حراج نوروزی دختران ایرانی در دوبی

فوریه 20, 2008

شما را به مقام انسانيت مي رسانيم..معنويت شما را عظمت مي ديم…معنويت شما را بردن اينها… ما هم اين دنيا را آباد مي كنيم هم آخرت را…..روحت شاد امام! امام خميني در سخنراني بهشت زهرا ۱۲ بهمن ۱۳۵۷

ننگ بر شما


همزمان با تکرار ادعاهای امارات مبنی بر مالکیت بر جزایر سه گانه ایرانی،اطلاعات مندرج در یك سایت حاکی است که برخی شیوخ امارات با همراهی تعدادی از عناصر ایرانی، در صدد برگزاری حراج سالانه دختران ایرانی در دوبی هستند!
به گزارش خبرنگار عصرایران، مافیای فساد امارات، با راه اندازی سایتی اقدام به تبلیغ برای دختران ایرانی کرده است که سن اکثر آنها بین 15 تا 18 سال است.
در این سایت، علاوه بر نام و سن این دختران، عکس رنگی نیز از هر کدام از آنها گنجانده شده است تا مشتریان عرب آنها، با دید بهتری به انتخاب بپردازند. قیمت های اعلام شده برای تصاحب هر کدام از این دختران نیز بنا به سن و زیبایی آنها بر مبنای درهم در این سایت اعلام شده است.
در این سایت برای اطمینان بخشی به مشتریان فاسد، در کنار مشخصات هر دختر، تاکید شده است که در صورت بیمار بودنش امکان استرداد وجود دارد.
در سایت (…) ادعا شده است که 8 گروه در ایران با شبکه فروش دختران ایرانی در امارت همکاری دارند و از بقیه “گروه های مافیایی” که می توانند در این امر فعالیت داشته باشند، دعوت به همکاری شده است.
به ادعای سایت مذکور، اسپانسر این جریان غیراخلاقی، یکی از شیوخ فجیره به نام “ع” می باشد.
همچنین از مشتریانی که در صدد تصاحب این دختران هستند دعوت شده است همزمان با سال نوی ایرانی، در هتل (…) حاضر شوند.
در این سایت ، به جزئیات ارتباط حضوری مشتریان اشاره نشده و فقط از آنها خواسته شده است با آدرس ایمیلی كه به این منظور معرفی شده است ، تماس بگیرند .
البته در صحت ادعاهای مطروحه در این سایت تردید جدی وجود دارد ولی هر چه باشد وجود چنین سایت هایی حتی اگر به شکل ذکر شده، نمود بیرونی هم نداشته باشند، ضربه ای به حیثیت ایرانی است به ویژه آنکه در سال های اخیر، اخبار زیادی درباره قاچاق یا فرار زنان و دختران ایرانی به امارات – به ویژه دوبی- و تصاحب آنها توسط ثروتمندان عرب منتشر شده است.
امارات که علیه ایران ادعای ارضی دارد و تعداد زیادی از ثروتمندان آن، با بی اخلاقی تمام در صدد تصاحب زنان و دختران ایرانی هستند، بیشترین سود را از تجارت با ایران می برد و یک چهارم از توریست های این کشور به وی‍ژه در ایام نوروز را ایرانیان تشکیل می دهند!

سن : 18 سال
قیمت پیشنهادی : 7000 درهم
اصلیت : همدان
این دختران در صورت مریضی پس گرفته می شوند*
قیمت پیشنهادی خود را به ما ایمیل كنید ما به بیشترین پیشنهاد جواب خواهیم داد
دخترهای بیشتری به زودی آماده فروش خواهد شد.

حراج دختران ايراني در فجيره انجام شد!(قديمي)

بازداشت ۲۴ ساعته منبع خبري سينا در بحث قاچاق دختران ايراني در فجيره(قديمي)

 برگرفته از:ايران ب ب ب

به اميد ايراني آباد و آزاد در سايه حاكميت ملي

پاينده ايران

Entry Filed under: Uncategorized. .6 Comments Add your own

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها