دانشجویان دانشگاه آزاد تبریز همگام با جوانان پان ایرانیست

آوریل 24, 2008

پاینده ایران

بدلیل فیلتر شدن در برخی شهرها همزمان تارنمای جدیدمان هم بروز می گردد. کلیک کنید


دانشجویان تبریز همگام با جوانان پان ایرانیست در دفاع از تمامیت ارضی ایران زمین

تبریز نیوز:سرویس سیاسی: دانشجویان دانشكده “حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد تبریز”، در آستانه دهم اردیبهشت‌ “روز ملی خلیج فارس” ، با برپایی تجمعی اعتراض خود را به اقدام سایت گوگل در تغییر نام “خلیج‌ همیشه فارس” اعلام خواهند کرد.
این تجمع اعتراضی ، از ساعت 11:30 الی 12 روز سه‌شنبه دهم اردیبهشت‌ ماه 1387 ، در روبروی درب ورودی همین دانشگاه برگزار خواهد شد.
دانشجویان این دانشگاه ضمن محكوم كردن این عمل مراتب تاسف خود را ابراز و خواهان پیگیری مجدانه قضایی مسوولان كشور در این باره شده و از تمامی دانشجویان در دانشگاه‌های ایران خواسته‌اند در اقدامی مشابه و مشترك در این روز بزرگ به دفاع از خلیج همیشه ‌فارس بپاخیزند.
لازم به یادآوریست؛در همین روز تجمع اعتراض آمیز گسترده ای در پاسخ به ادعاهای موهن و بی اساس امارات متحده عربی و چند شیخ عرب در خصوص سه جزیره همیشه ایرانی ، به دعوت “سازمان جوانان پان ایرانیست”، در ساعت 11 روز سه شنبه 10 اردیبهشت 1387 در برابر سفارت امارات متحده عربی در تهران برگزار خواهد شد.
خاطر نشان می سازد؛ ایرانیان خواهان واکنش مناسب تر تشکل های دانشجویی ، احزاب و گروه های سیاسی و فرهنگی در داخل و خارج از کشور ، در دفاع از تمامیت ارضی کشورشان هستند..

تجمع دانشجویان و فعالین مدنی مشهد در اعتراض به گوگل و ادعای کذب بر جزایر سه‌گانه ایرانی


به اميد ايراني آباد و آزاد در سايه حاكميت ملي

پاينده ايران

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

 • 1.    ساناز  |  آوریل 25th, 2008 at 2:50 ب.ظ

  واقعا جالبه که خائنین آزادانه می چرخند و کسانی که از ایران می نویسند فیلتر می شوند…..چرا که کشور اشغال شده است .درود بر آذری آریایی تبار …. درود بر آذربایجان خاستگاه زرتشت و مرگ بر تورک عثمانی چهره واقعی تورک را در این سایت ببینید و فرق میان آذری و تورک را بفهمید :http://blog.360.yahoo.com/blog-SVBfUu85eq8kY0wZ.kLj

 • 2.    برگزیده  |  آوریل 26th, 2008 at 2:12 ق.ظ

  لزوم اقدام قضائی علیه وزیر امور خارجه به علت اظهار نظر در مورد دریای خزر

 • 3.    پوپی  |  آوریل 26th, 2008 at 3:36 ق.ظ

  خودتون قضاوت کنید . به من میگه بیا افسریه . با اون ترافیک و هوای کثیفش . موز بیار سیگار بیار پول بیار ترشی بیار بستنی سالار بیار بلوتوث های جدید بیار ام پی فور بیار با آهنگ های در خواستی شربت آبلیمو بیار گرما زده نشم ویتامین بیار ب کمپلکس بیار تقویت شم کاکائو با مارک مرسی بیار و …. شما بودین می رفتین ؟ شوخی کردم . من میام کوروش جان . هر چی بخوای هم برات میارم بلکه …. مزدک جان خلیج فارس رو نصف کردن عزیزم . شنیدی که ؟

 • 4.    مسعود  |  آوریل 26th, 2008 at 5:51 ق.ظ

  زحمت می کشید اما بنظر من بی فایده است. من به شما قول میدم ظرف مدت 2 سال آینده جزایر ایرانی به تصرف امارات متحده عربی درخواهند آمد. دلیل ادعایم: از آنجائیکه اکثر موسسات مالی و بانکهای جهان ایران را تحریم کرده اند مقامات جمهوری اسلامی برای ارسال منابع مالی به خارج از کشور فقط و فقط امارات را دارند. اماراتی ها به ایران این تضمین را داده اند که در صورت واگذاری جزایر سه گانه کلیه نقل و انتقالات مالی برون مرزی ایران را ساپورت خواهند کرد.این پروژه هم اکنون در جریان است و مقدمات اجرای آن را به عهده حمید رضا آصفی سفیر جمهوری اسلامی در امارات متحده عربی گذاشته اند.پیشاپیش ضمن عرض تسلیت، اگر خیلی علاقه به مملکت دارید خلیج فارس و جزایر سه گانه را بیخیال بشید و بچسبید به میدان گازی الوند که بین ایران و قطر مشترک است و ایران بعلت فقدان منابع مالی و عدم توانایی در ساخت سکوی حفاری (بدلیل عدم تکمیل پروژه از سوی همتای فرانسوی) توان استخراج گاز را ندارد و قطریها با ساخت دو سکوی جدید در آینده ای نزدیک کل این میدان گازی را تخلیه خواهند کرد و سهم آخوندها، گل و لای و لجن کف دریا خواهد بود.

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها