به دعوت سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

آوریل 29, 2008

پاینده ایران

همایش شکوهمند میهن پرستان برابر سفارت امارات

در پی دعوتی که حزب پان ایرانیست از هم میهنان به عمل آورده بود ساعت 11 صبح امروز 10 اردی بهشت ماه 1387 جمعیت زیادی برابر سفارت امارات متحده عربی گرد هم آمده و با سردادن شعارهایی مانند :

– فلات ايران به زير يك پرچم ، پيش تا به مرز خويش ، امارات دارد خودكشي مي كند ،سفير به شيخت بگو ساكت ، خليج فارس خليج عرب(!) نخواهد شد، بحرين را به مادر ميهن باز گردانيد، با دشمنان ايران مدارا معني ندارد، خواسته ملت ايران لغو قرارداد هاي گلستان و ترکمن چاي، نگاه فرزندان ايران زمين به بحرين است
 
 خواستار توقف توطئه های منطقه ای پیرامون مصالح ملت ایران بودند.

توجه به استقلال و تمامیت ارضی کشور و پاسداری از کیان ایران زمین سرلوحه شعارهای این همایش بزرگ بود. جمعیت حاضر که با پلاکارد و شعارهای ویژه در خیابان ظفر حضور یافته بودند سرود “ای ایران” را به کرات خوانده وخطاب به دیپلمات های سفارت امارات از حاکمان آن کشور می خواستند که حد ومرز مطالبات خود را بشناسند و پا را از گلیم خود درازتر نکند.

حزب پان ایرانیست همیشه نسبت به مصالح و منافع ملی ایران زمین حساس بوده و در این زمینه با سایر گروه های ملی و سیاسی هماهنگی فکری داشته است.دغدغه خاطر زمانی آغاز می شود که مسائل زیر بنایی ملی کشور مورد تهاجم و تعارض قرار گیرد. برهمین اساس این فراخوان با شرکت گروه های سیاسی و میهن پرستان در برابر سفارت تشکیل شد و با موفقیت به پایان رسید.

دراین همایش حدود پنج هزار نفر شرکت داشتند.در پایان این مراسم با دخالت گارد ضد شورش نظم با شکوه همایش در هم ریخت و 15 نفر بازداشت و عده ای مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

تا ساعت های پس از پایان همایش هجوم جمعیت در اطراف سفارت امارات متحده عربی چشمگیر بود.

 

                           ****تصاویر و فیلم ها در ساعات آتی روی تارنما خواهد رفت****

 

 

                                      

 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

                                                             پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .3 Comments Add your own

  • 1.    فارس ستیز  |  آوریل 30th, 2008 at 11:10 ق.ظ

    هههههههههه من انجابودم تعدادشون به 100 نفرهم نمیرسید اخه 70درصدتهران راترکان تشکیل میدهندبله شما درست میگی در تصاویر هم همین تعداد حضور دارند!!!؟؟؟(مزدک)

  • 2.    فارس ستیز  |  آوریل 30th, 2008 at 11:11 ق.ظ

    شمافارسها حتی درایران هم اقلیتید

  • 3.    فارس ستیز  |  آوریل 30th, 2008 at 11:12 ق.ظ

    مرگ برفارس که فقط 10درصد ایران راتشکیل میدهد

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها