چهار نماهنگ از پان ایرانیست های تبریز

فروردین ۱۸, ۱۳۸۷

               بزرگ مرد پان ایرانیست سرور پندار 

روز دهم یا یازدهم نوروز بود که سرور مهین ارجمند در برنامه ی دکتر فروتن در شبکه پارس حضور یافت و در آغاز بیانات خود گفت هنگامیکه برای شادباش گفتن نوروز با سرور محسن پزشکپور تماس تلفنی گرفته است سرور در حالی که در بستر بیماری بوده و بر اثر سکته مغزی بخش اعظمی از نیروی خود را از دست داده در پاسخ به احوال پرسشی شان گفته اند : تا زمانی که بتوانم پاینده ایران بگویم حالم خوب است.به یقین بیماری این مرد بزرگ نیر برای بسیاری از ما آموزه ای است سرشار از وطن پرستی! چند نفر از در بستر بیماری می توانیم به فکر دیگران باشیم.در اندیشه ی میهن باشیم و درد ایران و ملتش را داشته باشیم؟ آری ! ناسیونالیست ایرانی چنین است.

در روز ۱۲ فروردین با یکی از دوستان تصمیم گرفتیم ویدئویی برای پندار ـ این مرد بزرگ و آرمانخواه بسازیم ـ هر چند شناساندن محسن پزشکپور و درک هستی وی کاری آسانی نیست ولیکن به اندازه ی کوزه ی وجود مان تلاش کردیم تا جایی که می توانیم شمه ای میهن پرستی این رادمرد را به نمایش گذاریم.

تقدیم به سرور آرمانخواه محسن پزشکپور :

برای دانلود کردن کلیک کنید : ۶ مگابایت

سه ویدئوی دیگر هم برای دوستان و سروران میهن پرست تهیه کرده ایم که از لینک های زیر قابل دانلود شدن هستند( سروران دقت داشته باشند که شبکه پشتبان شبکه گاهی با مشکل روبرو می شود.در این صورت درخواست خود را پسین تکرار کنید)

چو ایران نباشد تن من مباد   ۵ مگابایت

یادواره ی میهن پرستان   ۳ مگابایت

پان ایرانیسم!گاه پیروزیست ۵ مگابایت.

با سپاس از پان ایرانیست های تبریز در پایگاه فرمان آریا برای تهیه این نماهنگ ها

Entry Filed under: Uncategorized. .۲ Comments Add your own

  • 1.    محمدي  |  فروردین ۲۰ام, ۱۳۸۷ at ۱۱:۱۶ ق.ظ

    پاینده باد ایران موفق باشید

  • 2.    رامین ناصح  |  فروردین ۲۰ام, ۱۳۸۷ at ۷:۲۳ ب.ظ

    امیدواریم ایشان که برای آرمانهایش خیلی زحمت کشیده, هر چه زودتر بهبود یابد.%

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی