاتی پیرامون غرض ورزی رسانه ها نسبت به حزب پان ایرانیست

 بدلیل فیلتر شدن ،این تارنما و تارنمای بدون فیلتر جدیدمان همزمان بروز می گردد. کلیک کنید

برای بایگانی در تاریخ

پاینده ایران

         پس از ۳۰ سال شعارهای پان ایرانیست بر روزنامه های ایران نقش بست و

   این به معنای آنست که تا کنون درست عمل کرده ایم و این یعنی یک گام تا پیروزی   

            

(روزنامه ها به شکلی اسکن شده که متن خوانا و گنجایش انها کم باشد. برای خواندن متن عکس ها را ذخیر کرده سپس بخوانید .در صورت نیاز به عکس ها با کیفیت بالاتر ایمیل بزنید).

 روز ۱۰ اردی بهشت روز ملی خلیج فارس آمد(وگذشت) و بر اساس برنامه و فراخوان از سوی سازمان جوانان حزب پان ایرانیست،ایرانیان میهن پرست و معترض در برابر سفارت امارات گرد هم آمدند تا اعتراض خود در برابر زیاده خواهی و یاوه گویی های کشورهای  عربی  و سکوت هیات حاکمه ایران را به گوش همگان برسانند. اخبار این همایش کم مانند در همه رسانه های فارسی زبان برون مرزی ،ماهواره ها و تارنماهای اینترنتی درون و برون کشور بازتاب گسترده ای داشت و خبرگزاری های ایران از جمله ایسنا،ایرنا،فارس نیوز،مهر نیوز و…  نیز پوشش خبری تصویری خوبی از این مراسم داشتند و روزنامه های چاپ شده در فردای روز گردهمایی نیز با استقبال از این مراسم،اغلب آنرا در تیتر یک خود کار کردند،مهمترین اندیشه برای میهن پرستان پان ایرانیست این بود که توجهه همگان را به این نکته بکشاند که چه خطر بزرگی ایران و تمامیت ارضی کشور را تهدید می کند و یادآوری شود که به ایران بیاندیشیم که در این راه نیز به پیروزی رسیدیم و دیدیم چگونه پس از این برنامه دلاور مردان و زنان آذرآبادگان چه کردند و با راهپیمایی ۲۰۰ هزار نفره در روز ملی خلیج فارس چنان سیلی محکمی به گوش جدایی خواهان پان ترک ودیگر دشمنان ایران زدند که تا مدت ها از سرگیجه روی پای خود بند نخواهند شد!درود بر شرف آنها.

و اما….. در ادامه شایسته است نکاتی را در زمینه بی انصافی و غرض ورزی رسانه ها در بازتاب آنچه گذشت برای خوانندگان آشنا با ما و دیگران یاد آور شوم:

۱٫بی انصافی و بی مهری رسانه های مکتوب و اینترنتی به آن اندازه بود که علیرغم دانست حتا از یادآوری این نکته که مراسم به فراخوان سازمان جوانان حزب پان ایرانیست بوده است خودداری می کردند. در ادامه تصاویر روزنامه های ایران و گزارش ها و عکس های آنان از این روز بزرگ را خواهید دید اما دریغ از یک بار آوردن نام پان ایرانیست!تنها یکی از روزنامه ها به گرو های ملی و در پرانتز نام “جبهه ملی”اشاره داشت و دیگران هم علیرغم درج عکس جمعیت با پلاکاردها و شعارهای پان ایرانیستی و ملی به یادکرد نام دفتر تحکیم وحدت ،انجمن اسلامی دانشجویان مستقل ،فعالان نهادهای مردمی، مردم عادی و مومن ودانشجو بسنده کردند.

۲٫تعداد جمعیت یکی دیگر از مواردی بود که باید بدان اشاره نمود برخی با ذکر تعداد ۲۰۰ نفر نهایت بی شرمی را در بازتاب خبر داشتند.پیش از ساعت ۱۱ و آغاز رسمی مراسم تعدادی بیش ۵۰۰ نفر در جلوی سفارت امارات گردآمده بود که به سرعت درهمان دقایق اولیه پس از ۱۱ به دو هزار نفر رسید که مدام رو به افزایش بود و تصاویر بیش از همه چیز گویای این نکته است.

۳٫در همه روزنامه و بیشتر تارنماها از انجمن اسلامی دانشجویان نام برده شده بود اما یک نکته که از دید آقایان پنهان مانده بود باشندگان پیر و کهنسال و پوشش امروزی ِجوانان با نشان های فروهر در گردن و زنان و دختران با مانتو و روسری ها رنگارنگ در این مراسم بود و همچنین شعارهای در دست گرفته شده از سوی مردم و حضور چهره های جوان ملی و اندامان و افراد سرشناس حزب پان ایرانیست گویای چیز دیگری بود.

۴٫به گفته باشندگان در محل ،تعداد افرادی که از اراک و با عنوان انجمن اسلامی دانشجویان مستقل(!؟) بیش از یک اتوبوس ولوو نبود و این را از عکس نماز جماعت آنها در برابر سفارت می توان دریافت. این را با تعداد افراد حاضر در ساعت ۱۱ و پیش از آمدن این گروه که در همه عکس ها آشکار است بسنجید و اینکه چرا برخی اقدام به بازتاب مراسم دوم با عنوان “دانشجویان و تحکیم وحدتی و بسیجی ها و انجمن اسلامی “کردند  جالبتر اینکه از عکس های جمعیت با پلاکاردها و شعارهای پان ایرانیستی(نیرزد آن خون که نریزد به راه پاسداری این خاک –فلات ایران به زیر یک پرچم-یگیانگی همه اقوام ایرانی-به یادعملیات بیت المقدس- پیش تا به مرز خویش-ارتش ایران کجاست) استفاده شده اما متن گزارش ِهمایش از افراد انجمن اسلامی و …است! این مورد واپسین باعث شده برخی نیروهای چپ و مخالف ملی دچار اشتباه شده و در بیانیه ها و نوشتارهایتان تحلیل های اشتباه ارائه داده و هر آنچه که می وانستند نثار ما کردند.ما در راه نگاهداری تمامیت ارضی دست همه ایرانیان را فرای دیدگاه های ایدئولوژیکی می فشاریم.

 برخی شعارها به عمد یا از روی بی توجهی به اشتباه در روزنامه ها چاپ شد؛ ناخرسندی خود را از هفته نامه امرداد ارگان زرتشتیان را بیان می دارم که آنان افزوده بر اینکه ملی هستند چونان دیگر روزنامه ها نامی از پان ایرانیست نبردند (که البته آشکار است زیر فشار حاکمیت بوده است )اما ناراحت کننده این است که بخش هایی از  گزارش گردهمایی و شعارهای درج شده در آن نشریه نیز دارای اشتباه است.(یکشنبه ۲۲ اردی بهشت ۱۳۸۷رویه دوم شماره ۱۸۳)

همه ی بریده های روزنامه را در یک فایل، یکجا دریافت کنیددانلود

(روزنامه ها به شکلی اسکن شده که متن خوانا باشد. برای خواندن متن عکس ها را ذخیر کرده سپس بخوانید .در صورت نیاز به عکس ها با کیفیت بالاتر ایمیل بزنید).

 

    

 

    

 

 سرمقاله روزنامه اعتماد

 

 

 

 

 

 

 

 به امید ایرانی آباد و آزاددر سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

۱ comment خرداد ۱ام, ۱۳۸۷

گزارش تصویری از تظاهرات کارگران نیشکر هفت تپه

فعالان حقوق بشر در ایران

به نام آزادی

بنا بر گزارشات رسیده بیش از ۲۰۰۰ تن از کارگران نیشکر هفت تپه در پانزدهمین روز از سلسه اعتصابات و اعتراضات خود جاده اهواز- اندیمشک را به مدت ۴۵ دقیقه مسدود کردند .

کارگران با سر دادن شعارهایی چون ” کارگر زندانی آزاد باید گردد ” ، ” پرونده قضایی مسدود باید گردد ” به سمت فرمانداری شهر شوش راهپیمایی کردند ، آنها خواهان پایان دادن به محاکمه ۵ فعال کارگری به نام های فریدون نیکو فر ، علی نجاتی ، جلیل احمدی ، رمضان علی پور ، محمد حیدری مهر و ابوالفضل عابدینی نصر شدند . 

 30/2/86
واحد کارگری  – ابوالفضل عابدینی نصر

راهپیمایی کارگران نیشکر در هفت تپه

برای دیدن آنلاین فیلم در یوتیوب کلیک کنید یا از اینجا اینجا دانلود کنید(۸٫۴ مگابایت)

پیوند خبر در تارنمای فعالان حقوق بشر در ایران

پیوند خبر در پیک ایران

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

۱ comment اردیبهشت ۳۱ام, ۱۳۸۷

بمباران گوگلی به زبان عربی و انگلیسی بر علیه نام جعلی خلیج عربی در گوگل

 دوستان تارنما نویس که به Arabian gulf  برای بمباران گوگلی به زبان انگلیسی لینک دادند؛ لینک سایت خلیج العربی (“ی” ها باید عربی باشد) را هم افزوده کنند. این تارنما در واقع نسخه عربی تارنمای “

Arabian Gulf” است و باعث می گردد عرب هایی که به زبان عربی در گوگل جستجو می کنند هم از لذت بمباران گوگلی بی بهره نمانند. لطفا هم اکنون دست به کار شده و پیوند خلیج العربی را در یک جای تارنمای خود کار کنید. ضمن اینکه امیدوارم به همان خوبی که در پخش و گسترش “Arabian Gulf عمل کردید در این مورد هم عمل کنید چرا که اگر اهمیت بمباران جستجوی عربی بیشتر نباشد مسلما کمتر هم نیست. همانگونه که دوستان آگاه هستند چندی پیش نیز یک جوان ۲۴ ساله ایرانی به نام حمید ناظری با هک کردن گوگل باعث شده که با جستجو در موتور جستجوگر گوگل با نام خلیج عربی(Arabian gulf ) هر۳ تارنمای نخست که برترین تارنمای جستجو شده می باشد او را به خلیج پارس راهنمایی کند. اگر روی پیوندهای(لینک) نخستین تارنماهایی که در پاسخ جستجو برای خلیج عربی یافته شده کلیلک کنید با نوشته های زیر روبرو می گردید :

پیوند(لینک)نخست:

”   Persian Gulf The Gulf You Are Looking For Does Not Exist. Try

دومین پیوند(لینک):

Arabian Gulf- The arabian gulf- arab gulf the arab gulfkhalij al arabi- alkhalij

خلیج مجعول عربی خلیج عربی خلیج العربیه العربیه خلیج فارس

سومین پیوند(لینک):

The Arabian Gulf does not exist in any location. Try

Persian Gulf

 

The gulf you are looking for is unavailable. No body of water by that name has ever existed. The correct name is Persian Gulf, which always has been, and will always remain, Persian.

Arabian Gulf
Arabian Gulf

اگر تاکنون تومار اینترنتی یک میلیون امضا بر علیه گوگل و درج نام جعلی خلیج عربی را امضا نکرده اید

اینجا کلیک کنید

برای دیدن راهنمای فارسی امضا کردن، اینجا کلیک کنید 

 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment اردیبهشت ۳۰ام, ۱۳۸۷

«خلیج مجعول» در کتاب سازمان میراث فرهنگی!

پاینده ایران

ملت ایران سالهاست راه خود را از حاکمان جدا کرده اند چه روزگار ننگ آوری است که مردم ایران برای برداشتن نام جعلی خلیج عربی چه ها که نمی کنند و هیات حاکمه ابله و نادان( و شاید دانا! )در جهتی خلاف این در حرکتند.خبر تاسف بار زیر را از سایت حکومتی تابناک بخوانید …..

 

در کتاب مجموعه مقالات همایش باستان‌شناسی حوزه هلیل، جیرفت در برخی از نقشه‌ها و مطالب از عنوان جعلی «خلیج عربی» به جای «خلیج فارس» به کار رفته است.

مهندس صمیمی، فعال حوزه میراث فرهنگی، با بیان این مطلب به خبرنگار «تابناک» گفت: در حالی که دستگاه دیپلماسی کشور و نخبگان، در حال اعتراض به تحریفات تاریخی و جعل نام خلیج فارس هستند، سازمان میراث فرهنگی، اقدام به چاپ مجموعه مقالات همایش باستان‌شناسی حوزه هلیل، جیرفت کرده که در چندین نقشه چاپ شده در آن، عبارت مجعول خلیج عربی (Arabian Gulf) به جای خلیج فارس (Persian Gulf) و از نام «Arabian Sea» به جای نام تاریخی «Oman Sea» به کار برده شده است.

وی مدعی شد: یکی از این نقشه‌ها، توسط «کوهل» آمریکایی تهیه شده و با وقاحت از عنوان خلیج عربی و دریای عرب به جای نام واقعی آنها استفاده شده است. جالب آن که دبیر همایش مذکور در مقدمه کتاب با تمجید از نقش وی اشاره کرده که وی و «کارلووسکی» به دلایل سیاسی میان دولت ایران و آمریکا از فرودگاه مهرآباد بازگردانده شده‌اند. این تجلیل یا اشاره در مقدمه کتاب چه توجیهی دارد؟
صمیمی در ادامه افزود: در صفحه ۳۰۸ این کتاب در مقاله «ماسیمو و یداله» در تصویر نقشه ایران از نام جعلی خلیج عربی استفاده شده و در صفحه ۳۹۵ در ادامه مقاله «میاشیی کازانووا» به جای « Persian Gulf» تنها نوشته شده است: Gulf و به جای Oman Sea نوشته شده است: «Arabian Sea». همچنین در نقشه صفحه ۴۱۶ این کتاب، «فیلیپ کوهل» ‌از نام‌های مخدوش «Arabian Gulf » و «Arabian Sea» بهره برده است.

این کارشناس میراث فرهنگی با انتقاد از عملکرد وزارت ارشاد گفت: کتاب مذکور با قیمت ده هزار تومان، چاپ و در بین مدعوین توزیع شد؛ هرچند پس از این‌که به اشتباه پی برده شد، درصدد جمع‌آوری سریع این کتاب برآمدند، ولی این خبر به گونه‌ای در خارج از کشور پخش شده است که هم‌اکنون یکی از کشورهای عربی منطقه، حاضر است میلیون‌ها دلار برای به دست آوردن آن هزینه کند.

صمیمی ادامه داد: اینک این پرسش به واقع برای قشر گسترده‌ای از فعالان فرهنگی، اساتید و دانشمندان باستان‌شناسی کشور و همچنین تحلیلگران و صاحبنظران مسائل فرهنگی و اجتماعی مطرح است که آیا در میان کابینه هفتاد میلیونی، یک نفر متخصص و متعهد وجود ندارد که در میان مدیران ارشد سازمان میراث فرهنگی و یا وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی قرار گیرد تا در کمترین انتظار مردم، دست‌کم یک بار کتابی را که با مقدمه معاون سازمان و تحت مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چاپ می‌شود، پیش از چاپ بخوانند؟

صمیمی با تأکید بر غیرسیاسی بودن مطالب خود اشاره کرد: لبّ انتظار مسئولان عالی‌رتبه نظام عدالت‌طلبی است. به همین دلیل از رسانه‌ها می‌خواهیم در برابر این‌گونه اقدامات که در تقابل مستقیم با منافع ملی و هویت ملی سرزمینمان ایران است، سکوت نکنند و مسئله را برای ادای دین ملی و شرعی خود جدای از جبهه‌بندی‌های سیاسی با جدیت دنبال کنند.

وی ابراز داشت: به نظر من کمترین انتظار کنونی، عذرخواهی رسمی و کتبی مسئولان میراث فرهنگی به ویژه آقای طه هاشمی و مسئولان ذیربط در وزارت ارشاد در پیشگاه ملت و رسانه‌ها، معرفی خاطی و تنبیه آنان و معلوم شدن افراد مسئول در بازگرداندن هزینه‌های انجام شده به بیت‌المال است.از تابناک

 

 دانلود کتابچه ای در باره نام خلیج فارس در اسناد قدیمی

 

 به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۸۷

در پاسخ به بیانیه حزب کمونیست کارگری

 بدلیل فیلتر شدن این تارنما در برخی شهرها همزمان تارنمای جدیدمان هم بروز می گردد. کلیک کنید

پاینده ایران

پس از شکوه و اقتداری که ایرانیان در چند روز گذشته پیرامون حراست از میهنشان آفریدند با خبر شدیم حزب کمونیست کارگری با صدور  بیانیه ای به تحلیل این رخداد بی نظیر پرداخته است .  
رخدادی که شاید بتوان به جرات آنرا در طول ۳۰ سال اخیر بی سابقه دانست. اما اوج درماندگی و بی برنامگی و حتی بی هویتی را می توان در این بیانیه به وضوح مشاهده نمود.بخشهایی از این بیانیه را بخوانید: 
 
“از نظر منافع توده مردم منطقه بهترین نام آنست که به هیچ ملیت و قومیتی رجوع نکند. بی گمان زمانی که قدرت سیاسی در دست کارگران و توده مردم زحمتکش قرار بگیرد میتوان با انتخاب یک نام بیطرف برای خلیج و همچنین تصمیم گیری مورد پذیرش همه مردم کشورهای حاشیه خلیج در مورد سه جزیره بر کل این تنشهای قومی و ملی نقطه پایان گذاشت. کارگران میهن ندارند و کل جهان را عرصه زندگی و اعتلاء بشریت آزاد و برابر میدانند. وقتی کارگران و مردم ایران جمهوری اسلامی را سرنگون کردند و اختیار خود را بدست گرفتند میتوانند بر مبنای سعادت انسانها در این باره تصمیم بگیرند”بیگمان زمانی که اینان به قدرت رسند نه تنها جزایر سه گانه و نه تنها خلیج فارس بلکه کل ایران را دو دستی تقدیم می کند چرا که برایش خاک ارزشی ندارد!!! 
 
من نمیدانم چگونه است که چین کمونیست برای بدست آوردن تایوان و یا تبت با تمام قوا مقابل امریکا ایستاده و همه نوع فشار را تحمل میکند تا این بخشها را نیز به خاک خود بیفزاید آنگاه  کمونیستهای ایرانی تنها فکرشان در بخشیدن خاک ایران به بیگانه است ؟ 
 
چگونه است که روسیه که مهد کمونیست شناخته شده در دوران زمامداری مامور ک گ ب (پوتین)کلاسهای ملی گرایی در مسکو برگزار میکند تا جوانان آن کشور با روحیه ملی گرایی رشد کنند و یا روز ۴ نوامبر را روز ملی روسیه اعلام می دارد اما در ایران کمونیست های ما در پی نابودی هر آنچه از وجههای قدرت ایران شناخته می شود برآمده اند . 
 
چگونه است که جزایر سه گانه که از نظر استراتژیک تمامی تحلیلگران بر این باورند که کنترل تمامی ذخایر خلیج فارس از طریق جزیره ابوموسی می تواند شکل گیرد و دولتی که بر این جزیره مالکیت دارد بر این آبراه حساس جهانی نیز کنترل خواهد داشت آنگاه کمونیست های ما می خواهند پیرامون آن با اعراب مذاکراه کنندد!!!!!! 
 
چگونه است که کارگران در ایران میهن ندارند اما کارگران سایر نقاط دنیا برای بدست آوردن رفاه عمومی ملت خود د رحال تلاشند ؟؟کارگران کمونیست چین اشکالی ندارد میهن داشته باشند و اگر هم میهنشان رو به فزونی گذارد تهدید ی ندارد اما این امر در مورد ایران منجر به بورژا شدن کارگران ایران خواهد گردید!!! 
 
ای کاش هوگو چاوز نیز می فهمید که دین افیون توده هاست و چفیه احمدی نژاد را بر گردن نمی انداخت تا اندکی از تسهیلات ایران بیشتر بهره جوید .براستی چگونه است که دولتی کمونیستی با دولتی اسلامی پیوند اخوت می بندد و آنچنان که همگان دیدند یکدیگر را در آغوش می کشند ؟؟؟ 
 
کارگر ـمعلم ـدانشجوـمهندس ـدکتر و… بخشی از بدنه ملت ایران هستند و خواهند بود .ناسیونالیسم ایرانی تنها به کارگر ایرانی نمی اندیشد .ناسیونالیسم ایرانی به فرد فرد ایرانیان می اندیشد و در راه رفاه همگانی ملت ایران گام بر میدارد چرا که معتقد است ابتدا می بایست خانه خویش را آباد سازیم سپس به سراغ کمک به دیگران رویم . 
 
ناسیونالیسم  ایرانی آنگاه که معلم ایرانی درتنگا قرار دارد به فکر کارگر چین نیست چرا که وظیفه خود می داند برای ایرانی بکوشد.براستی که شما خود را به زحمت نیاندازید چرا که ملت ایران خود به پشتوانه قدرت پیشینیان به پا خواسته و در راه سرفرازی میهن پرافتخارش به جلو آمده و نیازی به شما  ندارد تا هر از چندگاهی با صدور یک بیانیه اعلام موجودیت نمایید.
 
با سپاس
 از سرور آتروپات


بیانیه حزب کمونیست کارگری (نفرت پراکنی ناسیونالیستی موقوف)

وقاحت سرخ نوشتاری در همین باره از تیرداد بنکدار

 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۸۷

کاگران هفت تپه : این بچه گرسنه وعده سرش نمیشه

بدلیل فیلتر شدن این تارنما در برخی شهرها همزمان تارنمای جدیدمان هم بروز می گردد. کلیک کنید

کارگران 7 تپه

یازدهمین روز اعتصاب کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و ششمین روز تجمع آنان روبروی فرمانداری شهرستان شوش با دخالت نیروی انتظامی به خشونت و درگیری کشیده شد.
امروز بیش از ۲۰۰۰ نفر از کارگران و تعدادی از خانواده های آنان در این تجمع حضور داشتند که تا ساعت ۱۰ صبح روبروی فرمانداری ایستادند و سپس شروع به راهپیمایی به سمت مرکز شهر کردند . در مسیرحرکت همسران کارگران جلوی صف اعتراض کنندگان با نشان دادن فرزندان خود شعار می دادند (( این بچه ی گرسنه وعده سرش نمی شه )) که به دلیل فحاشی یکی از ماموران نیروی انتظامی باعث تحریک کارگران شده و ماموران برای جلوگیری از پیشروی کارگران و همراهی مردم شوش، با آنان درگیر و تعداد ۵ نفر از کارگران دچار آسیب و ضرب و شتم قرار گرفتند.
کارگران در حین حرکت شعارهایی مانند :((کارگر هفت تپه ایم گرسنه ایم گرسنه – مدیر پروازی نمی خواهیم – معیشت زندگی حق مسلم ماست –پرونده قضایی مختوم باید گردد-مدیر حراست اخراج باید گردد-زیو دار حیا کن شرکت را رها کن)) سر می دادند .
کارگران در پایان اعتصاب امروز اعلام کردند: روز شنبه با تعداد بیشتری از خانواده هایشان به سطح شهر می آیند و اعتراض می کنند و بیان داشتند: در دریافت مطالباتشان برای تغییر مدیران شرکت (شفیعی مدیر عامل – زیودار رییس حراست –ابوالعباسی عضو هیات مدیره –قاسمی رییس کشاورزی ) تلاش خواهند کرد.
همچنین کارگران تغییر سیاست های دولت و اعمال راهکارهای مناسب برای نجات صنایع شکر خوزستان را خواستار شدند .
فعالان حقوق بشر در ایران ضمن محکوم کردن سرکوب اعتراض های کارگران خواستار پرداخت مطالبات آنان و پایان دادن به این سرکوب ها می باشد .

۲۶ /۲/۸۷

 ابوالفضل عابدینی

 مسوول کمسیون کارگری فعالان حقوق بشر در ایران

سرچشمه خبر: فعالان حقوق بشر در ایران

بازتاب در تارنمای خبری ایران پرس نیوز

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Add comment اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۸۷

Previous Posts


تازه ها :

پیوندها

بایگانی