احضار میهن پرستان حزب پان ایرانیست به ستادهای خبری وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی

مهر ۴, ۱۳۸۷

پاینده ایران

احضار میهن پرستان حزب پان ایرانیست از سوی ستادهای خبری وزارت اطلاعات

سرور دکتر زنگنهسرور قدرت الله جعفریسرور مهندس کرمانیسرور استاد منوچهر یزدی

در روزهای گذشته با توجه به نزدیک شدن به روز کنگره حزب پان ایرانیست در تهران یاران ما در شهرهای گوناگون به اداره اطلاعات احضار شدند. در همین باره فعالان حقوق بشر در ایران بیانیه ای صادر کرده است:

فعالان حقوق بشر در ایران

در طی روزهای گذشته تعدای از اعضا و مسئولین “حزب پان ایرانیست” از سوی ستادهای خبری وزارت اطلاعات در تهران و شهرستانهای مختلف احضار و مورد تهدید قرار گرفته اند.

دکتر سهراب اعظم زنگنه (دبیرکل حزب مذکور) ، قدرت الله جعفری (قائم مقام حزب مذکور) ، مهندس رضا کرمانی، فرهاد باغبانی ، منوچهر یزدی (از نمایندگان مجلس در رژیم سابق) منجمله افرادی هستند که مورد بازجویی و تهدید قرار گرفته اند .

گفته میشود این احضارها در پی تدارک این حزب برای برگزاری کنگره خود می باشد ، این گونه نشست های حزب پان ایرانیست از سال ۱۳۸۴ در دفعات متعدد از سوی وزارت اطلاعات مختل گردیده و از برگزاری آن جلوگیری شده است.

حزب مذکور که بیم برخوردهای شدیدتر و مشکل سازی دستگاه امنیتی را می دهد طی اطلاعیه ای خطاب به مجامع خبری ، اصحاب رسانه ای را از این برخوردها مطلع نموده و خواستار توجه آنان به این موضوع گردیده است.

بیانیه مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران

بازتاب خبر در تارنمای سرشناس ایران پرس نیوز

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .۶ Comments Add your own

 • 1.    خردورز  |  مهر ۵ام, ۱۳۸۷ at ۸:۳۳ ب.ظ

  درود بر شما هم میهن گرامیقرن هاست که دامان خرد پاک ما با خرافه هایی بی شرمانه لکه دار گشته و بر روی ذهن بیدارمان گرد و غباری از خرافات نشسته است ! میهن آریایی ما از این خرافات که با نام دین به خوردمان می دهند لطماتی جبران ناپذیر خورده و زندگانی کسانی همچون من و تو را تباه ساخته و به جای ” زندگی ” آموزش ” مردگی ” به ما می دهند ! بازنمود و بررسی این خرافات و رهایی از آن ها وظیفه ی خطیر هر ایرانی پاک نهاد است . بدین منظور وبلاگی تحت عنوان ” ستیز با خرافات ” ساخته و پرداخته ایم و چون در ابتدای این مسیر هستیم نیاز به یاری و پشتیبانی شما عزیزان داریم . شایسته است که به وبلاگ ما قدم رنجه فرمایید و با ذهنی بیدار و به دور از هر گونه تعصب به مطالعه ی مطالب آن بپردازید . اگر آن را با خرد خود هماهنگ یافتید بپذیرید و اگر نیافتید بر قدرت ایمان خود بیفزایید ! ضمنا برای آشنایی هر چه بیشتر خردورزان هم میهنمان از شما تقاضای تبادل لینک داریم . برای آن که شما نیز در این مسیر دشوار و هدف ارزشمند همپای ما باشید امید آن داریم که به این تقاضای ما لبیک گفته و به وظیفه ی ملی – میهنی خود عمل نمایید . از همه ی بازدیدگنندگان وبلاگ ارزنده ی شما نیز دعوت می نماییم که از وبلاگ ” ستیز با خرافات ” دیدن نمایند . اگر مایل به تبادل لینک بودید کافی است که ما را در جریان بگذارید تا لینک شما نیز افزوده گردد .به امید رهایی ایرانی از قید خرافات و داشتن ایرانی آباد و آزادبه یزدان که گر ما خرد داشتیمکجا این سرانجام بد داشتیم؟!و در پایان به دور از قصد هر گونه توهین می گویم :ایرانی ! گوسفند مباش !بدرود

 • 2.    خردورز  |  مهر ۶ام, ۱۳۸۷ at ۱۲:۰۰ ق.ظ

  درود بر شما سرور عزیز که به ندای ما لبیک گفتیدوبلاگ ارزنده ی شما را لینک کردم . شما هم اگر قابل دانستید ما را با نام ” ستیز با خرافات ” لینک نماییدبا امید رهایی ایران و ایرانی

 • 3.    جنگاور آريايي  |  مهر ۶ام, ۱۳۸۷ at ۵:۰۹ ب.ظ

  درود بر شما گرامی. تارنمای شما را لینک کردم شما نیز تارنمایم را به نام خاطرات یک جنگاور آریایی لینک کنید. و سری هم به آنجا بزنید خوشحال می شوم .سپاسبدرود.

 • 4.    محسن  |  مهر ۶ام, ۱۳۸۷ at ۱۱:۰۸ ب.ظ

  سلام گلم وب جالبی داری خوشحال میشم ۱ سر به مابزنی

 • 5.    محسن  |  مهر ۸ام, ۱۳۸۷ at ۱۲:۳۵ ق.ظ

  سلام من شما رو لینک کردم ممنون میشم شما هم منو لینک کنین

 • 6.    سهند  |  مهر ۸ام, ۱۳۸۷ at ۵:۰۱ ب.ظ

  معنی نژاد خالص وپاک آریایی یا ایرانینژاد خالص وپاک آریایی یا ایرانی نژادی است که اولین با زنان آن اسیر سربازان اسکندر مقدونی شدند. دومین بار زنانشان تسلیم سربازان عرب شدند. سومین بار زنانشان تسلیم سربازان ترک شدند. چهارمین بار زنانشان تسلیم سربازان مغول شدند. پنجمین بار زنانشان تسلیم سربازان افغانها شدند. ششمین بار زنانشان تسلیم سربازان پرتغالی شدند. هفتمین بار زنانشان تسلیم سربازان روس شدند. هشتمین بار زنانشان تسلیم سربازان انگلیسی شدند و حالا هم زنان ودختران این به اصطلاح نژاد در کشورهای گوناگون از جمله کشورهای عربی خود فروشی می کنند.آیا این قوم کثیف را می شناسید؟قومی است که کتابت از عرب، زبان و ادبیات خود را از افغانی، هنر و معماری خود را از ترک، پوشاک و فرهنگ و اساطیر خود را ازهندی به عاریت گرفته است .ملتی که یونانی آن را بربر(وحشی)، عرب آن را مجوس، ترک آن را شلخته (پینتی)، ایلامی آن را آریایی (ضد تمدن) و آشوری آن را پارسی (سگ ولگرد) می نامد.

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی