آیین بزرگداشت شست و دومین سالروز روز بنیاد مکتب پان ایرانیسم در خوزستان

سپتامبر 6, 2008

آیین بزرگداشت شست و دومین سالروز روز بنیاد مكتب پان ایرانیسم در خوزستان 

درفش سه رنگ حزب پان ايرانيست

پاینده ایران

آیین بزرگداشت شست و یکمین سالگرد بنیاد پان ایرانیسم، همچون دیگر شهرهای کشور، با باشندگی پان ایرانیست های خوزستان و هواداران حزب در اهواز ، در برگزار گردید.

امسال نیز مانند سالیان گذشته روز 15 شهریور ماه گروهی از اندامان و هواداران حزب پان ایرانیست از شهرهای رامهرمز ،شوش، دزفول ، اهواز ، شوشتر، آبادان به دفتر تشکیلات حزب در اهواز گرد هم آمدند تا روز بنیاد مکتب پان ایرانیسم را کنار یکدیگر گرامی بدارند.

* نشست ساعت 30/10 صبح روز آدینه در دفتر حزب آغاز گردید.

* در ابتدا سرود ای ایران از سوی باشندگان سر داده شد و به رسم همیشگی پان ایرانیست ها در آغاز نشست های رسمی، سرآغاز حزبی از سوی سرور آریا منجی خوانده شد.

* سرور غلامحسین آصف با یادی از بنیانگزاران پان ایرانیسم، سرور محسن پزشکپور پندار و زنده یاد دکتر محمدرضا عاملی تهرانی و همچنین تاریخچه نهضت و مکتب پان ایرانیسم آغاز سخن داد و در مورد اعمال فشارهای غیرقانونی دستگاه حاکم بر میهن پرستان جوان سخنانی بیان داشتند.

* پس از سخنرانی سرور غلامحسین آصف یک نماهنگ زیبا از آهنگ خلیج پارس به همراه بخش هایی از فیلمها و تصاویر گردهمایی بزرگ میهن پرستان روبروی سفارت امارات عربی در تهران که به دفاع از نام تاریخی خلیج پارس و جزایر سه گانه همیشه ایرانی تنب بزرگ تنب کوچک و گَپ سبزو (ابوموسا) به تاریخ 10 اردی بهشت برگزار گردید، برای باشندگان نمایش داده شد.

* در ادامه سرور رجبعلی آصف از کوشندگان دیرگام حزب سخنانی ایراد کردند و قطعات شعری نیز خواندند.

* سپس سرور باغبانی از جوانان کوشنده حزب سخنانی درباره چگونگی کوشش های پان ایرانیست ها و برخوردهای حاکمیت فرقه ای با میهن پرستان بیان کردند، همچنین فرمان رییس که از سوی تشکیلات خوزستان چاپ دوباره گردیده بود برای یاران خوانده شد.(سرور پزشکپور فرمان رییس را در سال 1325 و پس از شهادت علیرضا رییس نخستین شهید پان ایرانیسم نوشت).

* در دقایق پایانی نشست “سی دی تشکیلات خوزستان” که در برگیرنده ی نماهنگ ها، سخنرانی ها ،درفش ها و جزوات و کتاب های حزبی بود به همراه جزوه های “آشنایی با حزب پان ایرانیست” و “تاریخچه نهضت-مکتب و حزب پان ایرانیست” با ویرایش جدید از سوی پایگاه آریو برزن به باشندگان جوان و هواداران جدید داده شد.

* آیین بزرگداشت روز بنیاد پان ایرانیسم ساعت 30/12 با خواندن هفت پیمان حزبی از سوی سرور دهقان به پایان رسید. 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها