در پاسخ به بیانیه حزب کمونیست کارگری

می 16, 2008

 بدلیل فیلتر شدن این تارنما در برخی شهرها همزمان تارنمای جدیدمان هم بروز می گردد. کلیک کنید

پاینده ایران

پس از شکوه و اقتداری که ایرانیان در چند روز گذشته پیرامون حراست از میهنشان آفریدند با خبر شدیم حزب كمونيست كارگري با صدور  بیانیه ای به تحلیل این رخداد بی نظیر پرداخته است .  
رخدادی که شاید بتوان به جرات آنرا در طول 30 سال اخیر بی سابقه دانست. اما اوج درماندگی و بی برنامگی و حتی بی هویتی را می توان در این بیانیه به وضوح مشاهده نمود.بخشهایی از این بیانیه را بخوانید: 
 
“از نظر منافع توده مردم منطقه بهترین نام آنست که به هیچ ملیت و قومیتی رجوع نکند. بی گمان زمانی که قدرت سیاسی در دست کارگران و توده مردم زحمتکش قرار بگیرد میتوان با انتخاب یک نام بیطرف برای خلیج و همچنین تصمیم گیری مورد پذیرش همه مردم کشورهای حاشیه خلیج در مورد سه جزیره بر کل این تنشهای قومی و ملی نقطه پایان گذاشت. کارگران میهن ندارند و کل جهان را عرصه زندگی و اعتلاء بشریت آزاد و برابر میدانند. وقتی کارگران و مردم ایران جمهوری اسلامی را سرنگون کردند و اختیار خود را بدست گرفتند میتوانند بر مبنای سعادت انسانها در این باره تصمیم بگیرند”بیگمان زمانی که اینان به قدرت رسند نه تنها جزایر سه گانه و نه تنها خلیج فارس بلکه کل ایران را دو دستی تقدیم می کند چرا که برایش خاک ارزشی ندارد!!! 
 
من نمیدانم چگونه است که چین کمونیست برای بدست آوردن تایوان و یا تبت با تمام قوا مقابل امریکا ایستاده و همه نوع فشار را تحمل میکند تا این بخشها را نیز به خاک خود بیفزاید آنگاه  کمونیستهای ایرانی تنها فکرشان در بخشیدن خاک ایران به بیگانه است ؟ 
 
چگونه است که روسیه که مهد کمونیست شناخته شده در دوران زمامداری مامور ک گ ب (پوتین)کلاسهای ملی گرایی در مسکو برگزار میکند تا جوانان آن کشور با روحیه ملی گرایی رشد کنند و یا روز ۴ نوامبر را روز ملی روسیه اعلام می دارد اما در ایران کمونیست های ما در پی نابودی هر آنچه از وجههای قدرت ایران شناخته می شود برآمده اند . 
 
چگونه است که جزایر سه گانه که از نظر استراتژیک تمامی تحلیلگران بر این باورند که کنترل تمامی ذخایر خلیج فارس از طریق جزیره ابوموسی می تواند شکل گیرد و دولتی که بر این جزیره مالکیت دارد بر این آبراه حساس جهانی نیز کنترل خواهد داشت آنگاه کمونیست های ما می خواهند پیرامون آن با اعراب مذاکراه کنندد!!!!!! 
 
چگونه است که کارگران در ایران میهن ندارند اما کارگران سایر نقاط دنیا برای بدست آوردن رفاه عمومی ملت خود د رحال تلاشند ؟؟کارگران کمونیست چین اشکالی ندارد میهن داشته باشند و اگر هم میهنشان رو به فزونی گذارد تهدید ی ندارد اما این امر در مورد ایران منجر به بورژا شدن کارگران ایران خواهد گردید!!! 
 
ای کاش هوگو چاوز نیز می فهمید که دین افیون توده هاست و چفیه احمدی نژاد را بر گردن نمی انداخت تا اندکی از تسهیلات ایران بیشتر بهره جوید .براستی چگونه است که دولتی کمونیستی با دولتی اسلامی پیوند اخوت می بندد و آنچنان که همگان دیدند یکدیگر را در آغوش می کشند ؟؟؟ 
 
کارگر ـمعلم ـدانشجوـمهندس ـدکتر و… بخشی از بدنه ملت ایران هستند و خواهند بود .ناسیونالیسم ایرانی تنها به کارگر ایرانی نمی اندیشد .ناسیونالیسم ایرانی به فرد فرد ایرانیان می اندیشد و در راه رفاه همگانی ملت ایران گام بر میدارد چرا که معتقد است ابتدا می بایست خانه خویش را آباد سازیم سپس به سراغ کمک به دیگران رویم . 
 
ناسیونالیسم  ایرانی آنگاه که معلم ایرانی درتنگا قرار دارد به فکر کارگر چین نیست چرا که وظیفه خود می داند برای ایرانی بکوشد.براستی که شما خود را به زحمت نیاندازید چرا که ملت ایران خود به پشتوانه قدرت پیشینیان به پا خواسته و در راه سرفرازی میهن پرافتخارش به جلو آمده و نیازی به شما  ندارد تا هر از چندگاهی با صدور یک بیانیه اعلام موجودیت نمایید.
 
با سپاس
 از سرور آتروپات


بیانیه حزب کمونیست کارگری (نفرت پراکنی ناسیونالیستی موقوف)

وقاحت سرخ نوشتاری در همین باره از تیرداد بنکدار

 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها