بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرامون تحرکات اخیر بحرین

فوریه 22, 2009

به نام خداوند جان و خرد

سازمان جوانان حزب پان ایرانیست اعتراض جدی خود را نسبت به ضعف و انفعال دستگاه خارجه در برابر اظهارات و گستاخی های دولت بحرین اعلام داشته و از اینکه چنان ضعف و سستی بر دستگاه مستولی شده است که دولتهای کوچک منطقه ای نیز در صدد اعمال سیستم سانسور خود بر فضای عمومی ایران هستند ,اظهار تاسف می کند.

اظهارات اخیری که سبب بر آشفتگی حاکمیت فرقه ای بحرین شده است صرفا بیان واقعه ای تاریخی بوده و قابل حذف از حافظه ی تاریخی ملت ایران نمی باشد.دولتمردان بحرین باید بدانند که نمی توانند خفقان استعمار زاده ی حاکم بر بحرین را بر حافظه ی تاریخی ملت ایران , بیان و قلم آنها حاکم کند.

طبیعی است که ما حقوق مردم منطقه را به رسمیت شناخته و برخورداری از حکومتهایی متناسب با بافت تاریخی – فرهنگی را حق مسلم آنها می دانیم.

به دولتمردان و اهل قلم و نظر ایرانی نیز توضیه می کنیم مسائل بنیادی را صرفا در ساختار تاکتیکهای زودگذر و سیاسی ننگریسته و مباحث را متناسب با ژرفایی شان طرح و پیگیری کنند و از مکانیسم توانها و نیتها ,ابزار و اهداف غافل نشوند.

  سازمان جوانان حزب پان ایرانیست                   

4/12/1387 خورشیدی                        

بايگاني جستاري:بیانیه هاي حزب پان ايرانيست 

به امید ایرانی آباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

 

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

  • 1.    نوید  |  فوریه 23rd, 2009 at 8:33 ب.ظ

  • 2.    جنگ دیجیتال  |  فوریه 24th, 2009 at 1:58 ق.ظ

    هاله نور محمود نور کلهدر این کلیپ ابتدا محمود احمدی نژاد نشان داده می شود که از هاله نورش می کوید سپس آنرا تکذیب می کند. این کلیپ به دو کاریکاتور از نیک آهنگ کوثر زینت یافته (البته بدون اجازه ایشان).ما یک گروه شستشوی مغزی شده در ابتدای انقلاب هستیم که اکنون بیدار شده و به جنگ دیو جهل با ابزار دیجیتال پرداخته ایم. امید است کارهای ما مورد توجه کانالهای ماهواره ای قرار کیرد http://www.youtube.com/watch?v=LRRSebwtUu8

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها