سفر حجت کلاشی و آرش کیخسروی به اهواز جهت پیگیری پرونده میلاد دهقان

مارس 16, 2013

68613_384859111601384_440156661_nبه گزارش سازمان جوانان حزب پان ایرانیست، حجت کلاشی -مسئول سازمان جوانان حزب پان ایرانیست- به همراه آرش کیخسروی-از اعضای حزب پان ایرانیست و یکی از وکلای میلاد دهقان- روز سه شنبه ۲۲ اسفند ماه جهت پیگیری پرونده میلاد دهقان به اهواز سفر کردند.
نامبردگان وثیقه‌ای را به شعبه ۳ دادگاه انقلاب اهواز ارائه کردند اما قاضی بارانی به این دلیل که سند را ایراد دار دانست از قبول آن پرهیز نمود. از سوی دیگر قاضی پرونده با درخواست آرش کیخسروی مبنی برکاهش مبلغ وثیقه مخالفت کرد. گفتنی است در طول یک ماه گذشته تلاش‌های بسیاری از سوی وکلا و خانواده میلاد دهقان برای کاهش وثیقه صورت گرفته که در پی مقاومت قاضی پرونده بی‌نتیجه مانده است. جدای بر این تا کنون چندین سند از سوی خانواده و همرزمان میلاد دهقان به شعبه ۳ دادگاه انقلاب اهواز تودیع شده که قاضی هر کدام را به دلیلی رد کرده است.
روز سه شنبه حجت کلاشی و آرش کیخسروی در دادگاه با میلاد دهقان نیز دیدار کردند. حجت کلاشی پیرامون وضعیت روحی و جسمی میلاد دهقان گtت: چنان که از کوشندگان پان ایرانیست انتظار می‌رود روحیهٔ میلاد بسیار خوب بود و به همهٔ همرزمانش درودی گرم فرستاد.
این دو تن از اعضای حزب پان ایرانیست دیداری نیز با خانواده میلاد دهقان داشتند.

Entry Filed under: اخبار. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها