دانلود کتاب "انقلاب شاه و مردم" از انتشارات حزب پان ایرانیست

ژانویه 26, 2009

 انقلاب شاه و مردم

رستاخيز پيروز نژاد ايراني و شاهنشاهي ايران

پان ايرانيست هاي گچساران در مراسم انقلاب شاه و مردم

   افتخار بر حزب پان ایرانیست تنها حزب شرکت کننده در تصویب ملی ششم بهمن

   افتخار بر نظم پرشکوه ” شاهنشاهی ایران “

پی دی اف 41 رویه به گنجایش 367 کیلوبایت

دانلود يكراست              دانلود از پيوند دوم 

این کتاب که از انتشارات حزب پان ایرانیست در سال  1347 می باشد دارای دو بخش و یک دیباچه است که دیدگاه های حزب پان ایرانیست درباره این انقلاب را بیان می دارد.

بخش1 : فشرده سخنان سرور محسن پزشکور رهبر حزب پان ایرانیست در ميتينگ رودسر و كنفرانس ساري: ششم بهمن ماه 1345

بخش 2 : بررسی انقلاب ششم بهمن از زنده یاد دکتر محمدرضا عاملی تهرانی قائم مقام رهبر حزب که در سال 1345 در روزنامه خاک و خون به چاپ رسید.

*** 

رژه حزب پان ايرانيست در مراسم انقلاب سپيد- تهران روبروي مجلس سنا

نظم آهنين، انضباط پولادين و ايمان لايزال خاكستري پوشان: تهران به سالروز انقلاب پيروز «شاه و مردم» شاهد رژه پر شكوه پاسداران راستين نظم شكوهمند شاهنشاهي ايران بود

پاسخ «آري» و خواست تكامل

چنانكه خوانندگان آگاهی دارند، هنگاميكه لوايح شش‌ گانه به تصويب ملي گذارده شد، موضوع از طرف حزب نيز مورد بررسي دقيق قرار گرفت و سرانجام در تاريخ بيست و هفتم دي ماه 1341 اعلاميه‌اي از سوي حزب پان ايرانيست انتشار يافت كه ضمن آن اعلام شده بود كه حزب در مورد تصويب ملي پاسخ «آري» خواهد داد.

در پي اعلاميه، رساله‌اي نيز از طرف حزب پان ايرانيست درباره‌ي لوايح شش ‌گانه انتشار داده شده در اين رساله حزب پان ايرانيست، در آغاز، علل شركت در امر تصويب ملي و دادن پاسخ مثبت را تشريح كرد و سپس لوايح شش‌ گانه را يكايك مورد ارزيابي قرارداد و مسير تكامل آن را ترسيم نمود.

اعلاميه حزب پان ايرانيست در برگیرنده ی مشخصات زير بود.

1- خلع يد از مالكان بزرگ و القاء رژيم ارباب و رعيت را به عنوان يك ضرورت اجتماعي تلقي نمود و اقدام به آن را مورد ستايش قرار داده بود.

2- شكل تقسيم اراضي را به صورتي كه عنوان شده بود اقدامي لازم ولي غير كافي دانسته بود زيرا؛

الف- تحولات كشاورزي را در مسير رشد سريع اقتصادي تامين نمي‌كرد.

ب- جامعه روستايي ايران را، به صورت جامعه‌اي غيرقابل تحول و تغيير در نظر مي‌گرفت كه بدان صورت با سير ناسيوناليسم ايران نمي‌توانست هماهنگي كامل داشته باشد.


3- وصول به نظام شايسته‌ي ملت ايران را بدون خلع يد از عوامل فساد، منحرف و كهنه هیأت حاكمه نشدني دانسته بود.

***

   بخش های از نوشتار بسیار ارزنده دکتر عاملی تهرانی” آژیر”:(خواندن كتابچه به همه هوادران و هموندان حزب پيشنهاد مي گردد)

توده‌هاي دهقاني ايران زمين از استعداد بسيار كه ويژه گوهر نژادي آنان است برخوردار هستند و اين نسل برومند به خوبي مي‌تواند پاسدار كوشا و راستين آیین پاس درفش شاهنشاهي باشد ولي براي اينكه اين نيروي عظيم حتي يك لحظه عاطل و باطل نماند و در معرض انحراف و تباهي قرار نگيرد لازم است برنامه‌هاي مناسب بسيج رواني از هم اكنون آغاز كرد.

جاي درنگ و تامل نيست. ميليون‌ها نفر كه تا چهار سال پيش رعيت ناميده مي‌شدند و خود را محكوم فقر و ناداني مي‌دانستند امروز گام در راه جديدي نهاده‌اند زندگي فرداي آنان در شهرهاي جديد، در كنار كارخانه‌ها و در مراكز آموزش و بهداشت و خدمات ديگر خواهد بود.

هميشه اينگونه تحولات اجتماعي كه ناگهان عرصه زندگي انبوه كثير جمعيت را دگرگون ساخته است با تب و تاب‌هاي فكري و رواني همراه بوده است و در آينده بسيار نزديك زمينه هيجانات و بحران اجتماعي در جامعه نورسته روستايي پديد خواهد آمد. اين حقيقتي است كه بايد بدان توجه داشت، اگر در برابر اين واقعيت مقدر تصميم لازم اتخاذ نكنيم با بزرگترين خطرات اجتماعي برابر خواهيم شد، بويژه كه عصر ما، دوران استفاده از هيجان‌هاي رواني است و نيروهاي جهانخواره‌اي همواره آماده و مصمم هستند كه در هر محيط مساعدي از اينگونه هيجانات بهره‌برداري كنند. (آنچه که در 22 بهمن 57 رخ داد)

وظيفه ما آنست كه هم‌اكنون اعلام خطر كنيم و با بانك بلند بگوييم جمعيت نورسته روستايي نمي‌تواند در يك خلاء فكري زندگي كند. اين جمعيت همانگونه كه احتياج به همه وسايل و لوازم مادي دارد نيازمند آن است كه در انديشيدن و تظاهرات رواني نيز به او مدد و ياري شود، اين جمعيت نيازمند فكر و ايدئولوژي است. (دريغا كه هيات حاكمه فاسد اين اعلام خطر را نشنيد يا خود را به نشنيدن زد!)

 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

Entry Filed under: دانلود,دانلود PDF. برچسب‌ها: , .7 Comments Add your own

 • 1.    پرهــام  |  ژانویه 27th, 2009 at 9:00 ب.ظ

  درود بر تو مزدک نیک اندیش و پاک نهادآرزو می کـــــنم همــــواره شـــادمـــان و ســـربلـــند باشـــی دوست من

 • 2.    ناشناس  |  فوریه 7th, 2013 at 1:10 ب.ظ

  سیکتیر

 • 3.    هم وطن  |  ژانویه 27th, 2009 at 11:53 ب.ظ

  درود وب زیبای داریبه ما هم سری بزن دلی به پیغامی بسازه

 • 4.    سرباز  |  ژانویه 28th, 2009 at 10:34 ق.ظ

  درود بر شماجشن سده را به شما تبریک می گویم.شاد و سربلند باشید.پاینده ایران

 • 5.    بهرام آریانژاد  |  ژانویه 29th, 2009 at 4:48 ق.ظ

  درود.تارنمای “تازی ستیز آریایی” با نوشتاری با نام “ناسیونالیسم یا پان ژرمنیسم؟” به روز است.با سپاس.جاوید ایران !- من شما را به لیست پیوندهای تارنگارم افزودم، سپاسگزار خواهم شد شما نیز چنین کنید.

 • 6.    ناشناسی آشنا  |  ژانویه 30th, 2009 at 1:53 ق.ظ

  درود سرور مزدک عزیزآیا دبیرکل حزب سرور زنگنه هستند یا بانو صفارپور؟اگر بانو صفارپور است پس چرا ایمیل سرور زنگنه را در تارنما گذاشته اید؟

 • 7.    خواجه عبداللهی  |  ژانویه 31st, 2009 at 11:56 ق.ظ

  درودمن در زمینه معرفی یادگارهای تاریخی تلاش می کنم:http://se.youtube.com/watch?v=rtlkRzSc_9U شوشتر گنجینه مهندسی آب ایران باستان http://de.youtube.com/watch?v=bCBEB0c5CXA فیلم مستند چغازنبیل چغازنبيل،تخت‌جمشيد،تخت‌سليمان،میدان ‌نقش‌جهان، پاسارگاد، بم و منظر فرهنگي‌ آن، کنبدسلطانيه، قره کلیسا و بيستون آثاري هستند كه تاكنون در فهرست جهاني يونسكو به ثبت رسيده‌اند. چغازنبیل کهنترین این آثار است http://de.youtube.com/watch?v=hszWRhdUL04 در روز عاشورا شمر اشعار عاشقانه سعدی را که برای زنان زیبا روی سروده در مدح علی اکبر امام حسین می خواند: الا ای آنکه مشکین زلف چون بال ذغن داری – بود این برگ گل با مرمر است این یا بدن داری—– دقیقه 8 فیلم

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها