احضار میهن پرستان حزب پان ایرانیست به ستادهای خبری وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی

سپتامبر 25, 2008

پاینده ایران

احضار ميهن پرستان حزب پان ایرانیست از سوی ستادهای خبری وزارت اطلاعات

سرور دکتر زنگنهسرور قدرت الله جعفریسرور مهندس کرمانیسرور استاد منوچهر یزدی

در روزهای گذشته با توجه به نزدیک شدن به روز کنگره حزب پان ایرانیست در تهران یاران ما در شهرهای گوناگون به اداره اطلاعات احضار شدند. در همین باره فعالان حقوق بشر در ایران بیانیه ای صادر کرده است:

فعالان حقوق بشر در ايران

در طي روزهاي گذشته تعداي از اعضا و مسئولين “حزب پان ايرانيست” از سوي ستادهاي خبري وزارت اطلاعات در تهران و شهرستانهاي مختلف احضار و مورد تهديد قرار گرفته اند.

دکتر سهراب اعظم زنگنه (دبيرکل حزب مذکور) ، قدرت الله جعفري (قائم مقام حزب مذکور) ، مهندس رضا کرماني، فرهاد باغباني ، منوچهر يزدي (از نمايندگان مجلس در رژيم سابق) منجمله افرادي هستند که مورد بازجويي و تهديد قرار گرفته اند .

گفته ميشود اين احضارها در پي تدارک اين حزب براي برگزاري کنگره خود مي باشد ، اين گونه نشست هاي حزب پان ایرانیست از سال 1384 در دفعات متعدد از سوي وزارت اطلاعات مختل گرديده و از برگزاري آن جلوگيري شده است.

حزب مذکور که بيم برخوردهاي شديدتر و مشکل سازي دستگاه امنيتي را مي دهد طي اطلاعيه اي خطاب به مجامع خبري ، اصحاب رسانه اي را از اين برخوردها مطلع نموده و خواستار توجه آنان به اين موضوع گرديده است.

بیانیه مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران

بازتاب خبر در تارنمای سرشناس ایران پرس نیوز

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .6 Comments Add your own

 • 1.    خردورز  |  سپتامبر 26th, 2008 at 8:33 ب.ظ

  درود بر شما هم میهن گرامیقرن هاست که دامان خرد پاک ما با خرافه هایی بی شرمانه لکه دار گشته و بر روی ذهن بیدارمان گرد و غباری از خرافات نشسته است ! میهن آریایی ما از این خرافات که با نام دین به خوردمان می دهند لطماتی جبران ناپذیر خورده و زندگانی کسانی همچون من و تو را تباه ساخته و به جای ” زندگی ” آموزش ” مردگی ” به ما می دهند ! بازنمود و بررسی این خرافات و رهایی از آن ها وظیفه ی خطیر هر ایرانی پاک نهاد است . بدین منظور وبلاگی تحت عنوان ” ستیز با خرافات ” ساخته و پرداخته ایم و چون در ابتدای این مسیر هستیم نیاز به یاری و پشتیبانی شما عزیزان داریم . شایسته است که به وبلاگ ما قدم رنجه فرمایید و با ذهنی بیدار و به دور از هر گونه تعصب به مطالعه ی مطالب آن بپردازید . اگر آن را با خرد خود هماهنگ یافتید بپذیرید و اگر نیافتید بر قدرت ایمان خود بیفزایید ! ضمنا برای آشنایی هر چه بیشتر خردورزان هم میهنمان از شما تقاضای تبادل لینک داریم . برای آن که شما نیز در این مسیر دشوار و هدف ارزشمند همپای ما باشید امید آن داریم که به این تقاضای ما لبیک گفته و به وظیفه ی ملی – میهنی خود عمل نمایید . از همه ی بازدیدگنندگان وبلاگ ارزنده ی شما نیز دعوت می نماییم که از وبلاگ ” ستیز با خرافات ” دیدن نمایند . اگر مایل به تبادل لینک بودید کافی است که ما را در جریان بگذارید تا لینک شما نیز افزوده گردد .به امید رهایی ایرانی از قید خرافات و داشتن ایرانی آباد و آزادبه یزدان که گر ما خرد داشتیمکجا این سرانجام بد داشتیم؟!و در پایان به دور از قصد هر گونه توهین می گویم :ایرانی ! گوسفند مباش !بدرود

 • 2.    خردورز  |  سپتامبر 27th, 2008 at 12:00 ق.ظ

  درود بر شما سرور عزیز که به ندای ما لبیک گفتیدوبلاگ ارزنده ی شما را لینک کردم . شما هم اگر قابل دانستید ما را با نام ” ستیز با خرافات ” لینک نماییدبا امید رهایی ایران و ایرانی

 • 3.    جنگاور آريايي  |  سپتامبر 27th, 2008 at 5:09 ب.ظ

  درود بر شما گرامي. تارنماي شما را لينك كردم شما نيز تارنمايم را به نام خاطرات يك جنگاور آريايي لينك كنيد. و سري هم به آنجا بزنيد خوشحال مي شوم .سپاسبدرود.

 • 4.    محسن  |  سپتامبر 27th, 2008 at 11:08 ب.ظ

  سلام گلم وب جالبی داری خوشحال میشم 1 سر به مابزنی

 • 5.    محسن  |  سپتامبر 29th, 2008 at 12:35 ق.ظ

  سلام من شما رو لینک کردم ممنون میشم شما هم منو لینک کنین

 • 6.    سهند  |  سپتامبر 29th, 2008 at 5:01 ب.ظ

  معنی نژاد خالص وپاک آریایی یا ایرانینژاد خالص وپاک آریایی یا ایرانی نژادی است که اولین با زنان آن اسیر سربازان اسکندر مقدونی شدند. دومین بار زنانشان تسلیم سربازان عرب شدند. سومین بار زنانشان تسلیم سربازان ترک شدند. چهارمین بار زنانشان تسلیم سربازان مغول شدند. پنجمین بار زنانشان تسلیم سربازان افغانها شدند. ششمین بار زنانشان تسلیم سربازان پرتغالی شدند. هفتمین بار زنانشان تسلیم سربازان روس شدند. هشتمین بار زنانشان تسلیم سربازان انگلیسی شدند و حالا هم زنان ودختران این به اصطلاح نژاد در کشورهای گوناگون از جمله کشورهای عربی خود فروشی می کنند.آیا این قوم کثیف را می شناسید؟قومی است که کتابت از عرب، زبان و ادبیات خود را از افغانی، هنر و معماری خود را از ترک، پوشاک و فرهنگ و اساطیر خود را ازهندی به عاریت گرفته است .ملتی که یونانی آن را بربر(وحشی)، عرب آن را مجوس، ترک آن را شلخته (پینتی)، ایلامی آن را آریایی (ضد تمدن) و آشوری آن را پارسی (سگ ولگرد) می نامد.

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها