دیدار نوروزی اندامان و هواداران حزب پان ایرانیست دوم فروردین در اهواز

مارس 25, 2009

بنابر آیین همه ساله دوم فروردین ، پان ایرانیست ها در سراسر کشور در دفاتر حزب یا نزد پیش کسوتان حزبی در شهرستان ها گرد هم می آیند تا دیداری با یکدیگر داشته باشند. امسال نیز اندامان و هوادران حزب پان ایرانیست در دفتر تشکیلات حزب در اهواز گرد یکدیگر آمدند تا با پیمان خود را با اندیشه های ایران پرستانه ی حزب سرافراز پان ایرانیست تازه کنند.

برنامه امسال در ساعت 6 عصر با سرود ملی ای ایران آغاز گشت و بنا به سنت دیرین و چندین دهه ای در نشست های حزب پان ایرانیست، سرآغاز که نوشته سرور محسن پزشکور پندار می باشد و در خواست یاری از خداوند بزرگ برای سرافرازی ایران می باشد، خوانده شد.

سرور دهقان سرآغاز را با صدای رسا و آهنگین برای باشندگان نشست خوانده و سپس دکتر ابراهیم میرانی عضو شورای عالی رهبری و مسئول تشکیلات حزب در خوزستان پیرامون رخدادهای سال پیش در ایران و همچنین شرایط کنونی کشورمان سخنانی ایراد نمود و همه ایران پرستان را به یگانگی و اتحاد و کوشش در راه ارمان های سرافرازی و سربلندی ایران دعوت نمود.

پس از آن سرور باغبانی درباره جشن نوروز و نقش پررنگ آن در اتحاد و یگانگی و نزدیکی تیره ها و اقوام ایرانی در درازای تاریخ کهن ایران زمین به ایراد سخن پرداخت، همچنین اشاره ای به دیدار نوروزی دوم فروردین در دفتر سیاوش تهران و برگزاری بزرگداشت سرور پندار رهبر حزب پان ایرانیست به نشان سپاس گزاری برای بیش از 7 دهه مبارزه در راه ایران بزرگ داشت.

سخنران بعدی سرور آصف از پیش کسوتان و کوشندگان پان ایرانیست با بیش از 5 دهه سابقه مبارزاتی حزبی بود که نیایش نوروزی ،نوشته ای جاودان از زنده یاد سرور دکتر محمدرضا عاملی تهرانی -آژیر- اندیشمند گرانمایه پان ایرانیسم را برای باشندگان خواند.

در ادامه بخشی از فیلم چهارشنبه سوری 5 هزار نفری و بزرگ پان ایرانیست ها در سپیدار اهواز نمایش داده شد که با تشویق ها و سپاس گزاری همگان از کوشش های ایران پرست گرامی، سرور ناصر همراه بود.همزمان با پخش ترانه های ملی با چای و شیرینی از میهمانان پزیرایی گردید و یاران دیداری تازه کردند در این میان سی دی های جشن چهارشنبه سوری ، برگه های نوروزنامه ، سی دی های سخنرانی حزبی و نشریه جدید حاکمیت ملت در میان یاران پخش شد.

سرور خلفی از اندامان قدیمی حزب نوشته ای دیگر از سرور آژیر به نام “ایران بگوییم ” را پیشکش یاران نمود.

 پایان بخش نشست نوروزی تجدید پیمان با آرمان های پان ایرانیسم بود که با خواندن هفت پیمان حزبی با صدای سرور ناصر و فریاد های “ما” از سوی باشندگان همراه بود.برنامه دیدار نوروزی پان ایرانیست ها در خوزستان در ساعت 8 عصر به پایان رسید.

پاینده ایران

دکتر میرانی مسئول تشکیلات خوزستان حزب پان ایرانیست

سرور پارسا خلفی

سرور میرانی

سرور آصف

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها