نماینده مجلس آلمان “پدرخواندگی” ابوالفضل عابدینی را بر عهده گرفت

ژوئن 4, 2012

   پان ایرانیست خوزستان : سرور ابوالفضل عابدینی ، از اعضای حزب پان ایرانیست در خوزستان ، خبرنگار و فعال حقوق بشر سومین سال حبس خود را بدون حتی یک ساعت مرخصی می گذراند. در شرایطی که هیچ کدام از مسئولین سیاسی ایران هیچ واکنشی به این ستم عریان نشان نداده اند و مطمئنا تمام آنها از این اقدام غیر انسانی حمایت می کنند ، یکی از نمایندگان مجلس آلمان در نامه ای به سید علی خامنه ای – رهبر حاکمیت فرقه ای – خود را پدرخوانده ابوالفضل عابدینی نامیده است.

   اوته فکت در این نامه به تشریح شرایط وخیم سرور ابوالفضل عابدینی پرداخته و در پایان نامه آزادی بی قید و شرط وی را درخواست کرده است.

   دانشجونیوز در خبری این نامه و پذیرفتن عنوان پدرخواندگی را به پیشنهاد جامعه بین المللی حقوق بشر فرانکوفورت (آلمان) دانسته است.

   حاکمیت فرقه ای جمهوری اسلامی بی شرمی را به جایی رسانده است که برای آزادی یکی از شهروندانش از شکنجه و حبس طولانی مدت آن هم تنها به جرم میهن پرستی و دفاع از حقوق ملت بزرگ ایران ، یک نماینده مجلس از کشوری اروپایی اقدام می کند.

متن کامل نامه آقای اوته فکت، نماینده مجلس آلمان به رهبر جمهوری اسلامی در ادامه می آید :

جناب آقای سید علی‌ خامنه‌ای

عالیجناب

به عنوان عضو مجلس نمایندگان آلمان فدرال، بنده پدر خواندگی ابوالفضل عابدینی نصر را که به خاطر خدمت به تعهدات حقوق بشری خود، در زندان اوین می‌باشد را به عهده گرفته‌ام.

آقای ابوالفضل عابدینی نصرخبرنگار و فعال حقوق بشر در ایران بود. در تاریخ ۱ می‌‌۲۰۱۱ به مدت محکومیت او ۱سال حبس اضافه شد.

آقای عابدینی نصر از بیماری و نقص قلبی رنج می‌برد و وضعیت سلامتی‌ ایشان به شدت در خطر و نگران کننده است .

او از امکانات پزشکی‌ و درمانی مناسب برخوردار نیست. بدین جهت من از شما به فوریت خواهش می‌کنم برای او این مهم یا مسوولیت را به عهده گرفته که ابوالفضل عابدینی نصر تا زمانی‌ که اون هنوز در حبس است از امکانات پزشکی‌ لازم برخوردار شود.

همچنین خواهش می‌کنم که او در آینده شکنجه و یا به شکلهای مختلف مورد آزار و اذیت قرار نگیرد .

با استناد به بیانیه عمومی حقوق بشر توسط سازمان ملل و قانون بین‌المللی حقوق ملل در مورد حق مدنی و سیاسی علاوه بر آن در خواست آزادی هرچه سریعتر و بدون قید و شرط ابوالفضل عابدینی نصر را از شما دارم.

با احترامات فائقه

نماینده مجلس آلمان فدرال

Entry Filed under: آگاهي نامه,ابوالفضل عابدینی,اخبار. برچسب‌ها: , , .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها