در برابر برگزاری جام خلیج [مجعول]عربی ایران مسابقاتی به نام بحرین ایرانی برگزار کند.

ژانویه 15, 2009

هوشنگ نصیرزاده : در برابر برگزاری جام خلیج [مجعول]عربی!! از سوی کشورهای عربی، ایران مسابقاتی به نام بحرین ایرانی برگزار کند.

نصیرزاده : ایران باید از فدراسیون های عربی به فیفا شکایت کند.

هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی فیفا درباره برگزاری جام خلیج بدون به کار بردن نام فارس در ان گفت: برگزاری مسابقاتی به نام خلیج عربی و با اهداف کاملاً سیاسی برخلاف ماده 3 اساسنامه فیفاست و فدراسیون فوتبال ایران باید به هیات رییسه فیفا در این زمینه شکایت کند.متاسفانه فدراسیون فوتبال تمام کشورهای عربی خلیج فارس از جمله قطر که “بن همام” رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم هست اساسنامه داخلی ندارند و به صورت سنتی اداره می شوند و دولت در اداره فوتبال آنها دخالت مستقیم دارد اما با این حال فیفا تا کنون این کشورها را با محرومیت روبرو نکرده است . برخی از شرکت های فعال در این کشورها از جمله هواپیمایی امارات با پرداختن مبالغ هنگفتی به عنوان حامی مالی فیفا فعالیت می کنند به همین دلیل با آنها برخورد نمی شود. فدراسیون فوتبال ایران در صورت ادامه یافتن چنین مسابقاتی در سالهای آینده می تواند تهدید کند مسابقاتی نظیر این بازیها که حاکمیت تمامی جزایر ایران را در خلیج فارس نشان می دهد برگزار کند، مثلا مسابقاتی با نام بحرین ایرانی برگزار کند.

برگرفته از : روزنامه خبر ورزشی  شماره 3386 – چهارشنبه 25 دی 1387 – برگه 9 

***

پانوشت: آقای نصیرزاده کارمند شرکت نفت ، اصالتاً بهبهانی و هم اکنون ساکن اهواز است.(برای سپاسگزاری از سخنان ایشان می توانید به شماره 2554 113 0916 پیامک بفرستید).

آنچه این میهن پرست آگاهِ خوزستانی بیان داشتند در واقع برخورد با اقدامات کشورهای عربی در برابر چشمداشت به تمامیت سرزمینی ایران است. این  کارشناس و داور فوتبال خطر اقدامات ضد ایرانی از سوی اعراب در مورد حاکمیت تاریخی ایران بر خلیج همیشه پارس و جزایر ایرانی تنب بزرگ و کوچک و گَپ سَبزو (بوموسا) و همچنین مجمع جزایر بحرین را بیش از مسئولان بی لیاقت حاکمیت فرقه ای دریافته است و در این باره واکنش و سخنان درست و بجایی بیان نموده است. پان ایرانیست ها به عنوان پرچمداران نگاهبان ایران زمین از هنگامه ی آغاز نهضت و مکتب پان ایرانیسم در دهه 1320و همچنین حزب پان ایرانیست از سال 1330 همواره بر حقوق تاریخی و بین المللی ایران بر خلیج پارس و جزایر همیشه ایرانی آن از جمله جزایر سه گانه و بحرین پای فشرده اند و در برابر سخنان جمال عبدالناصر در باره خلیج عربی و بعثی ها به عناون پرچمداران جریان ضد ایرانی پان عربیست به شدت موضع گرفته اند.( در این باره می توانید به بخش اسناد حزب پان ايرانيست  در این تارنما نگاه کنید) وهمچنین در این باره بارها به هیات های حاکمه در دوران پهلوی و حاکمیت فرقه ای کنونی هشدار داده اند و از جمله دولت امیرعباس هویدا را در جریان توطئه جدایی بحرین استیضاح کردند و تنها 4 نفر نماینده پان ایرانیست به جدایی غیر قانونی بحرین نیز رای منفی دادند.

ای کاش این سخنان از سوی دولتمردان ایران در گستره ای بزرگتر و و اقداماتی در لایه های بالای دیپلماتیک ایران به گونه ای هماهنگ انجام می شد تا چند شیخک راهزن و شتر چران بادیه نشین که به واسطه پول نفت شکم هایشان برآمده شده است و گردن کلفت کرده اند با تحریک کشورهای استعمارگر غربی این گونه برای ما چنگ و دندان نشان ندهند. اگر امروز دولت ایران و همه ملت ایران جلوی این اقدامات به استواری نیاستند فردا دیر است. 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

  • 1.    مسلم  |  ژانویه 16th, 2009 at 8:06 ب.ظ

    سلام منم موافقم که ازماست که برماست .ز شیرشتر خوردن و سوسمار عرب را بدانجا رسیده است کارکه ملک کیانی کند آرزو تفو برتو ای چرخ گردون تفو

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها