نشست هفتگی پرشور حزب پان ایرانیست،تشکیلات خوزستان

آذر ۲۹, ۱۳۸۷

پاینده ایران

امروز ۲۹ آذر ماه نشست هفتگی حزب پان ایرانیست همچون هفته های دیگر در اهواز در محل دفتر حزب برگزار گردید. این نشست که شور و حال دیگری داشت با باشندگی سرور حجت کلاشی مسئول سازمان جوانان حزب و نیز همراهی سرور ارجمند مهندس هومن اسکندری نیز همراه بود. میهمانان گرانقدر راه دراز را از تهران تا خوزستان پیمودند تا در میان دیگر اندامان میهن پرست خوزستان حضور داشته باشند.

سرور حجت کلاشی - پایگاه آریوبرزن خوزستان

 برنامه بر پایه زمان بندی همیشگی ساعت ۱۰٫۳۰ بامداد با نوای همیشه جاودان سرود ملی ای ایران آغاز شد. خوشامدگویی سرور دکتر ابراهیم میرانی عضو شورای عالی رهبری و مسئول تشکیلات حزب در خوزستان به مهمانان و دیگر باشندگان ایرانپرست آغاز گر نشست این هفته بود. سپس سرور حجت کلاشی آغاز سخن داد و پس از ابزار خرسندی از حضوری دوباره درمیان میهن پرستان درباره تحرکات انیرانیان در ایران و بویژه خوزستان سخنانی ایراد کردند و بر لزوم آرمان شناسی و شناخت ایران پای فشردند و تاکید داشتند پس از شناخت آرمان و منافع ملی دشمنان و مخالفان منافع ملی آشکار خواهند شد و بر همین اساس و چارچوب رفتارها و کوشش های ملی و ضد ملی در ایران شناسایی خواهد شد.سرور کلاشی از فشارهای نیروهای اطلاعاتی بر جوانان میهن پرست همچون سرور ابدالفضل عابدینی و دیگر میهن پرستان به شدت انتقاد کرد.سخنرانی سرور کلاشی چندین بار با تشویق باشندگان همراه بود. پس از سرور حجت کلاشی سرور مهندس هومن اسکندری نیز به سخنرانی پرداختند. در میان برنامه یکی از بانوان میهن پرست نیز سروده ای در باره مردم ایران برای باشندگان خواندند.

سرور کلاشی و سرور اسکندری


سپس، نشست با پرسش و پاسخ باشندگان ادامه یافت. بخش پرسش و پاسخ بسیار پربار بود و هواداران و هموندان حزب پرسش های خود را از سروران مهمان پرسیدند و آنان نیز پاسخ گفتند. نشست این هفته حزب پان ایرانیست در میان شور و عشق میهن پرستان در ساعت ۳۰/۱۳ پایان یافت. در آینده فیلم این نشست را روی تارنما قرار خواهیم داد.

 به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

  • 1.    بزرگمهر  |  آذر ۳۰ام, ۱۳۸۷ at ۸:۲۳ ب.ظ

    درود بر شماشب یلدا بر شما فرخنده بادبه امید شادی، سلامتی و بهروزی تانپاینده ایران

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی