به دعوت سازمان جوانان حزب پان ایرانیست

اردیبهشت ۱۰, ۱۳۸۷

پاینده ایران

همایش شکوهمند میهن پرستان برابر سفارت امارات

در پی دعوتی که حزب پان ایرانیست از هم میهنان به عمل آورده بود ساعت ۱۱ صبح امروز ۱۰ اردی بهشت ماه ۱۳۸۷ جمعیت زیادی برابر سفارت امارات متحده عربی گرد هم آمده و با سردادن شعارهایی مانند :

– فلات ایران به زیر یک پرچم ، پیش تا به مرز خویش ، امارات دارد خودکشی می کند ،سفیر به شیخت بگو ساکت ، خلیج فارس خلیج عرب(!) نخواهد شد، بحرین را به مادر میهن باز گردانید، با دشمنان ایران مدارا معنی ندارد، خواسته ملت ایران لغو قرارداد های گلستان و ترکمن چای، نگاه فرزندان ایران زمین به بحرین است
 
 خواستار توقف توطئه های منطقه ای پیرامون مصالح ملت ایران بودند.

توجه به استقلال و تمامیت ارضی کشور و پاسداری از کیان ایران زمین سرلوحه شعارهای این همایش بزرگ بود. جمعیت حاضر که با پلاکارد و شعارهای ویژه در خیابان ظفر حضور یافته بودند سرود “ای ایران” را به کرات خوانده وخطاب به دیپلمات های سفارت امارات از حاکمان آن کشور می خواستند که حد ومرز مطالبات خود را بشناسند و پا را از گلیم خود درازتر نکند.

حزب پان ایرانیست همیشه نسبت به مصالح و منافع ملی ایران زمین حساس بوده و در این زمینه با سایر گروه های ملی و سیاسی هماهنگی فکری داشته است.دغدغه خاطر زمانی آغاز می شود که مسائل زیر بنایی ملی کشور مورد تهاجم و تعارض قرار گیرد. برهمین اساس این فراخوان با شرکت گروه های سیاسی و میهن پرستان در برابر سفارت تشکیل شد و با موفقیت به پایان رسید.

دراین همایش حدود پنج هزار نفر شرکت داشتند.در پایان این مراسم با دخالت گارد ضد شورش نظم با شکوه همایش در هم ریخت و ۱۵ نفر بازداشت و عده ای مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

تا ساعت های پس از پایان همایش هجوم جمعیت در اطراف سفارت امارات متحده عربی چشمگیر بود.

 

                           ****تصاویر و فیلم ها در ساعات آتی روی تارنما خواهد رفت****

 

 

                                      

 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

                                                             پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .۳ Comments Add your own

  • 1.    فارس ستیز  |  اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۸۷ at ۱۱:۱۰ ق.ظ

    هههههههههه من انجابودم تعدادشون به ۱۰۰ نفرهم نمیرسید اخه ۷۰درصدتهران راترکان تشکیل میدهندبله شما درست میگی در تصاویر هم همین تعداد حضور دارند!!!؟؟؟(مزدک)

  • 2.    فارس ستیز  |  اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۸۷ at ۱۱:۱۱ ق.ظ

    شمافارسها حتی درایران هم اقلیتید

  • 3.    فارس ستیز  |  اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۸۷ at ۱۱:۱۲ ق.ظ

    مرگ برفارس که فقط ۱۰درصد ایران راتشکیل میدهد

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی